Setari Cookie-uri

VAMPIRII

De la: gargaritamica, la data 2009-07-13 15:43:06bai nu stiu.....intradevar parinti sunt principali responsabili pentru educatia acestor tzanci, si-i adevarat, poate-i foarte greu sa educi un copil, insa eu imi aduc aminte la ca 14 ani am plecat de langa parintii mei....la liceu....in primul an, daca nu ma puteam duce acasa de vineri seara plangeam in hohote. La scoala, in clasa 9 mi se parea atat de multa agitatie incat prefeream sa stau in banca pe timpul pauzelor....nu era tocilar, niciodata n-am fost disperata dupa note de 10....ce sa mai zic, de subiectele astea despre sex,.......mai aveam inca 3 colege....cu care m-am inteles pe tot parcursul liceului....pai nene tarziu am inceput sa vorbim despre sex.....si si atunci ne cam era rusine, oricum ce se intampla acum mi se pare strigator la cer. Ideea e ca si eu am trecut frate prin acea perioada de 14-18 ani.....si n-am facut nimic rau...in conditiile in care nu stia nimeni ce fac...n-o aveam pe mama paznic, nici macar mobil nu aveam(bine nu avea nimeni)...incat sa zici ca ma mai putea suna sa ma verifice....iar la mine la scoala a venit o singura data....si atunci pentru ca a trebuit sa ma operez si s-a dus sa vorbeasca cu diriginta....pentru ca eu eram turbata, nu vroiam sa creada diriga ca lipsesc eu atat de mult timp nemotivat.....in fine.....si erau si atunci copii nebuni, insa mai conteaza si cat de mult gandesti tu....ca degeaba sta mama si tata pe post de jandarmi dupa fundul tau, daca tie ti-e gandul doar la f***t


asa-i....si conteaza si anturajul....


aish
Postat pe 13 Iulie 2009 15:47
Dora, bastonul e al tau, ca azi maine ma duc dincolo...
Mai, fata n-a zis decat ca-l iubeste. Acuma-i drept ca si eu am citit din 2 in 2, da' in mare am vazut despre ce e vorba.
Eu zic ca topicul asta ar trebui bagat pe gatul lui Lourdes, Marco sau cum pana mea s-o mai fi numind acea persoana. Sa vada ce copii se nasc atunci cand nu functioneaza planificarea familiala...
Lucia38
Postat pe 13 Iulie 2009 15:49
ceee, gargarita ca eu la 14 ani ma gandeam cum sa intru la liceul mult visat , si dupa , dai distractie cu fotbalul , uaaa ce nebuni eram atunci , (de mic imi placea sa dezasmablez lucrurile ) si la 14 ani cu manualul de utilizare langa mine dezmembram ce prindeam in maini , la scoloa nici nu era probleme , desi si atunci se vbea de sex , non stop , de fuamt si toate cele ,
asa e ai dreptate , parinti sunt de vina ca nu-si dau interesul de odraslele lor , asta e lumea in care traim
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 15:50
De la: aish, la data 2009-07-13 15:47:21
De la: gargaritamica, la data 2009-07-13 15:43:06bai nu stiu.....intradevar parinti sunt principali responsabili pentru educatia acestor tzanci, si-i adevarat, poate-i foarte greu sa educi un copil, insa eu imi aduc aminte la ca 14 ani am plecat de langa parintii mei....la liceu....in primul an, daca nu ma puteam duce acasa de vineri seara plangeam in hohote. La scoala, in clasa 9 mi se parea atat de multa agitatie incat prefeream sa stau in banca pe timpul pauzelor....nu era tocilar, niciodata n-am fost disperata dupa note de 10....ce sa mai zic, de subiectele astea despre sex,.......mai aveam inca 3 colege....cu care m-am inteles pe tot parcursul liceului....pai nene tarziu am inceput sa vorbim despre sex.....si si atunci ne cam era rusine, oricum ce se intampla acum mi se pare strigator la cer. Ideea e ca si eu am trecut frate prin acea perioada de 14-18 ani.....si n-am facut nimic rau...in conditiile in care nu stia nimeni ce fac...n-o aveam pe mama paznic, nici macar mobil nu aveam(bine nu avea nimeni)...incat sa zici ca ma mai putea suna sa ma verifice....iar la mine la scoala a venit o singura data....si atunci pentru ca a trebuit sa ma operez si s-a dus sa vorbeasca cu diriginta....pentru ca eu eram turbata, nu vroiam sa creada diriga ca lipsesc eu atat de mult timp nemotivat.....in fine.....si erau si atunci copii nebuni, insa mai conteaza si cat de mult gandesti tu....ca degeaba sta mama si tata pe post de jandarmi dupa fundul tau, daca tie ti-e gandul doar la f***t


asa-i....si conteaza si anturajul....




da aish....conteaza foarte mult....insa eu am ales sa imi petrec cel mai mult timp cu un anumit gen de fete, care nu era nici tocilare, insa nu erau nici depravate.....pentru ca in liceu erau si fete depravate, din alea de toata ziua le vedeai calarite de vre0un drogat jmecher(evident.....ca doar nu era un drogat ratat)...in fine....erau si din alea de n-au mai apucat sa termine liceul....si mai erau si fetiscane...care plangeau pe la scoala ca sunt gravide si ce se fac ele, ca nu pot merge la doctor sa faca avort fara sa mearga insotite de unul din parinti.....
Insa conteaza in ce anturaj te bagi tu.....nu te impinge nimeni sa stai cu niste depravati....si sa nu-ti faci niste prieteni normali
Acu inteleg.....nu poti fi prea diferit de ceilalti, pentru ca altfel esti marginalizat, si stiu cum te simti la 14 ani marginalizat de ceilalt....insa daca incerci sa te mentii undeva in limitele bunului simt este ok......

gargaritamica
Postat pe 13 Iulie 2009 15:53
De la: gargaritamica, la data 2009-07-13 15:43:06bai nu stiu.....intradevar parinti sunt principali responsabili pentru educatia acestor tzanci, si-i adevarat, poate-i foarte greu sa educi un copil, insa eu imi aduc aminte la ca 14 ani am plecat de langa parintii mei....la liceu....in primul an, daca nu ma puteam duce acasa de vineri seara plangeam in hohote. La scoala, in clasa 9 mi se parea atat de multa agitatie incat prefeream sa stau in banca pe timpul pauzelor....nu eram tocilara, niciodata n-am fost disperata dupa note de 10....ce sa mai zic, de subiectele astea despre sex.......Mai aveam inca 3 colege....cu care m-am inteles pe tot parcursul liceului....pai nene tarziu am inceput sa vorbim despre sex.....si si atunci ne cam era rusine, oricum ce se intampla acum mi se pare strigator la cer. Ideea e ca si eu am trecut frate prin acea perioada de 14-18 ani.....si n-am facut nimic rau...in conditiile in care nu stia nimeni ce fac...n-o aveam pe mama paznic, nici macar mobil nu aveam(bine nu avea nimeni)...incat sa zici ca ma mai putea suna sa ma verifice....iar la mine la scoala a venit o singura data....si atunci pentru ca a trebuit sa ma operez si s-a dus sa vorbeasca cu diriginta....pentru ca eu eram turbata, nu vroiam sa creada diriga ca lipsesc eu atat de mult timp nemotivat.....in fine.....si erau si atunci copii nebuni, insa mai conteaza si cat de mult gandesti tu....ca degeaba sta mama si tata pe post de jandarmi dupa fundul tau, daca tie ti-e gandul doar la f***t


Mda, asta cred/sper si eu Gargaritza, ca sunt si copii din material bun.
Si eu am avut o amica care a facut sex pe la 14-15 ani... Acum cativa ani cand am vorbit cu ea, imi spunea ca isi doreste sa nu fi facut-o.
Si stii care e culmea? Nu era nici mai extrovertita, nici mai "experimentata" in materie de sex... Ba din contra, avea prejudecati ciudate, se tot intreba daca si ce sa faca si tot asa...
Asa se intampla cand lucrurile nu se fac la timpul si-n locul potrivit... Pur si simplu se dezvolta anormal si distorsionat...
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:56
De la: gargaritamica, la data 2009-07-13 15:53:02
De la: aish, la data 2009-07-13 15:47:21
De la: gargaritamica, la data 2009-07-13 15:43:06bai nu stiu.....intradevar parinti sunt principali responsabili pentru educatia acestor tzanci, si-i adevarat, poate-i foarte greu sa educi un copil, insa eu imi aduc aminte la ca 14 ani am plecat de langa parintii mei....la liceu....in primul an, daca nu ma puteam duce acasa de vineri seara plangeam in hohote. La scoala, in clasa 9 mi se parea atat de multa agitatie incat prefeream sa stau in banca pe timpul pauzelor....nu era tocilar, niciodata n-am fost disperata dupa note de 10....ce sa mai zic, de subiectele astea despre sex,.......mai aveam inca 3 colege....cu care m-am inteles pe tot parcursul liceului....pai nene tarziu am inceput sa vorbim despre sex.....si si atunci ne cam era rusine, oricum ce se intampla acum mi se pare strigator la cer. Ideea e ca si eu am trecut frate prin acea perioada de 14-18 ani.....si n-am facut nimic rau...in conditiile in care nu stia nimeni ce fac...n-o aveam pe mama paznic, nici macar mobil nu aveam(bine nu avea nimeni)...incat sa zici ca ma mai putea suna sa ma verifice....iar la mine la scoala a venit o singura data....si atunci pentru ca a trebuit sa ma operez si s-a dus sa vorbeasca cu diriginta....pentru ca eu eram turbata, nu vroiam sa creada diriga ca lipsesc eu atat de mult timp nemotivat.....in fine.....si erau si atunci copii nebuni, insa mai conteaza si cat de mult gandesti tu....ca degeaba sta mama si tata pe post de jandarmi dupa fundul tau, daca tie ti-e gandul doar la f***t


asa-i....si conteaza si anturajul....




da aish....conteaza foarte mult....insa eu am ales sa imi petrec cel mai mult timp cu un anumit gen de fete, care nu era nici tocilare, insa nu erau nici depravate.....pentru ca in liceu erau si fete depravate, din alea de toata ziua le vedeai calarite de vre0un drogat jmecher(evident.....ca doar nu era un drogat ratat)...in fine....erau si din alea de n-au mai apucat sa termine liceul....si mai erau si fetiscane...care plangeau pe la scoala ca sunt gravide si ce se fac ele, ca nu pot merge la doctor sa faca avort fara sa mearga insotite de unul din parinti.....
Insa conteaza in ce anturaj te bagi tu.....nu te impinge nimeni sa stai cu niste depravati....si sa nu-ti faci niste prieteni normali
Acu inteleg.....nu poti fi prea diferit de ceilalti, pentru ca altfel esti marginalizat, si stiu cum te simti la 14 ani marginalizat de ceilalt....insa daca incerci sa te mentii undeva in limitele bunului simt este ok......



exact.....de asta si eu am fost atenta ce prieteni imi fac....
da` fatucile astea din ziua de azi...nu stiu nimic....si vin ele cu mari aere ca sa vezi ce dasteapta-s eu....si asta ma enerveaza cel mai tare...
pup gargaritzo....
aish
Postat pe 13 Iulie 2009 15:56
De la: Lucia38, la data 2009-07-13 15:49:16Dora, bastonul e al tau, ca azi maine ma duc dincolo...
Mai, fata n-a zis decat ca-l iubeste. Acuma-i drept ca si eu am citit din 2 in 2, da' in mare am vazut despre ce e vorba.
Eu zic ca topicul asta ar trebui bagat pe gatul lui Lourdes, Marco sau cum pana mea s-o mai fi numind acea persoana. Sa vada ce copii se nasc atunci cand nu functioneaza planificarea familiala...


Asta e un topic, dar mai e altul, in care spune ca e "obsedata" de un tip (care nu e acelasi cu "bampiru'" ) de cand avea 8 ani
De aceea, cumuland cele doua topice, am ramas noi asa
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:58
gargaritza bunul simt in ziua de azi nu mai exista , asa ca
degeaba ziic u ca nush nush cum , ca nu prea mai e in ziua de azi bunul simt
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 15:58
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 15:50:58ceee, gargarita ca eu la 14 ani ma gandeam cum sa intru la liceul mult visat , si dupa , dai distractie cu fotbalul , uaaa ce nebuni eram atunci , (de mic imi placea sa dezasmablez lucrurile ) si la 14 ani cu manualul de utilizare langa mine dezmembram ce prindeam in maini , la scoloa nici nu era probleme , desi si atunci se vbea de sex , non stop , de fuamt si toate cele ,
asa e ai dreptate , parinti sunt de vina ca nu-si dau interesul de odraslele lor , asta e lumea in care traim


da normal....tot timpul in jurul varstei de 14-18 ani subiectul "sex" era la mare cautare....insa atat, putini erau aia care se incumetau sa si experimenteze...si care sa povesteasca evident......Noi imi aduc aminte....vorbeam despre sex, spre exemplu, aveam o prietena, care spunea ca ea nu-si va incepe viata sexuala inainte de-a avea posibilitatea sa mearga la un ginecolog care sa-i prescrie niste anticonceptionale....si etc.....eu am invatat foarte multe, adica vorbeam despre sex insa o faceam constructiv......si fata de acum eram mult mai putin informati, pentru ca nu aveam un claculator, nu aveam televizor in camera, nici macar radio........da nea, probabil din cauza asta m-am apucat de citit....in fine! Blue.....mi-as dori sa fiu si eu in stare sa-mi educ copii la fel de bine cum a facut-o mama cu mine......si-ti doresc acelasi lucru si tie

gargaritamica
Postat pe 13 Iulie 2009 16:00
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 15:58:47gargaritza bunul simt in ziua de azi nu mai exista , asa ca
degeaba ziic u ca nush nush cum , ca nu prea mai e in ziua de azi bunul simt


ce bun simt blue......n`au auzit ele de asa ceva....vezi ca le injuri....
aish
Postat pe 13 Iulie 2009 16:01
ms frumos gargaritza , eh eu cred ca as fi un pic mai dur cu viitori bebei ai mei , desi , nu se stie niciodata , eu am primit o educatie de otel din partea tatatlui(nu te gandi la batai sau mai stiu eu ce ) , si una mai maleabila din partea mamei :) si in timp ce cresteam am reusit sa le imbin , si tie iti doresc la fel gargaritza
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 16:02
da cu siguranta vbesc limba extraterestrilor acuma , aish cand vb de bun simt , parca zic de piei satana
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 16:04
Sigur ca da, si eu citeam "Adolescenta" la varsta ei, si aia era tot din curiozitate. Curiozitatea apare inca de pe la 10 ani.
Treaba e ca... in mod normal (adica mediu normal, pasiuni normale, scoala normala), "inceputurile" se petrec catre sfarsitul adolescentei (17-18 ani), nu cand is vad primul fir de par pubian...

Nu am zis, frate, sa se marite virgine!
Nu am zis nici sa nu "greseasca" si sa se culce intaia (sau a saptea) oara cu vreun neispravit despre care la momentul respectiv sa creada ca e Prince Charming (si trei ani mai tarziu sa se intrebe ce o fi vazut la ratatul ala)...
Nu am zis sa nu faca exact toate greselile care se pot face, pe care toti le facem la un moment dat... Dar acel "moment dat" nu poate fi imediat dupa ce au avut primul ciclu menstrual, nenica...
Asta, de! Zic si io, ca o baba nebuna ce ma aflu
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 16:07
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 16:04:00da cu siguranta vbesc limba extraterestrilor acuma , aish cand vb de bun simt , parca zic de piei satana



sper sa fiu in stare sa-mi educ si eu copii cand o sa-i am la fel de bine cum ne-au educat ai mei pe mine si pe sora mea.....si sper sa am niste copii cu capul pe umeri si care sa gandeasca bine inainte sa faca ceva....
pupici
aish
Postat pe 13 Iulie 2009 16:07
fetele eu ma retrag cu pupicei aferenti :) a ish, dora , rf , andreioana, andreiutza , gragaritza , lucia o seara placuta in continuare va doresc
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 16:07
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 16:07:44fetele eu ma retrag cu pupicei aferenti :) a ish, dora , rf , andreioana, andreiutza , gragaritza , lucia o seara placuta in continuare va doresc



si eu ca e 4 si nu mai fac de-a naibi munca comunitara.......tzuc fetele mele + blue
gargaritamica
Postat pe 13 Iulie 2009 16:09
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 16:07:44fetele eu ma retrag cu pupicei aferenti :) a ish, dora , rf , andreioana, andreiutza , gragaritza , lucia o seara placuta in continuare va doresc



Si eu va las, copii (si babutze)

Pupicei, o seara frumoasa si ne "auzim" man(i)ana...
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 16:10
aish stii cum se spune , ca asa cum te au crescut ai tai , asa ii vei creste si u la randul tau pe viitori tai copii , depinde de tine daca vei face sau nu mici abateri de la regulile interioare cu care ai crescut atat etice cat si morale , eu personal cred ca vei o mamica buna , si cu parti bune si cu parti rele , mna nu se poate sa existe numai miere si lapte intr-un singur suflet ca doar suntem oameni :)
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 16:10
De la: aish, la data 2009-07-13 16:07:16
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 16:04:00da cu siguranta vbesc limba extraterestrilor acuma , aish cand vb de bun simt , parca zic de piei satana



sper sa fiu in stare sa-mi educ si eu copii cand o sa-i am la fel de bine cum ne-au educat ai mei pe mine si pe sora mea.....si sper sa am niste copii cu capul pe umeri si care sa gandeasca bine inainte sa faca ceva....
pupici


eu mai cred ca in general copii sunt reflectia parintilor.....asa cum este parintele, asa creste si copilul.....daca tu esti un parinte ok...sigur si copii tai vor primi o educatie ok.....tzuc ai mei prieteni
gargaritamica
Postat pe 13 Iulie 2009 16:11
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 16:10:26
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 16:07:44fetele eu ma retrag cu pupicei aferenti :) a ish, dora , rf , andreioana, andreiutza , gragaritza , lucia o seara placuta in continuare va doresc



Si eu va las, copii (si babutze)

Pupicei, o seara frumoasa si ne "auzim" man(i)ana...


Dora daca tu esti babuta....atunci nu pot sa spun decat ca esti cea mai draguta babuta pe care-o cunosc....si ca atunci cand voi fi si eu babuta as vrea sa fiu la fel ca tine....tzuc
gargaritamica
Postat pe 13 Iulie 2009 16:12
va pup pe toti...blue, gargaritza, dora, r.f........pe toti toti......si va doresc o zi superba....
si blue, gargaritza multumesc pentru cuvintele voastre

aish
Postat pe 13 Iulie 2009 16:13
deci , voi ati inteles gresit sau nu ne-am exprimat noi cum trebe ... deci,vrem sa va explicat pt k na intr-un fel am vazut ca ne vreti binele.. sunetem doua prietene , f apropiate .. mereu impreuna..ca doua surori...oricine poate gresi...si noi am gresit de multe ori...una din greseli a fost ca am amestecat profilurile ( suntem amn2 blonde ) ...eu,malvy :D chiar am tinut f mult la acel baiat..era cv inocent si curat .. si acum chiar sunt trista k s-a terminat...eu,paty: imi place mult baiatul ciudat .. si vroiam sa va spun si voua ce ciudatenie am intalnit ...acum , impreuna declaram : poate prea repede am vrut sa simtim afectiune ... aveti dreptate, poate din cauza ca parintii nostri sunt plecati mereu si avem cand sa vorbim cu ei , deci , am ramas doar noi 2 :D ... nu ne-am gandit la sex,decat la ceva inocet ... nu am vrut sa va suparam.. aveam impesia ca dora era prea dura , si neintelegatore ... iar noi aveam nevoie de intelegere..:d ne cerem iertare de la toti , in special de la dora ..
lavigne_mlv
Postat pe 13 Iulie 2009 17:38
Nu-i bai, si Dora doar incerca sa va spuna ca n-ar fi rau sa nu fiti grabite sa deveniti "femei"... Nu e nici o scofala, credeti-ma, sa fiti femei de 14 ani. Si o data trecut un anumit prag, lucrurile nu mai pot fi NICIODATA ca inainte.

Pe de alta parte, cea mai frumoasa dragoste e cea din adolescenta. Dar e cea care se plimba de mana prin parc, la strand, la film. Da' cate locuri nu sunt?

Noi toti am fi bucurosi sa va raspundem la intrebari (cu conditia sa nu ma intrebati iar daca cred ca baiatului ii cresc colti si se transforma in liliac, ca nu ma mai joc, pe bune. Adica sunteti copii, ok... Dar nu mai sunteti atat de copii incat sa credeti in Baba Cloantza... Sunteti un pic mai marisoare, totusi. )
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 18:54
De la: gargaritamica, la data 2009-07-13 16:12:46

Dora daca tu esti babuta....atunci nu pot sa spun decat ca esti cea mai draguta babuta pe care-o cunosc....si ca atunci cand voi fi si eu babuta as vrea sa fiu la fel ca tine....tzuc


Iar tu esti cea mai dragutza gargarita
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 18:58
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!


Deci nu mai FACE!

Vezi ca la vampiri le place astea care stie sa vorbeste.
Kathara
Postat pe 13 Iulie 2009 19:17
De la: Kathara, la data 2009-07-13 19:17:20
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!


Deci nu mai FACE!

Vezi ca la vampiri le place astea care stie sa vorbeste.


da da!
cica inainte sa le suga sangele le da un test!
geo_x
Postat pe 13 Iulie 2009 19:18
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 15:58:19
De la: Lucia38, la data 2009-07-13 15:49:16Dora, bastonul e al tau, ca azi maine ma duc dincolo...
Mai, fata n-a zis decat ca-l iubeste. Acuma-i drept ca si eu am citit din 2 in 2, da' in mare am vazut despre ce e vorba.
Eu zic ca topicul asta ar trebui bagat pe gatul lui Lourdes, Marco sau cum pana mea s-o mai fi numind acea persoana. Sa vada ce copii se nasc atunci cand nu functioneaza planificarea familiala...


Asta e un topic, dar mai e altul, in care spune ca e "obsedata" de un tip (care nu e acelasi cu "bampiru'" ) de cand avea 8 ani
De aceea, cumuland cele doua topice, am ramas noi asa

aha, acuma m-am luminat
sa vezi ce mai luminez eu in noaptea asta, mai ceva ca licuricii..
Lucia38
Postat pe 13 Iulie 2009 21:57
Mda..e clar..e clar ca pe la scoala te cam plictisesti,asa ca te-ai gandit sa mai scrii pe aici,ca te-ai gandit ca nu prea ar mai fi subiecte interesante..
Sincer cred ca ai vazut filmul inainte de a-l intalni pe acem "baiat misterios" si ti-ai imaginat niste lucruri,sau pur si simplu nu aveai ce face acasa,sau poate pur si simplu dormeai si visai cand scriai aici..sorry dar asta este adevarul.Copii de varsta ta nu ar trebui sa stea atat de mult in fata calculatorului,ar trebui sa stea acasa cu capshorul in carti sau in caiete.E bine sa te informezi,sa cauti pe net..dar uneori nu face bine..ce-i mult strica,sincer.E un sfat...
Ai intalnit si vampiri in viata ta,ai si iubit de la 8 ani..pfffffff,pai eu la 8 ani ma duceaam la scoala,incepeam noua etapa din viata mea,adik etapa primara..si eram foarte incantata...tu esti un copiilcare este lasat de parinti sa stea muuult si bine pe net sa invete prostii ...nu e bineeeee..
Mai bine stai in fata blocului sa te joci putin pe afar cu copiii..te poop
levantica
Postat pe 14 Iulie 2009 17:30
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 17:38:45deci , voi ati inteles gresit sau nu ne-am exprimat noi cum trebe ... deci,vrem sa va explicat pt k na intr-un fel am vazut ca ne vreti binele.. sunetem doua prietene , f apropiate .. mereu impreuna..ca doua surori...oricine poate gresi...si noi am gresit de multe ori...una din greseli a fost ca am amestecat profilurile ( suntem amn2 blonde ) ...eu,malvy :D chiar am tinut f mult la acel baiat..era cv inocent si curat .. si acum chiar sunt trista k s-a terminat...eu,paty: imi place mult baiatul ciudat .. si vroiam sa va spun si voua ce ciudatenie am intalnit ...acum , impreuna declaram : poate prea repede am vrut sa simtim afectiune ... aveti dreptate, poate din cauza ca parintii nostri sunt plecati mereu si avem cand sa vorbim cu ei , deci , am ramas doar noi 2 :D ... nu ne-am gandit la sex,decat la ceva inocet ... nu am vrut sa va suparam.. aveam impesia ca dora era prea dura , si neintelegatore ... iar noi aveam nevoie de intelegere..:d ne cerem iertare de la toti , in special de la dora ..


Draga mea, eu te inteleg perfect pe tine de data asta.Dar! :Avand in vedere faptul ca am o fetita ceva mai mica decat voi ( dar nu cu mult!) si ca desi sunt o "baba" de 33 de ani ,inca nu am uitat totalmente cum e sa ai 14 ani,cred ca sunt in masura sa va dau un sfat cat se poate de util.Va spun cu cele mai bune intentii, kudika nu este inca pentru voi! Voi ar trebui sa intrati pe situri de genul www.y8.com! Hai fii fetita cuminte,dute pe un site cu jocuri,asa mai pentru varsta ta , tu Malvy si ia-o si pe Paty si cate mai sunteti. Voi nu ar trebui sa cautati intelegere printre adulti straini si NECUNOSCUTI!!!
Nu v-au spus parintii ca nu aveti voie sa vorbiti cu oamenii mari ( babe , mosi , ADULTI), pe care nu-i cunoateti?!
Eu nu prea cred!
Ia, ganditi-va, asa-i ca v-ati amintit?
Hai, fiti copii buni si ascultatori...


eka
Postat pe 14 Iulie 2009 22:54
eu cred ca e drogat :))
anyckaanycka
Postat pe 24 Iulie 2009 13:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RAMADAN 9 De la: kudika319695 5 Septembrie 2010 05:35
Pentru toate mamele kudiciste si nu numai! 7 De la: ballerrina 21 Ianuarie 2009 23:14
Ganduri de toamna 61 De la: valy90 26 Septembrie 2010 16:35
cum sa faci bani? pe net 2 De la: nirvana_cukramel 7 Februarie 2009 21:25
Promovare petitie: "Indemnizatia pentru cresterea copilului sa ramana 85% din salariu" 1 De la: adrianavata 17 Mai 2010 23:20