Setari Cookie-uri

o vreau inapoi!

sa va zic de ce: fata asta are ceva al ei, acel ceva ce ma face sa ma gandesc mereu la ea. nu pot sa nu ma gandesc de fiecare data cand vad un trup frumos pe strada. ea are un trup perfect pe care il ador.. ce spun eu aici! nu doar ca il ador .. ganditiva la un cuvant mai puternic decat "ador".
sunt intrun moment de sinceritate deplina si rara si simt nevoia sa o impartasesc. pe ea inca o iubesc dintrun punct de vedere... nu stiu sa dau explicatii dar simt pentru ea o atractie nebuna. ma ranit cand mia dat papucii fara explicatii lasandumi doar niste raspunsuri la telefon seci in care practic nu imi spunea nimic si astepta sa inchid cat mai repede. eu stiu ca ea nu ma mai iubeste sau poate nu ma iubit niciodata. ce e interesant la aceasta despartire este faptul ca totul sa rupt dintro data! instantaneu mam trezit fara ea. e ca o taiere a picioarelor subita. mia fost greu sa cred si inca imi este greu sa cred ca ia fost usor. dar se pare ca da. sunt sigur ca a avut pe cineva care sa o dezlipeasca de mine si telefoanele mele si sexul meu. altfel nu cred ca e posibil pentru nimeni sa se separe atat de brusc. am ramas singur la un moment dat cand trebuia sa iau niste decizii pt viata mea. mam gandit la multe posibilitati.. o fi celalalt (avea ea unu prin grupa ei de facultate langa care cam statea pe la ceremonia de absolvire (am vaz un videoclip la ei pe blog)) deci pot sa cred ca el e. nu ma deranjeaza .. nici macar ofticat nu sunt dar putea sa imi spuna atat de simplu in loc sa ma lase sa fierb.
acum ceva vreme.. cam la o luna dupa ce ma ignorat complet am insistat sa imi spuna care a fost motivul: mia spus ca sunt prea insistent si ca am fortato mereu. poate asa am fost... poate vroia o relatie deschisa si matura ca cea pe care a avuto inaintea mea.. :)
o alta ipoteza de a mea este familia ei: de cand miam dat demisia de la ultimul loc de munca a inceput sa nu ma mai simpatizeze maicasa.. sa schimbat complet. este si normal orice mama vrea ce e mai bun pt fiica sa. nu un somer.
se pare ca dragostea nu invinge tot .
a trecut o luna si eu miam revenit.. am gandit f mult.. miam adus aminte de atatea momente incredibil de frumoase. nu mia cerut nimic.. nici macar pozele pe care nu le avea cu ea si erau la mine.
mia cerut sa fiu puternic si mia spus la un moment dat ca are o problema de sanatate.
nu voi mai intalni pe nimeni ca ea si stiu ca o sa ma gandesc mult timp de acum incolo la ea.. chiar daca acum am o pseudorelatie cu altcineva, sexul nu se compara. cu ea era mult mai bine. era beton chiar.. aveam o placere enorma sa o fac cu ea si cred ca si ei ii placea.
ce pot sa fac sa o fac din nou cu ea? nu mai pot avea o relatie dupa tot ce sa intamplat dar in pat vreau sa ma simt din nou in al noulea cer.

Postat pe 6 Iulie 2009 19:52
ti-ar trebui un pistol ca sa te impusti.
dar ma indoiesc ca o sa fii in stare sa completezi formularul la ce gramatica ai.
cred ca de-aia te-a lasat si femeia, ca esti agramat :D
googoodoll
Postat pe 6 Iulie 2009 19:56
De la: danutistrate, la data 2009-07-06 19:52:37sa va zic de ce: fata asta are ceva al ei, acel ceva ce ma face sa ma gandesc mereu la ea. nu pot sa nu ma gandesc de fiecare data cand vad un trup frumos pe strada. ea are un trup perfect pe care il ador.. ce spun eu aici! nu doar ca il ador .. ganditiva la un cuvant mai puternic decat "ador".
sunt intrun moment de sinceritate deplina si rara si simt nevoia sa o impartasesc. pe ea inca o iubesc dintrun punct de vedere... nu stiu sa dau explicatii dar simt pentru ea o atractie nebuna. ma ranit cand mia dat papucii fara explicatii lasandumi doar niste raspunsuri la telefon seci in care practic nu imi spunea nimic si astepta sa inchid cat mai repede. eu stiu ca ea nu ma mai iubeste sau poate nu ma iubit niciodata. ce e interesant la aceasta despartire este faptul ca totul sa rupt dintro data! instantaneu mam trezit fara ea. e ca o taiere a picioarelor subita. mia fost greu sa cred si inca imi este greu sa cred ca ia fost usor. dar se pare ca da. sunt sigur ca a avut pe cineva care sa o dezlipeasca de mine si telefoanele mele si sexul meu. altfel nu cred ca e posibil pentru nimeni sa se separe atat de brusc. am ramas singur la un moment dat cand trebuia sa iau niste decizii pt viata mea. mam gandit la multe posibilitati.. o fi celalalt (avea ea unu prin grupa ei de facultate langa care cam statea pe la ceremonia de absolvire (am vaz un videoclip la ei pe blog)) deci pot sa cred ca el e. nu ma deranjeaza .. nici macar ofticat nu sunt dar putea sa imi spuna atat de simplu in loc sa ma lase sa fierb.
acum ceva vreme.. cam la o luna dupa ce ma ignorat complet am insistat sa imi spuna care a fost motivul: mia spus ca sunt prea insistent si ca am fortato mereu. poate asa am fost... poate vroia o relatie deschisa si matura ca cea pe care a avuto inaintea mea.. :)
o alta ipoteza de a mea este familia ei: de cand miam dat demisia de la ultimul loc de munca a inceput sa nu ma mai simpatizeze maicasa.. sa schimbat complet. este si normal orice mama vrea ce e mai bun pt fiica sa. nu un somer.
se pare ca dragostea nu invinge tot .
a trecut o luna si eu miam revenit.. am gandit f mult.. miam adus aminte de atatea momente incredibil de frumoase. nu mia cerut nimic.. nici macar pozele pe care nu le avea cu ea si erau la mine.
mia cerut sa fiu puternic si mia spus la un moment dat ca are o problema de sanatate.
nu voi mai intalni pe nimeni ca ea si stiu ca o sa ma gandesc mult timp de acum incolo la ea.. chiar daca acum am o pseudorelatie cu altcineva, sexul nu se compara. cu ea era mult mai bine. era beton chiar.. aveam o placere enorma sa o fac cu ea si cred ca si ei ii placea.
ce pot sa fac sa o fac din nou cu ea? nu mai pot avea o relatie dupa tot ce sa intamplat dar in pat vreau sa ma simt din nou in al noulea cer.


deci tu o vrei doar ca sa i-o tragi.....misto...bafta...
aish
Postat pe 6 Iulie 2009 20:57
posibil sau poate ca undeva in interior sper la mai mult, au fost momente cand neam declarat sentimente mari. poate nu au fost doar minciuni. poate au fost ceva. si daca nu a fost macar stiu ca sexual totul a fost bine de tot.
da, vreau sa io trag.

Postat pe 7 Iulie 2009 16:52
De la: googoodoll, la data 2009-07-06 19:56:47ti-ar trebui un pistol ca sa te impusti.
dar ma indoiesc ca o sa fii in stare sa completezi formularul la ce gramatica ai.
cred ca de-aia te-a lasat si femeia, ca esti agramat :D

asa si?

Postat pe 7 Iulie 2009 16:53
greierash_is_back
Postat pe 7 Iulie 2009 16:57
De la: danutistrate, la data 2009-07-07 16:52:39posibil sau poate ca undeva in interior sper la mai mult, au fost momente cand neam declarat sentimente mari. poate nu au fost doar minciuni. poate au fost ceva. si daca nu a fost macar stiu ca sexual totul a fost bine de tot.
da, vreau sa io trag.


macar bine ca recunosti ca doar asta vrei de la ea....
aish
Postat pe 7 Iulie 2009 18:57
De la: danutistrate, la data 2009-07-07 16:53:46
De la: googoodoll, la data 2009-07-06 19:56:47ti-ar trebui un pistol ca sa te impusti.
dar ma indoiesc ca o sa fii in stare sa completezi formularul la ce gramatica ai.
cred ca de-aia te-a lasat si femeia, ca esti agramat :D

asa si?


si atat !!!
googoodoll
Postat pe 7 Iulie 2009 19:06
ai o gandire relativ imatura... de aici poti sa tragi multe concluzii (sper ca nu te'am ofensat, nu asta am intentionat).
felixcat
Postat pe 7 Iulie 2009 19:11
De la: felixcat, la data 2009-07-07 19:11:29ai o gandire relativ imatura... de aici poti sa tragi multe concluzii (sper ca nu te'am ofensat, nu asta am intentionat).


eu??
aish
Postat pe 7 Iulie 2009 20:01
de ce sa nu recunosc..
daca as stii ce simt tare bine ar fi, cand ma gandesc la ea ma incearca multe stari emotionale. ce greu e sa fi imatur :((

Postat pe 7 Iulie 2009 23:54
De la: danutistrate, la data 2009-07-07 23:54:50de ce sa nu recunosc..
daca as stii ce simt tare bine ar fi, cand ma gandesc la ea ma incearca multe stari emotionale. ce greu e sa fi imatur :((

cand te mai apuca stari din astea....o prinzi in menghina.....starea...si strangi bine....apoi vezi daca mai vrei
_oktober_
Postat pe 8 Iulie 2009 00:17
De la: danutistrate, la data 2009-07-07 23:54:50de ce sa nu recunosc..
daca as stii ce simt tare bine ar fi, cand ma gandesc la ea ma incearca multe stari emotionale. ce greu e sa fi imatur :((


ca de pilda, ce stari!? tremurat, vibrat, stranutat, masticat, reverberat, buversat, kkat!
geo_x
Postat pe 8 Iulie 2009 00:45
nu am rabdare la ora asta sa citesc tot,asa ca NEXT.
R_F
Postat pe 8 Iulie 2009 00:58
De la: danutistrate, la data 2009-07-07 23:54:50de ce sa nu recunosc..
daca as stii ce simt tare bine ar fi, cand ma gandesc la ea ma incearca multe stari emotionale. ce greu e sa fi imatur :((

dute la din dragoste
imi vine sa ma
R_F
Postat pe 8 Iulie 2009 01:00
De la: geo_x, la data 2009-07-08 00:45:11
De la: danutistrate, la data 2009-07-07 23:54:50de ce sa nu recunosc..
daca as stii ce simt tare bine ar fi, cand ma gandesc la ea ma incearca multe stari emotionale. ce greu e sa fi imatur :((


ca de pilda, ce stari!? tremurat, vibrat, stranutat, masticat, reverberat, buversat, kkat!


da` nici el nu stie....
aish
Postat pe 8 Iulie 2009 16:37
De la: aish, la data 2009-07-08 16:37:37
De la: geo_x, la data 2009-07-08 00:45:11
De la: danutistrate, la data 2009-07-07 23:54:50de ce sa nu recunosc..
daca as stii ce simt tare bine ar fi, cand ma gandesc la ea ma incearca multe stari emotionale. ce greu e sa fi imatur :((


ca de pilda, ce stari!? tremurat, vibrat, stranutat, masticat, reverberat, buversat, kkat!


da` nici el nu stie....

fooooarte frumos,omu` ii intr-un moment de sinceritate deplina si rara si voi v-ati gasit s radeti...acu` cine stie cand l-o mai pali?
mitura
Postat pe 8 Iulie 2009 16:44
De la: yrtdssdd, la data 2009-07-08 16:44:24
De la: aish, la data 2009-07-08 16:37:37
De la: geo_x, la data 2009-07-08 00:45:11
De la: danutistrate, la data 2009-07-07 23:54:50de ce sa nu recunosc..
daca as stii ce simt tare bine ar fi, cand ma gandesc la ea ma incearca multe stari emotionale. ce greu e sa fi imatur :((


ca de pilda, ce stari!? tremurat, vibrat, stranutat, masticat, reverberat, buversat, kkat!


da` nici el nu stie....

fooooarte frumos,omu` ii intr-un moment de sinceritate deplina si rara si voi v-ati gasit s radeti...acu` cine stie cand l-o mai pali?




da asa-i..sa ne fie rusine....meritam sa fim pedepsiti.....
aish
Postat pe 8 Iulie 2009 17:05
De la: googoodoll, la data 2009-07-06 19:56:47ti-ar trebui un pistol ca sa te impusti.
dar ma indoiesc ca o sa fii in stare sa completezi formularul la ce gramatica ai.
cred ca de-aia te-a lasat si femeia, ca esti agramat :D


a dracu mai sunt si femeile astea... omul sufera si ele sunt atente la altceva
Rock_this
Postat pe 9 Iulie 2009 12:50
Bine ti-a facut fata, poate acum si-o trage (sa ma exprim pe intelesul tau) cu unul care o si iubeste...
Ano_nim
Postat pe 20 Iulie 2009 08:40
De la: danna23ss, la data 2009-07-20 08:40:42Bine ti-a facut fata, poate acum si-o trage (sa ma exprim pe intelesul tau) cu unul care o si iubeste...

trezeste-te la realitate......incearca sa faci cateva ore de pregatire la limba si literatura romana....in special gramatica...cred ca ai lipsit de la orele cele mai interesante.......
adriana_claudia
Postat pe 20 Iulie 2009 08:56
De ce crezi ca Dumnezeu a creat casnicia? Cand doi se iubesc cu adevarat, vor un destin impreuna, un viitor si se casatorsc. Altii doar se joaca cu vietile lor si ale altora. Gaseste-ti urgent un mijloc de trai si cere-o de nevasta. Asa vei afla adevarul din sufletul ei. Ii placeai tu sau doar sa si-o traga cu cineva? Bafta! Iubeste-te si respecta-te intai tu pe tine insuti, apoi si ceilalti iti vor urma exemplul... Si nu uita ca va rasari soarele si pe strada ta, candva. Mai lucreaza un pic cu tine, cu personalitatea ta, studiaza ceva gramatica, nu neglija rugaciunea, mai ales Psalmul 50 si 141. Asta readuce intelepciunea in gand si inima se redeschide la iubire, mai intai la ca spirituala, apoi la cea sentimentala. Fara ea esti doar un trup in vegetatie. Sa ai o viata fericita! Dumnezeu sa-ti daruiasca un destin mai bun!
kudika044610
Postat pe 20 Iulie 2009 12:39
Din faptul ca nu stii sa scrii,am putea deduce multe si o intelegem pe fata care te-a parasit. Din lungul tau sir de explicatii,rezulta ca o vrei doar in pat,ca ti-a cam placut sa i-o tragi. Si o mai intelegem o data pe fata aceea. Asa ca ea e desteapta.Pentru ca s- a oprit la timp. Poate vrea si altceva decat o relatie carnala. Pentru asta ii ajunge un vibrator.Si acela nici nu trebuie sa scrie.
bamse
Postat pe 20 Iulie 2009 14:04
De la: danutistrate, la data 2009-07-07 16:52:39posibil sau poate ca undeva in interior sper la mai mult, au fost momente cand neam declarat sentimente mari. poate nu au fost doar minciuni. poate au fost ceva. si daca nu a fost macar stiu ca sexual totul a fost bine de tot.
da, vreau sa io trag.
rasa
Postat pe 20 Iulie 2009 14:14
mai trebuie sa si poti sa io tragi
rasa
Postat pe 20 Iulie 2009 14:16
De la: bamse, la data 2009-07-20 14:04:47Din faptul ca nu stii sa scrii,am putea deduce multe si o intelegem pe fata care te-a parasit.


am putea deduce de pilda ca n-a fost pe la scoala, ca nu-i place inghetata, ca-i plac filmele cu cichi cean , ca adora manelele, oralul in locul scrisului, iarna ca nu-i ca vara.
mai putem deduce ca-i stangaci, ca are dacie nova da' spera la un sandero, ca sta la bloc intrun cartier marginas, la etaju' 4, ca are lipit pe usa de la debara un afis cu king-kong, ca-i place berea in cantitati deosebite.
geo_x
Postat pe 20 Iulie 2009 14:18
bine spus basme
rasa
Postat pe 20 Iulie 2009 14:19
De la: kudika053460, la data 2009-07-20 14:16:22mai trebuie sa si poti sa io tragi


io sunt de parere ca va potriviti!
macar in scris, ca in rest e prea putin important!
geo_x
Postat pe 20 Iulie 2009 14:21
De la: geo_x, la data 2009-07-20 14:18:29
De la: bamse, la data 2009-07-20 14:04:47Din faptul ca nu stii sa scrii,am putea deduce multe si o intelegem pe fata care te-a parasit.


am putea deduce de pilda ca n-a fost pe la scoala, ca nu-i place inghetata, ca-i plac filmele cu cichi cean , ca adora manelele, oralul in locul scrisului, iarna ca nu-i ca vara.
mai putem deduce ca-i stangaci, ca are dacie nova da' spera la un sandero, ca sta la bloc intrun cartier marginas, la etaju' 4, ca are lipit pe usa de la debara un afis cu king-kong, ca-i place berea in cantitati deosebite.


Geo.....tu ai globul lui cheisi si nu vrei sa zici
andreea1976
Postat pe 20 Iulie 2009 14:24


de fapt, i-am dat lectii de ghicit in palme si globuri oculare!
geo_x
Postat pe 20 Iulie 2009 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prea confuza ca sa pot sa iau o decizie, am nevoie de un sfat!!!! 26 De la: kinki1 12 Decembrie 2010 11:59
imi plac iubitii prietenelor mele.... 130 De la: Re_becca 6 Mai 2011 21:01
Loc de varsat furia,,,, de injurat,, pt, toti,,,,,frustratii,,,,,nemultumitii,,,,, pamantului! 712 De la: scorpio67 6 Decembrie 2009 18:14
Ceva ma tine in loc 7 De la: 30 August 2016 06:59
Cum sa-l recuceresc!!! 63 De la: kudika193913 29 Noiembrie 2010 17:08