Setari Cookie-uri

VAMPIRII

aaaa si inca ceva , si de ce ai mai intrat aici daca " este " babe pe aici ?? sa ceri sfatul ???
du te si cere sfatul in randul tau de copilasi , care sunt n experte la avorturi si petting , ce dracu o fi si ala , si sex neprotejat si corignete si fumat in bai si destrabalare in discoteci , umblari din frunza in frunza ,
asa ca , i grija ce si cum vb
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 14:53
nu ma pot opri din OMG
R_F
Postat pe 13 Iulie 2009 14:54
r. f e de ras r,f , ca au un tupeu in ei de mama , mama
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 14:56
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 14:53:42aaaa si inca ceva , si de ce ai mai intrat aici daca " este " babe pe aici ?? sa ceri sfatul ???
du te si cere sfatul in randul tau de copilasi , care sunt n experte la avorturi si petting , ce dracu o fi si ala , si sex neprotejat si corignete si fumat in bai si destrabalare in discoteci , umblari din frunza in frunza ,
asa ca , i grija ce si cum vb


lasa blue nu te mai consuma asa pentru niste mucoase...ca asta sunt ele....da` e de plans cand le vezi ca se dau mari atotcunoscatoare....parca le vad si pe astea maine-poimaine ca vin si se plang ca le-a bagat iubi degetelu` si-s in dilema daca mai sunt sau nu fete mari....of ca mare ti-i gradina Doamne

blue
aish
Postat pe 13 Iulie 2009 15:02
De la: gargaritamica, la data 2009-07-13 14:47:56

dora si multi


Pupici si tie, Gargaritzamica
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:02
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 14:56:45r. f e de ras r,f , ca au un tupeu in ei de mama , mama

dulce
ce sa mai zic ,generatia asta e dusa rau.eu la 14 ani ma gandeam la scoala nu la baieti.
R_F
Postat pe 13 Iulie 2009 15:05
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!


Mai fata,la varsta ta nu esti decat o mucoasa....nu-ti este rusine asa putin?Noi varsta ta am avut-o tu varsta noastra...nu ti se pare ca deja cam intreci masura?Sunteti o generatie de copii ,scuza-ma ca iti spun, prostanaci habar nu aveti de bun simt respect si asa mai departe.
Si tu o sa ajungi baba ca noi peste vreo cativa ani,dar te asigur ca nici atunci nu vei fi cu adevarat femeie asa cum te crezi acum...
La 14 ani ar trebui sa iti vezi de carte si de copilarie nu sa iti umble capul dupa p.u.l.a.
Si nu te supara dar tu la varsta noastra vei fi deja terminata,expirata...
Asa ca nu mai fatu pe superstarul si vezi-ti de lungul nasului si da si tu un google poate gasesti definitia cuvantului 'respect' ca de mucoase ca tine suntem satule.


Andre_Ioana
Postat pe 13 Iulie 2009 15:05
De la: AndreiD, la data 2009-07-11 14:21:50
De la: patriciaconsuela, la data 2009-07-11 14:19:35Am cunoscut un baiat....se comporta deosebit de ceielalti...e ciudat...e misterios... stie tot ce fac si ce gandesc fara sa ii spun...nu iese la soare...si uneori spune ca el nu e om... m-am indagostit de el pt ca e diferit si am inceput sa ma apropiu de el dar el imi spune mereu ca nu vrea sa ma raneasca iar intr-o zi m-am suparat pe el pt ca se comporta rece si distant cu mine iar el mi-a spus ca atunci cand voi afla adevarul nu il voi mai vrea langa mine iar eu mereu il intreb ce adevar trebuie sa aflu dar el nu imi raspunde....si cand se uita in ochii mei am un sentiment ciudat si are o putere incredibila si pielea lui e foarte alba si rece.....apoi m-am uitat la twilight si mi-am dat seama ca e exact ca edward .... comportament,privire...tot..... nu stiu ce sa cred....am impresia ca e vampir...e prea ciudat...voi ce credeti?



Vezi sa nu fie Terminator cumva, ca ai pus-o

cred ca e BATMAN sau SUPERMAN
R_F
Postat pe 13 Iulie 2009 15:06
De la: aish, la data 2009-07-13 15:02:10
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 14:53:42aaaa si inca ceva , si de ce ai mai intrat aici daca " este " babe pe aici ?? sa ceri sfatul ???
du te si cere sfatul in randul tau de copilasi , care sunt n experte la avorturi si petting , ce dracu o fi si ala , si sex neprotejat si corignete si fumat in bai si destrabalare in discoteci , umblari din frunza in frunza ,
asa ca , i grija ce si cum vb


lasa blue nu te mai consuma asa pentru niste mucoase...ca asta sunt ele....da` e de plans cand le vezi ca se dau mari atotcunoscatoare....parca le vad si pe astea maine-poimaine ca vin si se plang ca le-a bagat iubi degetelu` si-s in dilema daca mai sunt sau nu fete mari....of ca mare ti-i gradina Doamne

blue


Da, chiar asa, Blue, Aish are dreptate. Ce te enervezi?

Acum se supara pe noi cand incercam sa le "zgaltaim" oleaca sa-si revina, si la 15 ani vin si ne spun ca au ramas gravide cu "bampiru'", vorba lu' tata Caragiale, si au dilema mare: nu stiu daca copilu' o sa suga lapte sau sange.

Eu ma intreb de ce parintii nu iau in serios chestiile alea care spun "interzis minorilor sub "n" ani" cand incep filmele...
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:07
De la: R_F, la data 2009-07-13 15:06:24
cred ca e BATMAN sau SUPERMAN


Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:09
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 14:21:09
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!




Te inseli, dragutza cu personalitate dubla sau doua destul de proaste incat sa nu fiti in stare sa va faceti fiecare cate un cont pe un amarat de site. E un site de femei, nu de mucoase repetente

La faza cu "babele" ti-ai pus toate kudicele in cap, pentru ca marea lor majoritate sunt in jurul a 30 de ani...
Si daca doar cu asta ai reusit sa vii, atunci oti fi voi doua, da' impartiti dracului acelasi neuron. Adica va revine cate juma' de neuron de cap de vita furajata.

io-s in jur de 40... care mi-ati ascuns bastonul?
Lucia38
Postat pe 13 Iulie 2009 15:11
Aish , stiu mai , da am vazut de mai mult timp , ca s-au impanzit siturile in special cele de socializare de minori care intoxica incredibil cu topicuri de sex , ca m-a lasat gravida si toate cele , personal cred ca trebuie resrictionat accesul direct de la administrator , nu in halul asta , si da intradevar asta e generatie de distrusi , ii vezi ca se fac praf la 16 ani care noi la randul nostru nu stiam ce e ala fum sau o bere , ce sa mai , ca nu ai cu cine
aaa si inca lavigne , dac au consideri o femeie la 30 de ani baba , ar fi bine sa te duci sa te impusti , feeia la 30 de ani e ca o floare in pline forte :) asa ca ar cam fi cazul sa taci , si sa faci pasi de pe aici , sa numai faci afirmatii fff deplasate
si p.s NU NE INTERESEAZA CEEA CE NE SPUI TU
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 15:13
De la: Andreioana, la data 2009-07-13 15:05:41
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!


Mai fata,la varsta ta nu esti decat o mucoasa....nu-ti este rusine asa putin?Noi varsta ta am avut-o tu varsta noastra...nu ti se pare ca deja cam intreci masura?Sunteti o generatie de copii ,scuza-ma ca iti spun, prostanaci habar nu aveti de bun simt respect si asa mai departe.
Si tu o sa ajungi baba ca noi peste vreo cativa ani,dar te asigur ca nici atunci nu vei fi cu adevarat femeie asa cum te crezi acum...
La 14 ani ar trebui sa iti vezi de carte si de copilarie nu sa iti umble capul dupa p.u.l.a.
Si nu te supara dar tu la varsta noastra vei fi deja terminata,expirata...
Asa ca nu mai fatu pe superstarul si vezi-ti de lungul nasului si da si tu un google poate gasesti definitia cuvantului 'respect' ca de mucoase ca tine suntem satule.




da` cum sa nu-i umble capul dupa asa ceva daca ele de pe acum se gandesc cu care sa si-o puna ca " fata doar e asa uncool sa fii virgina in puii mei"......si uite asa apar fatuci de astea care "vai tu la 20 de ani esti virgina?....proasto, tampito du-te si te fu...te mai repede ca sa fi si tu cool"....
nu pot sa le inteleg...de parca n-ar avea o viata intreaga sa se fu..ta in draci...copii fara minte....

blue, dora, r.f., ioana, si la toti va trimit niste pupicei aromati
aish
Postat pe 13 Iulie 2009 15:15
Pai mi a sarit rau de tot capacul dora , cum dracu are tupeul sa spuna asa ceva , si hop sa si dea cu parerea o copila care nu stie teorema lui pitagora , mir-am-as sa o stie

+ vb lui gargaritza . aceleasi tpicuri de rahat in fiecae zi de la copile ca vaii raman insarcinata daca fac petting , sau vai , mi am tras-o cu x , si mie sa nu raman insarcinata ,
wtf?????
pupici gargaritza , aish , rf, dora , andreea , lucia
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 15:17
Dora poate nu se crede Britney Spears da tu siguri te crezi Zana Zanelor....sau poate vreo regina a vampirilor...
In locul tau as disparea de pe topik,ca numai de cretinisme sunteti buni..
Andre_Ioana
Postat pe 13 Iulie 2009 15:18
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 15:02:33
De la: gargaritamica, la data 2009-07-13 14:47:56

dora si multi


Pupici si tie, Gargaritzamica


pai deja mi-a stricat ziua mucoasa aia impertinenta

pe tine te
gargaritamica
Postat pe 13 Iulie 2009 15:18
De la: aish, la data 2009-07-13 15:15:53
De la: Andreioana, la data 2009-07-13 15:05:41
De la: lavigne_mlv, la data 2009-07-13 14:08:40Tu ''draga'' Dora ..... la 34 de ani ai tai te crezi Britney Spears?! :)) asta e site de fete nu de babe :)) nu vreau sa fiu rea dar asta e adevarul :)) asta e si de la mn ( patricia) si de la prietena mea ( malvina) pt ca ne-am amestecat din greseala profilurile ( ca sa intelegeti si voi ce se intampla).. deci nu mai fa pe super starul si ciocul mic!


Mai fata,la varsta ta nu esti decat o mucoasa....nu-ti este rusine asa putin?Noi varsta ta am avut-o tu varsta noastra...nu ti se pare ca deja cam intreci masura?Sunteti o generatie de copii ,scuza-ma ca iti spun, prostanaci habar nu aveti de bun simt respect si asa mai departe.
Si tu o sa ajungi baba ca noi peste vreo cativa ani,dar te asigur ca nici atunci nu vei fi cu adevarat femeie asa cum te crezi acum...
La 14 ani ar trebui sa iti vezi de carte si de copilarie nu sa iti umble capul dupa p.u.l.a.
Si nu te supara dar tu la varsta noastra vei fi deja terminata,expirata...
Asa ca nu mai fatu pe superstarul si vezi-ti de lungul nasului si da si tu un google poate gasesti definitia cuvantului 'respect' ca de mucoase ca tine suntem satule.




da` cum sa nu-i umble capul dupa asa ceva daca ele de pe acum se gandesc cu care sa si-o puna ca " fata doar e asa uncool sa fii virgina in puii mei"......si uite asa apar fatuci de astea care "vai tu la 20 de ani esti virgina?....proasto, tampito du-te si te fu...te mai repede ca sa fi si tu cool"....
nu pot sa le inteleg...de parca n-ar avea o viata intreaga sa se fu..ta in draci...copii fara minte....

blue, dora, r.f., ioana, si la toti va trimit niste pupicei aromati

aish
R_F
Postat pe 13 Iulie 2009 15:22
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-13 15:17:18Pai mi a sarit rau de tot capacul dora , cum dracu are tupeul sa spuna asa ceva , si hop sa si dea cu parerea o copila care nu stie teorema lui pitagora , mir-am-as sa o stie

+ vb lui gargaritza . aceleasi tpicuri de rahat in fiecae zi de la copile ca vaii raman insarcinata daca fac petting , sau vai , mi am tras-o cu x , si mie sa nu raman insarcinata ,
wtf?????
pupici gargaritza , aish , rf, dora , andreea , lucia



blue, aish , rf, dora , andreea , lucia, R.F., andreioana va tzuc pe toti
si sa le mai prind pe aici pe mucoasele astea 2 in 1.....(2 prostute pe 1 singur cont) ca atat ler trebuie!
gargaritamica
Postat pe 13 Iulie 2009 15:23
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 15:26
Da lasati babelor fata in pace!
pai stiti voi cum este sa faci sex la 14 ani?
aveti voi mai multa varsta da...experienta deloc...
si apoi ea le stie pe toate..of of mai mai...
hai la mai multe subiecte!
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 15:29
De la: Lucia38, la data 2009-07-13 15:11:40
io-s in jur de 40... care mi-ati ascuns bastonul?



Daca-i rezistent, poti sa mi-l imprumuti si mie? Ca maine-poimaine am si eu nevoie de el
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:29
corect dora , ai dreptate :)
blue07scorpion
Postat pe 13 Iulie 2009 15:29
eu ma intreb daca in ziua de azi, unii parintii se mai ocupa macar putin de educatia copiilor lor???.....

ca ai mei asa mai putin severi cum au fost, s-au ocupat si mai ales mama cu care vorbesc orice si care m-a invatat multe lucruri legate de baieti si mi-a dat multe sfaturi....si inca o face....

dar nah...off...

pupici blue, dora, r.f, andreea
aish
Postat pe 13 Iulie 2009 15:33
De la: redline, la data 2009-07-13 15:29:03Da lasati babelor fata in pace!
pai stiti voi cum este sa faci sex la 14 ani?
aveti voi mai multa varsta da...experienta deloc...
si apoi ea le stie pe toate..of of mai mai...
hai la mai multe subiecte!


Ma, acu' o sa ziceti ca sunt baba rau, dar eu parca-mi amintesc ca la 14 ani nici sanii nu sunt complet dezvoltati... Nu e asa? Pubertatea incepe pe la 13-14, nu?
Deci, de unde Dumnezeu le vin ideile astea despre sex asa devreme, lume?
Adica, de! Idei si intrebari exista la varsta asta... Dar ele deja au si raspunsurile...
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:33
De la: aish, la data 2009-07-13 15:33:30eu ma intreb daca in ziua de azi, unii parintii se mai ocupa macar putin de educatia copiilor lor???.....

ca ai mei asa mai putin severi cum au fost, s-au ocupat si mai ales mama cu care vorbesc orice si care m-a invatat multe lucruri legate de baieti si mi-a dat multe sfaturi....si inca o face....

dar nah...off...

pupici blue, dora, r.f, andreea


Va pupicesc si eu pe toti...


Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:34
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 15:33:33
De la: redline, la data 2009-07-13 15:29:03Da lasati babelor fata in pace!
pai stiti voi cum este sa faci sex la 14 ani?
aveti voi mai multa varsta da...experienta deloc...
si apoi ea le stie pe toate..of of mai mai...
hai la mai multe subiecte!


Ma, acu' o sa ziceti ca sunt baba rau, dar eu parca-mi amintesc ca la 14 ani nici sanii nu sunt complet dezvoltati... Nu e asa? Pubertatea incepe pe la 13-14, nu?
Deci, de unde Dumnezeu le vin ideile astea despre sex asa devreme, lume?

e vezi mai babo..esti de domeniu trecutului!
cum adica la 14 ani fara sex?!..ea are alte prioritati da-o dra.cului de scoala..sexu-i pe primu'loc...
si ce conteaza ca, creste riscul de cancer de col uterin..sex sa fie!
pai ce ea este mai prejos ca pretenele ei?
si daca o paraseste vampirasul?
my good cate probleme!
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 15:36
Red, acu' iarata-ma si tu, ca's baba fara minte, da' ... SI prietenele ei? Adica TOATE si-o pun la 14 ani?
Ca-n Evu' Mediu? Cand se inmulteau de la 14 ani? Ca tziganii? Care-si marita copiii la 13 ani? Adica... N-am evoluat deloc, a?
Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:39
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 15:39:48Red, acu' iarata-ma si tu, ca's baba fara minte, da' ... SI prietenele ei? Adica TOATE si-o pun la 14 ani?
Ca-n Evu' Mediu? Cand se inmulteau de la 14 ani? Ca tziganii? Care-si marita copiii la 13 ani? Adica... N-am evoluat deloc, a?

ba daaaa am evouat da inapoi...ca inainte ne depasea prea mult!
si apoi asta inseamna sa fii coola sa fii calare pe p..a si nu pe cultura!
redline
Postat pe 13 Iulie 2009 15:41
bai nu stiu.....intradevar parinti sunt principali responsabili pentru educatia acestor tzanci, si-i adevarat, poate-i foarte greu sa educi un copil, insa eu imi aduc aminte la ca 14 ani am plecat de langa parintii mei....la liceu....in primul an, daca nu ma puteam duce acasa de vineri seara plangeam in hohote. La scoala, in clasa 9 mi se parea atat de multa agitatie incat prefeream sa stau in banca pe timpul pauzelor....nu eram tocilara, niciodata n-am fost disperata dupa note de 10....ce sa mai zic, de subiectele astea despre sex.......Mai aveam inca 3 colege....cu care m-am inteles pe tot parcursul liceului....pai nene tarziu am inceput sa vorbim despre sex.....si si atunci ne cam era rusine, oricum ce se intampla acum mi se pare strigator la cer. Ideea e ca si eu am trecut frate prin acea perioada de 14-18 ani.....si n-am facut nimic rau...in conditiile in care nu stia nimeni ce fac...n-o aveam pe mama paznic, nici macar mobil nu aveam(bine nu avea nimeni)...incat sa zici ca ma mai putea suna sa ma verifice....iar la mine la scoala a venit o singura data....si atunci pentru ca a trebuit sa ma operez si s-a dus sa vorbeasca cu diriginta....pentru ca eu eram turbata, nu vroiam sa creada diriga ca lipsesc eu atat de mult timp nemotivat.....in fine.....si erau si atunci copii nebuni, insa mai conteaza si cat de mult gandesti tu....ca degeaba sta mama si tata pe post de jandarmi dupa fundul tau, daca tie ti-e gandul doar la f***t
gargaritamica
Postat pe 13 Iulie 2009 15:43
De la: redline, la data 2009-07-13 15:41:11
De la: Dor_a, la data 2009-07-13 15:39:48Red, acu' iarata-ma si tu, ca's baba fara minte, da' ... SI prietenele ei? Adica TOATE si-o pun la 14 ani?
Ca-n Evu' Mediu? Cand se inmulteau de la 14 ani? Ca tziganii? Care-si marita copiii la 13 ani? Adica... N-am evoluat deloc, a?

ba daaaa am evouat da inapoi...ca inainte ne depasea prea mult!
si apoi asta inseamna sa fii coola sa fii calare pe p..a si nu pe cultura!


Dor_a
Postat pe 13 Iulie 2009 15:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Familie cu doi copii din Bucuresti, are mare nevoie alimente 1 De la: lumi27 25 Ianuarie 2017 19:11
un ajutor va rog 17 De la: kudika344248 20 Februarie 2011 23:27
ce se intampla cu mine? oare o sa mor in curand? 91 De la: ingerashu_meu 11 Iunie 2010 10:15
relatii indispensabile 4 De la: donttouch 15 Mai 2009 10:12
ce parere aveti despre islamism si traditile lor 876 De la: micabis 23 Octombrie 2011 22:01