Setari Cookie-uri

Un barbat casatorit poate sa fie doar prieten cu o alta femeie ?

o groaza de moraliste amante jogoa se
altex
Postat pe 18 August 2009 13:35
le si doare n c*u*r de sotie
altex
Postat pe 18 August 2009 13:36
amante care se baga in familia altuia pt ca ele nu s in stare sa aiba un barbat liber pt ca ala are pretentiiiii
altex
Postat pe 18 August 2009 13:38
s au terminat barbatii pe lumea asta si au ramas doar casatoriti??aia liberi nu valoreaza nm?mi e scarba ca sunt ele"femei "doar cu numele ca sunt de fapt gauri de F*UT*U*T
altex
Postat pe 18 August 2009 13:40
De la: riddick, la data 2009-08-12 10:29:09 Cer scuze initiatoarei topicului intrebarea ar fi trebuit pusa pe privat .
Sper ca vor fi acceptate . LL are dreptate .

Vroiam sa zic "ca nu toti barbatii sunt porci "
ok sa stii ca nu sunt o sotie isterica daca nu esti femeie nu ai cum sa intelegi anumite lucruri
kudika056214
Postat pe 20 August 2009 14:47
De la: altex, la data 2009-08-18 13:40:30s au terminat barbatii pe lumea asta si au ramas doar casatoriti??aia liberi nu valoreaza nm?mi e scarba ca sunt ele"femei "doar cu numele ca sunt de fapt gauri de F*UT*U*T
kudika056214
Postat pe 20 August 2009 14:52
De la: ___LL___, la data 2009-08-11 23:36:10
De la: riddick, la data 2009-08-11 20:13:11
De la: ___LL___, la data 2009-08-10 18:36:45Da, unii isi mai infrang si isi reprima instinctul animalic ...au puterea asta supraomeneasca :



esti foarte agresiva .
intrebare : ai prieten , sot, cate animalele din astea ai reusit sa tii langa tine, cu atitudinea asta nu prea cred .


Unu la mana nu te priveste pe tine starea mea civila, doi la mana daca nu intelegi ceva intr-un context si iei totul mot a mot, ai face bine sa stai in banca ta si sa te abtii sa tragi concluzii pripite legate de existenta efemera a altor useri, nu eu sunt cea care ma smiorcai pe un forum de femei ca sunt neinteleasa si nefericita...si crede-ma ca are cine sa ma compatimeasca in caz de nevoie, asa ca multumesc pentr nimic, atitudinea mea este una foarte normala, ma exprim asa cum imi place, daca te deranjeaza si n-ai loc de mine, eu plec, ma retrag, nu vreau sa te incomodez ....


Cand am spus ca-si reprima instinctul animalic m-am referit la faptul ca si barbatii pot gandi cu altceva decat cu ''ce au in dotare'', adica animalul din ei, ca sunt rationali ...dar imediat ai sarit ca o domnisoara ofensata si te-ai simtit lezat ca ti-am jignit sorgintea....ai inteles pe dos ..ia mai uita-te odata ...!

Bla ..inca un neinteles pe kudika...


nu va mai jigniti daia exista topicuri sa radem sa plangem sa vb cu toata lumea.......nu te-a pus nimeni sa spui ceva de tine
gongonica
Postat pe 20 August 2009 15:31
De la: kudika056214, la data 2009-08-20 14:47:51
De la: riddick, la data 2009-08-12 10:29:09 Cer scuze initiatoarei topicului intrebarea ar fi trebuit pusa pe privat .
Sper ca vor fi acceptate . LL are dreptate .

Vroiam sa zic "ca nu toti barbatii sunt porci "
ok sa stii ca nu sunt o sotie isterica daca nu esti femeie nu ai cum sa intelegi anumite lucruri

stai linistita ......LL e si ea o mare doamna......
gongonica
Postat pe 20 August 2009 15:33
ce ai mai facut????
zi-ne............. eu as zice sa vb mai intai cu el .......si dupa cu ea dar cu ea sa fii categorica si atre pe pozitii ........daca nu are capul pe umerii il dai tu jos de tot......asa sa-i zici.....s-o avertizezi ca tu deja ai sesizat ceva si nu vrei sa ajungi ca ea intr-un divort...........altfel nu cred ca reusesti doar vb cu el ..daca nebuna i-a sucit mintile.......
si mai e ceva ce tu gresesti enorm ...cum adica tu stai acasa cu fetita si el la bar cu prietenii si prietenele????? nu mai fi de acord.......ok atunci in alta zi il lasi pe el cu fetita si iesi si tu cu prietenele .....sa vedem ai convine???? adica sa ai si tu libertatea ta cum el o are pe a lui...nu-i corect?????
gongonica
Postat pe 20 August 2009 15:37
Atata timp cat el nu e un afemeiat,iar ea nu e o parasuta,nu vad care e problema.
SymySymy
Postat pe 20 August 2009 16:40
doar daca vrea sa isi vada pl in formol...sa vada ce a pierdut dak a gandit cu ea...si sa fii si tu sigura ca nu va ajunge in gaura celeilalte...NU NU NU...
kudika019015
Postat pe 22 August 2009 11:01
lasati fetelor...barbatilor...putina libesrtate daca nu vreti sa isi ia lumea-n........
pt ca...daca o sa stati toata ziua-n carca lor...sigur vor cauta sa evadeze singuri!
si...sunt convins ca...nu va va place un asemenea eveniment!!
va e teama ca merg la altele?
asta...nu cumva ar trebui sa va puna si voua...cateva semne de intrebare?
ce anume...ii aduc in starea de a cauta altceva?
si...e la fel de valabila si reciproca!!!
ovidiu_42
Postat pe 22 August 2009 11:09
De la: ovidiu_42, la data 2009-08-22 11:09:58lasati fetelor...barbatilor...putina libesrtate daca nu vreti sa isi ia lumea-n........
pt ca...daca o sa stati toata ziua-n carca lor...sigur vor cauta sa evadeze singuri!
si...sunt convins ca...nu va va place un asemenea eveniment!!
va e teama ca merg la altele?
asta...nu cumva ar trebui sa va puna si voua...cateva semne de intrebare?
ce anume...ii aduc in starea de a cauta altceva?
si...e la fel de valabila si reciproca!!!





sunt deacord cu tine ca au nevoie de libertatea dar partea in care spui ca noi in aducem in starea in care sa merga la altele nu!!nu au nevoie de un motiv neaparat!!si daca au prea multa libertate vor sa cunoasca si altceva!!si ajung sa insele cand ai impresia ca totul merge bine
tania20
Postat pe 22 August 2009 11:23
De la: ovidiu_42, la data 2009-08-22 11:09:58lasati fetelor...barbatilor...putina libesrtate daca nu vreti sa isi ia lumea-n........
pt ca...daca o sa stati toata ziua-n carca lor...sigur vor cauta sa evadeze singuri!
si...sunt convins ca...nu va va place un asemenea eveniment!!
va e teama ca merg la altele?
asta...nu cumva ar trebui sa va puna si voua...cateva semne de intrebare?
ce anume...ii aduc in starea de a cauta altceva?
si...e la fel de valabila si reciproca!!!
sa stii ca sotul meu are foarte multa libertate pri prizma serviciului sau sta foarte mult plecat in deplasari si niciodata nu a facut ceva care sa ma puna pe ganduri daca aceasta asa zisa prietenie a lui nu mi sar fi parut suspecta sau faptul ca el se comporta altfel decat de obicei nu ma deranja cu nimic
kudika056214
Postat pe 24 August 2009 08:31
De la: kudika056214, la data 2009-08-24 08:31:22
De la: ovidiu_42, la data 2009-08-22 11:09:58lasati fetelor...barbatilor...putina libesrtate daca nu vreti sa isi ia lumea-n........
pt ca...daca o sa stati toata ziua-n carca lor...sigur vor cauta sa evadeze singuri!
si...sunt convins ca...nu va va place un asemenea eveniment!!
va e teama ca merg la altele?
asta...nu cumva ar trebui sa va puna si voua...cateva semne de intrebare?
ce anume...ii aduc in starea de a cauta altceva?
si...e la fel de valabila si reciproca!!!
sa stii ca sotul meu are foarte multa libertate pri prizma serviciului sau sta foarte mult plecat in deplasari si niciodata nu a facut ceva care sa ma puna pe ganduri daca aceasta asa zisa prietenie a lui nu mi sar fi parut suspecta sau faptul ca el se comporta altfel decat de obicei nu ma deranja cu nimic


Pai si ce ai mai facut ?
Uite eu sunt de acord cu tine, adica este cazul sa iti faci griji, este normal sa fii geloasa. Nu zic ca nu poate exista rel de prietenie intre barbat si femeie ( eu una am prieteni barbati ) insa pana la o limita...
Mi se pare putin suspect ca este mereu unde este si ea...Deci cei care si-au dat cu parerea intr-un mod nemilos faata de tine cred ca nu au citit tot ce ai scris...
Summer_
Postat pe 24 August 2009 08:42
De la: Summer_, la data 2009-08-24 08:42:46
De la: kudika056214, la data 2009-08-24 08:31:22
De la: ovidiu_42, la data 2009-08-22 11:09:58lasati fetelor...barbatilor...putina libesrtate daca nu vreti sa isi ia lumea-n........
pt ca...daca o sa stati toata ziua-n carca lor...sigur vor cauta sa evadeze singuri!
si...sunt convins ca...nu va va place un asemenea eveniment!!
va e teama ca merg la altele?
asta...nu cumva ar trebui sa va puna si voua...cateva semne de intrebare?
ce anume...ii aduc in starea de a cauta altceva?
si...e la fel de valabila si reciproca!!!
sa stii ca sotul meu are foarte multa libertate pri prizma serviciului sau sta foarte mult plecat in deplasari si niciodata nu a facut ceva care sa ma puna pe ganduri daca aceasta asa zisa prietenie a lui nu mi sar fi parut suspecta sau faptul ca el se comporta altfel decat de obicei nu ma deranja cu nimic


Pai si ce ai mai facut ?
Uite eu sunt de acord cu tine, adica este cazul sa iti faci griji, este normal sa fii geloasa. Nu zic ca nu poate exista rel de prietenie intre barbat si femeie ( eu una am prieteni barbati ) insa pana la o limita...
Mi se pare putin suspect ca este mereu unde este si ea...Deci cei care si-au dat cu parerea intr-un mod nemilos faata de tine cred ca nu au citit tot ce ai scris...
da am discutat cu el si iam spus ca ma deranjeaza asa zisa prietenie dintre ei care sa produs intrun timp f scurt si cred ca a inteles acum nu se mai duce la bar decat pt asi lua tigari sau cate o bere pe care o bea acasa si nu mai sta cu prietenii acolo va multumesc voua pt sfaturi si sper ca acum cand stie ce ma deranjeaza sa nu se fereasca de mine
kudika056214
Postat pe 24 August 2009 09:36
De la: kudika056214, la data 2009-08-07 11:47:31cred ca sotul meu este atras de o alta persoana desi el zice ca sunt doar prieteni Este vorba despre sora unui prieten foarte bun al lui care a fost casatorita si acum a divortat.CEea ce mia atras atentia a fost faptul ca de cand s-a despartit si vine mai des la parinti care au si o afacere de familie( un bar) unde sotul meu se duce cu prietenii si binenteles este si ea acolo ,imi vorbeste tot timpul despre ea fara sa-si dea seama ca pe mine ma deranjeaza.El este o fire vesela si comunicativa si glumeste cu toate prietenele mele si nu ma deranjeaza chiar ne distram bine impreuna dar acea persoana nu este prietena mea si o cunosc doar din vedere dar a devenit o foarte buna prietena a sotului meu iar el este confidentul ei .Am incercat sa-l fac sa petrecem mai mult timp impreuna cu prieteni nostrii si cu fetita noastra dar el gaseate mereu motive sa mearga la acel bar sau la fratele ei.Pentru ca de multe ori nu am putut merge cu el in anumite locuri pt ca nu am avut cu cine lasa fetita acasa el a mers cu acea persoana si cu prieteni ei de ex. in noaptea de inviere a fost impreuna cu ea la biserica sau de multe ori a condus-o acasa cu masina a plecat chiar si noaptea tarziu pt ai ajuta cand au avut o problema grava in familie si multe alte lucruri.Cea ce e suspect este faptul cum il priveste ea pe el .NE-am intinlit de vreo 2 ori cand ne plimbam cu fetita ne-am salutat si am vazut cum il privea pe sotul meu ori sunt paranoica ori pur si simplu o femeie simte anumite lucruri.VA ROG SA MA AJUTATI CU NISTE SFATURI.

Eu cred ca cea mai buna prietena a unui barbat insurat e sotia sa.Si cred cu convingere din cate povestesti ca e mult mai mult decat o prietenie.Poate nu e nimic intre ei.Deocamdata.Ai grija.Si cum spunea si Geo "Imprieteneste-te si tu cu un barbat".Sa vezi ce deschis o sa fie la 'PRIETENIA" voastra.
ana_lili36
Postat pe 26 August 2009 12:06
dar daca.... eu sunt studenta, nemaritata, si prietena(adik un pic mai mult decat amica) cu un coleg de-al meu de facultate care e casatorit de 6 ani si are 2 baietei si o sotie super. ei, ne intelegem bine, eu n-am nici cea mai mica intentie sa ma bag peste casnicia lor, chiar m-am bucurat cand am aflat ca sunt casatoriti, k nu stiam.
ei, el cauta totusi sa vorbeasca cu mine, zice k asteapta sa ma vada... eu iau "relatia" noastra ca pe una de sincera prietenie, insa uneori mi se pare k..exagereaza...oare mi se pare? totusi, mi-a spus la un moment dat k daca nu era casatorit, incerca..'ceva'....:d
acu, oare sa incerc sa racesc prietenia dintre noi doar pt k nu as vrea sa fiu o tentatie pt el? sincer, eu cred k o fata si un baiat pot fi doar prieteni, chiar si daca unul din ei e casatorit... dar in cazul meu, sper sa putem ramane simpli prieteni....uff...
polinik
Postat pe 26 August 2009 19:17
De la: polinik, la data 2009-08-26 19:17:41dar daca.... eu sunt studenta, nemaritata, si prietena(adik un pic mai mult decat amica) cu un coleg de-al meu de facultate care e casatorit de 6 ani si are 2 baietei si o sotie super. ei, ne intelegem bine, eu n-am nici cea mai mica intentie sa ma bag peste casnicia lor, chiar m-am bucurat cand am aflat ca sunt casatoriti, k nu stiam.
ei, el cauta totusi sa vorbeasca cu mine, zice k asteapta sa ma vada... eu iau "relatia" noastra ca pe una de sincera prietenie, insa uneori mi se pare k..exagereaza...oare mi se pare? totusi, mi-a spus la un moment dat k daca nu era casatorit, incerca..'ceva'....:d
acu, oare sa incerc sa racesc prietenia dintre noi doar pt k nu as vrea sa fiu o tentatie pt el? sincer, eu cred k o fata si un baiat pot fi doar prieteni, chiar si daca unul din ei e casatorit... dar in cazul meu, sper sa putem ramane simpli prieteni....uff...
vezi asta e problema acel ceva va exista mereu intre doua persoane de sex opus indiferent daca vine din partea ,lui, sau din partea ,ei,
kudika056214
Postat pe 27 August 2009 06:59
De la: kudika056214, la data 2009-08-27 06:59:02
De la: polinik, la data 2009-08-26 19:17:41dar daca.... eu sunt studenta, nemaritata, si prietena(adik un pic mai mult decat amica) cu un coleg de-al meu de facultate care e casatorit de 6 ani si are 2 baietei si o sotie super. ei, ne intelegem bine, eu n-am nici cea mai mica intentie sa ma bag peste casnicia lor, chiar m-am bucurat cand am aflat ca sunt casatoriti, k nu stiam.
ei, el cauta totusi sa vorbeasca cu mine, zice k asteapta sa ma vada... eu iau "relatia" noastra ca pe una de sincera prietenie, insa uneori mi se pare k..exagereaza...oare mi se pare? totusi, mi-a spus la un moment dat k daca nu era casatorit, incerca..'ceva'....:d
acu, oare sa incerc sa racesc prietenia dintre noi doar pt k nu as vrea sa fiu o tentatie pt el? sincer, eu cred k o fata si un baiat pot fi doar prieteni, chiar si daca unul din ei e casatorit... dar in cazul meu, sper sa putem ramane simpli prieteni....uff...
acel CEVA
kudika056214
Postat pe 27 August 2009 07:00
De la: polinik, la data 2009-08-26 19:17:41dar daca.... eu sunt studenta, nemaritata, si prietena(adik un pic mai mult decat amica) cu un coleg de-al meu de facultate care e casatorit de 6 ani si are 2 baietei si o sotie super. ei, ne intelegem bine, eu n-am nici cea mai mica intentie sa ma bag peste casnicia lor, chiar m-am bucurat cand am aflat ca sunt casatoriti, k nu stiam.
ei, el cauta totusi sa vorbeasca cu mine, zice k asteapta sa ma vada... eu iau "relatia" noastra ca pe una de sincera prietenie, insa uneori mi se pare k..exagereaza...oare mi se pare? totusi, mi-a spus la un moment dat k daca nu era casatorit, incerca..'ceva'....:d
acu, oare sa incerc sa racesc prietenia dintre noi doar pt k nu as vrea sa fiu o tentatie pt el? sincer, eu cred k o fata si un baiat pot fi doar prieteni, chiar si daca unul din ei e casatorit... dar in cazul meu, sper sa putem ramane simpli prieteni....uff...



in cazul tau ii vei ceda fara sa-ti dai seama!
geo_x
Postat pe 27 August 2009 08:28
De la: polinik, la data 2009-08-26 19:17:41dar daca.... eu sunt studenta, nemaritata, si prietena(adik un pic mai mult decat amica) cu un coleg de-al meu de facultate care e casatorit de 6 ani si are 2 baietei si o sotie super. ei, ne intelegem bine, eu n-am nici cea mai mica intentie sa ma bag peste casnicia lor, chiar m-am bucurat cand am aflat ca sunt casatoriti, k nu stiam.
ei, el cauta totusi sa vorbeasca cu mine, zice k asteapta sa ma vada... eu iau "relatia" noastra ca pe una de sincera prietenie, insa uneori mi se pare k..exagereaza...oare mi se pare? totusi, mi-a spus la un moment dat k daca nu era casatorit, incerca..'ceva'....:d
acu, oare sa incerc sa racesc prietenia dintre noi doar pt k nu as vrea sa fiu o tentatie pt el? sincer, eu cred k o fata si un baiat pot fi doar prieteni, chiar si daca unul din ei e casatorit... dar in cazul meu, sper sa putem ramane simpli prieteni....uff...


so crezi tu o sa te tavaleasca pana la urma
DON_LUCIANO
Postat pe 27 August 2009 08:36
De la: DON_LUCIANO, la data 2009-08-27 08:36:20
De la: polinik, la data 2009-08-26 19:17:41dar daca.... eu sunt studenta, nemaritata, si prietena(adik un pic mai mult decat amica) cu un coleg de-al meu de facultate care e casatorit de 6 ani si are 2 baietei si o sotie super. ei, ne intelegem bine, eu n-am nici cea mai mica intentie sa ma bag peste casnicia lor, chiar m-am bucurat cand am aflat ca sunt casatoriti, k nu stiam.
ei, el cauta totusi sa vorbeasca cu mine, zice k asteapta sa ma vada... eu iau "relatia" noastra ca pe una de sincera prietenie, insa uneori mi se pare k..exagereaza...oare mi se pare? totusi, mi-a spus la un moment dat k daca nu era casatorit, incerca..'ceva'....:d
acu, oare sa incerc sa racesc prietenia dintre noi doar pt k nu as vrea sa fiu o tentatie pt el? sincer, eu cred k o fata si un baiat pot fi doar prieteni, chiar si daca unul din ei e casatorit... dar in cazul meu, sper sa putem ramane simpli prieteni....uff...


so crezi tu o sa te tavaleasca pana la urma



garantez k 'sansa' asta n-o s-o aiba;))...nu sunt o usuratica:) iar el nu ma atrage fizic deloc, il vad doar k pe un prieten...ce am vrut eu sa spun cu mesajul ala e ca parca mi-e teama sa nu fiu o tentatie pt el..dar asta ar insemna ca trebuie sa ma indepartez de el?!...
polinik
Postat pe 27 August 2009 20:56
De la: kudika056214, la data 2009-08-07 11:47:31cred ca sotul meu este atras de o alta persoana desi el zice ca sunt doar prieteni Este vorba despre sora unui prieten foarte bun al lui care a fost casatorita si acum a divortat.CEea ce mia atras atentia a fost faptul ca de cand s-a despartit si vine mai des la parinti care au si o afacere de familie( un bar) unde sotul meu se duce cu prietenii si binenteles este si ea acolo ,imi vorbeste tot timpul despre ea fara sa-si dea seama ca pe mine ma deranjeaza.El este o fire vesela si comunicativa si glumeste cu toate prietenele mele si nu ma deranjeaza chiar ne distram bine impreuna dar acea persoana nu este prietena mea si o cunosc doar din vedere dar a devenit o foarte buna prietena a sotului meu iar el este confidentul ei .Am incercat sa-l fac sa petrecem mai mult timp impreuna cu prieteni nostrii si cu fetita noastra dar el gaseate mereu motive sa mearga la acel bar sau la fratele ei.Pentru ca de multe ori nu am putut merge cu el in anumite locuri pt ca nu am avut cu cine lasa fetita acasa el a mers cu acea persoana si cu prieteni ei de ex. in noaptea de inviere a fost impreuna cu ea la biserica sau de multe ori a condus-o acasa cu masina a plecat chiar si noaptea tarziu pt ai ajuta cand au avut o problema grava in familie si multe alte lucruri.Cea ce e suspect este faptul cum il priveste ea pe el .NE-am intinlit de vreo 2 ori cand ne plimbam cu fetita ne-am salutat si am vazut cum il privea pe sotul meu ori sunt paranoica ori pur si simplu o femeie simte anumite lucruri.VA ROG SA MA AJUTATI CU NISTE SFATURI.

Nu esti paranoica....intuitia feminina isi spune cuvantul...probabil ea are mai mult timp sa-l asculte..poate acel mediu " de taifas" fara responsabilitati il atrage.Initial as fi vrut sa-si raspund : DA pot fi prieteni..dar citind mi-am amintit de mine ..candva...situatie relativ asemanatoare...desigur poti intreveni...cu calm ...sa discuti cu el...sa ceri sa mergi si tu acolo...ca -ti face placere ca prietena lui sa fie si a ta..insa cand sarbatorile sunt petrecute altundeva decat cu familia, sotia...deja sunt semne de alarma.....In astfel de situatii este greu sa iei decizii....daca intervii in forta il ambitionezi si chiar daca se ascunde de tine va continua...poate doar sa reusesti sa o faci pe ea prietena ta ....sa sensibilizezi constiinta ei in fata copilului ....desi egoismul femeii nu are margini...trec peste orice pentru un dram de fericire.....reversul faptelor este insa catastrofal....te imbratisez ..si pe copil...nu dispera....gandeste-te la tine !!!!
pacifista
Postat pe 28 August 2009 22:22
De la: tania20, la data 2009-08-22 11:23:08
De la: ovidiu_42, la data 2009-08-22 11:09:58lasati fetelor...barbatilor...putina libesrtate daca nu vreti sa isi ia lumea-n........
pt ca...daca o sa stati toata ziua-n carca lor...sigur vor cauta sa evadeze singuri!
si...sunt convins ca...nu va va place un asemenea eveniment!!
va e teama ca merg la altele?
asta...nu cumva ar trebui sa va puna si voua...cateva semne de intrebare?
ce anume...ii aduc in starea de a cauta altceva?
si...e la fel de valabila si reciproca!!!





sunt deacord cu tine ca au nevoie de libertatea dar partea in care spui ca noi in aducem in starea in care sa merga la altele nu!!nu au nevoie de un motiv neaparat!!si daca au prea multa libertate vor sa cunoasca si altceva!!si ajung sa insele cand ai impresia ca totul merge bine





tania....cand am spus ca...voi...ii aduceti in situatia de a incerca sa caute...stiu ce spun!!
sunt barbat si...stiu cum se vede...
iar doza de libertate...e necesara...
acum...nu tre sa abuzeze de ea...si nici s-o transforme in...delasare!
ovidiu_42
Postat pe 31 August 2009 02:05

Nu esti paranoica....intuitia feminina isi spune cuvantul...probabil ea are mai mult timp sa-l asculte..poate acel mediu " de taifas" fara responsabilitati il atrage.Initial as fi vrut sa-si raspund : DA pot fi prieteni..dar citind mi-am amintit de mine ..candva...situatie relativ asemanatoare...desigur poti intreveni...cu calm ...sa discuti cu el...sa ceri sa mergi si tu acolo...ca -ti face placere ca prietena lui sa fie si a ta..insa cand sarbatorile sunt petrecute altundeva decat cu familia, sotia...deja sunt semne de alarma.....In astfel de situatii este greu sa iei decizii....daca intervii in forta il ambitionezi si chiar daca se ascunde de tine va continua...poate doar sa reusesti sa o faci pe ea prietena ta ....sa sensibilizezi constiinta ei in fata copilului ....desi egoismul femeii nu are margini...trec peste orice pentru un dram de fericire.....reversul faptelor este insa catastrofal....te imbratisez ..si pe copil...nu dispera....gandeste-te la tine !!!![/quote] da cu mult calm si multa diplomatie l-am facut sa rareasca prietenia cu ea ei se cunosteau de mult timp dar niciodata nu au fost prieteni apropiati totul sa intamplat cand tatal ei a suferit un atac de cord si a murit sotul meu a fost cu ei la spital si apoi ia ajutat cu toate cele ce se fac ...... si atunci au petrecut mai mult timp impreuna si sau imprietenit mi sa parut normal fiind prieten cu fratele ei sa le fie alaturi dar situatia a continuat multe luni el mergea din ce in ce mai des la ei la bar vorbea tot timpul despre ea acolo statea numai in preajma ei asta stiu sigur de la prietenii lui si tot asa pana ce a devenit ceva suspect sarbatorile le petreceam impreuna am spus ca ea nu erea de fata la nici o petrecere dea noastra pt ca nu face parte din grupul nostru de prieteni dar incet incet situatia revine la normal
kudika056214
Postat pe 1 Septembrie 2009 07:58
Prietenei intre un barbat si o femeie nu cred k exista!!!!Eu zic sa-i discuti cu el...dar sa-i explici situatia in care tu ai fii in locul lui iar el in locul tau...nu cred ca situatia ar fii pe placul lui si poate asa isi da seama si el ca e putin cam gresit ceea ce face sa numai vorbim la ce s-ar putea ajunge!!!
cristinik_20
Postat pe 11 Septembrie 2009 20:33
De la: kudika046333, la data 2009-08-07 14:21:52
De la: anybody, la data 2009-08-07 14:11:24
De la: kudika046333, la data 2009-08-07 14:08:50
De la: geo_x, la data 2009-08-07 13:21:46impreiteneste-te si tu cu un barbat......si gata!


Ce buze


geoooooooooooo cred ca cineva a "pu ochii pe tine" da vezi ca-i de gen masculin


Nu , Geo nu ma intereseaza, am admirat doar buzele.
Come down Jesus
cantafabule
Postat pe 11 Septembrie 2009 20:39
Un barbat casatorit poate fi amantul unei alte femei si NU PRIETEN asta sa iti intre foarteee bin in cap.
Vorbesc din propria experienta. Si sunt foarte rari cei care isi lasa sotia pt alta si nu neaparat ca isi iubesc sotia nu nu , ci pentru faptul ca doamna sotie le ofera un loc caldutz.
alexia30
Postat pe 12 Septembrie 2009 11:06
PARANOICA NU ESTI.TE DERANJEAZA PREZENTA EI.IA IMPUNETE TU SI AI SA VEZI CUM SE SCHIMBA SITUATIA.ASA AM FACUT SI EU,DAR ASTA NU INSEAMNA CA GATA AM AJUNS IN PAT CU EA.POATE NICI NUL INTERESEAZA TIPA AIA.ASTA AM PATIT SI EU CU FOSTA SOTIE,CREDEA CA DACA AJUT O FEMEIE GATA.........AM ITREBAT-O INTR-O ZI;CE FACEAI DACA ERAM MEDIC GINECOLOG?---TOATA PROBLEMA ESTE INCREDEREA,CUM VEDE EL FAMILIA,PE TINE.DACA TOTUL E OK ,DE CE SA-TI FACI GRIJI?IUBITI-VA MULT.
kudika063686
Postat pe 12 Septembrie 2009 11:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa imi convig sotul sa concepem un copil 19 De la: alina682 8 Ianuarie 2010 08:13
Asteptari intr-o relatie de cuplu 1 De la: kudika_1032817 5 Mai 2018 16:54
LA CE SCOALA SA INSCRI UN COPIL ? 12 De la: karos 16 Martie 2009 11:44
baiat virgin caut fata virgina 19 De la: darkprince200386 27 August 2012 21:06
un sfat va rog mult astept raspuns 41 De la: kudika190979 13 August 2010 16:03