Setari Cookie-uri

SAGETATOARELE au noroc in dragoste??! ...:|

so everybody, datzi-va q parerea..........ce soi de "noroc" are un sagetator????

tare ma tem ca oricat de "imens" ar fi sarmul unei sagetatoare.....sincer.......N-AI CUM!!!!!!

btw si eu sunt sagetator siiiii.....desi as putea sa am pe cine vreau,...cel pe care il vreau q adevarat e.....prea dubios shi prea incapatzanat...chiar daca simt ca ma iubeste.....ceva nu merge.....

chiar asa de ghinionista pot sa fiu??

sau....??.......
kudika038431
Postat pe 5 Iulie 2009 03:53
Daca iti spun ca vei simti cand l-ai intalnit pe cel ce e jumatatea ta ... ma crezi? Keep looking si fii tare.
roxana_marius
Postat pe 5 Iulie 2009 03:59
simt ceva dar nu am incredere destula in acest sentiment...mi-e frica de tot...atat de mult mi as dori sa il vad si pe el luptandu se pentru mine,,,asa cum lupt eu pentru el.......

oare ce imi lipseste??:(

....si degeaba,.....vad ca oricat de aproape as fi de "lumea cealalta", tot nu imi reuseste sa ma scap de viata asta..o urasc......atata vreme cat nu pot sa fac pe nimeni fericit,...nu am niciun rost:(
kudika038431
Postat pe 5 Iulie 2009 05:27
De la: kudika038431, la data 2009-07-05 03:53:38so everybody, datzi-va q parerea..........ce soi de "noroc" are un sagetator????

tare ma tem ca oricat de "imens" ar fi sarmul unei sagetatoare.....sincer.......N-AI CUM!!!!!!

btw si eu sunt sagetator siiiii.....desi as putea sa am pe cine vreau,...cel pe care il vreau q adevarat e.....prea dubios shi prea incapatzanat...chiar daca simt ca ma iubeste.....ceva nu merge.....

chiar asa de ghinionista pot sa fiu??

sau....??.......


nu aveti .. pt ca norocul si-l face omul singur ,.... toate sagetatoarele pe care le cunosc s-au maritat destul de tarziu .. si nu o vad pe nici una fericita .. habar nu aveti cum sa va lipiti de un om ..
kitu_athena
Postat pe 21 Iulie 2009 12:14
INDEPENDENTA" ne omoara dar daca dam peste un "lipicios" , nu "libidinos" precis il simtim si cu sinceritate recunoastem ca merita sa fie iubit,Daca sintem libere divinizam persoana de linga noi ii oferim totul si asteptam in schimb dragoste(putem fi si naive ,dar defectul acesta este tot controlat...Celor care nu le plac femeile SENSIBILE sa fuga din fata unei sagetatoare ,pentru ca vor ramine descoperiti si plini de pacate...
kudika002015
Postat pe 21 Iulie 2009 14:28
Porcãrii! Norocul þi-l faci singur...mai ales în dragoste.
Andytza
Postat pe 22 Iulie 2009 17:28
... eu sunt sagetator ... si sunt fericita ...
...m-am casatorit acum un an (la 26 ani ) cu un barbat care ma adora ... dar care s-a indragostit de mine in timp... dupa ce m-a descoperit cum spune chiar el ... acum e topit dupa mine ...si imi face cam toate placerile ...
... e adevarat ca am momente in care ma gandesc daca chiar in iubesc cu adevarat sau m-am maritat pentru ca eram de ceva timp impreuna .... dar simt ca am luat decizia corecta .... e acolo langa mine si ma face fericita cand imi zambeste, ma mangaie .... ma trezesc cu drag in fiecare zi langa el ...

... colega mea de servici e si ea casatorita de vreo 6 ani (tot sagetatoare) si el o adora ... deci se poate, trebuie doar sa ai rabdare ...
irmuresan
Postat pe 22 Iulie 2009 17:58
in dragoste ca si in razboi totul e permis, iar norocul este pe masura cautarilor
stefana_maria95
Postat pe 22 Iulie 2009 18:59
kudika038431, dar tu ai luptat pt el? eu sunt sagetatoare, am luptat pt c am vrut aproape 2 ani si cand eram pe punctul sa cedez, am reusit. Ma iubeste ( ceea ce pare imposibil, avand in vedere k n`a mai iubit niciodata ) si este constient k eu am facut relatia sa existe si sa dureze:) deci, da, norocul ti`l faci singura, iar atunci cand doresti ceva sincer, cu toata fiinta ta, nu are cum sa nu devina realitate. Fi rabdatoare si da tot ce ai mai bun! mult succes:*
Innocence
Postat pe 22 Iulie 2009 20:28
nush ce presedinte american zicea: "cu cat muncesc mai mult, cu atat simt ca am mai mult noroc".

acum, eu sunt sagetatoare si sunt printre cele mai norocoase fiintze pe care le stiu. pe toate planurile: scoala, examene, prieteni, parinti, bani sau dragoste... toti imi spun asta! exista deja tot felul de bancuri pe tema asta in grupul meu de prieteni :D :P... am noroc in orice si oricum... dar cred ca tine sided faptul ca ma si straduiesc, renunt destul de greu, si chiar cred in norocul meu, plus ca gandesc extrem de pozitiv... uneori optimismul meu e mult peste limita normala admisa...

dar nu stiu daca are neaparat legatura cu zodia, desi se spune ca sagetatorii sunt cei mai norocosi din tot zodiacul :P
rodicapisica
Postat pe 22 Iulie 2009 22:45
Sagetatoarele sunt independente, aventuriere si inapatanate. Si eu sunt o sagetatoare si pot spune ca am fost si dezamagita dar am si dezamagit la randul meu. Acum sunt fericita, simt ca mi-am gasit persoana langa care pot fi fericita, iubita, respectata, rasfatata etc. Ne stim de 8 ani dar pana acum nu am fost decat niste prieteni, amici, insa cu timpul am descoperit ca ne iubim, ca suntem unul pe placul celuilalt ca ne potrivim. Cand suntem impreuna nu avem cum sa ne plictisim. Deci si sagetatoarele isi pot gasii perechea asa 'zburdalnice' cum suntem :P
laura_marina2
Postat pe 23 Iulie 2009 09:05
De la: kudika038431, la data 2009-07-05 05:27:13simt ceva dar nu am incredere destula in acest sentiment...mi-e frica de tot...atat de mult mi as dori sa il vad si pe el luptandu se pentru mine,,,asa cum lupt eu pentru el.......

oare ce imi lipseste??:(

....si degeaba,.....vad ca oricat de aproape as fi de "lumea cealalta", tot nu imi reuseste sa ma scap de viata asta..o urasc......atata vreme cat nu pot sa fac pe nimeni fericit,...nu am niciun rost:(



Parca am citit ceva scris de mine ma intreb ce inseamna pt tine "sa lupte si el pt mine asa cum lupt eu pt el" . Pt ca eu mi-am dat seama ca uneori am asteptat de la el afectiune si dragoste din senin doar gandindu-ma ca daca eu il accept si il inteleg asa cum e, eu merit tot din partea lui, ori sa lupti pt cineva inseamna mult mai mult. Ma refer la mine acum. Si am mai obs ca atata timp cat nu ma stresez in legatura cu o problema, cu cat ma detasez mai tare cu atat se rezolva mai repede. Pt ca am tendinta sa gandesc si sa ma framant prea mult. Ca in rest, am noroc cu carul. Numai sa il las sa actioneze!
milka_b
Postat pe 23 Iulie 2009 12:49
pot sa afirm ca am o persoana alaturi la fel ca tine....incapatanat, fitos si plin de el, are momente cand ma face fericita dar i cand sufar enorm...de incredere ce pot sa zic..nu am reusit de un an de zile sa ma incred in el si in ceea ce zice. so...eu nu ma cred norocoasa :
kudika030448
Postat pe 23 Iulie 2009 14:11
NU..nu au...cunosc cateva si ma cunosc si pe mn....zici ca e o zodie blestemata....sagetatoarele sunt prea orgolioase si rele...iar defectul cel mai mare din punctul meu de vedere e ca se plictisesc repede...cu asemenea"virtuti"...numai parte de dragoste nu ai....Dar zic eu ca au noroc de sex:))
rovana
Postat pe 23 Iulie 2009 15:12
si eu sumt sagetatoare si pot spune ca AM NOROC IN DRAGOSTE defectul : ma plictisesc repede. si atunci ce folos????????
loveordie
Postat pe 23 Iulie 2009 15:32
... da si eu la fel ... o sagetatoare foarte norocoasa ... sotul meu rade ca mereu ies lucrurile cum vreau eu ....
irmuresan
Postat pe 23 Iulie 2009 16:21
si eu ma numar printre sagetatoarele norocoase cam pe toate planurile, dar mai ales in dragoste...am o relatie foarte frumoasa si fericita de 4 ani cu un sagetator (mai rara combinatia dar reusita in cazul meu)...deci se poate
deepcrazy
Postat pe 23 Iulie 2009 17:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parerea aveti despre fetele pesti sh baietii balanta? 6 De la: kudika051628 19 Iulie 2009 13:50
Barbatii misogini 84 De la: kudika377539 24 Mai 2011 23:59
Barbatul RAC...SOT si AMANT 100 De la: oana_ramona 3 Iunie 2019 12:31
Eu in pesti,prietena mea in pesti,fata pe care o plac in scorpion!!! 11 De la: _vio_ 22 August 2011 18:46
Eu fecioara si el varsator. 3 De la: ryana4cutty 24 Mai 2011 17:26