Setari Cookie-uri

Cum sa abordez un subiect delicat

De la: kudika002447, la data 2009-09-08 15:06:42draga mea cristina ,nu confund nimic cu nimic...care e diferenta intre DRAGOSTE si DRAGOSTE ?crezi ca eu iubesc altfel dupa 10 ani???Doar inima iti poate dicta asat....In plus stiu ca fiica mea va fi FEMEIE si dak asta o vaface fericita....e alegerea ei....ce sa mi se para ciudat??????ca chestia aia o are fiecare barbat in pantaloni....si iti spun sigur ca dak iubesti un barbat....nu e nik ciudat in a face sex oral...de ce? pt ca educatia noastra sexuala e de 2 lei de aceea!!!!!!! nu stim sa spunem lucrurilor pe nume .In viata faci ceea ce te face fericit...fiecare cu alegerile lui....

subscriu! intra-adevar, la inceput o sa ti se para aiurea! dar pe parcurs, daca scapi de inhibitii, nu o sa mai fie nici o pb!
anca0704
Postat pe 10 Septembrie 2009 22:21
pentru cristina cris.................esti dusa fata si mai postezi si tampenii pe aici , mai ia o carete , mai citeste-o , mai educa-te su dupa aia mai vin-o sa postezi aici ............nu am vazut mai multe tampenii adunate la un loc , iar tu fata draga excelezi in tampenie
aanaxor
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:39
cred ca asta ai discuta cu el mai bine , ptr ca ceea ce faceti voi in pat nu ar trebui sa va intereseze decat pe voi si nu o lume intreaga , unde mai pui ca lumea asta e diversa si e posibil sa primesti sfaturi de aiurea .........deci in pat e normal sa faci ceea ce crezi tu cu partenerul tau ca e normal si asta nu priveste pe nimeni ..........daca el crede ca e normal sa faceti sex normal si eu nu cred are vreo importanta ptr tine ? sau daca el crede si eu cred la fel ce faci? faci sex oral ptr ca asa ai fost sfatuita pe forum? sau nu faci ptr ca iar ai fost sfatuita pe forum? ce tampenie e asta?
aanaxor
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
strict pt lesbiene: ce va excita/inhiba cel mai mult cind faceti sex? 3 De la: eva5 5 Octombrie 2008 17:19
Marimea pentru femei ? 31 De la: roz5blue6lila7 23 August 2010 17:11
Nu am habar 10 De la: kudika499581 17 Martie 2012 04:53
SEXUL IN 3...IN FORMULA 2B=1F ?? 12 De la: steffy91 2 Iulie 2011 18:04
tare de tot 6 De la: miss_darine 15 Aprilie 2010 09:27