Setari Cookie-uri

e cva gresit in asta???

Hmmmm am fost si eu un an ku un tip....si ne`am inteles destul de bine.....pana akum cateva luni....knd incepea sa fie prea posesiv si agresiv.....si dupa cateva luni mi`am luat inima in dinti....si i`am dat papucii.....bine inteles am si primit o palma..... bn k n`a fost mai mult....dupa 0 luna dupa ce m`am desp de el.....am intilnit un tip super....ku care ma inteleg foarte bine....eiii acum suntem impreuna.... e cva gresit in asta??????

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....
pisy_dulshe16
Postat pe 24 August 2009 17:04
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-08-24 17:04:10Hmmmm am fost si eu un an ku un tip....si ne`am inteles destul de bine.....pana akum cateva luni....knd incepea sa fie prea posesiv si agresiv.....si dupa cateva luni mi`am luat inima in dinti....si i`am dat papucii.....bine inteles am si primit o palma..... bn k n`a fost mai mult....dupa 0 luna dupa ce m`am desp de el.....am intilnit un tip super....ku care ma inteleg foarte bine....eiii acum suntem impreuna.... e cva gresit in asta??????

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....


nu e nimic gresit in asta e chiar bine ka nu te`ai lasat moale sa te joace tipul acela pe degete si ca i`ai dat papucii si ca ai gasit un alt tip! Ma bucur pentru tine
nebuna94
Postat pe 24 August 2009 17:09
jur k nu ma mai intereseaza de celalalt....desi pot zice k am tinut mult la el......
pisy_dulshe16
Postat pe 24 August 2009 17:27
scumpo, daca eram in locul tau si primeam o palma de la un baiat jur ca`i dadeam cu ceva in cap... oricum, altceva vroiam sa spun. Bravo tie ca nu l`ai lasat sa te subjuge, bravo ca ai iesit din relatie si ai gasit pe cineva pe gustul tau, pe viitor te sfatuiesc sa nu te lasi agresata orice ar fi..... ma bucur pt tine. Faci foarte bine. Sa ne tii la curent cu evolutia relatiei
Ralucutsa
Postat pe 30 August 2009 18:06
nu e nimic gresit in asta, e de admirat ca ai pus piciorul in prag si ii ai dat papucii inca de la prima palma
Aphrodite
Postat pe 30 Septembrie 2009 17:09
eiii am revenit si eu.in legatura cu noua relati...totul e suuuupeeeer.baiatul asta chiar stie sa ma aprecieze :X:X si tin foarte mult la el si tine foarte mult la mine....
Uhh ce ma bucur ca l`am intilnit :X:X:X:X:X:X
pisy_dulshe16
Postat pe 15 Octombrie 2009 20:10
Si cand ai primit palma, nu i-ai dat o flegma din aia verde in ochi??? Asa trebuia sa faci! Bine ca n-ai ramas cu idiotul ala!
darksukkubus69
Postat pe 16 Octombrie 2009 16:15
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-08-24 17:04:10Hmmmm am fost si eu un an ku un tip....si ne`am inteles destul de bine.....pana akum cateva luni....knd incepea sa fie prea posesiv si agresiv.....si dupa cateva luni mi`am luat inima in dinti....si i`am dat papucii.....bine inteles am si primit o palma..... bn k n`a fost mai mult....dupa 0 luna dupa ce m`am desp de el.....am intilnit un tip super....ku care ma inteleg foarte bine....eiii acum suntem impreuna.... e cva gresit in asta??????

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....


pipi_dulce, eu n-am inteles care era dilema!
greierash_is_back
Postat pe 16 Octombrie 2009 16:41
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-16 16:41:01
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-08-24 17:04:10Hmmmm am fost si eu un an ku un tip....si ne`am inteles destul de bine.....pana akum cateva luni....knd incepea sa fie prea posesiv si agresiv.....si dupa cateva luni mi`am luat inima in dinti....si i`am dat papucii.....bine inteles am si primit o palma..... bn k n`a fost mai mult....dupa 0 luna dupa ce m`am desp de el.....am intilnit un tip super....ku care ma inteleg foarte bine....eiii acum suntem impreuna.... e cva gresit in asta??????

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....


pipi_dulce, eu n-am inteles care era dilema!


greierel...intai invata sa citesti...iar apoi mai vb
te`am pupat
pisy_dulshe16
Postat pe 17 Octombrie 2009 18:58
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-17 18:58:47
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-16 16:41:01
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-08-24 17:04:10Hmmmm am fost si eu un an ku un tip....si ne`am inteles destul de bine.....pana akum cateva luni....knd incepea sa fie prea posesiv si agresiv.....si dupa cateva luni mi`am luat inima in dinti....si i`am dat papucii.....bine inteles am si primit o palma..... bn k n`a fost mai mult....dupa 0 luna dupa ce m`am desp de el.....am intilnit un tip super....ku care ma inteleg foarte bine....eiii acum suntem impreuna.... e cva gresit in asta??????

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....


pipi_dulce, eu n-am inteles care era dilema!


greierel...intai invata sa citesti...iar apoi mai vb
te`am pupat


Bravo, nu cumva e invers? Invata intai sa scrii, ca sa poata lumea sa citeasca corect, nu esti pe mess, la un mic chat cu prietenii!
miss_darine
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:37
miss darine...cred ca toata lumea intelege limbajul pe care l`am utilizat.dar daca vrei tu sa ma exprim mai altfel "ca sa fiu la nivelul asteptarilor tale"...o fac , nu mi-e greu.dar ca sa stii si tu nu e frumos sa te bagi "ca musca-n zar".Pupicei
pisy_dulshe16
Postat pe 19 Octombrie 2009 20:47
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-19 20:47:15miss darine...cred ca toata lumea intelege limbajul pe care l`am utilizat.dar daca vrei tu sa ma exprim mai altfel "ca sa fiu la nivelul asteptarilor tale"...o fac , nu mi-e greu.dar ca sa stii si tu nu e frumos sa te bagi "ca musca-n zar".Pupicei

sa sti ca nu toata lumea intelege limbajul asta de mess,sau o inteleg dar ca si mine ,nu o agreeaza!
in fine...eu nu vad ca povestea ta sa contina vreo dilema...ai facut foarte bine ce ai facut....si daca ti-am fii zis noi sa faci altfel...ai fi facut?
cantafabule
Postat pe 19 Octombrie 2009 20:59
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-19 20:47:15miss darine...cred ca toata lumea intelege limbajul pe care l`am utilizat.dar daca vrei tu sa ma exprim mai altfel "ca sa fiu la nivelul asteptarilor tale"...o fac , nu mi-e greu.dar ca sa stii si tu nu e frumos sa te bagi "ca musca-n zar".Pupicei


Eeeeeee, asa da, fara suparare, dar nu ma omor dupa prescurtarile care le folositi pe mess si sincer nici nu mai am rabdare sa le citesc, deci daca vrei sa primesti sfaturile pe care le doresti si de la oameni maturi, incearca sa scrii cuvintele in totalitate!
miss_darine
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:13
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-08-24 17:04:10Hmmmm am fost si eu un an ku un tip....si ne`am inteles destul de bine.....pana akum cateva luni....knd incepea sa fie prea posesiv si agresiv.....si dupa cateva luni mi`am luat inima in dinti....si i`am dat papucii.....bine inteles am si primit o palma..... bn k n`a fost mai mult....dupa 0 luna dupa ce m`am desp de el.....am intilnit un tip super....ku care ma inteleg foarte bine....eiii acum suntem impreuna.... e cva gresit in asta??????

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....

bvv important e ca ai stiut cand sa pui piciorul in prag si nu e nimik gresit in faptul ca u ai cunoscut pe alcineva merita sa iti traiesti viatza bafta in continuare
andapui
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:38
pisi ,, cati dracu ani ai ?
de scrii asa prescurtat de parca ai sarit clasele primare
"Bah " mno da ce va bateti joc de limba noastra latina , o jucati in picioare cu prescurtariile voastre alla mess , rusinica , rusinica

ok , sincer nu ma intereseaza prin ce ai trecut dar din partea mea te poti impusca , ah pardon taia
blue07scorpion
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:00
i-ote....un al topic gen "jurnal intim" cu limbaje ascunse sa nu priceapa babataile ce scrie tineretul...

mai oameni buni ati ramas fara spatiu de memorie la calculatoare????
utilizati fratie hardurile externe , sau foaia si pixul ca sunt mai eficiente...
cum iti vine cateodata sa-ti bagi "pixu" el de forum...
auzi domnisorica???? cu dragostea vad ca stai bine dar cu gramaica limbii roamne...rau de tot

ce te oparesti asa ca iti atrage lumea atentia ca scri fara sens....???
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:11

Dumnezeule
Si care e faza pana la urma???
reactie_
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:13
Of Of gramatica mea nu lasa de dorit.Chiar ma descurc foarte bine.(poate mai bine decat unii dintre voi care criticati pe altii).Dar totusi nu va place ce am scris?Nu comentati.Nu am nevoie sa fiu apreciata de voi.Daca cineva vrea sa-si dea cu parerea foarte bine.Dar va rog...Lasati-o balta.Am intrebat si eu ceva.Ce e chiar atat de rau in asta??
Daca voi sunteti atotstiutori ....eu nu sunt.Asa ca lasati-ma pe mine micuta si agramata Pisy sa-mi satisfac si eu pofta asta de a deschide un topic
pisy_dulshe16
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:15
De la: cantafabule, la data 2009-10-19 20:59:19
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-19 20:47:15miss darine...cred ca toata lumea intelege limbajul pe care l`am utilizat.dar daca vrei tu sa ma exprim mai altfel "ca sa fiu la nivelul asteptarilor tale"...o fac , nu mi-e greu.dar ca sa stii si tu nu e frumos sa te bagi "ca musca-n zar".Pupicei

sa sti ca nu toata lumea intelege limbajul asta de mess,sau o inteleg dar ca si mine ,nu o agreeaza!
in fine...eu nu vad ca povestea ta sa contina vreo dilema...ai facut foarte bine ce ai facut....si daca ti-am fii zis noi sa faci altfel...ai fi facut?


limbajul pot sa zic ca e de sex masculin in gramatica limbii romane....asa ca sa ma iau si eu de tine
pisy_dulshe16
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:17
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-20 12:11:28i-ote....un al topic gen "jurnal intim" cu limbaje ascunse sa nu priceapa babataile ce scrie tineretul...

mai oameni buni ati ramas fara spatiu de memorie la calculatoare????
utilizati fratie hardurile externe , sau foaia si pixul ca sunt mai eficiente...
cum iti vine cateodata sa-ti bagi "pixu" el de forum...
auzi domnisorica???? cu dragostea vad ca stai bine dar cu gramaica limbii roamne...rau de tot

ce te oparesti asa ca iti atrage lumea atentia ca scri fara sens....???


dandanaua_reloaded : Cred ca mai mari probleme cu limba romana ai tu decat mine.Nu sunt rea de felul meu dar daca va luati de mine ma iau si eu de voi.Dar asa e zicala romaneasca "Rade ciob de oala sparta"
pisy_dulshe16
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:20
De la: blue07scorpion, la data 2009-10-20 12:00:16pisi ,, cati dracu ani ai ?
de scrii asa prescurtat de parca ai sarit clasele primare
"Bah " mno da ce va bateti joc de limba noastra latina , o jucati in picioare cu prescurtariile voastre alla mess , rusinica , rusinica

ok , sincer nu ma intereseaza prin ce ai trecut dar din partea mea te poti impusca , ah pardon taia

Auzi te poti taia tu , Mare Judecator ce esti...Am o varsta si eu ca tot omul.Iar daca am scris ceva nu am scris ca sa vina marele StieTot ca sa imi spuna ce sa fac.Nu-ti place nu te uita.Nu-ti convine nu comenta.
Cat de rai puteti fi unii
pisy_dulshe16
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:23
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-20 18:17:43
De la: cantafabule, la data 2009-10-19 20:59:19
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-19 20:47:15miss darine...cred ca toata lumea intelege limbajul pe care l`am utilizat.dar daca vrei tu sa ma exprim mai altfel "ca sa fiu la nivelul asteptarilor tale"...o fac , nu mi-e greu.dar ca sa stii si tu nu e frumos sa te bagi "ca musca-n zar".Pupicei

sa sti ca nu toata lumea intelege limbajul asta de mess,sau o inteleg dar ca si mine ,nu o agreeaza!
in fine...eu nu vad ca povestea ta sa contina vreo dilema...ai facut foarte bine ce ai facut....si daca ti-am fii zis noi sa faci altfel...ai fi facut?


limbajul pot sa zic ca e de sex masculin in gramatica limbii romane....asa ca sa ma iau si eu de tine


ok, m-ai prins..intial am formulat fraza folosind cuvantul "modalitate de exprimare" dupa care am modificat cu "limbaj"....nu ca ti-as datora explicatii...dar eu nu ma laud ca as fii "as" in gramatica....ca si altii.

dar acuma sincer...subscriu la cei care zic ca limbajul de mess e o jignire la adresa limbii romane.
si tu ca fata desteapta ce te tii, ar trebui sa fii stiut asta....
cantafabule
Postat pe 20 Octombrie 2009 20:14
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-20 18:23:32
De la: blue07scorpion, la data 2009-10-20 12:00:16pisi ,, cati dracu ani ai ?
de scrii asa prescurtat de parca ai sarit clasele primare
"Bah " mno da ce va bateti joc de limba noastra latina , o jucati in picioare cu prescurtariile voastre alla mess , rusinica , rusinica

ok , sincer nu ma intereseaza prin ce ai trecut dar din partea mea te poti impusca , ah pardon taia

Auzi te poti taia tu , Mare Judecator ce esti...Am o varsta si eu ca tot omul.Iar daca am scris ceva nu am scris ca sa vina marele StieTot ca sa imi spuna ce sa fac.Nu-ti place nu te uita.Nu-ti convine nu comenta.
Cat de rai puteti fi unii


ai facut fooooarte rau, daca eram in locul tau stateam sa ma bata viitorul barbat.......fatooooo tu n-ai auzit cum se educa o femeie, ce naiba, fii supusa

p.s. ia ai grija cum vorbesti cu blue

blue
gargaritamica
Postat pe 20 Octombrie 2009 22:13
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-17 18:58:47
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-16 16:41:01
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-08-24 17:04:10Hmmmm am fost si eu un an ku un tip....si ne`am inteles destul de bine.....pana akum cateva luni....knd incepea sa fie prea posesiv si agresiv.....si dupa cateva luni mi`am luat inima in dinti....si i`am dat papucii.....bine inteles am si primit o palma..... bn k n`a fost mai mult....dupa 0 luna dupa ce m`am desp de el.....am intilnit un tip super....ku care ma inteleg foarte bine....eiii acum suntem impreuna.... e cva gresit in asta??????

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....


pipi_dulce, eu n-am inteles care era dilema!


greierel...intai invata sa citesti...iar apoi mai vb
te`am pupat


eu zic sa lasi atitudinea asta de-o parte, pana nu te "educa" greieras....parerea mea
gargaritamica
Postat pe 20 Octombrie 2009 22:16
Garga mica ,miss you

Pisi , nus Marele Stie Tot , si pt informarea ta (desi nu cred ca e cazul ) sunt impotriva minorilor care colcaie pe acest site si cu limbajul lor de mess si cu problemele lor "adolescentine " , ok ?
Daca scriai corect nu spuneam x si y dar deh asta e , daca generatiei "mess " le este mai bine sa se exprime in limbaj de chat ceea ce nu inseamna fix comunicare e problema ta .

blue07scorpion
Postat pe 20 Octombrie 2009 23:58
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-17 18:58:47
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-16 16:41:01
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-08-24 17:04:10Hmmmm am fost si eu un an ku un tip....si ne`am inteles destul de bine.....pana akum cateva luni....knd incepea sa fie prea posesiv si agresiv.....si dupa cateva luni mi`am luat inima in dinti....si i`am dat papucii.....bine inteles am si primit o palma..... bn k n`a fost mai mult....dupa 0 luna dupa ce m`am desp de el.....am intilnit un tip super....ku care ma inteleg foarte bine....eiii acum suntem impreuna.... e cva gresit in asta??????

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....


pipi_dulce, eu n-am inteles care era dilema!


greierel...intai invata sa citesti...iar apoi mai vb
te`am pupat


mi s-a parut ca ti se potriveste mai bine! te pup si eu fata!
greierash_is_back
Postat pe 21 Octombrie 2009 00:07
Dumnezeule dar tu nu ai fost niciodata adolescent scorpion??Ca toti oamenii si adolescentii au probleme...Dar lasa sa fiti voi aia desteptii....
Nu mai zic nimic pt ca imediat ma pune blue la punct :((
pisy_dulshe16
Postat pe 22 Octombrie 2009 19:06
E cel mai intelept lucru pe care l-ai fi putut face. Gandeste-te ce ti se putea intampla daca erai sotia lui! In privinta celuilalt sper ca nu te-ai aruncat in bratele primului venit!Pupici.
kudika041854
Postat pe 22 Octombrie 2009 19:23
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-10-20 18:20:38
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-20 12:11:28i-ote....un al topic gen "jurnal intim" cu limbaje ascunse sa nu priceapa babataile ce scrie tineretul...

mai oameni buni ati ramas fara spatiu de memorie la calculatoare????
utilizati fratie hardurile externe , sau foaia si pixul ca sunt mai eficiente...
cum iti vine cateodata sa-ti bagi "pixu" el de forum...
auzi domnisorica???? cu dragostea vad ca stai bine dar cu gramaica limbii romane...rau de tot

ce te oparesti asa ca iti atrage lumea atentia ca scri fara sens....???


dandanaua_reloaded : Cred ca mai mari probleme cu limba romana ai tu decat mine.Nu sunt rea de felul meu dar daca va luati de mine ma iau si eu de voi.Dar asa e zicala romaneasca "Rade ciob de oala sparta"


fatuca, nu vreau sa te fac proasta degeaba ca vad ca nu esti ...prea proasta, adevarul e ca daca tu nu intelegi ce am scris eu, in toata splendoarea limbii romane , de unde puii mei sa inteeg eu ce ai scris in mesajul initial , in limbajul ala pocit ?????

cat despe ,daca nu va place nu va bagati.....
tin sa te anunt ca tu ai deschis un topic pe un forum public si care se termina cu , te citez :

De la: pisy_dulshe16, la data 2009-08-24 17:04:10

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....


so... honey , cut the creap.
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Octombrie 2009 23:26
De la: pisy_dulshe16, la data 2009-08-24 17:04:10Hmmmm am fost si eu un an ku un tip....si ne`am inteles destul de bine.....pana akum cateva luni....knd incepea sa fie prea posesiv si agresiv.....si dupa cateva luni mi`am luat inima in dinti....si i`am dat papucii.....bine inteles am si primit o palma..... bn k n`a fost mai mult....dupa 0 luna dupa ce m`am desp de el.....am intilnit un tip super....ku care ma inteleg foarte bine....eiii acum suntem impreuna.... e cva gresit in asta??????

pls vreau pareri....si de bine si de rau.....


Ai vrut sa te lauzi ??

E ca treaba aia..mi s-au rupt sosetele deci mi-am luat altele noi..am gresit..??
fluturas_
Postat pe 23 Octombrie 2009 23:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa fie oare iubire? 45 De la: kudika330098 22 Noiembrie 2010 18:56
exista iubire ? sau obisnuinta? 2 De la: kudika_21849 23 Noiembrie 2012 10:31
stiu ca ma iubeste... dar nu mai vrea sa fim impreuna:( 22 De la: mayta 2 Martie 2012 23:21
vine sa-mi ia copilul doar de craciun!!!! 46 De la: battleofwits 21 Decembrie 2010 16:22
se va schimba vreodata ??? 42 De la: ankuu 27 Noiembrie 2009 21:56