Setari Cookie-uri

Oare este un rost fara rost?

De la: greierash, la data 2009-07-04 21:50:08
De la: kudika041122, la data 2009-07-04 21:43:36servus. CRED CA AR TREBUI SA FII PUTIN MAI INDIFERENTA FATA DE EL SI ATUNCI O SA VINA EL SA TE CAUTE


fara caps.



s-a nimerit capsul pe tastatura nu are nimic.
e bine ca vine. o sa vad ce e de capul lui., la ora aia, dupa bere
lid30_david
Postat pe 4 Iulie 2009 21:53
fata mea....ai grija daca vine mai baut. lasa-l in legea lui. trimite-l la somn si vorbiti a 2-a zi.
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 21:59
nu a venit... inca well, vedem maine.
lid30_david
Postat pe 5 Iulie 2009 01:04
e foarte ciudat comportamentul lui...din c spui tu pare sa fie ceva mai serios(relatia)!
el spune k n ar avea vreo problema sa stie alti de relatie...adik da dovada k tine ceva la tine...dar totusi deodata devine distant p motiv de niste akte.....?! kred k e km prefacut...sau nu stiu....dar un asemenea gest imi da senzatia k doar te a folosit asa!
sau poate are altceva p cap si nu e genu kare sa fie deskis cu oameni si pur si simplu se distanteaza!
oricum doar tu ai de suferit dak e asa!
oana_fiona
Postat pe 5 Iulie 2009 01:25
lid30 "initiativa lui" inseamna initiativa lui, nu a ta
mie mi se pare ca tu vrei sa fortezi lucrurile, ceea ce nu reuseste decat sa-l indeparteze... oricum, dupa faza de aseara, eu nici nu l-as mai baga in seama

nu-ti face sperante desarte in legatura cu acest tip
kitty_krieger
Postat pe 5 Iulie 2009 12:14
da Oana, este adevarat. se distanteaza cand are unele probleme.
va povestesc o intamplare, dintr-o noapte cu el :
inainte sa adormim, am inceput sa vorbim, ma vazuse mai inchisa si m-a intrebat ce am. i-am spus problemele mele(familie, bani etc ca toti oamenii) si apoi i-am specificat "acum ca ti-am spus ce am, iti spun si de ce nu am vrut sa-ti zic ... ai zis ca vrei doar sa ne simtim bine impreuna, sa ne distram."

la faza asta, s-a uitat cu ochi mari la mine, m-a strans in brate si mi-a zis : "adica cum? eu am incredere in tine si tu nu ai? nu esti singura, suntem noi."

de atunci, deci, de prin luna mai cand s-a intamplat asta, am inceput sa ne purtam altfel, mai deschisi.

Da Pisi, nu l-am bagat in seama, m-a sunat el astazi, mi-a zis ca se simte rau dupa bauta cu prietenii. asa-i trebuie !

am fost indiferenta cu el cat am putut de mult dupa asta si am dibuit ca ma simte cum ma port si incepuse sa ma intrebe de diverse ca sa ma tina mai mult in conversatie (vroiam sa ma uit la film). nu i-am mai zis nimic, sugerat sau sfatuit.
il las asa in gol sa vad ce va face.
cred mai mult ca s-a distantat pentru niste probleme. mi-a spus ca saptamana asta va fi un cosmar pt el si va trebui sa alerge prin cateva orase.
i-am zis ieri, inainte de faza care s-a intamplat : "am obs ca esti mai distant, mai rece"
si mi-a raspuns : "trebuie sa rezolv niste probleme ca sa pot fi linistit. saptamana asta va fi cosmar. daca pana acum crezi ca am fost rece, sa ma vezi saptamana aceasta cat de rece voi fii."

A folosit un ton serios, prea serios. Dar ma bucur ca m-a avertizat.

Astept, imi vad de ale mele, oricum, de munca mai am cam 10 luni prin biroul asta, deci ... tre sa dau si aici o bauta

Rabdarea este o virtute. o voi pune iar la incercare

va pup si va tin la curent cu ce se mai intampla.
multumesc, e bine de stiut ca te poti descarca.
lid30_david
Postat pe 5 Iulie 2009 16:23
tinem pumnii! ai facut f bine. dupa ce se calmeaza mai poarta o dicutie cu el. si vezi ce va fi.
greierash_is_back
Postat pe 5 Iulie 2009 16:32
[Dar ce parere aveti in mare si sfaturi, idei, ce sa fac sau nu ? ...
[/quote]
eu zic sa mai scri ca sincer mai binedispus si asta ii un lucru foarte bun ca eram foarte trista... acuma cu referire la relatia cu P cam complicata treaba eu cred ca el habar nu are ce simte pt tine totusi eu zic sa incerci sa gasesti un barbat cu care sa ai o relatie adevarata asta bineinteles daca nu teai saturat de relatii pe ascuns
ingerash_cu_cornitze
Postat pe 9 Iulie 2009 22:58
Buna Ingerasule! merci de incurajare pana acum, el m-a cautat, el m-a stresat, m-a batut la cap.. si este iar ok. Bineinteles, am devenit indiferenta, rece, a simtit asta foarte bine. LOL.


si acum ma cauta in disperare... ia sa vedem ce urmeaza...
lid30_david
Postat pe 10 Iulie 2009 19:13
De la: lid30_david, la data 2009-07-10 19:13:57Buna Ingerasule! merci de incurajare pana acum, el m-a cautat, el m-a stresat, m-a batut la cap.. si este iar ok. Bineinteles, am devenit indiferenta, rece, a simtit asta foarte bine. LOL.


si acum ma cauta in disperare... ia sa vedem ce urmeaza...


sa ne zici si noua ce a urmat:)
ingerash_cu_cornitze
Postat pe 11 Iulie 2009 18:43
o vreme ai fost doar buna de sex pt el, a inceput sa simta diverse pt tine, acum probabil vrea sa scape de tine si face pe badaranul, poate a aflat de G, barbatii sunt cam reticienti la fazele astea.. umblu pe unde a umblat si ala.. etc, sa speram ca ma insel :)
felixcat
Postat pe 11 Iulie 2009 20:07
http://www.ro-online.ro/cocoshel-29211.html
kudika051526
Postat pe 13 Iulie 2009 10:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poti ramane insarcinata de la petting? 142 De la: kudika039492 16 Aprilie 2016 14:01
Cum sa fac??.. 24 De la: kudika_pudika 14 Decembrie 2011 16:03
sa am incredere in el? 12 De la: kudika052198 19 Aprilie 2010 13:58
Iubire sau...distractie? 45 De la: kudika048217 16 Septembrie 2009 05:36
PRODUSE PROFESIONALE JOICO, TIGI BED HEAD, L`OREAL EXPERT SERIE online 1 De la: afroditalady 5 Octombrie 2008 18:01