Setari Cookie-uri

iubesc si vreau sfaturi

Problema ca sunteti prieteni de familie,faptul ca amandoi sunteti casatoriti si ca ai si un copil pot fi inconveniente in relatia pe care speri sa o dezvolti si care crezi ca te va face fericita.Iubirea asta pe ascuns vine si pe fondul unei nemultumiri generale din viata ta si tu te simti un pic confuza acum.
Depinde ce-ti doresti pe viitor,cum crezi ca vor evolua lucrurile,te-ai gandit si la consecinte?E f usor sa te simti bine,sa simti ca zbori,dar cand revii cu picioarele pe pamant te izbesti de realitatea cruda.
Probabil ai vostrii or sa sesizeze schimbarea ,o sa fiti absenti in rel de acs si daca se afla veti primii numai critici pt ca unii nu pot intelege si nu pot trece peste infidelitate.Oricum si eu o consider "infidelitate' pt ca gandurile tale zboara catre altcineva decat sotul tau,dar eu o spun prin prisma unei femei indragostite ca la inceput de perechea ei.Gandeste-te bine,analizeaza si ia cea mai buna decizie pt sufletul si viata ta!
luyyzz
Postat pe 25 August 2009 18:22
De la: carmine2105, la data 2009-08-04 20:30:39buna fetelor,sunt noua pe acest forum si sper sa am cu cine sa ma sfatuiesc intr-o problema ...daca pot sa ii spun asa... care a aparut in viata mea anosta.am 41 de ani sunt casatoerita de 15 ani,am un copil de 11 ani,si pe neasteptate in viata mea a aparut cineva care imi face viata frumoasa.sunt fericita si indragostita ca la 18 ani.nu as fi crezut nici intr-un milion de ani ca mi se va intampla asa ceva.barbatul acesta se intampl asa fie prietenul cel mai bun al sotului meu.ne cunoastem familiile de peste 2 ani si in urma cu 2 luni pur si simplu ne-am dat seama ca ne iubim.ideea este ca sunt asa de fericita...

bine tu esti fericita dar copiii.sotul tau ,sotia lui ce perere au?
kudika058564
Postat pe 25 August 2009 18:29
daca ai sot bun si se comporta frumos cu tine nu se merita sa-l inseli daca nu,fa-ti viata fericita dar nu cu cel mai bun prieten a lui cum poti tu sa o privesti pe sotia lui ca prietena si tu ti-o pui cu barbasu.
lacrimioarabota
Postat pe 26 August 2009 14:46
De la: dalilascumpy, la data 2009-08-04 20:35:05
De la: kudika057209, la data 2009-08-04 20:30:39buna fetelor,sunt noua pe acest forum si sper sa am cu cine sa ma sfatuiesc intr-o problema ...daca pot sa ii spun asa... care a aparut in viata mea anosta.am 41 de ani sunt casatoerita de 15 ani,am un copil de 11 ani,si pe neasteptate in viata mea a aparut cineva care imi face viata frumoasa.sunt fericita si indragostita ca la 18 ani.nu as fi crezut nici intr-un milion de ani ca mi se va intampla asa ceva.barbatul acesta se intampl asa fie prietenul cel mai bun al sotului meu.ne cunoastem familiile de peste 2 ani si in urma cu 2 luni pur si simplu ne-am dat seama ca ne iubim.ideea este ca sunt asa de fericita...


iti cladesti fericirea pe nefericirea altuia,adica a sotului tau!!!ce va zice cand va afla?va fi la fel de fericit ca tine?


poate ca mai e in joc si sotia iubitului si uite asa devin o familie mare si fericita
Andia
Postat pe 26 August 2009 14:50
De la: kudika058564, la data 2009-08-25 18:29:38
De la: carmine2105, la data 2009-08-04 20:30:39buna fetelor,sunt noua pe acest forum si sper sa am cu cine sa ma sfatuiesc intr-o problema ...daca pot sa ii spun asa... care a aparut in viata mea anosta.am 41 de ani sunt casatoerita de 15 ani,am un copil de 11 ani,si pe neasteptate in viata mea a aparut cineva care imi face viata frumoasa.sunt fericita si indragostita ca la 18 ani.nu as fi crezut nici intr-un milion de ani ca mi se va intampla asa ceva.barbatul acesta se intampl asa fie prietenul cel mai bun al sotului meu.ne cunoastem familiile de peste 2 ani si in urma cu 2 luni pur si simplu ne-am dat seama ca ne iubim.ideea este ca sunt asa de fericita...

bine tu esti fericita dar copiii.sotul tau ,sotia lui ce perere au?


same old story
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 August 2009 14:58
De la: nebuna94, la data 2009-08-25 18:13:39
De la: carmine2105, la data 2009-08-04 20:30:39buna fetelor,sunt noua pe acest forum si sper sa am cu cine sa ma sfatuiesc intr-o problema ...daca pot sa ii spun asa... care a aparut in viata mea anosta.am 41 de ani sunt casatoerita de 15 ani,am un copil de 11 ani,si pe neasteptate in viata mea a aparut cineva care imi face viata frumoasa.sunt fericita si indragostita ca la 18 ani.nu as fi crezut nici intr-un milion de ani ca mi se va intampla asa ceva.barbatul acesta se intampl asa fie prietenul cel mai bun al sotului meu.ne cunoastem familiile de peste 2 ani si in urma cu 2 luni pur si simplu ne-am dat seama ca ne iubim.ideea este ca sunt asa de fericita...


si ce te lauzi?!ca din ce ai scris reiese doar ca te`ai indragostit de el si ca esti fericita...altceva?!
carmine2105
Postat pe 27 August 2009 21:37
esti rea..scuza-ma ca iti spun,nu ma laudam cu nimic,spuneam ceva ce simt si nu am la cine sa spun decat sub protectia anonimatului
carmine2105
Postat pe 27 August 2009 21:38
si eu iubesc... numa' ca nu am chef sa dau sfaturi....
Diavolyta_
Postat pe 27 August 2009 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu 46 iar el 36 dragostea nu are varsta 79 De la: Max2 26 Noiembrie 2011 23:12
ceva imposibil? :(( 31 De la: crysa_tm 8 Septembrie 2010 10:59
Pot fi mai fraiera de-atat???? 51 De la: oanarusu29 13 Iulie 2010 01:29
Poate exista o relatie intre mine si un italian? 97 De la: Adyda 19 August 2010 16:25
O iubire imposibila...Rog sfaturi :( 32 De la: AnastashyBv 27 Februarie 2012 13:09