Setari Cookie-uri

ce as putea face?

Daca as fi in locul ei si eu as crede la fel.NU trebuia sa mergi cu el ..ea niciodata nu va mai avea incredere in tine,chiar daca sti ca esti nevinovata,nu o vei putea demonstra.
cami_goanga10
Postat pe 6 Aprilie 2010 17:11
De la: Spiridusha_89, la data 2009-07-05 12:47:05 ma ajuta si pe mine cineva cu un sfat? sunt intr-o mare dilema...m-am despartit de aproape o luna de "X" cu care am stat aproape doi ani.in acest timp l-am cunoscut pe "Y" cu care sunt colega de facultate. idee e ca Y a fost umarul pe care am plans dupa despartire si pana la urma mi-a zis ca ma considera o fata foarte deosebita si ca s-a indragostit de mine. la randul meu am prins drag de el, e exact ceea ce imi doream. dupa luna in care nu am mai vb cu X, s-a trezit sa-si ceara scuze, ca a fost un prost si ca ma vrea inapoi, sa-nceracm sa o luam de la inceput sa nu ne mai aducem aminte de nimic din trecut... am uitat sa precizez ca relatia cu X a fost numai cu suisuri si coborasuri,cu certuri, jigniri...au existat si momente frumoase dar nu mai multe decat cele urate. acum nu stiu ce sa fac...sa-i mai acord lui X o sansa sau sa raman cu Y cel care a fost alaturi de mine cand mi-a fost greu? va rog dati-mi un sfat...



Trecutul niciodata nu se uita,mai bine incepe o relatie frumoasa cu Y.
cami_goanga10
Postat pe 6 Aprilie 2010 17:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu pesti, el capricorn... 10 De la: Max2 18 Ianuarie 2012 17:35
De ce acum? 5 De la: kudika_10817 16 Iulie 2012 06:56
vreau un sfat va rog frumos....din suflet 34 De la: Diavolyta_ 21 Mai 2009 14:30
am gresit sau nu? 12 De la: luckyyyLuke 12 Martie 2009 20:02
relatie pe duca... 3 De la: Ralukiss 27 Februarie 2009 21:24