Setari Cookie-uri

De ce ne iubesc barbatii?

De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 16:28:31 sa dus la naiba kudika asta........


Gata.. cedez eu sa nu se ajunga si topicu` asta ca si ala cu islamu` masii. Dar cam greu sa te abtii cu asemnea specimene p`aici.Fac un efort... Promit
i0nutza
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:31
De la: anybody, la data 2009-09-15 16:24:02
De la: Ralukutzza, la data 2009-09-15 16:20:41
De la: anybody, la data 2009-09-15 16:19:15
De la: i0nutza, la data 2009-09-15 16:08:46
De la: anybody, la data 2009-09-15 15:56:04
De la: i0nutza, la data 2009-09-15 15:36:01 Ralu calmeaza`te asa e pe`aici, legea junglei... lumea e rea, iar "femeile" astea pline de experienta nu accepta nimic, dekt opinia lor! K deh` ele au experienta

Nu mai fiti rele, si dak sunteti tot asa experimentate.. datzi exemplu acestor "pustoiace", "gasculite fara cap " daca vreti sa faceti un lucru bun.. k de cearta si critica e buna orice proasta fara cultura si fara scoala.

Respect!?


tu esti avocatul de serviciu?..........................ce-ar fi s-o invetzi mai intai ce inseamna bunul simtz si respectul ala careia ii pui semnul intrebari.....................si inca ceva ce-ar fi sa ma ignori asta asa ca sa fiu dragutza sa nu-ti spun ca esti pentru mine "cantitate neglijabila"



Prea putin imi pasa ce insemn eu pt tine , nu am avut intentia sa te jignesc.. scumpa "doamna" desi doamnele nu cred k stau toata ziua pe forumuri si bat tastaturile razand de niste fete.. care pur si simplu nu v-au suparat cu nimic si facand caterinca pe seama posturilor lor. In fine... aceste fete "gasculite fara cap " nu stiu daca ai observat dar sunt mult mai serioase decat tine, si poate tu cu experienta ta de forumista ( ca de Doamna.. halal) ar trebui sa mai inveti cate ceva de la ele, si in primul rand. RESPECTUL ! Nu am vazut nici una pe acest forum sa se ia asa de tine cum te iei tu de ele!
Pff.. si daca sunt avocata ei.. care`i problema? DEMOCRATIE... la naiba !

Raluca


aceasi placa invechita...............vaiiiiiiii statzi pe forum(asa si?)vai ca suntetzi rele(din nou te intreb asa si?) cum spuneam nu-ti convine: ignora-ma(dar se pare ca-ti sunt prea draga si nu potzi face asta)....................norocul lor cu tine ca au ce invatza sa fie in continuare tupeiste ca doar deh este democratzie .................hahahaaaaaaaaaaa interesanta conceptzie..................sa avetzi o zi buna fetelor pe a mea oricum mi-ati facut-o voi absolut fantastica

Hai pa!


catzi ani spuneai ca ai? doar atat iti spun: acum platesc niste politze asa cum ai fost cu mine ai avut tupeul sa fi si cu alta persoana ce nu ti-a facut absolut nimic doar ca nu a fost de acord cu tine sper sa-ti dea de gandit asta.................. nu scapi asa usor de mine se pare ca am facut o pasiune subita pentru tine

spre uimirea ta, nu am nimic cu tine. si draga mea NU ma deranjeaza REPET NU MA DERANJEAZA faptul ca cineva e contra. Sau ca nu e curios de topicul meu. Mi se falfaie crede-ma! Insa ma deranjeaza atunci cand eu cuiva ii arat putin respect, pentru ca ti-am vb-it incredibil de frumos,iar tu ai trecut la jigniri. Deci mie imi e egal de parerea lumii, eu spun ce simt eu.
Asta inseamna ca acum gata, mise taie capul? Eh spre ghinionul tau nu mai e posibila treaba asta. Si inca ceva, cu cine m-am purtat urat? Daca chiar si cu tine am vb frumos?
Am spus ceva rau in faptul ca am indemnat-o pe tipa de mai sus sa citeasca biblia? Nu stiam ca e un pacat.Si daca nu am reprodus ceea ce scrie in biblie, (lucrul care voua vi se pare atat de enigmatic si absurd) e pentru ca am incercat sa nu caut IAR loc de cearta. Pentru ca voi domnite scumpe asta si cautati. Motive de cearta.Nu am nervi necesari pentru asta, si nici timp prea mult pentru explicatii interminabile.
Oricum discutia a degenerat, si cu ce scop? Niciunul intr-un final
ralukutzza
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:31
De la: Ralukutzza, la data 2009-09-15 16:31:36
De la: anybody, la data 2009-09-15 16:24:02
De la: Ralukutzza, la data 2009-09-15 16:20:41
De la: anybody, la data 2009-09-15 16:19:15
De la: i0nutza, la data 2009-09-15 16:08:46
De la: anybody, la data 2009-09-15 15:56:04
De la: i0nutza, la data 2009-09-15 15:36:01 Ralu calmeaza`te asa e pe`aici, legea junglei... lumea e rea, iar "femeile" astea pline de experienta nu accepta nimic, dekt opinia lor! K deh` ele au experienta

Nu mai fiti rele, si dak sunteti tot asa experimentate.. datzi exemplu acestor "pustoiace", "gasculite fara cap " daca vreti sa faceti un lucru bun.. k de cearta si critica e buna orice proasta fara cultura si fara scoala.

Respect!?


tu esti avocatul de serviciu?..........................ce-ar fi s-o invetzi mai intai ce inseamna bunul simtz si respectul ala careia ii pui semnul intrebari.....................si inca ceva ce-ar fi sa ma ignori asta asa ca sa fiu dragutza sa nu-ti spun ca esti pentru mine "cantitate neglijabila"



Prea putin imi pasa ce insemn eu pt tine , nu am avut intentia sa te jignesc.. scumpa "doamna" desi doamnele nu cred k stau toata ziua pe forumuri si bat tastaturile razand de niste fete.. care pur si simplu nu v-au suparat cu nimic si facand caterinca pe seama posturilor lor. In fine... aceste fete "gasculite fara cap " nu stiu daca ai observat dar sunt mult mai serioase decat tine, si poate tu cu experienta ta de forumista ( ca de Doamna.. halal) ar trebui sa mai inveti cate ceva de la ele, si in primul rand. RESPECTUL ! Nu am vazut nici una pe acest forum sa se ia asa de tine cum te iei tu de ele!
Pff.. si daca sunt avocata ei.. care`i problema? DEMOCRATIE... la naiba !

Raluca


aceasi placa invechita...............vaiiiiiiii statzi pe forum(asa si?)vai ca suntetzi rele(din nou te intreb asa si?) cum spuneam nu-ti convine: ignora-ma(dar se pare ca-ti sunt prea draga si nu potzi face asta)....................norocul lor cu tine ca au ce invatza sa fie in continuare tupeiste ca doar deh este democratzie .................hahahaaaaaaaaaaa interesanta conceptzie..................sa avetzi o zi buna fetelor pe a mea oricum mi-ati facut-o voi absolut fantastica

Hai pa!


catzi ani spuneai ca ai? doar atat iti spun: acum platesc niste politze asa cum ai fost cu mine ai avut tupeul sa fi si cu alta persoana ce nu ti-a facut absolut nimic doar ca nu a fost de acord cu tine sper sa-ti dea de gandit asta.................. nu scapi asa usor de mine se pare ca am facut o pasiune subita pentru tine

spre uimirea ta, nu am nimic cu tine. si draga mea NU ma deranjeaza REPET NU MA DERANJEAZA faptul ca cineva e contra. Sau ca nu e curios de topicul meu. Mi se falfaie crede-ma! Insa ma deranjeaza atunci cand eu cuiva ii arat putin respect, pentru ca ti-am vb-it incredibil de frumos,iar tu ai trecut la jigniri. Deci mie imi e egal de parerea lumii, eu spun ce simt eu.
Asta inseamna ca acum gata, mise taie capul? Eh spre ghinionul tau nu mai e posibila treaba asta. Si inca ceva, cu cine m-am purtat urat? Daca chiar si cu tine am vb frumos?
Am spus ceva rau in faptul ca am indemnat-o pe tipa de mai sus sa citeasca biblia? Nu stiam ca e un pacat.Si daca nu am reprodus ceea ce scrie in biblie, (lucrul care voua vi se pare atat de enigmatic si absurd) e pentru ca am incercat sa nu caut IAR loc de cearta. Pentru ca voi domnite scumpe asta si cautati. Motive de cearta.Nu am nervi necesari pentru asta, si nici timp prea mult pentru explicatii interminabile.
Oricum discutia a degenerat, si cu ce scop? Niciunul intr-un final


ba da ................ia un nurofen sper sa-ti reamprospateze memoria asta
anybody
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:34
De la: i0nutza, la data 2009-09-15 16:31:26
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 16:28:31 sa dus la naiba kudika asta........


Gata.. cedez eu sa nu se ajunga si topicu` asta ca si ala cu islamu` masii. Dar cam greu sa te abtii cu asemnea specimene p`aici.Fac un efort... Promit
Chiar daca cedam nu vor cauta decat sa ne intarate mai tare.
Si sa stiti de la inceput am stiut k daca voi deschide un topic la asta se va ajunge. S-a pierdut farmecul unei discutii omenesti. Si Doamne iarta-ma dar daca si eu ajung la 30 de ani atat de ingusta la minte, mai bine ma spanzur.
V-am pupat fetelor, si pe tine anybody chiar pe portofel
ralukutzza
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:34

ba da ................ia un nurofen sper sa-ti reamprospateze memoria asta [/quote]
nu stiam ca nurofenul reimprospateaza memoria, poate lecitina, dar ma rog pentru unii e tot aia
ralukutzza
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:36
De la: Ralukutzza, la data 2009-09-15 16:34:58
De la: i0nutza, la data 2009-09-15 16:31:26
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 16:28:31 sa dus la naiba kudika asta........


Gata.. cedez eu sa nu se ajunga si topicu` asta ca si ala cu islamu` masii. Dar cam greu sa te abtii cu asemnea specimene p`aici.Fac un efort... Promit
Chiar daca cedam nu vor cauta decat sa ne intarate mai tare.
Si sa stiti de la inceput am stiut k daca voi deschide un topic la asta se va ajunge. S-a pierdut farmecul unei discutii omenesti. Si Doamne iarta-ma dar daca si eu ajung la 30 de ani atat de ingusta la minte, mai bine ma spanzur.
V-am pupat fetelor, si pe tine anybody chiar pe portofel


port pantaloni cu buzunar la spate iar portofelul il tzin tot acolo asa ca esti invitata mea
anybody
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:36
De la: anybody, la data 2009-09-15 16:36:21
De la: Ralukutzza, la data 2009-09-15 16:34:58
De la: i0nutza, la data 2009-09-15 16:31:26
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 16:28:31 sa dus la naiba kudika asta........


Gata.. cedez eu sa nu se ajunga si topicu` asta ca si ala cu islamu` masii. Dar cam greu sa te abtii cu asemnea specimene p`aici.Fac un efort... Promit
Chiar daca cedam nu vor cauta decat sa ne intarate mai tare.
Si sa stiti de la inceput am stiut k daca voi deschide un topic la asta se va ajunge. S-a pierdut farmecul unei discutii omenesti. Si Doamne iarta-ma dar daca si eu ajung la 30 de ani atat de ingusta la minte, mai bine ma spanzur.
V-am pupat fetelor, si pe tine anybody chiar pe portofel


port pantaloni cu buzunar la spate iar portofelul il tzin tot acolo asa ca esti invitata mea

pai stii prefer sa te pup pe pantaloni decat pe cap, in fund poate ai mai multa minte decat in cap
ralukutzza
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:37


Ralucaaaaa, da`i pace ! Hooo , gata !
treci incoa`
i0nutza
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:58
De la: Kathara, la data 2009-09-15 10:45:14
De la: scorpio67, la data 2009-09-15 10:39:57
De la: Kathara, la data 2009-09-15 10:33:11
De la: Ralukutzza, la data 2009-09-14 20:25:40
Nu vreau sa ma crezi nici proasta nici increzuta nici nicicum, dar repet nu vbeam de iubirea de sot sau iubit, vbeam de iubirea in general IN VIZIUNEA BARBATILOR, ceea ce am scris e reprodus in mare parte dupa ce a scris Mircea Cartarescu deci nu sunt sperante nici de adolescenta si nici de visatoare. Si eu am un prieten de 2 ani, si asta nu inseamna ca sunt la fel ca toate naivele de varsta mea...nu imi place sa fiu judecata dupa aparente, ma deranjeaza cand un necunoscut interpreteaza totul invers.De asta am icnercat sa iti explic la ce ma refeream. Si din moment ce totul in mare parte e zis de un barbat , totusi cred k nu fabulez aiurea!


Cartarescu numai barbat nu e.


Ce conteaza.Imaginea creata e frumoasa.


Mie mi se pare o imagine groznica, de adolescent intarziat. Auzi, iubim femeile pentru ca nu se masturbeaza.


E si asta parte dintr-o viziune nu e musai sa treaca de acceptul tau .Exista gusturi si gusturi viziuni si viziuni (proaste probabil dupa parerea ta).Nu face parte din viata chiar si asta ?

Postat pe 15 Septembrie 2009 17:27
De la: ralukutzza, la data 2009-09-15 16:36:07
ba da ................ia un nurofen sper sa-ti reamprospateze memoria asta

nu stiam ca nurofenul reimprospateaza memoria, poate lecitina, dar ma rog pentru unii e tot aia [/quote]

Copilasul ,fii cuminte dragalasa ,lasa pe fiecare sa creada si sa zica ce vrea,stii cat de putin conteaza?Tu scrie ce vrei si spune ce ce vrei ,unii tot te vor injura ,altii te vor aproba tot timpul,altii vor fi cu fundul in ambele tabere tot timpul.Aminteste-ti ca totul aici e virtual nu are nici cea mai mica importanta, tu nu traiesti pe Kudika ,nu depinzi de nimeni de pe Kudika si parerile celor de aici nu au nici cea mai mica importanta.Linisteste-ti capsorul infierbantat aici nu trebuie sa convingi pe nimeni de nimic.

Postat pe 15 Septembrie 2009 17:38
De la: i0nutza, la data 2009-09-15 16:26:37Hahahahahahha , ioteeee s`a retras rotunda si berebeaca noastra forumista experimentata

Sunt convinsa k ti-am facut ziua fantastica si ca ti-am dat putin de gandit .
TUPEISTA ? Bai "ma tin muschii "

Mi-e scarba.. de persoanele astea fara valoare care-s mari si tari pe-un forum .



nu te enerva ,nu va mai certati ,energie consumata degeaba.

Postat pe 15 Septembrie 2009 17:47
De la: scorpio67, la data 2009-09-15 17:47:17
De la: i0nutza, la data 2009-09-15 16:26:37Hahahahahahha , ioteeee s`a retras rotunda si berebeaca noastra forumista experimentata

Sunt convinsa k ti-am facut ziua fantastica si ca ti-am dat putin de gandit .
TUPEISTA ? Bai "ma tin muschii "

Mi-e scarba.. de persoanele astea fara valoare care-s mari si tari pe-un forum .



nu te enerva ,nu va mai certati ,energie consumata degeaba.


cam asa cevaa...
i0nutza
Postat pe 15 Septembrie 2009 17:50
De la: scorpio67, la data 2009-09-15 17:38:08
De la: ralukutzza, la data 2009-09-15 16:36:07
ba da ................ia un nurofen sper sa-ti reamprospateze memoria asta

nu stiam ca nurofenul reimprospateaza memoria, poate lecitina, dar ma rog pentru unii e tot aia


Copilasul ,fii cuminte dragalasa ,lasa pe fiecare sa creada si sa zica ce vrea,stii cat de putin conteaza?Tu scrie ce vrei si spune ce ce vrei ,unii tot te vor injura ,altii te vor aproba tot timpul,altii vor fi cu fundul in ambele tabere tot timpul.Aminteste-ti ca totul aici e virtual nu are nici cea mai mica importanta, tu nu traiesti pe Kudika ,nu depinzi de nimeni de pe Kudika si parerile celor de aici nu au nici cea mai mica importanta.Linisteste-ti capsorul infierbantat aici nu trebuie sa convingi pe nimeni de nimic.
[/quote]
Stiu, desi asa naiva cum sunt speram ca voi mai gasi ceva bun in fiecare om. Stiu sunt prea "copila" sau "gasca fara cap" sau cum vor altii, oricum nu imi pasa. Cine stie sa citeasca printre randuri si sa ma aprecieze, e bine venit in sufletul meu. Cine nu , a rivederci!
Te pup mami multumesc ptr sfaturi
ralukutzza
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:47
Nu cred in coincidente (sunt 2 topicuri deschise in aceeasi zi), dar uitati ce am gasit pe un site sora sau frate cu al Kudikai, Yuppy: "http://www.yuppy.ro/comunitate/forum/view_topic/8828/Femeile.html". Pe Kudika se face , cel putin in prima postare, elogiul femeii, pe Yuppy, femeiii, i se atribuie mai putin calitati, chiar ii sunt scoase in evidenta, noncalitatile. Sincer, cred ca in amandoua topicuri sunt mari exagerari, ma refer la primul post. Nu va cer sa cititi tot, ci numai primele postari si trageti, daca vreti concluzii.
Marian71
Postat pe 16 Septembrie 2009 09:05
De la: scorpio67, la data 2009-09-15 17:38:08
De la: ralukutzza, la data 2009-09-15 16:36:07
ba da ................ia un nurofen sper sa-ti reamprospateze memoria asta

nu stiam ca nurofenul reimprospateaza memoria, poate lecitina, dar ma rog pentru unii e tot aia


Copilasul ,fii cuminte dragalasa ,lasa pe fiecare sa creada si sa zica ce vrea,stii cat de putin conteaza?Tu scrie ce vrei si spune ce ce vrei ,unii tot te vor injura ,altii te vor aproba tot timpul,altii vor fi cu fundul in ambele tabere tot timpul.Aminteste-ti ca totul aici e virtual nu are nici cea mai mica importanta, tu nu traiesti pe Kudika ,nu depinzi de nimeni de pe Kudika si parerile celor de aici nu au nici cea mai mica importanta.Linisteste-ti capsorul infierbantat aici nu trebuie sa convingi pe nimeni de nimic.
[/quote]
traim intr-o lume nebuna..nebuna..nebuna
cristiana_cris
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:41
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-16 10:41:28
De la: scorpio67, la data 2009-09-15 17:38:08
De la: ralukutzza, la data 2009-09-15 16:36:07
ba da ................ia un nurofen sper sa-ti reamprospateze memoria asta

nu stiam ca nurofenul reimprospateaza memoria, poate lecitina, dar ma rog pentru unii e tot aia


Copilasul ,fii cuminte dragalasa ,lasa pe fiecare sa creada si sa zica ce vrea,stii cat de putin conteaza?Tu scrie ce vrei si spune ce ce vrei ,unii tot te vor injura ,altii te vor aproba tot timpul,altii vor fi cu fundul in ambele tabere tot timpul.Aminteste-ti ca totul aici e virtual nu are nici cea mai mica importanta, tu nu traiesti pe Kudika ,nu depinzi de nimeni de pe Kudika si parerile celor de aici nu au nici cea mai mica importanta.Linisteste-ti capsorul infierbantat aici nu trebuie sa convingi pe nimeni de nimic.

traim intr-o lume nebuna..nebuna..nebuna [/quote]

Si din ce in ce mai virtuala.

Postat pe 16 Septembrie 2009 10:43
De la: Marian71, la data 2009-09-16 09:05:13Nu cred in coincidente (sunt 2 topicuri deschise in aceeasi zi), dar uitati ce am gasit pe un site sora sau frate cu al Kudikai, Yuppy: "http://www.yuppy.ro/comunitate/forum/view_topic/8828/Femeile.html". Pe Kudika se face , cel putin in prima postare, elogiul femeii, pe Yuppy, femeiii, i se atribuie mai putin calitati, chiar ii sunt scoase in evidenta, noncalitatile. Sincer, cred ca in amandoua topicuri sunt mari exagerari, ma refer la primul post. Nu va cer sa cititi tot, ci numai primele postari si trageti, daca vreti concluzii.


Omul scrie de regula la ce viseaza,Despre ce i-ar place sa gaseasca la o femeie nu despre ceea ce exista.Unora nu le place realitatea si s-apuca sa imagineze in scris un portret al cuiva imaginar la care ataseaza tot felul de calitati pe care i-ar place sa le aiba personajul creat de el.Altii mai frsutrati sau nemultumiti ataseaza defecte si le exagereaza.So, What's the isue here/?


Postat pe 16 Septembrie 2009 10:49
scorpio67, recunosti ca fiecare parte , femeie - barbat, are alte asteptari de la cealalta parte?
Marian71
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:58
De la: Marian71, la data 2009-09-16 10:58:25scorpio67, recunosti ca fiecare parte , femeie - barbat, are alte asteptari de la cealalta parte?


De regula da,dar asteptarile nu sunt intotdeauna realiste.Fiecare atribuie la inceput celuilalt calitati pe care ar dori sa le gasesca in partener si de aici marea dezamagire cand descopera ca nu le are sau nu le are in masura dorita .

Postat pe 16 Septembrie 2009 11:24
De la: Marian71, la data 2009-09-16 10:58:25scorpio67, recunosti ca fiecare parte , femeie - barbat, are alte asteptari de la cealalta parte?[/q
HAI CA DAU DE BAUT CEVA RECE SA NE RACORIM
cristiana_cris
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:25
si eu poate mai reducem diferentele dintre barbati si femei.

Postat pe 16 Septembrie 2009 11:27
ha?
e de beut acilea moca???
matracucu
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:54
De la: just_laura, la data 2009-09-16 11:54:03 ha?
e de beut acilea moca???

daaaa sa bem pt ziua de azi....
cristiana_cris
Postat pe 16 Septembrie 2009 11:56
De la: scorpio67, la data 2009-09-14 14:04:50
De la: Ralukutzza, la data 2009-09-14 13:58:51
De la: anybody, la data 2009-09-14 13:48:14
De la: Ralukutzza, la data 2009-09-14 13:40:44

Defapt noi femeile am cam uitat ce inseamna sa fii femeie, acum nu exista decat 2 viziuni:
1 a fii prostituata (adica sa accepti bani de la dif barbati, ori iubiti ori necunoscuti, ele ne considera pe noi egale cu ele, doar ca ne dam "mironosite" pentru k avem tupeu si cap sa spunem NU si sa o luam de la capat singure)
2 cele care muncesc pe propriile forte, lupta sa isi cumpere o casa, o masina si sa intretina cat de cat fam in caz ca o are, sau sa se intretina singure (noi le judecam defapt pe celelalte ca se vand prea usor)
Dar defapt Dumnezeu a creat femeia sa ii fie tovarasa barbatului, la bine la greu, sa imparta si binele si raul (nu doar banii).
De ce ne iubesc barbatii , " prostituate sau mironosite" :pentru ca avem trasaturile si tenul fetei la fel ca al unui copil, pt ca le zambim de fiecare data bucuroase fiecarui copilas ce trece pe langa noi,pentru ca trecem cu bine peste fiecare problema lunara si peste orice dureri insuportabile, pentru ca in pat suntem inventive si indraznete nu pentru a parea pervese, pentru ca pur si simplu ii iubim.
Ne iubesc pentru ca facem toate lucrurile sacaitoare si marunte din casa, fara ca sa ne plangem sau sa cerem recunostinta, pentru ca purtam tot felul de accesori ( zdranganele si pietricele) si le asortam dupa reguli pentru ei de neinteles, ne iubesc pentru ca jucam sah, carti,ping pong indiferent ca pierdem sau castigam, ne iubesc pentru ca sofam cu grija si purdent in masini lustruite si curatate demne de invidiat, pentru ca rezolvam problemele si pentru ca avem un mod de a gandi ce pe ei ii scot din minti, pentru ca spunem te iubesc atunci cand merita mai putin, drept compensatie, ne iubesc pentru ca avem si noi bataturi, spasme, dureri reumatice si realizeaza ca defapt si noi suntem oameni.
Ne iubesc pentru ca scriem fie extrem de delicat,colectionand mici observatii si schitand subtile
nuante psihologice, fie brutal si scatologic. Pentru ca pana si cea mai dura bussiness woman poarta chiloti cu induiosatoare floricele si dantelute. Pentru ca luam viata in serios
Pentru ca suntem blonde, brune,roscate, dulci, calde, dragalase, pentru ca avem
de fiecare data orgasm. Pentru ca daca n-avem orgasm il mimam pentru satisfactia partenerului.Pentru ca suntem femei,pentru ca nu suntem barbati, nici altceva. Pentru ca din noi au iesit si la noi se intorc....




mda..........................prea profund pentru un copil ca tine.........................ai o imagine prea idealista asupra vietzii de cuplu sper ca tot asa vei vorbi si dupa 10 ani de casnicie


Ca deobiecei esti rautacioasa! Orice femeie dupa parerea mea s-ar simtii cat de cat atinsa sa isi citeasca calitatile. AIci nu e vb de cat ma duce pe mine mintea sau nu, pentru ca e generalizat nu e ceva personal.


Nu te aprinde dragalasa.E poate un picut sceptica .Dupa ce treci prin ale vietii parca nu mai poti sa vezi lucrurile atat de frumos.Dar tu ramai asa cum esti cat mai multa vreme.e bine sa vezi partea frumoasa a vietii,poate noi am mai imbatranit si nu mai stim s-o apreciem.


pai descrierea asta nu e tocmai a unor femei...e doar descrierea unor curve periculoase...alea nu sunt niste calitati...e doar un mod de viatza ales..de a trai asha in scopul indeplinirii unu scop...e umilitor sa facem lucruri...sacaitoare fara sa ne plangem sau sa cerem recunostinta....si aia cu tenul fetei la fel ca al unui copil...e mai mult decat o afirmatie periculoasa...sa te culci cu o astfel de femeie si sa te uiti la fata ei de copil...te face pedofil direct....tot txt.ul asta initial probabil cu bune intentii sa zicem nu face decat sa puna in aceeasi oala notiunea de femei cu atitudinea unor curve...ca curvele sunt iubite de barbati cu mai multa ardoare decat sunt iubite femeile normale...asta e o realitate intalnita in multe situatii...e o stare de fapt....nu stiu de ce dar nu vreau sa ma regasesc cu astfel de calitati...in ghilimele zic calitati.
kudika066423
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:41
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-16 11:56:12
De la: just_laura, la data 2009-09-16 11:54:03 ha?
e de beut acilea moca???

daaaa sa bem pt ziua de azi....


atunci sa beeeem
ne putem si pupa acilea?
matracucu
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:42
concluzia...fir/ati ale dracului de cotzocarle...
kudika066423
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:44
De la: kudika066423, la data 2009-09-16 12:44:13concluzia...fir/ati ale dracului de cotzocarle...


da tu cine vorbesti?
matracucu
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:48
e cotzoharla!
anca0704
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:48
De la: anca0704, la data 2009-09-16 12:48:59e cotzoharla!


o anonima de altfel......
matracucu
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:50
poi nu e anonima...ca e femeie de moravuri usoare
anca0704
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fetelor.. ce parte a corpului la barbati va place cel mai mult? De exemplu.. abdomenul la baiat este foarte important:D ca ma excita rau d tot.. ma inmoaie.. la voi cum este?:D:D 41 De la: mkdisk 8 Iulie 2009 15:05
ce face femeia care nu se multumeste cu ce are ??? 26 De la: Iris4ever 28 Noiembrie 2008 16:41
Am o lipitoare în casã ºi nu scap de ea nicicum....help! 154 De la: kudika073812 8 Ianuarie 2017 15:05
o mica umflatura in zona genitala 9 De la: aly_b 27 Februarie 2010 17:45
e el de vina sau eu? 29 De la: kudika071516 4 Noiembrie 2009 00:15