Setari Cookie-uri

dieta personala :sml-confused0006:

Buna am si eu cate intrebari in legatura cu dietele m-am documentat dintr-o parte si din alta si mi-am format singura un regim propriu...si vreau sa stiu daca e bun totusi eu fac sport din clasa a 2 a...am facut mai multe sporturi dar m-am axat pe lupte libere ...nu sunt foarte slaba si nici grasa..dar am cateva defecte grasimea dintre picioare ma deranjeaza foarte tare si as pupa pamantul daca as scapa de ea eu dimineata nu pot manca m-am dezobisnuit si cam pe la 12 mi se face foame si atunci mananc niste lapte cu cereale sau imi fac un sandwich din paine integrala..acum ca a venit sezonul verii mananc mult harbuz nu zic nu renunt la painea intermediara si cereale dar atunci cand imi vine pofta de ceva dulce mananc harbuz nu am scos de tot dulciurile mai mananc cateodata o inghetata nu prea obisnuiesc sa mananc ciocolata sau bomboane eu sunt cu inghetata is in fapta ..asa...si cam pe la 4 -5 cam ma ia iarasi foamea si imi fac o sala pun de toate: rosii,castraveti,branza feta,bucatele de sunca presata.dar fara paine iar ca desert felii de harbuz am uitat sa specific dimineata cand ma trezesc beau un 3 in 1 :sml-happy0158 pana acum cu tot cu 2 ore de antrenamente pe zi am dat cam 7 kg jos.....
kudika015613
Postat pe 15 Iulie 2009 01:49
http://www.ro-online.ro/Moniklau-30613.html daca poti in fiecare zi, trimite mai departe, mersi
monik_clau
Postat pe 15 Iulie 2009 11:59
De la: kudika015613, la data 2009-07-15 01:49:28Buna am si eu cate intrebari in legatura cu dietele m-am documentat dintr-o parte si din alta si mi-am format singura un regim propriu...si vreau sa stiu daca e bun totusi eu fac sport din clasa a 2 a...am facut mai multe sporturi dar m-am axat pe lupte libere ...nu sunt foarte slaba si nici grasa..dar am cateva defecte grasimea dintre picioare ma deranjeaza foarte tare si as pupa pamantul daca as scapa de ea eu dimineata nu pot manca m-am dezobisnuit si cam pe la 12 mi se face foame si atunci mananc niste lapte cu cereale sau imi fac un sandwich din paine integrala..acum ca a venit sezonul verii mananc mult harbuz nu zic nu renunt la painea intermediara si cereale dar atunci cand imi vine pofta de ceva dulce mananc harbuz nu am scos de tot dulciurile mai mananc cateodata o inghetata nu prea obisnuiesc sa mananc ciocolata sau bomboane eu sunt cu inghetata is in fapta ..asa...si cam pe la 4 -5 cam ma ia iarasi foamea si imi fac o sala pun de toate: rosii,castraveti,branza feta,bucatele de sunca presata.dar fara paine iar ca desert felii de harbuz am uitat sa specific dimineata cand ma trezesc beau un 3 in 1 :sml-happy0158 pana acum cu tot cu 2 ore de antrenamente pe zi am dat cam 7 kg jos.....


Care e legatura dintre stupidul subiect si locul unde ai postat?Iubire imposibila cred ca iti este cu inteligenta!!
bl_de
Postat pe 15 Iulie 2009 12:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
OARE? 18 De la: johanita09 30 Septembrie 2011 20:51
Altercatie cu o minora 38 De la: alexo88 21 Ianuarie 2011 08:35
ce parere aveti? 4 De la: kudika_12474 20 Iulie 2012 12:45
Mi se intampla din nou. Nu imi vine a crede ca iar 49 De la: andel1984 3 Septembrie 2010 11:05
Am nevoie de sfaturi,nu stiu incotro ma indrept :( 35 De la: kudika076975 24 Februarie 2010 07:41