Setari Cookie-uri

Exista fantome? A trecut cineva prin experente paranormale?

De la: geo_x, la data 2009-09-18 20:12:40azi am avut o senzatie . usor paranormala!
inca nu stiu sa explic despre ce a fost vorba!



ai avut orgasm? =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
an_dra_da_k
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:08
De la: geo_x, la data 2009-09-18 20:17:18
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-09-18 20:14:51linisteee....sunt singura acasa(partea a 3-a)si mor de frica....



nu esti ...singura


pai la partea a 3a din singura acasa era fain. geo ... nu e singura, in sensul ca spiritele sunt cu ea, sau si tu esti singur acasa doar cu spiritele? ... but then again, nu esti singur.... .brrrrrrrrrrrrr.... s-a deschis o usa!!!!
an_dra_da_k
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:10
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-18 22:08:08
De la: geo_x, la data 2009-09-18 20:12:40azi am avut o senzatie . usor paranormala!
inca nu stiu sa explic despre ce a fost vorba!



ai avut orgasm? =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


desii pentru unii e un fenomen inexplicabil, prin lipsa lui, nu!
geo_x
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:14

crampe, ceva?

an_dra_da_k
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:16
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-18 22:16:45
crampe, ceva?



ia un Algozone
mitura
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:21
apropo stiati ce serialul medium de pe hallmark e inspirat dintr-un caz real? chiar a fost un medium care ajuta in anchetele politiei si unele din cazuri au fost reale.
diana3289
Postat pe 19 Septembrie 2009 00:51
oamenii mari nu mai cred in fantome pt ca au alte griji, chiar prea multe griji. totul tine de credinta. fantomele nu sunt ceva palpabil, dar nici Dumnezeu nu este palpabil si totusi suntem ferm convinsi ca exista. cu totii am trecut probabil prin fenomene inexplicabile, numai k nu ne aducem aminte ;)
pmbada_15
Postat pe 7 Octombrie 2009 09:41
De la: pmbada_15, la data 2009-10-07 09:41:05oamenii mari nu mai cred in fantome pt ca au alte griji, chiar prea multe griji. totul tine de credinta. fantomele nu sunt ceva palpabil, dar nici Dumnezeu nu este palpabil si totusi suntem ferm convinsi ca exista. cu totii am trecut probabil prin fenomene inexplicabile, numai k nu ne aducem aminte ;)



nu mai credem nici in mos craciun. si cu toate astea, ne bucuram cand primim cadouri in decembrie!
geo_x
Postat pe 7 Octombrie 2009 12:11
recomand cu caldura lecitina! sa nu mai uitam de fantome!
De la: pmbada_15, la data 2009-10-07 09:41:05oamenii mari nu mai cred in fantome pt ca au alte griji, chiar prea multe griji. totul tine de credinta. fantomele nu sunt ceva palpabil, dar nici Dumnezeu nu este palpabil si totusi suntem ferm convinsi ca exista. cu totii am trecut probabil prin fenomene inexplicabile, numai k nu ne aducem aminte ;)
one_size
Postat pe 7 Octombrie 2009 12:13
De la: Libeloo, la data 2009-09-02 11:49:17Mereu m-a intrigat inexplicabilul.Personal nu am avut vreo experienta concreta, doar o singura data, in copilarie, sora mea mi-a zis ca s-a trezit in mijlocul noptii iar camera ei era inundata de o lumina pe care ea o descria aproape laptoasa, de o consistenta fizica .. Nici astazi nu stie ce a vazut. Nu era vis, pentru ca s-a repezit direct in camera mamei, tremurand de frica.


Se numeste sleep paralysis.
Kathara
Postat pe 7 Octombrie 2009 13:24
De la: Libeloo, la data 2009-09-02 11:49:17Mereu m-a intrigat inexplicabilul.Personal nu am avut vreo experienta concreta, doar o singura data, in copilarie, sora mea mi-a zis ca s-a trezit in mijlocul noptii iar camera ei era inundata de o lumina pe care ea o descria aproape laptoasa, de o consistenta fizica .. Nici astazi nu stie ce a vazut. Nu era vis, pentru ca s-a repezit direct in camera mamei, tremurand de frica.


acumm vreo 13 ani,eram un grup de 3 prieteni. eu,larentiu si polo. eram foarte uniti si intram mereu in tot felul de incurcaturi impreuna,din cauza bauturii. mereu eram cel ce scotea pe toti din rahat deoarece mereu eram mai sobru.

a venit o zi cand nu am putut fi alaturi de ei,(aveam o intalnire cu o tipa pentru care o luasem un pic razna ) ei au plecat la munte singuri....eu la intalnire

intalnirea mea a fost una de "succes" si dormeam foarte adanc si linistit, cand la geam a aparut polo....de obicei urcau pe geam sa bata ca fraierii in loc sa bata la usa ca oamenii .

eu eram paralizat ,simteam fiori reci trecand prin tot corpul meu,era o liniste crunta si auzeam numai pe polo cerand ajutor.striga ..."angelooo ajutooor,baaaai ajutamaaaa!!!!!!!!"


anca, intalnirea mea, a tras de mine speriata deoarece aveam ochii deschisi,tremuram si transpiram rau de tot, dar eram total inconstient. tipa a tras o mare sperietura saraca.

am vorbit un pic despre ce am vazut,si neavand telefoane mobile atunci,neavand cum sa aflu ce fac baietii,am adormit la loc dupa cateva ore stand cu ea in brate. habar nu aveam cat de scump am platit acea noapte cu anca...........


in acea dimineata a venit laurentiu la usa mea desfigurat de suparare,plangand in hohote......polo murise inghetat pe munte,ratacit de laurentiu,singur,cazut intr-o rapa. cu mine acolo,sfarsitul ar fi fost altul...cu siguranta scapam cu totii si din acea tampenie,cu mine nu er fi ajuns pe munte,bauti,inainte de furtuni. toata viata voi trai cu aceasta cicatrice pe suflet.

polo a murit cu gandul la mine,cerand ajutorul meu...eu nu am fost acolo

asta a fost cea mai trista si sinistra experienta a mea
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 17 Noiembrie 2009 11:28
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-17 11:28:52
De la: Libeloo, la data 2009-09-02 11:49:17Mereu m-a intrigat inexplicabilul.Personal nu am avut vreo experienta concreta, doar o singura data, in copilarie, sora mea mi-a zis ca s-a trezit in mijlocul noptii iar camera ei era inundata de o lumina pe care ea o descria aproape laptoasa, de o consistenta fizica .. Nici astazi nu stie ce a vazut. Nu era vis, pentru ca s-a repezit direct in camera mamei, tremurand de frica.


acumm vreo 13 ani,eram un grup de 3 prieteni. eu,larentiu si polo. eram foarte uniti si intram mereu in tot felul de incurcaturi impreuna,din cauza bauturii. mereu eram cel ce scotea pe toti din rahat deoarece mereu eram mai sobru.

a venit o zi cand nu am putut fi alaturi de ei,(aveam o intalnire cu o tipa pentru care o luasem un pic razna ) ei au plecat la munte singuri....eu la intalnire

intalnirea mea a fost una de "succes" si dormeam foarte adanc si linistit, cand la geam a aparut polo....de obicei urcau pe geam sa bata ca fraierii in loc sa bata la usa ca oamenii .

eu eram paralizat ,simteam fiori reci trecand prin tot corpul meu,era o liniste crunta si auzeam numai pe polo cerand ajutor.striga ..."angelooo ajutooor,baaaai ajutamaaaa!!!!!!!!"


anca, intalnirea mea, a tras de mine speriata deoarece aveam ochii deschisi,tremuram si transpiram rau de tot, dar eram total inconstient. tipa a tras o mare sperietura saraca.

am vorbit un pic despre ce am vazut,si neavand telefoane mobile atunci,neavand cum sa aflu ce fac baietii,am adormit la loc dupa cateva ore stand cu ea in brate. habar nu aveam cat de scump am platit acea noapte cu anca...........


in acea dimineata a venit laurentiu la usa mea desfigurat de suparare,plangand in hohote......polo murise inghetat pe munte,ratacit de laurentiu,singur,cazut intr-o rapa. cu mine acolo,sfarsitul ar fi fost altul...cu siguranta scapam cu totii si din acea tampenie,cu mine nu er fi ajuns pe munte,bauti,inainte de furtuni. toata viata voi trai cu aceasta cicatrice pe suflet.

polo a murit cu gandul la mine,cerand ajutorul meu...eu nu am fost acolo

asta a fost cea mai trista si sinistra experienta a mea


Imi pare rau. Dumnezeu sa il odihneasca in pace!
Libeloo
Postat pe 17 Noiembrie 2009 21:09
acum un an si ceva am intrat intr o biserica , mentionez ca nu m era nimeni acolo , decat o maicutza la lumanari , cand sa ies m intreaba unde i copilu care era cu mine cand am intrat , m a intrebat de cateva ori , era ferm convinsa ca eram cu un copil dupa mine, ma speriasem , dupa care mi a spus ca a avut asa ca o viziune si sa n o bag in seama , de fiecare data cand m duc acolo si m intalnesc cu ea imi da cate o iconita .....numai ea stie ce a vazut
bella28
Postat pe 18 Noiembrie 2009 09:27
De la: lempika, la data 2009-11-18 09:27:17acum un an si ceva am intrat intr o biserica , mentionez ca nu m era nimeni acolo , decat o maicutza la lumanari , cand sa ies m intreaba unde i copilu care era cu mine cand am intrat , m a intrebat de cateva ori , era ferm convinsa ca eram cu un copil dupa mine, ma speriasem , dupa care mi a spus ca a avut asa ca o viziune si sa n o bag in seama , de fiecare data cand m duc acolo si m intalnesc cu ea imi da cate o iconita .....numai ea stie ce a vazut



poate era fumata
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 Noiembrie 2009 17:50
eu,una nu am trecut prin experiente paranormale dar visuri prevestitoare am avut.dar stiu ca aceste visuri tin de subconstientul nostru...eu eram in 2001 cand am dat la facultate...dadusem la brasov si buc..acum asteptam nerabdatoare rezultatul de la brasov caci doream ff mult sa merg in brasov fiind un oras minunat...am adormit dupa-amiaza pe la 2,seara urmand sa sun o prietena de-a mea sa-mi dea rezultatul...am visat ca prietena mea m-a sunat sa-mi spuna ca picasem...m-am trezit plangand si speriata,i-am povestit mamei dar mama mi-a zis ca poate m-am gandit eu la asta de aceea am visat asa.dar mare mi-a fost mirarea cand am sunat-o pe prietena mea ....picasem la brasov...si de atunci cand se intampla ceva rau visez inainte,nu concret dar prin simboluri...
roscatika23
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:42
exista.....stiu k nmeni nu ma crede si suntobisnuita insa eu am precut printro astfel d experienta si inca trek........bunicii mei au murit akmm 4 ani....si nea lasat mostenire familiei mele casa in care stateau ei la tzara........din iarna neam mutat in casa lor deoarece la oras stateam in chirie si asa economisim bani pt a ne loa un ap......ei bn....totul a inceput intro noapte....cam in a 2 saptamana de cand neam mutat.....am inceput sa am vise ciudate cu cimitire.......morti........femei imbracate complekt in negru........ii visam pe bunicii mei...si cand ma trezeam aveam mereu un paianjen p mana dreapta......insa credeam k asta e imaginatia mea deoarece ma uitam prea mult la filme horror si ppaianjeni erau cam peste tot...asa k nu am bagat de seama ....era vacanta d iarna si parintii mei plekau d la 6 la lucru iar eu ramaneam singura......auzeam zgomote din pod........ma simtam urmarita....nu ma simteam in largul meu..........icoanele cadeau din senin pe podea cu fata in jos.....erau de groaza.......nimeni nu ma credea..........odata nu am putut sa dorm si am iesit cordior(era deschis) am aprins becul si am inceput sa sitesc reviste cand am auzit pasi in curte, am auzit clanta de la poarta k se deschidea...atunci mam dus si iam trezit p ai mei si ei sau dus sa verifice insa nu era nimeni nici in curte nici in strada........dupa am plekat la matusa mea deoarece imi era greu sa fac naveta d la sat la scoala si in vacanta d vara mam intors..........eram sigura k acum nu o sa se mai intample nik.....ca totul o sa fie ok...insa nu era aasa........am ajuns seara acasa si mam dus in camera mea sa ma culc.........dormeam si dintrodata mam trezit...am auzit clar p cineva strigandum numele la ureche , mam speriat d moarte mam trezit si am aprins becu da nu era nimeni........totul era asa ciudat..........toata vara sau intamplat chesti d genu...nu stiu k sa mai fac...
jojolici_pitic
Postat pe 26 Octombrie 2010 20:35
sa va zic si eu o intamplare.mama unei colege a murit cu ceva timp in urma.au facut datorii sa o ingroape. aveau nevoie urgente de bani si colega mea a avut un vis in care mama ei ii spunea ca sunt niste bani pusi de ea intr-un buzunar la o haina mai veche.colega l-a sunat pe tatal ei si i-a povestit. el a zis ca o viseaza ca ii e prea dor de ea. peste jumatate d ora a sunat-o el pe ficasa sa ii zica ca a gasut 200 lei in acea haina. deci...
laura_simona
Postat pe 27 Octombrie 2010 22:43
auziti voi nu stiti ce inseamna frica eu am traito toata viata si va spuuuuunnnnn hiar exista fantome va dovedesc cand aveam 9 ani sateam singura mereu in casa inchisa si mam dus la baie si in momentul acela mia aparut o fata cu rochia alba si alba toata cu parul negur de tot si lung era ca un fum dar eu stateam de la 8 dimineata singura pana la10 intro noapte adormisem in ainte sa vina parinti de la munca si am stins lumina cu televizorul aprins usa deschisa dintro data aud un zgomot puternic langa usa camerei mele stau in pat si nu ma uit ce se intampla dintrodata vod o mana alba trantind usa nu stiam ce sa ma mai fac am sunat o pe mama nu raspundea nici ta ta cand maam visat ca eram moarta si plina de sange
a de sange pe ea mai tarziu la 13 ani
kudika368478
Postat pe 27 Aprilie 2011 22:16
De la: kudika368478, la data 2011-04-27 22:16:39auziti voi nu stiti ce inseamna frica eu am traito toata viata si va spuuuuunnnnn hiar exista fantome va dovedesc cand aveam 9 ani sateam singura mereu in casa inchisa si mam dus la baie si in momentul acela mia aparut o fata cu rochia alba si alba toata cu parul negur de tot si lung era ca un fum dar eu stateam de la 8 dimineata singura pana la10 intro noapte adormisem in ainte sa vina parinti de la munca si am stins lumina cu televizorul aprins usa deschisa dintro data aud un zgomot puternic langa usa camerei mele stau in pat si nu ma uit ce se intampla dintrodata vod o mana alba trantind usa nu stiam ce sa ma mai fac am sunat o pe mama nu raspundea nici ta ta cand maam visat ca eram moarta si plina de sange
a de sange pe ea mai tarziu la 13 ani


se vede ca esti speriata si acum!
pickard
Postat pe 27 Aprilie 2011 22:21
pe mine ma bantuie o leneeeeeeeee
The_Exile
Postat pe 27 Aprilie 2011 22:30
De la: Tharr, la data 2011-04-27 22:30:17pe mine ma bantuie o leneeeeeeeee


de obicei lenea iti face altceva!
geo_refinantat
Postat pe 27 Aprilie 2011 22:33
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-27 22:33:34
De la: Tharr, la data 2011-04-27 22:30:17pe mine ma bantuie o leneeeeeeeee


de obicei lenea iti face altceva!


Pe fratiorul meu il ia prin invaluire
Barbie30_
Postat pe 27 Aprilie 2011 22:37
Nu stiu sigur daca am avut parte de astfel de experiete, dar sunt sigura ca o data cand am fost la tara la bunici, m-am dus cu ei in gradina mai seara (bunicii mei avand casa in apropierea cimitirului), iar cand am ramas singura am vazut in fata mea o pisica neagra care m-a speriat, dupa care a disparut si a aparut langa mine un om batran si mic de statura imbracat in negru si s-a uitat la mine fara sa zica nimic. Nu stiu nici acum ce s-a intamplat atunci, dar stiu ca a fost real pentru ca bunica mea imi povesteste in fiecare an cand merg la ea cat de speriata am fost atunci. Si eu imi amintesc desi aveam vreo 6-7 ani. Dar pentru mine a fost un soc mare atunci, pentru ca nu ma simteam in siguranta!
mimy18_bv
Postat pe 3 Mai 2011 16:55
De la: mimy18_bv, la data 2011-05-03 16:55:34Nu stiu sigur daca am avut parte de astfel de experiete, dar sunt sigura ca o data cand am fost la tara la bunici, m-am dus cu ei in gradina mai seara (bunicii mei avand casa in apropierea cimitirului), iar cand am ramas singura am vazut in fata mea o pisica neagra care m-a speriat, dupa care a disparut si a aparut langa mine un om batran si mic de statura imbracat in negru si s-a uitat la mine fara sa zica nimic. Nu stiu nici acum ce s-a intamplat atunci, dar stiu ca a fost real pentru ca bunica mea imi povesteste in fiecare an cand merg la ea cat de speriata am fost atunci. Si eu imi amintesc desi aveam vreo 6-7 ani. Dar pentru mine a fost un soc mare atunci, pentru ca nu ma simteam in siguranta!

buhuhuuuu!
pickard
Postat pe 3 Mai 2011 17:01
nu vi se pare la toti ca uneori vedem cu coltu ochiului o silueta alba sau de alta culoare si deodata cand ne uitam in acel colt dispare imediat nush ce a zic si eu cred in astea ca bunicamea a dormit in casa si i sa parut ca cineva ii zice sai aduka un pahar cu apa si a zis ca nu aduce si deodata a aparut un schelet mare inalt si urit si ia zis lasa baba ca vii cu noi brrrrrrrrrrrr si strabunicamea a visat moartea a visat un barbat cu doua fete si iau oferit un pahar cu vin si a zis ea ca nu brut sa o bat si satrezit deodata si dupa aia a murit ea si sau enervat fetele si au vrut sa o bata si sa trezit si a murit cu citeva zile sau sapt nu mai stiuuu is multe fenomene inexplicabile chiar si acum cind scriu aud ceva din baie si mam dus sa vad ce e si nu e nik cind ma duc nu se aude nik si cind plec se aude de parca cineva zgirie peretii mie cam flik seara si mia zis taicameu ca intro zi cu maicamea au fost la o biserica si era o fata care era posedata si avea voce de copil si totusi era batrina si urlaaaaaaaaaaaaaaaa si apropo intro seara am auzit cv linga perete si mam dus la bucatarie si am auzit la ureche o voce ce mia spus incet si slab 'mami' era sa fac infarc si miam chemaat niste prieteni si am stat cu ei si am baut in seara aia si nu prea am mai dormit bn dupa aceia la mn in casa se intimpla lucruri ciudate si am visat sfirsitul lumii se parea ca tot timpul sa oprit si lumea si animalele mergeau naveau trb si sa intunecat pamintul si se mutau oceanele cu ochii mei imi parea real cum venea apa un val de 200 de metri si am mai visat ca nu ma era aer si simteam ca ma sufocam si mam bagat cu capul intro gura de canalizare si am respirat si deodata mam trezit doamne fereste simteam ca mor si ma cuprins panica imi era frik sa mor si totusi ma resemnasem si ultima dar nu cea din urma intimplare este ca am primit un telefon de la un numar 00000000000000 deci iti dai seama si se audea un zgomat slab si un ecou in fundal de parca batea vintul doamne mi se zbirleste pielea si cand ma gindesc la paranormal mi se intimpla lucruri ciudate intro dimineata mam trezit cu ochiul umflat si am visat ca ma batea cv ce nu puteam vedea este real totul treaba voastra daca nu ma credeti dar asta am paatit si nam cei face viata merge inainte aveti grija de voi 'va pupa mihai'
hellsyng
Postat pe 6 Mai 2011 14:16
De la: luyyzz, la data 2009-09-02 17:00:05Cand povestesti lucruri pe care altii nu le-au trait sau nu le cred,e putin 'riscant" pt ca poti parea putin "ciudat".Eu de cand eram copil am avut pe parcursul anilor destule experiente legate de persoane decedate sau de "manifestari' usoare ale unor energii(sa le spunem).
Cand eram copil(cls a 5a) am visat o sotie de preot vecina cu noi,imbracata intr-o haina superba de blana,mi s-a aratat in vis,ca sa aflu cu stupoare ca la implinirea a 7ani de cand murise,fata ei i-a dat o haina de blana de pomana.Alta chestie ciudata-eram in vacanta si bunica-mea avea pe un dulap niste flori(de plastic)-pur si simplu am vzt cum una dintre flori "s-a ridicat" si s-a izbit cu forta de pamant,moment in care in urechi mi-a rasunat un zgomot asurzitor de tomberoane darmate.M-am speriat ,am fugit si am povestit ce s-a-ntamplat,peste 2 ore cand am vb cu mama la telef,mi-a spus ca un vecin de-al nostru s-a sinucis aruncandu-se de la balcon si a cazut pe pubelele de gunoi din spatele blocului!!!Ultimele intamplari mai "ciudate" au fost acestea:lucram la o gradi si in mom cand cineva ramanea singur acolo,cadeau icoanele de pe pereti,creioane si intr-o dimi,ingrijitoarea era ingrozita ca in mom cand schimba un copil,a vzt o "silueta" portocalie de marimea unui copil(fara forma).Toate acestea au incetat in mom in care un preot a venit si s-a rugat-ne-a spus ca nu era o "fantoma" ,ci doar o forma de energie ce vroia sa-si faca simtita prezenta(si reusea din plin).
Bunicul meu care a decedat acum un an-a suferit un atac cerebral si pot spune ca "m-a chemat" sa-l gasesc.Locuia singur si noi il vizitam si ne vizita in masura timpului liber.Ma vazusem cu el samb si marti toata ziua gandul imi fugea la el,desi nu era bolnav grav(ca sa ma ingrijorez).Am plecat de la servici,am mers acolo si l-am gasit intr-o semicoma.A doua zi a decedat la spital.In dim cand a murit ,in incaperea in care eram am putut sa-i simt mirosul si oarecum prezenta si atunci am stiut ca el murise.Dupa cateva minute ,m-a sunat tatal meu si mi-a confirmat ceea ce eu stiam deja:((!
Sunt f multe lucruri pe care poate nu le vedem ,sincer nici eu nu as fi vrut sa le traiesc,dar s-au intamplat exact asa -nu infloresc nimic si nu imi doresc sa le mai traiesc vreodata!
RomiVeve
Postat pe 5 Noiembrie 2011 19:08
De la: hellsyng, la data 2011-05-06 14:16:16nu vi se pare la toti ca uneori vedem cu coltu ochiului o silueta alba sau de alta culoare si deodata cand ne uitam in acel colt dispare imediat nush ce a zic si eu cred in astea ca bunicamea a dormit in casa si i sa parut ca cineva ii zice sai aduka un pahar cu apa si a zis ca nu aduce si deodata a aparut un schelet mare inalt si urit si ia zis lasa baba ca vii cu noi brrrrrrrrrrrr si strabunicamea a visat moartea a visat un barbat cu doua fete si iau oferit un pahar cu vin si a zis ea ca nu brut sa o bat si satrezit deodata si dupa aia a murit ea si sau enervat fetele si au vrut sa o bata si sa trezit si a murit cu citeva zile sau sapt nu mai stiuuu is multe fenomene inexplicabile chiar si acum cind scriu aud ceva din baie si mam dus sa vad ce e si nu e nik cind ma duc nu se aude nik si cind plec se aude de parca cineva zgirie peretii mie cam flik seara si mia zis taicameu ca intro zi cu maicamea au fost la o biserica si era o fata care era posedata si avea voce de copil si totusi era batrina si urlaaaaaaaaaaaaaaaa si apropo intro seara am auzit cv linga perete si mam dus la bucatarie si am auzit la ureche o voce ce mia spus incet si slab 'mami' era sa fac infarc si miam chemaat niste prieteni si am stat cu ei si am baut in seara aia si nu prea am mai dormit bn dupa aceia la mn in casa se intimpla lucruri ciudate si am visat sfirsitul lumii se parea ca tot timpul sa oprit si lumea si animalele mergeau naveau trb si sa intunecat pamintul si se mutau oceanele cu ochii mei imi parea real cum venea apa un val de 200 de metri si am mai visat ca nu ma era aer si simteam ca ma sufocam si mam bagat cu capul intro gura de canalizare si am respirat si deodata mam trezit doamne fereste simteam ca mor si ma cuprins panica imi era frik sa mor si totusi ma resemnasem si ultima dar nu cea din urma intimplare este ca am primit un telefon de la un numar 00000000000000 deci iti dai seama si se audea un zgomat slab si un ecou in fundal de parca batea vintul doamne mi se zbirleste pielea si cand ma gindesc la paranormal mi se intimpla lucruri ciudate intro dimineata mam trezit cu ochiul umflat si am visat ca ma batea cv ce nu puteam vedea este real totul treaba voastra daca nu ma credeti dar asta am paatit si nam cei face viata merge inainte aveti grija de voi 'va pupa mihai'


esti foarte speriat si socat de scri in halul asta de neinteligibil!
PICCKARD
Postat pe 5 Noiembrie 2011 19:24
De la: PICCKARD, la data 2011-11-05 19:24:25
De la: hellsyng, la data 2011-05-06 14:16:16nu vi se pare la toti ca uneori vedem cu coltu ochiului o silueta alba sau de alta culoare si deodata cand ne uitam in acel colt dispare imediat nush ce a zic si eu cred in astea ca bunicamea a dormit in casa si i sa parut ca cineva ii zice sai aduka un pahar cu apa si a zis ca nu aduce si deodata a aparut un schelet mare inalt si urit si ia zis lasa baba ca vii cu noi brrrrrrrrrrrr si strabunicamea a visat moartea a visat un barbat cu doua fete si iau oferit un pahar cu vin si a zis ea ca nu brut sa o bat si satrezit deodata si dupa aia a murit ea si sau enervat fetele si au vrut sa o bata si sa trezit si a murit cu citeva zile sau sapt nu mai stiuuu is multe fenomene inexplicabile chiar si acum cind scriu aud ceva din baie si mam dus sa vad ce e si nu e nik cind ma duc nu se aude nik si cind plec se aude de parca cineva zgirie peretii mie cam flik seara si mia zis taicameu ca intro zi cu maicamea au fost la o biserica si era o fata care era posedata si avea voce de copil si totusi era batrina si urlaaaaaaaaaaaaaaaa si apropo intro seara am auzit cv linga perete si mam dus la bucatarie si am auzit la ureche o voce ce mia spus incet si slab 'mami' era sa fac infarc si miam chemaat niste prieteni si am stat cu ei si am baut in seara aia si nu prea am mai dormit bn dupa aceia la mn in casa se intimpla lucruri ciudate si am visat sfirsitul lumii se parea ca tot timpul sa oprit si lumea si animalele mergeau naveau trb si sa intunecat pamintul si se mutau oceanele cu ochii mei imi parea real cum venea apa un val de 200 de metri si am mai visat ca nu ma era aer si simteam ca ma sufocam si mam bagat cu capul intro gura de canalizare si am respirat si deodata mam trezit doamne fereste simteam ca mor si ma cuprins panica imi era frik sa mor si totusi ma resemnasem si ultima dar nu cea din urma intimplare este ca am primit un telefon de la un numar 00000000000000 deci iti dai seama si se audea un zgomat slab si un ecou in fundal de parca batea vintul doamne mi se zbirleste pielea si cand ma gindesc la paranormal mi se intimpla lucruri ciudate intro dimineata mam trezit cu ochiul umflat si am visat ca ma batea cv ce nu puteam vedea este real totul treaba voastra daca nu ma credeti dar asta am paatit si nam cei face viata merge inainte aveti grija de voi 'va pupa mihai'


esti foarte speriat si socat de scri in halul asta de neinteligibil!

pai daca l-aisperiat tu...
steffy91
Postat pe 5 Noiembrie 2011 19:26
De la: steffy91, la data 2011-11-05 19:26:33
De la: PICCKARD, la data 2011-11-05 19:24:25
De la: hellsyng, la data 2011-05-06 14:16:16nu vi se pare la toti ca uneori vedem cu coltu ochiului o silueta alba sau de alta culoare si deodata cand ne uitam in acel colt dispare imediat nush ce a zic si eu cred in astea ca bunicamea a dormit in casa si i sa parut ca cineva ii zice sai aduka un pahar cu apa si a zis ca nu aduce si deodata a aparut un schelet mare inalt si urit si ia zis lasa baba ca vii cu noi brrrrrrrrrrrr si strabunicamea a visat moartea a visat un barbat cu doua fete si iau oferit un pahar cu vin si a zis ea ca nu brut sa o bat si satrezit deodata si dupa aia a murit ea si sau enervat fetele si au vrut sa o bata si sa trezit si a murit cu citeva zile sau sapt nu mai stiuuu is multe fenomene inexplicabile chiar si acum cind scriu aud ceva din baie si mam dus sa vad ce e si nu e nik cind ma duc nu se aude nik si cind plec se aude de parca cineva zgirie peretii mie cam flik seara si mia zis taicameu ca intro zi cu maicamea au fost la o biserica si era o fata care era posedata si avea voce de copil si totusi era batrina si urlaaaaaaaaaaaaaaaa si apropo intro seara am auzit cv linga perete si mam dus la bucatarie si am auzit la ureche o voce ce mia spus incet si slab 'mami' era sa fac infarc si miam chemaat niste prieteni si am stat cu ei si am baut in seara aia si nu prea am mai dormit bn dupa aceia la mn in casa se intimpla lucruri ciudate si am visat sfirsitul lumii se parea ca tot timpul sa oprit si lumea si animalele mergeau naveau trb si sa intunecat pamintul si se mutau oceanele cu ochii mei imi parea real cum venea apa un val de 200 de metri si am mai visat ca nu ma era aer si simteam ca ma sufocam si mam bagat cu capul intro gura de canalizare si am respirat si deodata mam trezit doamne fereste simteam ca mor si ma cuprins panica imi era frik sa mor si totusi ma resemnasem si ultima dar nu cea din urma intimplare este ca am primit un telefon de la un numar 00000000000000 deci iti dai seama si se audea un zgomat slab si un ecou in fundal de parca batea vintul doamne mi se zbirleste pielea si cand ma gindesc la paranormal mi se intimpla lucruri ciudate intro dimineata mam trezit cu ochiul umflat si am visat ca ma batea cv ce nu puteam vedea este real totul treaba voastra daca nu ma credeti dar asta am paatit si nam cei face viata merge inainte aveti grija de voi 'va pupa mihai'


esti foarte speriat si socat de scri in halul asta de neinteligibil!

pai daca l-aisperiat tu...
ooo nasoasoo,,cff
thadoogback
Postat pe 5 Noiembrie 2011 19:29
De la: steffy91, la data 2011-11-05 19:26:33
De la: PICCKARD, la data 2011-11-05 19:24:25
De la: hellsyng, la data 2011-05-06 14:16:16nu vi se pare la toti ca uneori vedem cu coltu ochiului o silueta alba sau de alta culoare si deodata cand ne uitam in acel colt dispare imediat nush ce a zic si eu cred in astea ca bunicamea a dormit in casa si i sa parut ca cineva ii zice sai aduka un pahar cu apa si a zis ca nu aduce si deodata a aparut un schelet mare inalt si urit si ia zis lasa baba ca vii cu noi brrrrrrrrrrrr si strabunicamea a visat moartea a visat un barbat cu doua fete si iau oferit un pahar cu vin si a zis ea ca nu brut sa o bat si satrezit deodata si dupa aia a murit ea si sau enervat fetele si au vrut sa o bata si sa trezit si a murit cu citeva zile sau sapt nu mai stiuuu is multe fenomene inexplicabile chiar si acum cind scriu aud ceva din baie si mam dus sa vad ce e si nu e nik cind ma duc nu se aude nik si cind plec se aude de parca cineva zgirie peretii mie cam flik seara si mia zis taicameu ca intro zi cu maicamea au fost la o biserica si era o fata care era posedata si avea voce de copil si totusi era batrina si urlaaaaaaaaaaaaaaaa si apropo intro seara am auzit cv linga perete si mam dus la bucatarie si am auzit la ureche o voce ce mia spus incet si slab 'mami' era sa fac infarc si miam chemaat niste prieteni si am stat cu ei si am baut in seara aia si nu prea am mai dormit bn dupa aceia la mn in casa se intimpla lucruri ciudate si am visat sfirsitul lumii se parea ca tot timpul sa oprit si lumea si animalele mergeau naveau trb si sa intunecat pamintul si se mutau oceanele cu ochii mei imi parea real cum venea apa un val de 200 de metri si am mai visat ca nu ma era aer si simteam ca ma sufocam si mam bagat cu capul intro gura de canalizare si am respirat si deodata mam trezit doamne fereste simteam ca mor si ma cuprins panica imi era frik sa mor si totusi ma resemnasem si ultima dar nu cea din urma intimplare este ca am primit un telefon de la un numar 00000000000000 deci iti dai seama si se audea un zgomat slab si un ecou in fundal de parca batea vintul doamne mi se zbirleste pielea si cand ma gindesc la paranormal mi se intimpla lucruri ciudate intro dimineata mam trezit cu ochiul umflat si am visat ca ma batea cv ce nu puteam vedea este real totul treaba voastra daca nu ma credeti dar asta am paatit si nam cei face viata merge inainte aveti grija de voi 'va pupa mihai'


esti foarte speriat si socat de scri in halul asta de neinteligibil!

pai daca l-aisperiat tu...



Steffy ce zici te bantui?
The_Exile
Postat pe 5 Noiembrie 2011 19:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Imi place de foarte mult timp de ea. 1 De la: kudika_1038244 10 August 2019 18:45
femeia gemeni +barbatul fecioara 2 De la: carmen_lungu21 30 Aprilie 2010 22:30
Un sfat ! 63 De la: Monyk44- 6 Februarie 2014 14:48
Prieteniile intre fete 10 De la: danutza_demolatoarea_07_yahoo_com 28 Aprilie 2010 08:19
s`a plictisit deodata.. 38 De la: pisicuta_trista 11 Septembrie 2009 22:44