Setari Cookie-uri

KFC, va place ce se intampla?

De la: Gazelle, la data 2009-07-29 20:22:14Dragutico, ai citit ce am scris?


Da' tu?
amr2009
Postat pe 3 August 2009 11:15
De la: amr2009, la data 2009-08-03 11:15:47
De la: Gazelle, la data 2009-07-29 20:22:14Dragutico, ai citit ce am scris?


Da' tu?


nu cred ......................a facut-o din inertzie
anybody
Postat pe 3 August 2009 11:34
De la: anybody, la data 2009-08-03 11:34:37
De la: amr2009, la data 2009-08-03 11:15:47
De la: Gazelle, la data 2009-07-29 20:22:14Dragutico, ai citit ce am scris?


Da' tu?


nu cred ......................a facut-o din inertzie


Any, dupe cum se vede, am ramas numai noi sa bantuim p'aici....Redul nu mai este, Blue nu, Dora nu, Diavolytza nu, toata lumea a parasit forumul Kuduka....
amr2009
Postat pe 3 August 2009 11:37
De la: amr2009, la data 2009-08-03 11:37:08
De la: anybody, la data 2009-08-03 11:34:37
De la: amr2009, la data 2009-08-03 11:15:47
De la: Gazelle, la data 2009-07-29 20:22:14Dragutico, ai citit ce am scris?


Da' tu?


nu cred ......................a facut-o din inertzie


Any, dupe cum se vede, am ramas numai noi sa bantuim p'aici....Redul nu mai este, Blue nu, Dora nu, Diavolytza nu, toata lumea a parasit forumul Kuduka....


sper ca vor reveni la sentimente mai bune si vor reveni pe forum unde ii asteapta prietenii...............asa ca sa le tzinem locul cu succes sa bantuim cat mai multzi mi-e asa de dor de red oare chiar trebuia sa i se stearga contul?
anybody
Postat pe 3 August 2009 11:39
De la: anybody, la data 2009-08-03 11:39:48
De la: amr2009, la data 2009-08-03 11:37:08
De la: anybody, la data 2009-08-03 11:34:37
De la: amr2009, la data 2009-08-03 11:15:47
De la: Gazelle, la data 2009-07-29 20:22:14Dragutico, ai citit ce am scris?


Da' tu?


nu cred ......................a facut-o din inertzie


Any, dupe cum se vede, am ramas numai noi sa bantuim p'aici....Redul nu mai este, Blue nu, Dora nu, Diavolytza nu, toata lumea a parasit forumul Kuduka....


sper ca vor reveni la sentimente mai bune si vor reveni pe forum unde ii asteapta prietenii...............asa ca sa le tzinem locul cu succes sa bantuim cat mai multzi mi-e asa de dor de red oare chiar trebuia sa i se stearga contul?


Eeee...mie mi l-a sters prima data pt am pus-o la punct pe Danutza....in fine, chiar i-am spus vreo doua, cam vulgare, si hop!~ nu mai aveam cont.

Pe Kudika tre sa fii dintr-aia de milita Redul pt exterminarea lor, ca altfel iti faci 5 conturi pe an.
amr2009
Postat pe 3 August 2009 11:43
sti ce mi se pare ciudat cum de intotdeauna sterge conturile celor ce au intradevar ceva de spus iar cei ce nu fac doi bani o duc bine mersi poate ca noi suntem de vina ....................parerea mea
anybody
Postat pe 3 August 2009 11:47
Moama ce mi-as lua si eu un Cellluless dintra-asta.....
amr2009
Postat pe 3 August 2009 11:50
Are dreptate Gazelle, eu nu mai mananc in niciun fast-food dupa ce am auzit de la cineva din interior in ce conditii mizere prepara mancarea la MC, normal ca si la KFC e la fel. Dar romanii lenesi fraieri si indolenti se duc sa bage in ei acolo toate porcariile si se mira ca sunt obezi ca au celulita ca sunt bolnavi, dar n-ar pune mana frate pe aragaz sa faca o mancare sanatoasa la ei acasa. Am vazut in fast-food-uri pensionari, care au timp berechet dar deh lenea e cucoana mare, mai sunt, cel mai rau caz, femei cu copii mici (1 an) pe care imputitele si puturoasele (ca altfel nu pot fi numite) ii hranesc cu hamburgeri ca sa ajunga bolnavi si obezi in loc sa gateasca. Stati frate si bagati in voi toate porcariile si imbogatiti-i pe altii!
allexxe
Postat pe 6 August 2009 15:29
De la: allexxe, la data 2009-08-06 15:29:36Are dreptate Gazelle, eu nu mai mananc in niciun fast-food dupa ce am auzit de la cineva din interior in ce conditii mizere prepara mancarea la MC, normal ca si la KFC e la fel. Dar romanii lenesi fraieri si indolenti se duc sa bage in ei acolo toate porcariile si se mira ca sunt obezi ca au celulita ca sunt bolnavi, dar n-ar pune mana frate pe aragaz sa faca o mancare sanatoasa la ei acasa. Am vazut in fast-food-uri pensionari, care au timp berechet dar deh lenea e cucoana mare, mai sunt, cel mai rau caz, femei cu copii mici (1 an) pe care imputitele si puturoasele (ca altfel nu pot fi numite) ii hranesc cu hamburgeri ca sa ajunga bolnavi si obezi in loc sa gateasca. Stati frate si bagati in voi toate porcariile si imbogatiti-i pe altii!


Mai draga, Gazelle se refera la violental a care sunt supusi puii, nu condtiile in care se pregateste mancarea in fast-fooduri, sarisi tu din tufis cu obsesiile tale pt calorii !
Eu mananc rar la KFC pt ca in general fast-food-ul este o mancare nesanatoasa ( adica chimicale ). Cat pt saracii pusiori, nu avem ce sa le facem, animalele sunt maltratate pretutindeni, si nu aparem noi cu bagheta magica pt a asterne pace si bunatate in randul lumii !

Postat pe 6 August 2009 16:27
Are dreptate si in privinta asta mai draga desteapto sau desteptule, ce oi fi, caci in alte tari civilizate nu exista asa ceva, cel putin nu se lasa lucrurile asa, ci se iau masuri, oamenilor LE PASA, romanii sunt rai, prosti si ignoranti! Ce va pasa cand vedeti ca semenii vostri isi omoara animalele cu cruzime? Sau ce va pasa ca altii se omoara intre ei sau ce iti pasa mai draga trixibell ca poti ajunge sa te omoare proprii copii, ca deh tu nu esti impotriva violentei animalelor si din contra ii inveti ca violenta e ceva ok, sa o practice si cu alti copii in fata blocului. Iar tu cand vei ajunge la batranete, vei fi nefolositor si daca ai si ceva avere o sa scape cu usurinta de tine!
allexxe
Postat pe 8 August 2009 10:05
Si mai ai si la avatar poza aia cu credinta in Dumnezeu, dar cred ca ai pus-o doar de ochii lumii draga mea ca nu le ai tu pe astea cu God. Tu esti nepasatoare, rea si ignoranta si nemiloasa si plina de ifose pe deasupra mey draga! Sper sa nu ai tupeul sa-mi si raspunzi!
allexxe
Postat pe 8 August 2009 10:07

Mai draga, Gazelle se refera la violental a care sunt supusi puii, nu condtiile in care se pregateste mancarea in fast-fooduri, sarisi tu din tufis cu obsesiile tale pt calorii !
Eu mananc rar la KFC pt ca in general fast-food-ul este o mancare nesanatoasa ( adica chimicale ). Cat pt saracii pusiori, nu avem ce sa le facem, animalele sunt maltratate pretutindeni, si nu aparem noi cu bagheta magica pt a asterne pace si bunatate in randul lumii ! [/quote]


mai draga....


amr2009
Postat pe 8 August 2009 10:08
De la: allexxe, la data 2009-08-08 10:05:48Are dreptate si in privinta asta mai draga desteapto sau desteptule, ce oi fi, caci in alte tari civilizate nu exista asa ceva, cel putin nu se lasa lucrurile asa, ci se iau masuri, oamenilor LE PASA, romanii sunt rai, prosti si ignoranti! Ce va pasa cand vedeti ca semenii vostri isi omoara animalele cu cruzime? Sau ce va pasa ca altii se omoara intre ei sau ce iti pasa mai draga trixibell ca poti ajunge sa te omoare proprii copii, ca deh tu nu esti impotriva violentei animalelor si din contra ii inveti ca violenta e ceva ok, sa o practice si cu alti copii in fata blocului. Iar tu cand vei ajunge la batranete, vei fi nefolositor si daca ai si ceva avere o sa scape cu usurinta de tine!


Si tu ce natie esti?

Te pomenesti ca esti vreo corcitura cu sange albastru...Tu nu esti roman/ca.....noooooo...
amr2009
Postat pe 8 August 2009 10:09
De la: allexxe, la data 2009-08-08 10:07:59Si mai ai si la avatar poza aia cu credinta in Dumnezeu, dar cred ca ai pus-o doar de ochii lumii draga mea ca nu le ai tu pe astea cu God. Tu esti nepasatoare, rea si ignoranta si nemiloasa si plina de ifose pe deasupra mey draga! Sper sa nu ai tupeul sa-mi si raspunzi!



Mey draga, tu esti cam toanta si ignoranta pt ca nu stii sa citesti 3 cuvinte in engleza, dar sa mai si intelegi ce scrie !

Eu am mai spus intr-un alt topic adresat celor care nu iubesc animalele, lasati circul asta ieftin de a va da salvatorii vietuitoarelor, nu va sta bine !
Si stii de ce am tupeul sa iti raspund ? Pt ca tu si altele ca tine aveti tupeul sa scrieti, cand voi nu sunteti in stare sa intelegeti 3 lulele, 3 surcele pe care le scriu altii ! Spre deosebire de cei ca tine, tac si fac, nu ma laud ca salvez planeta !

Hai nu te supara, promit ca iti fac cinste cu un meniu 5 crispy ! Love u !


Postat pe 8 August 2009 10:48
De la: allexxe, la data 2009-08-08 10:05:48Are dreptate si in privinta asta mai draga desteapto sau desteptule, ce oi fi, caci in alte tari civilizate nu exista asa ceva, cel putin nu se lasa lucrurile asa, ci se iau masuri, oamenilor LE PASA, romanii sunt rai, prosti si ignoranti! Ce va pasa cand vedeti ca semenii vostri isi omoara animalele cu cruzime? Sau ce va pasa ca altii se omoara intre ei sau ce iti pasa mai draga trixibell ca poti ajunge sa te omoare proprii copii, ca deh tu nu esti impotriva violentei animalelor si din contra ii inveti ca violenta e ceva ok, sa o practice si cu alti copii in fata blocului. Iar tu cand vei ajunge la batranete, vei fi nefolositor si daca ai si ceva avere o sa scape cu usurinta de tine!


Ah si ...isteata lu' mama, vezi ca nu se omoara puii de la KFC la noi in tara, este bine sa te informezi inainte sa scrii ! Deci vezi ca ai intrat in categoria prostilor si nu cred ca ai sanse sa iesi din ea !

Postat pe 8 August 2009 10:52
Gazelle,ai intentii bune si sunt sigura ca nu e vorba de vreo anticampanie.Unele din fete ti-au raspuns totusi prea dur.Din pacate peste tot in lume exista cruzime,mai ales daca este vorba de animale,care pentru unii nu valoreaza nimic.Si stiu ca poate prin alte tari cruzimea fata de necuvantatoare este aspru pedepsita (asa cum se poate vedea in unele emisiuni de pe Animal Planet),dar ea tot se produce.Si cazurile pedepsite reprezinta un numar infim fata de cate ar putea fi de fapt pedepsite.
Am vazut si eu mai demult un documentar tot despre puii care ajung congelati in magazine.Erau aruncati la gramada,gazati,fripti de vii,etc.Pe ei nu ii intereseaza CUM o sa ajunga puii in magazin ,ci pur si simplu SA AJUNGA.Productia de masa....
KFC-ul,Mc-ul si toate magazinele astea de tip fast food sunt daunatoare,toti stim asta.Am auzit nenumarate lucruri despre conditiile oribile in care se prepara toate mancarurile alea,cu un un gust foarte bun de altfel. Sunt innebunita dupa mancarurile picante,si cand am descoperit aripioarele kfc de-astea imi luam cand mai treceam in oras pe la un astfel de fast-food.Dar observam ca desi nu mancam mult,ma simteam rau imediat si uneori gustul aripioarelor era diferit.
Acum nici nu mai calc pe la fast-fooduri,desi chiar si inainte calcam destul de rar.
Didona
Postat pe 8 August 2009 19:54
De la: amr2009, la data 2009-08-08 10:09:40
De la: allexxe, la data 2009-08-08 10:05:48Are dreptate si in privinta asta mai draga desteapto sau desteptule, ce oi fi, caci in alte tari civilizate nu exista asa ceva, cel putin nu se lasa lucrurile asa, ci se iau masuri, oamenilor LE PASA, romanii sunt rai, prosti si ignoranti! Ce va pasa cand vedeti ca semenii vostri isi omoara animalele cu cruzime? Sau ce va pasa ca altii se omoara intre ei sau ce iti pasa mai draga trixibell ca poti ajunge sa te omoare proprii copii, ca deh tu nu esti impotriva violentei animalelor si din contra ii inveti ca violenta e ceva ok, sa o practice si cu alti copii in fata blocului. Iar tu cand vei ajunge la batranete, vei fi nefolositor si daca ai si ceva avere o sa scape cu usurinta de tine!


Si tu ce natie esti?

Te pomenesti ca esti vreo corcitura cu sange albastru...Tu nu esti roman/ca.....noooooo...

Sincer, sunt dar mi-e rusine, cand ma duc in vacanta in alta tara nu spun nimanui ca nu vreau sa se uite lumea ciudat.
allexxe
Postat pe 8 August 2009 20:21
De la: Trixibell, la data 2009-08-08 10:48:11
De la: allexxe, la data 2009-08-08 10:07:59Si mai ai si la avatar poza aia cu credinta in Dumnezeu, dar cred ca ai pus-o doar de ochii lumii draga mea ca nu le ai tu pe astea cu God. Tu esti nepasatoare, rea si ignoranta si nemiloasa si plina de ifose pe deasupra mey draga! Sper sa nu ai tupeul sa-mi si raspunzi!



Mey draga, tu esti cam toanta si ignoranta pt ca nu stii sa citesti 3 cuvinte in engleza, dar sa mai si intelegi ce scrie !

Eu am mai spus intr-un alt topic adresat celor care nu iubesc animalele, lasati circul asta ieftin de a va da salvatorii vietuitoarelor, nu va sta bine !
Si stii de ce am tupeul sa iti raspund ? Pt ca tu si altele ca tine aveti tupeul sa scrieti, cand voi nu sunteti in stare sa intelegeti 3 lulele, 3 surcele pe care le scriu altii ! Spre deosebire de cei ca tine, tac si fac, nu ma laud ca salvez planeta !

Hai nu te supara, promit ca iti fac cinste cu un meniu 5 crispy ! Love u !



Mai draga toanta sa stii ca stiu engleza, muuult mai multa decat tine daca stau sa ma gandesc ca am si predat la liceu vreo 3 ani in viata asta engleza!
allexxe
Postat pe 8 August 2009 20:36
De la: Trixibell, la data 2009-08-08 10:52:44
De la: allexxe, la data 2009-08-08 10:05:48Are dreptate si in privinta asta mai draga desteapto sau desteptule, ce oi fi, caci in alte tari civilizate nu exista asa ceva, cel putin nu se lasa lucrurile asa, ci se iau masuri, oamenilor LE PASA, romanii sunt rai, prosti si ignoranti! Ce va pasa cand vedeti ca semenii vostri isi omoara animalele cu cruzime? Sau ce va pasa ca altii se omoara intre ei sau ce iti pasa mai draga trixibell ca poti ajunge sa te omoare proprii copii, ca deh tu nu esti impotriva violentei animalelor si din contra ii inveti ca violenta e ceva ok, sa o practice si cu alti copii in fata blocului. Iar tu cand vei ajunge la batranete, vei fi nefolositor si daca ai si ceva avere o sa scape cu usurinta de tine!


Ah si ...isteata lu' mama, vezi ca nu se omoara puii de la KFC la noi in tara, este bine sa te informezi inainte sa scrii ! Deci vezi ca ai intrat in categoria prostilor si nu cred ca ai sanse sa iesi din ea !

Asa ca fara suparare, proasta esti tu si mananca in continuare la pui imputiti atunci pana o sa mori de ficat Who cares anyway?
allexxe
Postat pe 8 August 2009 20:40
De la: Didona, la data 2009-08-08 19:54:31Gazelle,ai intentii bune si sunt sigura ca nu e vorba de vreo anticampanie.Unele din fete ti-au raspuns totusi prea dur.Din pacate peste tot in lume exista cruzime,mai ales daca este vorba de animale,care pentru unii nu valoreaza nimic.Si stiu ca poate prin alte tari cruzimea fata de necuvantatoare este aspru pedepsita (asa cum se poate vedea in unele emisiuni de pe Animal Planet),dar ea tot se produce.Si cazurile pedepsite reprezinta un numar infim fata de cate ar putea fi de fapt pedepsite.
Am vazut si eu mai demult un documentar tot despre puii care ajung congelati in magazine.Erau aruncati la gramada,gazati,fripti de vii,etc.Pe ei nu ii intereseaza CUM o sa ajunga puii in magazin ,ci pur si simplu SA AJUNGA.Productia de masa....
KFC-ul,Mc-ul si toate magazinele astea de tip fast food sunt daunatoare,toti stim asta.Am auzit nenumarate lucruri despre conditiile oribile in care se prepara toate mancarurile alea,cu un un gust foarte bun de altfel. Sunt innebunita dupa mancarurile picante,si cand am descoperit aripioarele kfc de-astea imi luam cand mai treceam in oras pe la un astfel de fast-food.Dar observam ca desi nu mancam mult,ma simteam rau imediat si uneori gustul aripioarelor era diferit.
Acum nici nu mai calc pe la fast-fooduri,desi chiar si inainte calcam destul de rar.


In sfarsit o persoana inteligenta, se pare ca sunt pe cale de disparitie astfel de oameni pe acest site. O seara buna iti doresc!
allexxe
Postat pe 8 August 2009 20:44
O seara buna si tie allexxe
Didona
Postat pe 8 August 2009 20:48
De la: Gazelle, la data 2009-07-29 02:14:42 Am mancat de 2 ori la kfc si dupa ce am vazut o campanie a pamelei andreson impotriva KFC, m-am lecuit. Nu stiu daca stiti despre ce vorbesc dar ideea este ca bietii pui sunt supusi unor chinuri de nedescris pana sa ajunga sa fie preparati. Li se taie ciocurile pe viu, sunt opariti de vii, stau in niste conditii jalnice iainte de a fi macelariti, unii peste altii. Am plans cand am vazut comentariul pamelei insotit de imagini. Cruzimea oamenilor nu are limite. Eu nu pot sa va spun voua ce sa faceti, dar ganditi-va putin. Stiu ca unii spun: " si ce daca nu mai manac acolo ca sunt altii care o fac si tot nu rezolv nimic". Dar daca ne-am uni toti???



Nu vreau sa te iau si eu la trei pazeste, dar mai cauta pe net filmuletele de anul trecut de la sacrificarea pasarilor, de cand cu aviara. Si aici nu ma refer la imagini din alte tari, ci de la noi, pui aruncati in masina de gunoi de vii si malaxati. Deci???
Sa nu ne mai scandalizam atata pt ceea ce zic unele vedete...
Se intampla in toate abatoarele.
sheeva
Postat pe 12 August 2009 22:29
De la: sheeva, la data 2009-08-12 22:29:27
De la: Gazelle, la data 2009-07-29 02:14:42 Am mancat de 2 ori la kfc si dupa ce am vazut o campanie a pamelei andreson impotriva KFC, m-am lecuit. Nu stiu daca stiti despre ce vorbesc dar ideea este ca bietii pui sunt supusi unor chinuri de nedescris pana sa ajunga sa fie preparati. Li se taie ciocurile pe viu, sunt opariti de vii, stau in niste conditii jalnice iainte de a fi macelariti, unii peste altii. Am plans cand am vazut comentariul pamelei insotit de imagini. Cruzimea oamenilor nu are limite. Eu nu pot sa va spun voua ce sa faceti, dar ganditi-va putin. Stiu ca unii spun: " si ce daca nu mai manac acolo ca sunt altii care o fac si tot nu rezolv nimic". Dar daca ne-am uni toti???



Nu vreau sa te iau si eu la trei pazeste, dar mai cauta pe net filmuletele de anul trecut de la sacrificarea pasarilor, de cand cu aviara. Si aici nu ma refer la imagini din alte tari, ci de la noi, pui aruncati in masina de gunoi de vii si malaxati. Deci???
Sa nu ne mai scandalizam atata pt ceea ce zic unele vedete...
Se intampla in toate abatoarele.




Noooo...deci stiii tu....atuncea cu aviara era alta mancare de..pui.

Atuncea nu se sacrificau si se omorau puisorii, atuncea se salva viata unei salvatoare de pui.
amr2009
Postat pe 21 August 2009 07:33
De la: allexxe, la data 2009-08-08 20:21:56
De la: amr2009, la data 2009-08-08 10:09:40
De la: allexxe, la data 2009-08-08 10:05:48Are dreptate si in privinta asta mai draga desteapto sau desteptule, ce oi fi, caci in alte tari civilizate nu exista asa ceva, cel putin nu se lasa lucrurile asa, ci se iau masuri, oamenilor LE PASA, romanii sunt rai, prosti si ignoranti! Ce va pasa cand vedeti ca semenii vostri isi omoara animalele cu cruzime? Sau ce va pasa ca altii se omoara intre ei sau ce iti pasa mai draga trixibell ca poti ajunge sa te omoare proprii copii, ca deh tu nu esti impotriva violentei animalelor si din contra ii inveti ca violenta e ceva ok, sa o practice si cu alti copii in fata blocului. Iar tu cand vei ajunge la batranete, vei fi nefolositor si daca ai si ceva avere o sa scape cu usurinta de tine!


Si tu ce natie esti?

Te pomenesti ca esti vreo corcitura cu sange albastru...Tu nu esti roman/ca.....noooooo...

Sincer, sunt dar mi-e rusine, cand ma duc in vacanta in alta tara nu spun nimanui ca nu vreau sa se uite lumea ciudat.


Si atunci de ce nu te duci sa locuiesti in alta tara, sa mananci r..t in alta limba si sa te simti mai apreciata? A?

Sa-ti spun tot eu: nu esti decat o biata gaina made in Ro, care de fapt are mari visuri europene, stii tu...ca in videoclipul ala al lui Moby, cu puiu.

Sa traiesti bine.
amr2009
Postat pe 21 August 2009 07:36
De la: amr2009, la data 2009-08-21 07:36:14
De la: allexxe, la data 2009-08-08 20:21:56
De la: amr2009, la data 2009-08-08 10:09:40
De la: allexxe, la data 2009-08-08 10:05:48Are dreptate si in privinta asta mai draga desteapto sau desteptule, ce oi fi, caci in alte tari civilizate nu exista asa ceva, cel putin nu se lasa lucrurile asa, ci se iau masuri, oamenilor LE PASA, romanii sunt rai, prosti si ignoranti! Ce va pasa cand vedeti ca semenii vostri isi omoara animalele cu cruzime? Sau ce va pasa ca altii se omoara intre ei sau ce iti pasa mai draga trixibell ca poti ajunge sa te omoare proprii copii, ca deh tu nu esti impotriva violentei animalelor si din contra ii inveti ca violenta e ceva ok, sa o practice si cu alti copii in fata blocului. Iar tu cand vei ajunge la batranete, vei fi nefolositor si daca ai si ceva avere o sa scape cu usurinta de tine!


Si tu ce natie esti?

Te pomenesti ca esti vreo corcitura cu sange albastru...Tu nu esti roman/ca.....noooooo...

Sincer, sunt dar mi-e rusine, cand ma duc in vacanta in alta tara nu spun nimanui ca nu vreau sa se uite lumea ciudat.


Si atunci de ce nu te duci sa locuiesti in alta tara, sa mananci r..t in alta limba si sa te simti mai apreciata? A?

Sa-ti spun tot eu: nu esti decat o biata gaina made in Ro, care de fapt are mari visuri europene, stii tu...ca in videoclipul ala al lui Moby, cu puiu.

Sa traiesti bine.


amr azi mancam la KFC sa la MC?
anybody
Postat pe 21 August 2009 09:36
De la: amr2009, la data 2009-08-21 07:36:14
De la: allexxe, la data 2009-08-08 20:21:56
De la: amr2009, la data 2009-08-08 10:09:40
De la: allexxe, la data 2009-08-08 10:05:48Are dreptate si in privinta asta mai draga desteapto sau desteptule, ce oi fi, caci in alte tari civilizate nu exista asa ceva, cel putin nu se lasa lucrurile asa, ci se iau masuri, oamenilor LE PASA, romanii sunt rai, prosti si ignoranti! Ce va pasa cand vedeti ca semenii vostri isi omoara animalele cu cruzime? Sau ce va pasa ca altii se omoara intre ei sau ce iti pasa mai draga trixibell ca poti ajunge sa te omoare proprii copii, ca deh tu nu esti impotriva violentei animalelor si din contra ii inveti ca violenta e ceva ok, sa o practice si cu alti copii in fata blocului. Iar tu cand vei ajunge la batranete, vei fi nefolositor si daca ai si ceva avere o sa scape cu usurinta de tine!


Si tu ce natie esti?

Te pomenesti ca esti vreo corcitura cu sange albastru...Tu nu esti roman/ca.....noooooo...

Sincer, sunt dar mi-e rusine, cand ma duc in vacanta in alta tara nu spun nimanui ca nu vreau sa se uite lumea ciudat.


Si atunci de ce nu te duci sa locuiesti in alta tara, sa mananci r..t in alta limba si sa te simti mai apreciata? A?

Sa-ti spun tot eu: nu esti decat o biata gaina made in Ro, care de fapt are mari visuri europene, stii tu...ca in videoclipul ala al lui Moby, cu puiu.

Sa traiesti bine.


Nici nu-mi bat capul sa-ti raspund ca esti prea proasta sa intelegi si conform unui proverb ROMANESC "nu-ti pune mintea cu prostii ca prostii au mintea odihnita"...
allexxe
Postat pe 21 August 2009 21:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sanatate 8 De la: YvesRocher 15 Octombrie 2009 15:41
papuci ugg 1 De la: simona1023 20 Iulie 2010 12:50
Chestionar 1 De la: kudika102626 14 Iunie 2010 10:13
buna 16 De la: andra_mateescu14 5 Ianuarie 2010 16:24
Va rog mult sa ma ajutati,daca se poate 51 De la: diva_x___ 8 Ianuarie 2010 21:56