Setari Cookie-uri

DRAGOSETE IN SCHIMBUL SUFERINTEI

Stau si ma intreb cum pot unele femei sa indure atatea umilinte,am deschis acest topic(desii sunt multe altele de acest fel)l-am deschis pt o prietena care nu vrea sa renunte la suferintele ei,este casatorita de 11 ani,dar in acestii 11 ani de casnicie sotul ei a inselat-o de n ori,nenoricirea mare este ca de ceva ani sotul ei are o amanta cu care are un copil,nenorocitul isi dorea mult un copil pe care sotia din pacate nu i la putut daruii,dimineata cand pleca la servici pleaca cu inima indoita ca la intoarcere sa nu o gaseasca pe nenorocita aia in patul ei,este cu nervii la pamant dar nu vrea sa renunte la nenorocit,cat o umileste,........doamne..........as bate-o daca asta ar face sa revina cu piciorele pe pamant sa nu se mai lase umilita,va cer si sfatul vostru pe mine nu ma crede,gandeste ca doar vreau sa-i despart,ce mai asteapta de la el nu stiu.
yza79
Postat pe 30 Iulie 2009 15:37
De la: yza79, la data 2009-07-30 15:37:52Stau si ma intreb cum pot unele femei sa indure atatea umilinte,am deschis acest topic(desii sunt multe altele de acest fel)l-am deschis pt o prietena care nu vrea sa renunte la suferintele ei,este casatorita de 11 ani,dar in acestii 11 ani de casnicie sotul ei a inselat-o de n ori,nenoricirea mare este ca de ceva ani sotul ei are o amanta cu care are un copil,nenorocitul isi dorea mult un copil pe care sotia din pacate nu i la putut daruii,dimineata cand pleca la servici pleaca cu inima indoita ca la intoarcere sa nu o gaseasca pe nenorocita aia in patul ei,este cu nervii la pamant dar nu vrea sa renunte la nenorocit,cat o umileste,........doamne..........as bate-o daca asta ar face sa revina cu piciorele pe pamant sa nu se mai lase umilita,va cer si sfatul vostru pe mine nu ma crede,gandeste ca doar vreau sa-i despart,ce mai asteapta de la el nu stiu.


Pai daca asta este hotararea ei tu de ce te agiti vrei sa-i strici casa
femeii Poate ca are el ceva buuuun pentru care sta , si in regula daca spunem ca nu este bine ce face crezi ca asculta de sfaturile celor din forum , ea stie mai bine ce
are de facut cu viata ei.
valivieru96
Postat pe 1 August 2009 18:15
De la: valivieru96, la data 2009-08-01 18:15:12
De la: yza79, la data 2009-07-30 15:37:52Stau si ma intreb cum pot unele femei sa indure atatea umilinte,am deschis acest topic(desii sunt multe altele de acest fel)l-am deschis pt o prietena care nu vrea sa renunte la suferintele ei,este casatorita de 11 ani,dar in acestii 11 ani de casnicie sotul ei a inselat-o de n ori,nenoricirea mare este ca de ceva ani sotul ei are o amanta cu care are un copil,nenorocitul isi dorea mult un copil pe care sotia din pacate nu i la putut daruii,dimineata cand pleca la servici pleaca cu inima indoita ca la intoarcere sa nu o gaseasca pe nenorocita aia in patul ei,este cu nervii la pamant dar nu vrea sa renunte la nenorocit,cat o umileste,........doamne..........as bate-o daca asta ar face sa revina cu piciorele pe pamant sa nu se mai lase umilita,va cer si sfatul vostru pe mine nu ma crede,gandeste ca doar vreau sa-i despart,ce mai asteapta de la el nu stiu.


Pai daca asta este hotararea ei tu de ce te agiti vrei sa-i strici casa
femeii Poate ca are el ceva buuuun pentru care sta , si in regula daca spunem ca nu este bine ce face crezi ca asculta de sfaturile celor din forum , ea stie mai bine ce
are de facut cu viata ei.

Vezi tu......eu o aud la cafea,cand mergem la piata cand vb la tel etc de nefericirea ei ,din cauza asta ma agit eu sa o las balta ma doare sufletul sunt singura ei prietena,rudele ii sunt in alt judet,cam asta este situatia.
yza79
Postat pe 3 August 2009 21:58
Nu te supara, dar prietena ta isi merita soarta stii de ce? pentru ca accepta si ii admite sotului asa ceva.
alexia30
Postat pe 9 August 2009 15:06
pai de ce se mai plange daca se complace in situatia in care este
bestiutza_relouded
Postat pe 9 August 2009 15:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Curiozitate 50 De la: TALPA_IUTE 11 Ianuarie 2012 21:40
sunt oare si eu un amant? 11 De la: pickard 13 Martie 2011 16:35
am auzit despre infidelitatea sotului meu prea tarziu ............ 25 De la: rashela 7 Iulie 2011 03:38
cate femei poate sa tina un barbat???? 46 De la: stardancer 13 Noiembrie 2009 00:07
sint derutata ce sa fac vreau un sfat 15 De la: marco918 14 Octombrie 2011 13:08