Setari Cookie-uri

S.O.S !!! Vreau sa slabesc!! Ajutati-ma va roooog!!!

si uite'asa se facura cinspe camile...
DieMann
Postat pe 16 Septembrie 2009 15:28
De la: DieMann, la data 2009-09-16 15:28:06si uite'asa se facura cinspe camile...


..deja e aglomeratie pe aici ..trebuie instalat un semafor
buna Mann
cantafabule
Postat pe 16 Septembrie 2009 15:31
De la: cantafabule, la data 2009-09-16 15:31:13
De la: DieMann, la data 2009-09-16 15:28:06si uite'asa se facura cinspe camile...


..deja e aglomeratie pe aici ..trebuie instalat un semafor
buna Mann


pey nush daca ca-ca-camilele vad color...


DieMann
Postat pe 16 Septembrie 2009 15:33

da daca vreau...poci si io sa aduc o camila.....sa fie la numaratoare.????????.........
da' cu una sau cu doua cocoase????
sa vin calare sau pe jos???
cu sau fara sutien???
matracucu
Postat pe 16 Septembrie 2009 18:52
Eu am reusit in sfarsit sa slabesc!! mai am fosrte putin pana la greutatea dorita, am acuma 52 kg, imi place mult cum arat dar mai pot da jos inca vreo 3-4 kilograme ;)
dyana2412
Postat pe 17 Septembrie 2009 05:28
MA BUCUR F MULT CA AI REUSIT SA DAI JOS 8 KG, IAR DUPA PAREREA MEA ARATI F F BN LA INALTIMEA TA.
NU TREBUIE SA FII F SLABA, AI NEVOIE DE CEVA MUSCHIULET PE TINE.
ACUM NU MAI TINE CURA DE SLABIRE, INCEARCA SA FACI SPORT, MERGI LA O SALA DE FORTA, SAU SI MAI BN , FA INOT.
stanveronicamaura
Postat pe 17 Septembrie 2009 10:04
De la: dyana2412, la data 2009-09-17 05:28:41Eu am reusit in sfarsit sa slabesc!! mai am fosrte putin pana la greutatea dorita, am acuma 52 kg, imi place mult cum arat dar mai pot da jos inca vreo 3-4 kilograme ;)


buna
daca nu te superi imi poti spune cum ai reusit sa slabesti
pup dulce te felici foarte mult
kudika001850
Postat pe 21 Septembrie 2009 11:44
DESERT PLANT Distinctia siluetei tale-Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.pt mai multe informatii id: desert.plant
desert_plant
Postat pe 15 Octombrie 2009 06:06
De la: desert_plant, la data 2009-10-15 06:06:35DESERT PLANT Distinctia siluetei tale-Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.pt mai multe informatii id: desert.plant

nu stiu cum moderatorii va lasa sa faceti publicitate gratis? in afara de a arunca cateva cifre la nimereala (6-8-10-15kg) si de a ridica in slavi un produs care da rezultate la 1 din 10 si la ala pe o scurta perioada...in rest nimic nou :)
PT MAI MULTE INFORMATII CRED CA ESTE INDICAT SA URMARITI ACASA TV DUMINICA INCEPAND CU ORELE 18:30
Ronnie_Coleman
Postat pe 15 Octombrie 2009 21:00
De la: Ronnie_Coleman, la data 2009-10-15 21:00:09
De la: desert_plant, la data 2009-10-15 06:06:35DESERT PLANT Distinctia siluetei tale-Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.pt mai multe informatii id: desert.plant

nu stiu cum moderatorii va lasa sa faceti publicitate gratis? in afara de a arunca cateva cifre la nimereala (6-8-10-15kg) si de a ridica in slavi un produs care da rezultate la 1 din 10 si la ala pe o scurta perioada...in rest nimic nou :)
PT MAI MULTE INFORMATII CRED CA ESTE INDICAT SA URMARITI ACASA TV DUMINICA INCEPAND CU ORELE 18:30


apreciez intentia ta de a fi destul de receptiv in ceea ce prives aceste informatii pe forumuri dar sa nu uitam ca este o informatie generala pe care daca ai fi putin atent ai putea sa o gasesti pe fiecare din aceste forumuri la rubrica : " preferinte".
desert_plant
Postat pe 17 Octombrie 2009 06:02
De la: desert_plant, la data 2009-10-17 06:02:20
apreciez intentia ta de a fi destul de receptiv in ceea ce prives aceste informatii pe forumuri dar sa nu uitam ca este o informatie generala pe care daca ai fi putin atent ai putea sa o gasesti pe fiecare din aceste forumuri la rubrica : " preferinte".

nu stiu ce sa mai spun....semnatura ta spune totu :)
Ronnie_Coleman
Postat pe 17 Octombrie 2009 13:44
Ma bucur ca ai inteleg un lucru atat de simplu..ma bucur ca putem scrie amn2 pe acest forum.:0
desert_plant
Postat pe 23 Octombrie 2009 19:20
in primul rand sper sa urmaresti raspunsurile noastre si in al doilea rand daca vrei sa slabesti incearca o dieta......iti pot recomanda dieta scarsdale...http://www.eva.ro/dietafitness/dieta/dieta-medicala-de-14-zile-scarsdale-articol-3030.html......este foarte simpla si usor de tinut....mult noroc

Postat pe 2 Noiembrie 2009 15:44
De ce nimeni nu vrea sa inteleaga ca nu exista nici o dieta minune,sau ''pastila minune''.Totul tine de vointa,daca vrei cu adevarat sa slabesti SANATOS atunci pune-te de sport,fa miscare,mananca sanatos ,bea apa,mananca fructe,legume .
Eu sincer nu as rezista fara o zi fara 30min de alergat in parc dimineata,iti da o stare de BINE pentru intreaga zi.
Trebuie sa inveti sa iti respecti corpul....
LARA_19
Postat pe 5 Noiembrie 2009 21:59
Am tot aratat in diferite randuri s postari ca exista clar o diferenta intre toate aceste produse de slabit existente pe piata din Romania.Desi o pot spune ridicandu-ma in picioare ca rezultatele in urma folosirii DESERT PLANT sunt altfel si altceva decat acele produse " naturiste " existente pe piata din Romania (a se intelege foarte clar ce doresc sa spun..nu vreau ca maine sa mi se urce-n cap tot felul de persoane care considera ca al lor este mai bun,ba al meu ,ba al lor uite asa pana ne plictisim de tot si mai si stresam saracutele doamne si d-re dornice de a incerca ceva bun si nu de a asculta balivernele noaste.I
Ce incerc sa te fac sa intelegi este faptul ca exxista "n" netode de a slabi unele chiar foarte simple..Ma uitam astazi pe net si amconstat ca cineva intr-un blog mi-a scris articolul pe care-l postasem eu cu muuuuuuult in urma si a pus si sursa poate intereseaza pe cineva http://www.online-trader.co.cc
desert_plant
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:44
Draga mea, daca mai vrei sa scapi de surplusul de greutate pot sa te ajut.Am solutia pentru tine sa slabesti usor si cel mai important SANATOS, fara sa te imfometezi, fara sa te doara stomacul. iti pot face cadou o evaluare la un nutritionist .Pe prietenul meu l-a ajutat foatre mult sa slabeasca 15 kg.si nu s-a mai ingrasat deloc .iti las nr meu de tel 0765257944
didi17
Postat pe 7 Noiembrie 2009 17:17
orice dieta ai incerca, nu fa excese dupa
danieline
Postat pe 22 Noiembrie 2009 12:40
Ba e importanta ora, in situatia in care mananci cu 4 ore inainte de culcare e bine, dar daca nu, atunci organismul, fiind in repaus, nu mai arde caloriile cu acelasi ritm si se depun sub forma de grasime. Daca vrei sa-l numesti mit, fa cum vrei, dar asa se explica acest fapt.

Ai grija la orele meselor. Prima masa este foarte importanta, la fel si cea de pranz, intre mese nu uita de fructe si legume crude si masa de seara ceva foaaaaaarte usor, gris cu lapte (inspira-te din mesele bebelusilor).

Mai am un secret, dar ti-l spun personal, doar daca te intereseaza.

Succes! Cu prietenie, Mihaela
mihapic73
Postat pe 22 Noiembrie 2009 17:40
E importanta ora, in situatia in care mananci cu 4 ore inainte de culcare e bine, dar daca nu, atunci organismul, fiind in repaus, nu mai arde caloriile cu acelasi ritm si se depun sub forma de grasime. Daca vrei sa-l numesti mit, fa cum vrei, dar asa se explica acest fapt.

Ai grija la orele meselor!

Prima masa este foarte importanta, la fel si cea de pranz, intre mese nu uita de fructe si legume crude si masa de seara ceva foaaaaaarte usor, gris cu lapte (inspira-te din mesele bebelusilor).

Mai am un secret, dar ti-l spun personal, doar daca te intereseaza.

Succes! Cu prietenie, Mihaela
mihapic73
Postat pe 22 Noiembrie 2009 17:42
Centrul de Frumusete si Sanatate Power Plate

Centrul de Frumusete si Sanatate Power Plate va ofera o gama variata de tratamente speciale pentru ingrijirea corespunzatoare a corpului dumneavoastra si obtinerea siluetei dorite.

Beneficiind de o serie de aparate de ultima tehnologie: Power Plate, Body Sculptor, Power Wrap, Power Narl 517 si de indrumarea unui antrenor personal pe toata durata sedintelor, Centrul nostru va ofera tratamente:
•Slabire
•Anticelulitice
•Tonifiere
•Stretching
•Relaxare
•Fitness

Fiti in forma cu Power Plate!

Ne gasiti pe Str. Pictor Rosenthal, nr.8, sector 1, Bucuresti. Pentru programari, va rugam, sunati la numarul de telefon: +40 212 310 310 sau la 0741.010.104
power_plate
Postat pe 23 Noiembrie 2009 16:32
De ce in prezent apropierea Craciunului si implicit masa de Craciun a devenit o sperietoare gastronomica pentru orice doamna si d-ra?Poate ca se gandesc ca se apropie o perioada in care delicatesele le fac sa fie mai pofticioase??Eu cred ca inca nu ati aflat ca va puteti face un mic cadou cumparand produsul pentru slabit DESERT PLANT.Pret 100lei/30caps/flacon (id messenger: PASSXBOOT ) p.s. Se poate comanda si pentru o perioada mai mica,o saptamana,2 saptamani
unni_ka
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:35
De la: unni_ka, la data 2009-12-10 10:35:51De ce in prezent apropierea Craciunului si implicit masa de Craciun a devenit o sperietoare gastronomica pentru orice doamna si d-ra?Poate ca se gandesc ca se apropie o perioada in care delicatesele le fac sa fie mai pofticioase??Eu cred ca inca nu ati aflat ca va puteti face un mic cadou cumparand produsul pentru slabit DESERT PLANT.Pret 100lei/30caps/flacon (id messenger: PASSXBOOT ) p.s. Se poate comanda si pentru o perioada mai mica,o saptamana,2 saptamani

Un om care isi respecta corpul nu mananca de sarbatori pana "explodeaza''..!Adica...comandam produse de slabit si mancam pana nu mai putem???
Eu niciodata nu m-am ingrasat de sarbatori pentru ca stiu cand trebuie sa ma opresc...si nu trebuie sa dau banii pe toate prostiile de slabit.
LARA_19
Postat pe 10 Decembrie 2009 17:50
Slabeste SANATOS!!! BIOSTIMULARE acasa la tine!Oferta valabila pt Bucuresti!
Slabeste sanatos, scapa de celulita, tonifiaza-ti fesele si sanii, Detoxifiaza-ti corpul!Nu uita sa intrebi de oferta lunii!!!relatii Monica 0722156675
monica_daciana
Postat pe 23 Martie 2010 16:05
buna , sunt baiat am 18 ani , 1.90 inaltime si 120 kg , vreau sa slabesc pana la 80-85 kg, ajutatima va rog cu ceva diete , sunt disperat am incercat o multime de diete dar nu reusesc , mi-e rusine de mine ....
kudika436955
Postat pe 15 Septembrie 2011 00:16
mancare sanatoasa si mult sport
kudika_18499
Postat pe 22 Octombrie 2012 20:31
Foarte important este spotul si alimentatia, dar fara voina nu faci nimic, trebuie sa lucrezi acolo la constiinta, sa nu te mai complaci in aceasta situatie,aici este cheia reusitei
kudika_15717
Postat pe 22 Octombrie 2012 20:58
dieta dukan cea mai smechera dietaaaa:X
kudika_19515
Postat pe 28 Octombrie 2012 11:10
mananca piept de pui fiert, pe gretar si dimineata un iaurt natural 0% grasime..6 kg pe saptamana se slabeste..spor!
kudika_19515
Postat pe 28 Octombrie 2012 11:12
De la: danieline, la data 2009-11-22 12:40:31orice dieta ai incerca, nu fa excese dupa
Asa e! o dieta e buna daca vrei sa slabesti repede repede dar apoi, ca sa nu pui la loc sau ca sa nu pui si mai mult in loc, e important sa pastrezi un stil de alimentatie echilibrat, nu sa dai iama in mancare.
kudika_7869
Postat pe 1 Noiembrie 2012 10:24
slabim... dar cred ca pana la epuizare...
kudika_20652
Postat pe 9 Noiembrie 2012 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cura cu supa si compot de mere 117 De la: nicoleta4856 12 Septembrie 2012 14:31
Un concurs organizat de o gama pentru slabit. 2 De la: anastasia_m 10 Noiembrie 2010 19:08
Urgent!! 6 De la: Bianca_Andreea_Dutoiu_1 10 Septembrie 2012 14:08
ciao 7 De la: Tazmanian 12 Iunie 2009 00:27
Weight Watchers 5 De la: kudika_972249 23 Octombrie 2014 15:43