Setari Cookie-uri

manierele barbatului in intimitate

De la: anybody, la data 2009-08-04 08:54:11
De la: kudikaoooo, la data 2009-08-04 08:48:25
De la: deeutza27, la data 2009-08-03 20:05:31buna..knd am inceput sa locuiesc cu priet meu acus viitor sot pot spune k nu facea nmk din ce ai enumerat u...dar cu timpul ne-am obisnuit unul cu celalalt si nu a mai fost acea rusine...recunosc k mai da gaze din knd in knd pana la urma e omenesc totul e sa ai bun simti k uneori mai trebuie sa te si abtii...in legatura cu celelalte lucruri nu-ti pot spune...poate ar trebui sa vb cu el si sa-i spui ce nu-ti place ...


buna...multumesc pt sfat..am discutat deja cu el si a spus ca nu se poate abtine..sunt de acord ca este omenesc dar totusi sa nu exageram...daca simte nevoia si nu se poate abtine sa mearga la baie sau un curte(sta la casa) si sa le traga....dar nu in timpul mesei sau in momentele de intimitate ..............nu am mai avut o alta relatie in care sa cunosc un barbat in toata "splendoarea" lui si vroiam sa stiu daca toti ajung sa fie la fel



este cum?????????????????????????????.......................omeneste...........................hai ca am trait s-o aud si pe asta..........................pai daca-i omeneste si spui ca mai are si WC-ul in curte la ce se mai osteneste?..................cand il trece ceva poate s-o faca acolo in casa ca doar este omeneste
probabil u nu ai inteles ce am vrut eu sa spun...da dupa parerea mea sa scoti uneori gaze e omenesc...probabil u nu ai facut asta niciodata....bravo... totul e sa ai bun simt si sa te abtii knd trebuie
deeutza27
Postat pe 4 August 2009 19:16
De la: kudikaoooo, la data 2009-08-04 08:48:25
De la: deeutza27, la data 2009-08-03 20:05:31buna..knd am inceput sa locuiesc cu priet meu acus viitor sot pot spune k nu facea nmk din ce ai enumerat u...dar cu timpul ne-am obisnuit unul cu celalalt si nu a mai fost acea rusine...recunosc k mai da gaze din knd in knd pana la urma e omenesc totul e sa ai bun simti k uneori mai trebuie sa te si abtii...in legatura cu celelalte lucruri nu-ti pot spune...poate ar trebui sa vb cu el si sa-i spui ce nu-ti place ...


buna...multumesc pt sfat..am discutat deja cu el si a spus ca nu se poate abtine..sunt de acord ca este omenesc dar totusi sa nu exageram...daca simte nevoia si nu se poate abtine sa mearga la baie sau un curte(sta la casa) si sa le traga....dar nu in timpul mesei sau in momentele de intimitate ..............nu am mai avut o alta relatie in care sa cunosc un barbat in toata "splendoarea" lui si vroiam sa stiu daca toti ajung sa fie la fel
eu cred k orice om face lucrul acesta si m/am referit k e omenesc a da gaze uneori dar nu a le da in public sau mai stiu yo in ce situatii......uneori te mai scapi hai sa o recunoastem chiar se poate intampla,dar totul depinde de prietenul tau....cat e de simtit si de bunul simt pe care il are.nu toti ajung la fel parerea mea...dak il iubesti poti incerac sa-l schimbi..dar nush dak merita...faza cu masturbarea e naspa rau...nici nu-mi imaginez...park ai scris intr-un msj k nu prea mai simti nmk pt el...atunci de ce mai continui aceasta relatie...????
deeutza27
Postat pe 4 August 2009 19:31
De la: kudikaoooo, la data 2009-08-04 08:51:05
De la: bitzikaa, la data 2009-08-03 21:40:30
De la: kudikaoooo, la data 2009-08-03 19:43:56buna ..eu sunt noua pe aici dar am si eu nevoie de parerile voastre.....sunt cu prietenul meu de 3 ani si de curand neam mutat impreuna....problema este bunele maniere in intimitatea noastra..de ex elimina gaze de cate ori ii vine si nu tine cont nici macar daca suntem in timpul mesei sau in timp ce facem dragoste,sau sta cu barbatia tot timpul in mana si se masturbeaza dupa care nici nu se spala pe maini daca apoi trebuie sa manance....toti barbatii sunt asa in intimitate? va rog sami spuneti parerile voastre....



draga mea, sunt depasite cu muuuuuuuuuult bunele maniere. Din pct meu de vedere ai de a face cu o nesimtire crasa si incurabila. Sansele sa o vindeci printr-un exercitiu intens de comunicare sunt de 0.01%..
Multa bafta totusi .... !!!

p.s.: desi aceste gesturi se manifesta in toate splendoarea in intimitate, nu pot fi ascunse f bine in public ... cred ca pana in momentul in care ati ales sa impartiti patul trebuia sa iti dai seama de asta ...

si sincer ... in 3 ani.. nu ati mai petrecut sa zicem un weekend impreuna .. sa va cunoasteti mai bine?


buna...este diferit sa stai un week-end cu cineva si apoi sa locuiesti zi de zi ....inainte nu se comporta asa.............


sunteti impreuna de 3 ani, il apreciezi ptr calitatile sale, de asemenea ii cunosti si proastele obieiuri. Numai tu le poti pune in balanta, iar la sfarsit sa vezi spre ce parte inclina talerul mai tare. raspunsul la intrebarea ta il ai tu ... :) ... numai bine!
bitzikaa
Postat pe 4 August 2009 19:50
De ce ar avea nevoie sa se masturbeze daca locuiti impreuna????? ...Poate tu nu ii oferi nimic...
pissy
Postat pe 5 August 2009 00:50
hai treaba cu vanturile treaca merga, se rezolva cu catalizator si poti iesi cu el oriunde in UE, dar sa nu se spele pe maini cand merge la masa, este uluitor, cat despre masturbare este ceva firesc, mai cu seama in metrou.
e_motivul
Postat pe 6 August 2009 12:04
ce?...of da porc mai este,.....trebuie sa vb cu el....spunei ce te deranjaza ....si sa isi tina barbatia in pantaloni.....daca nu afara cu el
mikela_my
Postat pe 6 August 2009 12:21
De la: e_motivul, la data 2009-08-06 12:04:13hai treaba cu vanturile treaca merga, se rezolva cu catalizator si poti iesi cu el oriunde in UE, dar sa nu se spele pe maini cand merge la masa, este uluitor, cat despre masturbare este ceva firesc, mai cu seama in metrou.


anybody
Postat pe 6 August 2009 12:30
De la: e_motivul, la data 2009-08-06 12:04:13hai treaba cu vanturile treaca merga, se rezolva cu catalizator si poti iesi cu el oriunde in UE, dar sa nu se spele pe maini cand merge la masa, este uluitor, cat despre masturbare este ceva firesc, mai cu seama in metrou.


Mooooor de raaaaaas!!
koph
Postat pe 6 August 2009 12:39
De la: kudika052180, la data 2009-08-04 13:49:12.Dar nu serios acum acest tip te mai atrage fizic vorbind?


eu nu-mi explic altfel decat ca si ea e extrem de neatragatoare
Mr_6pack
Postat pe 6 August 2009 13:05
de unde sti tu asta?
mikela_my
Postat pe 6 August 2009 14:32
De la: mikela_my, la data 2009-08-06 14:32:24de unde sti tu asta?


Daca-ti spun ca profesorul/profesoara ta de lb. romana nu iti doreste binele ba chiar rade de tine o sa ma intrebi iarasi de unde stiu eu treaba asta?
Mr_6pack
Postat pe 6 August 2009 14:41
De la: kudikaoooo, la data 2009-08-03 19:43:56buna ..eu sunt noua pe aici dar am si eu nevoie de parerile voastre.....sunt cu prietenul meu de 3 ani si de curand neam mutat impreuna....problema este bunele maniere in intimitatea noastra..de ex elimina gaze de cate ori ii vine si nu tine cont nici macar daca suntem in timpul mesei sau in timp ce facem dragoste,sau sta cu barbatia tot timpul in mana si se masturbeaza dupa care nici nu se spala pe maini daca apoi trebuie sa manance....toti barbatii sunt asa in intimitate? va rog sami spuneti parerile voastre....


Este evident ca sotul tau e o persoana necizelata. Exista si barbati cu maniere, insa nu e si cazul sotului tau.
Discuta cu el si spune-i ca te deranjeaza comportamentul lui.
franziska_eu
Postat pe 6 August 2009 15:03
Raman la parerea ca e un topic facut in dorul lelii... S-a exagerat ....... muuult prea mult pentru a fi adevarat.
rashela
Postat pe 6 August 2009 15:09
buna in legatura cu iubitul tau normal ca nu ete ceva normal sa fac asa ceva cu gazele la masa sau in tinpul actului secxul am si eu o relatie de 3 anii dar nico data in vieta mea nu am dat gaze in fata iubitei mele sau masturbarea nui ceva normal mai ales cat tinp esti tu langa el e ceva comic dar in acelas tinp tipic de urat
1) pote inite de tine se masturba forte rar adica in fiecare zi ea sal intrebi
2) pote i plac barbati
3)pote este homofog
4)pote nu il mai atragi cu corpul tau


am spus niste chesti dar tu tine o convorbire dura cu el adica sa nu razi si sa nu glumesti si nui mai da atentie vreo 4 sau 8 zile acum la modul serios casl poti desvata cu lucrurile astea sau la masa dac mai face chestiea aiea nu mai sta cu el la masa retragete intru colt anume si faci niste cesturi casal rusineze si ai sa vezi pe urma urmeza sfatul meu dac vrei
cristiano
Postat pe 6 August 2009 15:15
living la vida loca,huh???

mitura
Postat pe 6 August 2009 15:23
De la: cristiano, la data 2009-08-06 15:15:53 buna in legatura cu iubitul tau normal ca nu ete ceva normal sa fac asa ceva cu gazele la masa sau in tinpul actului secxul am si eu o relatie de 3 anii dar nico data in vieta mea nu am dat gaze in fata iubitei mele sau masturbarea nui ceva normal mai ales cat tinp esti tu langa el e ceva comic dar in acelas tinp tipic de urat
1) pote inite de tine se masturba forte rar adica in fiecare zi ea sal intrebi
2) pote i plac barbati
3)pote este homofog
4)pote nu il mai atragi cu corpul tau


am spus niste chesti dar tu tine o convorbire dura cu el adica sa nu razi si sa nu glumesti si nui mai da atentie vreo 4 sau 8 zile acum la modul serios casl poti desvata cu lucrurile astea sau la masa dac mai face chestiea aiea nu mai sta cu el la masa retragete intru colt anume si faci niste cesturi casal rusineze si ai sa vezi pe urma urmeza sfatul meu dac vrei


mancati-as tastatura......................mi-ai facut ziua frumoasa............nu am mai ras asa de mult

o carte cadou iti voi da
limba romana de vei invata
o tastatura nou
iti voi da
heaven_2906
Postat pe 6 August 2009 15:59
De la: heaven_2906, la data 2009-08-06 15:59:49
De la: cristiano, la data 2009-08-06 15:15:53 buna in legatura cu iubitul tau normal ca nu ete ceva normal sa fac asa ceva cu gazele la masa sau in tinpul actului secxul am si eu o relatie de 3 anii dar nico data in vieta mea nu am dat gaze in fata iubitei mele sau masturbarea nui ceva normal mai ales cat tinp esti tu langa el e ceva comic dar in acelas tinp tipic de urat
1) pote inite de tine se masturba forte rar adica in fiecare zi ea sal intrebi
2) pote i plac barbati
3)pote este homofog
4)pote nu il mai atragi cu corpul tau


am spus niste chesti dar tu tine o convorbire dura cu el adica sa nu razi si sa nu glumesti si nui mai da atentie vreo 4 sau 8 zile acum la modul serios casl poti desvata cu lucrurile astea sau la masa dac mai face chestiea aiea nu mai sta cu el la masa retragete intru colt anume si faci niste cesturi casal rusineze si ai sa vezi pe urma urmeza sfatul meu dac vrei


mancati-as tastatura......................mi-ai facut ziua frumoasa............nu am mai ras asa de mult

o carte cadou iti voi da
limba romana de vei invata
o tastatura nou
iti voi da
pissy
Postat pe 6 August 2009 16:27
pissy
Postat pe 6 August 2009 16:27
De la: e_motivul, la data 2009-08-06 12:04:13hai treaba cu vanturile treaca merga, se rezolva cu catalizator si poti iesi cu el oriunde in UE, dar sa nu se spele pe maini cand merge la masa, este uluitor, cat despre masturbare este ceva firesc, mai cu seama in metrou.


valita76
Postat pe 6 August 2009 22:30
De la: cristiano, la data 2009-08-06 15:15:53 face chestiea aiea nu mai sta cu el la masa retragete intru colt anume si faci niste cesturi casal rusineze si ai sa vezi pe urma urmeza sfatul meu dac vrei


precum au spus antepostatori mei, au dreptate!
pa mine ma unge la sufet treaba cu ceaiul.
ceai de rusine!!?
n-am nimic!
geo_x
Postat pe 6 August 2009 23:15
Asta e cel mai stupid topic si observ ca atrage multi utilizatori care nu stiu a scrie corect romaneste.Propun sa-l incheiem.
Mr_6pack
Postat pe 6 August 2009 23:22
valita76
Postat pe 6 August 2009 23:32
De la: cristiano, la data 2009-08-06 15:15:53 buna in legatura cu iubitul tau normal ca nu ete ceva normal sa fac asa ceva cu gazele la masa sau in tinpul actului secxul am si eu o relatie de 3 anii dar nico data in vieta mea nu am dat gaze in fata iubitei mele sau masturbarea nui ceva normal mai ales cat tinp esti tu langa el e ceva comic dar in acelas tinp tipic de urat
1) pote inite de tine se masturba forte rar adica in fiecare zi ea sal intrebi
2) pote i plac barbati
3)pote este homofog
4)pote nu il mai atragi cu corpul tau


am spus niste chesti dar tu tine o convorbire dura cu el adica sa nu razi si sa nu glumesti si nui mai da atentie vreo 4 sau 8 zile acum la modul serios casl poti desvata cu lucrurile astea sau la masa dac mai face chestiea aiea nu mai sta cu el la masa retragete intru colt anume si faci niste cesturi casal rusineze si ai sa vezi pe urma urmeza sfatul meu dac vrei



da de ce? de ce? de ce ne chinui cu scrisul tau?
astept cu nerabdare pc-ul cu, comenzi vocale ...iti dai seama o sa scrie pc-ul in locul tau

on topic
hai frate da nici la masa nu se abtine?pai sa manance draga la wc...
si cum adica si-o tine toata ziua in mana..si se masturbeaza?da tu de ce esti acolo? ca sa mai diversifice din cand in cand pe manuela?
si sa mearga la un control daca nu se poate abtine (nu la faza cu gazele ma refer)!
redline
Postat pe 7 August 2009 09:43
mama lor dew gaze....
...mama ei de scula....
mikela_my
Postat pe 7 August 2009 13:09
De la: kudikaoooo, la data 2009-08-03 19:43:56buna ..eu sunt noua pe aici dar am si eu nevoie de parerile voastre.....sunt cu prietenul meu de 3 ani si de curand neam mutat impreuna....problema este bunele maniere in intimitatea noastra..de ex elimina gaze de cate ori ii vine si nu tine cont nici macar daca suntem in timpul mesei sau in timp ce facem dragoste,sau sta cu barbatia tot timpul in mana si se masturbeaza dupa care nici nu se spala pe maini daca apoi trebuie sa manance....toti barbatii sunt asa in intimitate? va rog sami spuneti parerile voastre....






cum samai fi atrasa de un barbat care are gesturi deastea????? si iti piere tot cheful sa stai langa el, mai ales sa faci sez.....nici dupa 20 ani impreuna nu as accepta in timpul sexului sa dea gaze, sau sa isi plimbe mana la outze si fara sa se spele pe maini, sa manancxe...

Postat pe 11 August 2009 16:05
gretos fata, dar tu chiar nu te respecti pe tine de accepi fara comentariu asa ceva?! mai usor te exprimi in public decit cu unul cu care vrei sa stai toata viata ta?! sa ii mai faci si copii?!
not_me
Postat pe 15 August 2009 09:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce o fi in mintea lui ? 20 De la: kudika428300 1 Septembrie 2011 12:20
prietenul meu este ciudat... 9 De la: iuliarv 15 Aprilie 2009 12:10
cum sa ajung la un barbat dificil??? 17 De la: pamela_1 15 Iulie 2009 12:40
Ce parere au barbatii despre femeile cu care au avut o aventura? 65 De la: Metal_spell 13 Decembrie 2009 23:58
Cum sa ai incredere`n tine si sa nu mai fi ranita in dragoste 50 De la: leo_ 18 Noiembrie 2010 14:07