Setari Cookie-uri

VAMPIRII

De la: redline, la data 2009-07-13 09:40:35
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 09:38:48
De la: redline, la data 2009-07-13 09:35:56
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 09:02:49eu am o problema serioasa aici iar voi aveti chef de misto..... ce prieteni :)) ..... mai bine imi puneam la profil o varsta mai mare ca asa ma enervati...si ce daca am 14 ani ?!?!?! oricum am mai multa minte in cap ca si unii dintre voi .... si stiti ce?!?! am vorbit cu el aseara dar nu va spun ce mi-a zis pt ca viu nu stiti altceva de cat sa faceti misto.... oricine ar fi si oricum eu voi ramane langa el pt ca il iubesc! RAILOR!


ahhh iubirea asta de la 14 ani!
iti dai seama nici nu o sa pot dormi de cate ganduri si scenarii am in cap despre ce ti-a spus el ieri..
si cum tu la 14 ani declari iubire eterna
hai copilu mai citeste o carte si lasa d.ra.cu iubirea ca o sa ai timp de ea destul!
am lucruri mai bune de facut de cat sa citesc carti :)) alte sfaturi ?

ia uimeste-ma ce altceva mai bun ai de facut?
De exemplu sa ma bucur de o iubire pe care multi si-ar dorio si ei si-o pot doar imagina iar eu o traiesc :))
lavigne_mlv
Postat pe 13 Iulie 2009 09:52
De la: redline, la data 2009-07-13 09:40:35

si cum tu la 14 ani declari iubire eterna
hai copilu mai citeste o carte si lasa d.ra.cu iubirea ca o sa ai timp de ea destul!
am lucruri mai bune de facut de cat sa citesc carti :)) alte sfaturi ?[/quote]
ia uimeste-ma ce altceva mai bun ai de facut? [/quote]

Sa fie "obsedata" de toti purtatorii de izmene care-i ies in cale, de exemplu.
Ce, tu crezi ca-i putin lucru?
E plina lumea de barbati, si ea vrea sa nu scape nici unul... De aici si "startul" la 14... Sau 8, nici ea nu mai stie...
Asta e, si mai spunem ca doar barbatii gandesc doar cu ce au in zona inghinala. Na! Avem aici dovada ca ne inselam amarnic. Sa va mai prind ca generalizati data viitoare
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 09:52
partea cu iubirea nu era in scenariu......erau probleme mai grave
black3kobra
Postat pe 13 Iulie 2009 09:52
De la: redline, la data 2009-07-13 09:40:35
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 09:38:48
De la: redline, la data 2009-07-13 09:35:56
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 09:02:49eu am o problema serioasa aici iar voi aveti chef de misto..... ce prieteni :)) ..... mai bine imi puneam la profil o varsta mai mare ca asa ma enervati...si ce daca am 14 ani ?!?!?! oricum am mai multa minte in cap ca si unii dintre voi .... si stiti ce?!?! am vorbit cu el aseara dar nu va spun ce mi-a zis pt ca viu nu stiti altceva de cat sa faceti misto.... oricine ar fi si oricum eu voi ramane langa el pt ca il iubesc! RAILOR!


ahhh iubirea asta de la 14 ani!
iti dai seama nici nu o sa pot dormi de cate ganduri si scenarii am in cap despre ce ti-a spus el ieri..
si cum tu la 14 ani declari iubire eterna
hai copilu mai citeste o carte si lasa d.ra.cu iubirea ca o sa ai timp de ea destul!
am lucruri mai bune de facut de cat sa citesc carti :)) alte sfaturi ?

ia uimeste-ma ce altceva mai bun ai de facut?
De exemplu sa ma bucur de o iubire pe care multi si-ar dorio si ei si-o pot doar imagina iar eu o traiesc :))
lavigne_mlv
Postat pe 13 Iulie 2009 09:52
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 09:52:27
De la: redline, la data 2009-07-13 09:40:35

si cum tu la 14 ani declari iubire eterna
hai copilu mai citeste o carte si lasa d.ra.cu iubirea ca o sa ai timp de ea destul!
am lucruri mai bune de facut de cat sa citesc carti :)) alte sfaturi ?

ia uimeste-ma ce altceva mai bun ai de facut? [/quote]

Sa fie "obsedata" de toti purtatorii de izmene care-i ies in cale, de exemplu.
Ce, tu crezi ca-i putin lucru?
E plina lumea de barbati, si ea vrea sa nu scape nici unul... De aici si "startul" la 14... Sau 8, nici ea nu mai stie...
Asta e, si mai spunem ca doar barbatii gandesc doar cu ce au in zona inghinala. Na! Avem aici dovada ca ne inselam amarnic. Sa va mai prind ca generalizati data viitoare [/quote] auzi fatuca ....obsedata de toti purtatorii de izmene esti tu!
lavigne_mlv
Postat pe 13 Iulie 2009 09:55
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 09:52:25sml-confused0010:
De exemplu sa ma bucur de o iubire pe care multi si-ar dorio si ei si-o pot doar imagina iar eu o traiesc :))[/quote]

as fi putut jura ca asa ai sa raspunzi!
copilu de ce vrei tu sa treci de la stadiu de copil la stadiu de femeie matura?!
cand o sa intelegi ca, cu aceasta perioada frumoasa nu o sa va mai intalniti in veci?(probabil cand vei deveni mamica la 15 ani,nu?)
iar ceea ce traiesti tu este o iubire adolescentina care se va sfarsi mai devreme sau mai tarziu...
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 09:55
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 09:55:22
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 09:52:27
De la: redline, la data 2009-07-13 09:40:35

si cum tu la 14 ani declari iubire eterna
hai copilu mai citeste o carte si lasa d.ra.cu iubirea ca o sa ai timp de ea destul!
am lucruri mai bune de facut de cat sa citesc carti :)) alte sfaturi ?

ia uimeste-ma ce altceva mai bun ai de facut?


Sa fie "obsedata" de toti purtatorii de izmene care-i ies in cale, de exemplu.
Ce, tu crezi ca-i putin lucru?
E plina lumea de barbati, si ea vrea sa nu scape nici unul... De aici si "startul" la 14... Sau 8, nici ea nu mai stie...
Asta e, si mai spunem ca doar barbatii gandesc doar cu ce au in zona inghinala. Na! Avem aici dovada ca ne inselam amarnic. Sa va mai prind ca generalizati data viitoare [/quote] auzi fatuca ....obsedata de toti purtatorii de izmene esti tu! [/quote]
dora spune drept de cine esti obsedata!
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 09:57
tu acuma ai vampirasi in stomac sa vezi cand te-o gauri si da drumul la vampirasi si te lasa cu buza umflata atunci sa vezi ce ai sa mai plangi pe forum
DON_LUCIANO
Postat pe 13 Iulie 2009 09:58
eu la 15 ani ma jucam cu papusi inca, saream sencal si ma uitam la desene animate..........si chiar nu mi-e rusine si ma bucur.......de la stadiul asta am trecut la relatii.....si acum am luat o pauza si incerc sa mai recuperez din timpul pierdut si sa fiu copil cu fiecare ocazie pe care o am....la ce bun sa iti storci creierii si sa iti papi copilaria cu probleme de genul asta?
black3kobra
Postat pe 13 Iulie 2009 09:59
De la: black3kobra, la data 2009-07-13 09:59:55eu la 15 ani ma jucam cu papusi inca, saream sencal si ma uitam la desene animate..........si chiar nu mi-e rusine si ma bucur.......de la stadiul asta am trecut la relatii.....si acum am luat o pauza si incerc sa mai recuperez din timpul pierdut si sa fiu copil cu fiecare ocazie pe care o am....la ce bun sa iti storci creierii si sa iti papi copilaria cu probleme de genul asta?

ehhhh greu cand tu ai 14 ani si crezi ca le stii pe toate..si cand crezi ca ceilalti iti vor raul..
si nu esti in rand cu fetele sa ai gagic..si sa nasti la 15 ani..uoff atata neintelegere din partea noastra a tuturor...
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 10:04
De la: redline, la data 2009-07-13 10:04:33
De la: black3kobra, la data 2009-07-13 09:59:55eu la 15 ani ma jucam cu papusi inca, saream sencal si ma uitam la desene animate..........si chiar nu mi-e rusine si ma bucur.......de la stadiul asta am trecut la relatii.....si acum am luat o pauza si incerc sa mai recuperez din timpul pierdut si sa fiu copil cu fiecare ocazie pe care o am....la ce bun sa iti storci creierii si sa iti papi copilaria cu probleme de genul asta?

ehhhh greu cand tu ai 14 ani si crezi ca le stii pe toate..si cand crezi ca ceilalti iti vor raul..
si nu esti in rand cu fetele sa ai gagic..si sa nasti la 15 ani..uoff atata neintelegere din partea noastra a tuturor...

mai greu o sa-i fie paste cativa ani cand isi va da seama ca nu mai poate da timpul inapoi
black3kobra
Postat pe 13 Iulie 2009 10:08
De la: redline, la data 2009-07-13 09:55:46
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 09:52:25sml-confused0010:
De exemplu sa ma bucur de o iubire pe care multi si-ar dorio si ei si-o pot doar imagina iar eu o traiesc :))


as fi putut jura ca asa ai sa raspunzi!
copilu de ce vrei tu sa treci de la stadiu de copil la stadiu de femeie matura?!
cand o sa intelegi ca, cu aceasta perioada frumoasa nu o sa va mai intalniti in veci?(probabil cand vei deveni mamica la 15 ani,nu?)
iar ceea ce traiesti tu este o iubire adolescentina care se va sfarsi mai devreme sau mai tarziu...
[/quote] exista metode de contraceptie dar stai linistita ca inca sunt virgina si nu am de gand sa schimb asta prea repede!
lavigne_mlv
Postat pe 13 Iulie 2009 10:08
De la: redline, la data 2009-07-13 09:57:03
dora spune drept de cine esti obsedata!


Ma, "obsedata" sunt de o rochie pe care am vazut-o la Debenhams (au niste reduceri de numa'!!). Un amor! Cand am probat-o... Era perfecta mai putin un singur lucru: ma strangea pe sani (se pune obsesia asta? )

Si asa, fara obsesie, am si io o intrebare: Vampirii se f** sau au orgasm sugand sange?
Ia nu ma certati, si asteptati sa ve esplichez:
Strict fiziologic vorbind, nu se poa'.
Vampirii sunt morti, si - daca ati citit Dracula a lu' Bram Stoker, acolo zice clar: inima NU BATE!
Pa' si fara flux sanguin, cum puii mei se "ridica' jucareaua?
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 10:10
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 10:08:57
De la: redline, la data 2009-07-13 09:55:46
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 09:52:25sml-confused0010:
De exemplu sa ma bucur de o iubire pe care multi si-ar dorio si ei si-o pot doar imagina iar eu o traiesc :))


as fi putut jura ca asa ai sa raspunzi!
copilu de ce vrei tu sa treci de la stadiu de copil la stadiu de femeie matura?!
cand o sa intelegi ca, cu aceasta perioada frumoasa nu o sa va mai intalniti in veci?(probabil cand vei deveni mamica la 15 ani,nu?)
iar ceea ce traiesti tu este o iubire adolescentina care se va sfarsi mai devreme sau mai tarziu...
exista metode de contraceptie dar stai linistita ca inca sunt virgina si nu am de gand sa schimb asta prea repede![/quote]

cu siguranta exista metode de contraceptie..bine macar ca esti informata!
si sunt foarte linistita ..pt ca indiferent ce am spune noi tu tot ce o sa te duca capul ai sa faci!
stii vb aia nu esti prima...nu ai a fii nici ultima!
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 10:11
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 10:10:39
De la: redline, la data 2009-07-13 09:57:03
dora spune drept de cine esti obsedata!


Ma, "obsedata" sunt de o rochie pe care am vazut-o la Debenhams (au niste reduceri de numa'!!). Un amor! Cand am probat-o... Era perfecta mai putin un singur lucru: ma strangea pe sani (se pune obsesia asta? )

Si asa, fara obsesie, am si io o intrebare: Vampirii se f** sau au orgasm sugand sange?
Ia nu ma certati, si asteptati sa ve esplichez:
Strict fiziologic vorbind, nu se poa'.
Vampirii sunt morti, si - daca ati citit Dracula a lu' Bram Stoker, acolo zice clar: inima NU BATE!
Pa' si fara flux sanguin, cum puii mei se "ridica' jucareaua?


cu ajutor dora.......sau cu maciuca
heaven_2906
Postat pe 13 Iulie 2009 10:12
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 10:10:39
De la: redline, la data 2009-07-13 09:57:03
dora spune drept de cine esti obsedata!


Ma, "obsedata" sunt de o rochie pe care am vazut-o la Debenhams (au niste reduceri de numa'!!). Un amor! Cand am probat-o... Era perfecta mai putin un singur lucru: ma strangea pe sani (se pune obsesia asta? )

Si asa, fara obsesie, am si io o intrebare: Vampirii se f** sau au orgasm sugand sange?
Ia nu ma certati, si asteptati sa ve esplichez:
Strict fiziologic vorbind, nu se poa'.
Vampirii sunt morti, si - daca ati citit Dracula a lu' Bram Stoker, acolo zice clar: inima NU BATE!
Pa' si fara flux sanguin, cum puii mei se "ridica' jucareaua?

cu puterea gandului!
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 10:14
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 10:10:39
De la: redline, la data 2009-07-13 09:57:03
dora spune drept de cine esti obsedata!


Ma, "obsedata" sunt de o rochie pe care am vazut-o la Debenhams (au niste reduceri de numa'!!). Un amor! Cand am probat-o... Era perfecta mai putin un singur lucru: ma strangea pe sani (se pune obsesia asta? )

Si asa, fara obsesie, am si io o intrebare: Vampirii se f** sau au orgasm sugand sange?
Ia nu ma certati, si asteptati sa ve esplichez:
Strict fiziologic vorbind, nu se poa'.
Vampirii sunt morti, si - daca ati citit Dracula a lu' Bram Stoker, acolo zice clar: inima NU BATE!
Pa' si fara flux sanguin, cum puii mei se "ridica' jucareaua?

frumoasacarte......hai ca mi-ai dat si mie "subiect de meditatie"
black3kobra
Postat pe 13 Iulie 2009 10:15
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 10:10:39
De la: redline, la data 2009-07-13 09:57:03
dora spune drept de cine esti obsedata!


Ma, "obsedata" sunt de o rochie pe care am vazut-o la Debenhams (au niste reduceri de numa'!!). Un amor! Cand am probat-o... Era perfecta mai putin un singur lucru: ma strangea pe sani (se pune obsesia asta? )

Si asa, fara obsesie, am si io o intrebare: Vampirii se f** sau au orgasm sugand sange?
Ia nu ma certati, si asteptati sa ve esplichez:
Strict fiziologic vorbind, nu se poa'.
Vampirii sunt morti, si - daca ati citit Dracula a lu' Bram Stoker, acolo zice clar: inima NU BATE!
Pa' si fara flux sanguin, cum puii mei se "ridica' jucareaua?

daca este femeie vampir cum o suge (sex oral) sar parea ca nu este recomandat
DON_LUCIANO
Postat pe 13 Iulie 2009 10:16
De la: geo_x, la data 2009-07-13 09:52:16io zic sa nu te intalnesti cu el noaptea.
daca se intampla totusi, sa ai niiste usturoi la tine!



+apa sfintita

Postat pe 13 Iulie 2009 10:34
De la: kudika033243, la data 2009-07-13 10:16:10
daca este femeie vampir cum o suge (sex oral) sar parea ca nu este recomandat


Mda, ar insemna ca e ultimul blow-job pe care-l primesti in viata asta... Asa ca tre' sa fie al naibii de bun!
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 10:36
pt initiatorea topicului , eu cred ca ai ceva aere in capsor si la varsta ta te crezi maree donna , da newws flash , nu esti , si mna asta e , si cum a mai zis si dora numai generaliza ca nu le stii pe toate la varsta ta, si referito la problema ta hmmmmm eu cred ca copilul s-a uitat la prea multe filme de a ajuns sa se identifice cu un vampiroi , da mna , minte de copil
pupici , dora , reline , mona, heavne , aish ,iris
si ai ceva mai bun decat sa citesti carti ? ce sa umbli cu limba de 1 m dupa barbati ???? traieste-ti copilaria si nu incerca sa grabesti lucrurile
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 13:22
Pupici, Blue!
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 13:44
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 10:10:39
De la: redline, la data 2009-07-13 09:57:03
dora spune drept de cine esti obsedata!


Ma, "obsedata" sunt de o rochie pe care am vazut-o la Debenhams (au niste reduceri de numa'!!). Un amor! Cand am probat-o... Era perfecta mai putin un singur lucru: ma strangea pe sani (se pune obsesia asta? )

Si asa, fara obsesie, am si io o intrebare: Vampirii se f** sau au orgasm sugand sange?
Ia nu ma certati, si asteptati sa ve esplichez:
Strict fiziologic vorbind, nu se poa'.
Vampirii sunt morti, si - daca ati citit Dracula a lu' Bram Stoker, acolo zice clar: inima NU BATE!
Pa' si fara flux sanguin, cum puii mei se "ridica' jucareaua?


da` io am vazut true blooooood si acolo la vampirasul ala frumushal de sa-l mananci i se ridica....
adica ce.....poate ia si el o v i a g r a...ce n-are voie sau cum??....
ia nu mai suparati fata ca nu ne mai zice ce i-a zis pretenu` aseara....
tu fata nu ne baga in zama si nu te supara ca noi suntem asa mai zurlii......da` tu zi-ne ce ti-a zis aseara ca promitem solemn ca de-acuma gata suntem seriosi si te ajutam cu sfaturi gata....
aish
Postat pe 13 Iulie 2009 13:54
pupici si tie blue
aish
Postat pe 13 Iulie 2009 13:54
Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!
lavigne_mlv
Postat pe 13 Iulie 2009 14:08
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!




Te inseli, dragutza cu personalitate dubla sau doua destul de proaste incat sa nu fiti in stare sa va faceti fiecare cate un cont pe un amarat de site. E un site de femei, nu de mucoase repetente

La faza cu "babele" ti-ai pus toate kudicele in cap, pentru ca marea lor majoritate sunt in jurul a 30 de ani...
Si daca doar cu asta ai reusit sa vii, atunci oti fi voi doua, da' impartiti dracului acelasi neuron. Adica va revine cate juma' de neuron de cap de vita furajata.
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 14:21
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 14:21:09
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!




Te inseli, dragutza cu personalitate dubla sau doua destul de proaste incat sa nu fiti in stare sa va faceti fiecare cate un cont pe un amarat de site. E un site de femei, nu de mucoase repetente

La faza cu "babele" ti-ai pus toate kudicele in cap, pentru ca marea lor majoritate sunt in jurul a 30 de ani...
Si daca doar cu asta ai reusit sa vii, atunci oti fi voi doua, da' impartiti dracului acelasi neuron. Adica va revine cate juma' de neuron de cap de vita furajata.


aish
Postat pe 13 Iulie 2009 14:32
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!


pai daca ne consideri babe dc draq mai vii aici si ne mai ceri sfaturi..auzi la ea....
pe voi daca va ia cineva mai tare habar n-aveti cum va cheama......deci gura mica ca mai aveti de mancat mamaliga, cum e o vorba din batrani, pana sa mai cresteti....
aish
Postat pe 13 Iulie 2009 14:36
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 14:21:09
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!




Te inseli, dragutza cu personalitate dubla sau doua destul de proaste incat sa nu fiti in stare sa va faceti fiecare cate un cont pe un amarat de site. E un site de femei, nu de mucoase repetente

La faza cu "babele" ti-ai pus toate kudicele in cap, pentru ca marea lor majoritate sunt in jurul a 30 de ani...
Si daca doar cu asta ai reusit sa vii, atunci oti fi voi doua, da' impartiti dracului acelasi neuron. Adica va revine cate juma' de neuron de cap de vita furajata.


dora si multi
gargaritamica
Postat pe 13 Iulie 2009 14:47
lavigne , ti a venit mama prima menstra si te crezi mare femeie ???
ai grija ce si cum vb , ca , de voi ne am saturat ca de mere padurete , ce dracu cautati voi , aici printre oameni care sunt mult peste varsta voastra ??? si capaitatea voastra intelectuala si sociala ???
si ti as sugera sa ti vezi lungul nasului copilo , si sa arati putin respect macar pt varsta , da ce sa ceri unei viitoare generatii de denaturati , hai out cu voi si cand veti mai creste sa vbiti cu noi , a pardon nu vbim cu ifosite de 14 ani care se dau mari tipe
si lavigne , asta e site pt toti , nu explicit minori , si ce dracu cautati voi aici ??
ma mir ca si pe siturile porno sunteti si o rupeti in bai ,
si ti spunem noi ciocu mic , minoro
bv aish ,
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 14:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU stiu ce sa fac???? 9 De la: balanta65 29 Iunie 2011 16:25
Yorkshire Terrier - cei mai frumosi caini de companie. 5 De la: bluemoon_is_me 5 Martie 2011 19:08
Parintii ma ignora. 29 De la: kudika1993 7 Mai 2010 15:40
ce parere aveti despre islamism si traditile lor 876 De la: micabis 23 Octombrie 2011 22:01
helppppppppp!!!!!!!!!!! 7 De la: dyannamour 11 Mai 2010 08:33