dieta personala :sml-confused0006:

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika015613 Avatarul lui kudika015613

6 mesaje

Buna am si eu cate intrebari in legatura cu dietele m-am documentat dintr-o parte si din alta si mi-am format singura un regim propriu...si vreau sa stiu daca e bun totusi eu fac sport din clasa a 2 a...am facut mai multe sporturi dar m-am axat pe lupte libere ...nu sunt foarte slaba si nici grasa..dar am cateva defecte grasimea dintre picioare ma deranjeaza foarte tare si as pupa pamantul daca as scapa de ea eu dimineata nu pot manca m-am dezobisnuit si cam pe la 12 mi se face foame si atunci mananc niste lapte cu cereale sau imi fac un sandwich din paine integrala..acum ca a venit sezonul verii mananc mult harbuz nu zic nu renunt la painea intermediara si cereale dar atunci cand imi vine pofta de ceva dulce mananc harbuz nu am scos de tot dulciurile mai mananc cateodata o inghetata nu prea obisnuiesc sa mananc ciocolata sau bomboane eu sunt cu inghetata is in fapta ..asa...si cam pe la 4 -5 cam ma ia iarasi foamea si imi fac o sala pun de toate: rosii,castraveti,branza feta,bucatele de sunca presata.dar fara paine iar ca desert felii de harbuz am uitat sa specific dimineata cand ma trezesc beau un 3 in 1 :sml-happy0158 pana acum cu tot cu 2 ore de antrenamente pe zi am dat cam 7 kg jos.....
Raporteaza abuz de limbaj
monik_clau Avatarul lui monik_clau

9 mesaje
Oras: bucuresti

www.ro-online.ro/Moniklau-30613.html daca poti in fiecare zi, trimite mai departe, mersi
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika015613, la data 2009-07-15 01:49:28Buna am si eu cate intrebari in legatura cu dietele m-am documentat dintr-o parte si din alta si mi-am format singura un regim propriu...si vreau sa stiu daca e bun totusi eu fac sport din clasa a 2 a...am facut mai multe sporturi dar m-am axat pe lupte libere ...nu sunt foarte slaba si nici grasa..dar am cateva defecte grasimea dintre picioare ma deranjeaza foarte tare si as pupa pamantul daca as scapa de ea eu dimineata nu pot manca m-am dezobisnuit si cam pe la 12 mi se face foame si atunci mananc niste lapte cu cereale sau imi fac un sandwich din paine integrala..acum ca a venit sezonul verii mananc mult harbuz nu zic nu renunt la painea intermediara si cereale dar atunci cand imi vine pofta de ceva dulce mananc harbuz nu am scos de tot dulciurile mai mananc cateodata o inghetata nu prea obisnuiesc sa mananc ciocolata sau bomboane eu sunt cu inghetata is in fapta ..asa...si cam pe la 4 -5 cam ma ia iarasi foamea si imi fac o sala pun de toate: rosii,castraveti,branza feta,bucatele de sunca presata.dar fara paine iar ca desert felii de harbuz am uitat sa specific dimineata cand ma trezesc beau un 3 in 1 :sml-happy0158 pana acum cu tot cu 2 ore de antrenamente pe zi am dat cam 7 kg jos.....

Care e legatura dintre stupidul subiect si locul unde ai postat?Iubire imposibila cred ca iti este cu inteligenta!!