Setari Cookie-uri

De ce ne iubesc barbatii?

Si daca ai 18 ani, ce? If you can't take the heat, stay out of the kitchen.

Bun, daca-ai recunoscut ca esti hoata, totu-i in regula.
Kathara
Postat pe 6 Octombrie 2009 18:59
Ba ma tem ca te dai mare inteleapta. Si alea doua ghilimele, intr-o lume civilizata, conteaza al d'racului de mult!

pff m-ai dat gata, nu stiu care e cea care se da mare inteleapta. sper ghinionul tau nu mai pot pune acum ghilimelele poate atunci erai mai impacata cu tine insati.
Nu suntem nici la facultate, nici nu am scris o carte, nici un articol de ziar, nici nimic.E un amarat de post fu..tui mama masi.
ralukutzza
Postat pe 6 Octombrie 2009 19:00
De la: Kathara, la data 2009-10-06 18:59:42Si daca ai 18 ani, ce? If you can't take the heat, stay out of the kitchen.

Bun, daca-ai recunoscut ca esti hoata, totu-i in regula.

na ma bucur ca s-a lamurit, nu vreau sa ma cert asa ca las dupa cum zici tu, si tu stii ca nu e asa dar ma rog
te-am pupat
ralukutzza
Postat pe 6 Octombrie 2009 19:01
De la: Kathara, la data 2009-10-06 17:42:12
De la: ralukutzza, la data 2009-10-06 16:27:57
De la: Kathara, la data 2009-10-05 21:11:31Problema e ca se numeste plagiat, cand sustii ca ai scris tu ce de fapt a fost scris deja de altcineva.

aratami tu mie unde am sustinut eu ca am scris eu ?! daca imi citesti comentariile vei vedea CA EU I-AM spus unei tipe nush acum exact nickname-ul (care si ea se lega de mine ca gandesc prea nu stiu cum) ACOLO am precizat ca nu eu am scris, ca nu e gandirea mea, am schimbat unele fraze care nu imi placeau, dar nu am sustinut k eu l-am scris. Asa ca scuteste-ma de texte deastea!


Mai, fetito (ca sa nu-ti zic altcumva), daca eu deschid un topic despre ,,Critica ratiunii pure" si-i dau un copy/paste din Kant, fara sa-i pun sursa se numeste plagiat. Pentru o chestie ca asta intr-o facultate normala esti exmatriculata. Nu ma intereseaza ca ai precizat ca nu-ti apartine dupa ce deja si-au dat multi seama de asta. Un plagiat este un plagiat si arata ca ai un caracter infect, de hoata.

De la: ralukutzza, la data 2009-10-06 16:33:34
si apropo de citit, din moment ce mare parte din cei ce au citit postul recunosc ca e cartea lu m. cartarescu, tu cam ce parere ai ? ca nu au citit originalul.


In lumea in care traiesc eu, fraza asta nu are niciun fel de logica.

De la: ralukutzza, la data 2009-10-06 16:33:34
nu am cerut nici o lauda si absolut nimic, asa cum zice scorpio, am vrut sa readuc in discutie femeia, vazuta prin ochii unui barbat, fara sa ne certam ca ba suntem prostituate ba mironosite!
doamne dar sunteti extraordinari, cred ca din lipsa de ocupatie va certati....pentru niste GHILIMELE ... suntem pe un forum, si asta vai de el...


Nu e vorba de ghilimele, daca doar atat ai inteles. Furtul intelectual e tot furt.

De la: ralukutzza, la data 2009-10-06 16:33:34
si scuza-ma ca voi face acum o remarca mai rautacioasa la adresa ta, dar tu te dai mare intelectuala, eu stiam ca cei destepti nu fac din chestii de genu, intra in polemici de plictiseala, ce sa intelegem din caracterul tau atunci?


Bre, lasa caracterul meu, aici nu despre asta-i vorba. Intelectual si destept nu sunt intotdeauna sinonime, iar polemica este un gen mult prea elevat pentru Kudika.

De la: ralukutzza, la data 2009-10-06 16:33:34
eu macar nu ma dau mare inteleapta, si asa macar imi vad de ale mele. dar nu pot sa raman intacta cand nu stiti altceva sa comentati, numai legat de 2 amarate de ghilimele...gasiti si voi ceva mai plauzibil , m-am plictist de comentarii mediocre.
si mai ales de la tine, ma asteptam de la mai mult!


Ba ma tem ca te dai mare inteleapta. Si alea doua ghilimele, intr-o lume civilizata, conteaza al d'racului de mult!


Eu nu stiu ce mai stai ,impusc-o frate.Stai de vorba cu toate analfabetele si agramatele pe alte topicuri si pe copila o impusti pentru un "furt " existent doar in mintea ta.Mai scoate-ti batul ala din dos fata draga esti foarte rigida si intzepata.

Postat pe 6 Octombrie 2009 22:11
Nu-i o copila, are 18 ani e vaccinata si cetatean in toata firea. Naravul de mica se vede. Care-i problema?
Kathara
Postat pe 6 Octombrie 2009 22:20
De la: Kathara, la data 2009-09-15 10:45:14
De la: scorpio67, la data 2009-09-15 10:39:57
De la: Kathara, la data 2009-09-15 10:33:11
De la: Ralukutzza, la data 2009-09-14 20:25:40
Nu vreau sa ma crezi nici proasta nici increzuta nici nicicum, dar repet nu vbeam de iubirea de sot sau iubit, vbeam de iubirea in general IN VIZIUNEA BARBATILOR, ceea ce am scris e reprodus in mare parte dupa ce a scris Mircea Cartarescu deci nu sunt sperante nici de adolescenta si nici de visatoare. Si eu am un prieten de 2 ani, si asta nu inseamna ca sunt la fel ca toate naivele de varsta mea...nu imi place sa fiu judecata dupa aparente, ma deranjeaza cand un necunoscut interpreteaza totul invers.De asta am icnercat sa iti explic la ce ma refeream. Si din moment ce totul in mare parte e zis de un barbat , totusi cred k nu fabulez aiurea!


Cartarescu numai barbat nu e.


Ce conteaza.Imaginea creata e frumoasa.


Mie mi se pare o imagine groznica, de adolescent intarziat. Auzi, iubim femeile pentru ca nu se masturbeaza.


esti o scumpa katahara!
oana_bomboana
Postat pe 6 Octombrie 2009 22:54
De la: ralukutzza, la data 2009-10-03 21:06:56
De la: Suzanna, la data 2009-10-03 16:15:38
De la: ralukutzza, la data 2009-10-02 14:26:31
De la: Suzanna, la data 2009-10-01 17:58:21
De la: ralukutzza, la data 2009-09-30 20:41:00
De la: Suzanna, la data 2009-09-29 18:40:12
De la: ralukutzza, la data 2009-09-14 13:40:44

Defapt noi femeile am cam uitat ce inseamna sa fii femeie, acum nu exista decat 2 viziuni:
1 a fii prostituata (adica sa accepti bani de la dif barbati, ori iubiti ori necunoscuti, ele ne considera pe noi egale cu ele, doar ca ne dam "mironosite" pentru k avem tupeu si cap sa spunem NU si sa o luam de la capat singure)
2 cele care muncesc pe propriile forte, lupta sa isi cumpere o casa, o masina si sa intretina cat de cat fam in caz ca o are, sau sa se intretina singure (noi le judecam defapt pe celelalte ca se vand prea usor)
Dar defapt Dumnezeu a creat femeia sa ii fie tovarasa barbatului, la bine la greu, sa imparta si binele si raul (nu doar banii).
De ce ne iubesc barbatii , " prostituate sau mironosite" :pentru ca avem trasaturile si tenul fetei la fel ca al unui copil, pt ca le zambim de fiecare data bucuroase fiecarui copilas ce trece pe langa noi,pentru ca trecem cu bine peste fiecare problema lunara si peste orice dureri insuportabile, pentru ca in pat suntem inventive si indraznete nu pentru a parea pervese, pentru ca pur si simplu ii iubim.
Ne iubesc pentru ca facem toate lucrurile sacaitoare si marunte din casa, fara ca sa ne plangem sau sa cerem recunostinta, pentru ca purtam tot felul de accesori ( zdranganele si pietricele) si le asortam dupa reguli pentru ei de neinteles, ne iubesc pentru ca jucam sah, carti,ping pong indiferent ca pierdem sau castigam, ne iubesc pentru ca sofam cu grija si purdent in masini lustruite si curatate demne de invidiat, pentru ca rezolvam problemele si pentru ca avem un mod de a gandi ce pe ei ii scot din minti, pentru ca spunem te iubesc atunci cand merita mai putin, drept compensatie, ne iubesc pentru ca avem si noi bataturi, spasme, dureri reumatice si realizeaza ca defapt si noi suntem oameni.
Ne iubesc pentru ca scriem fie extrem de delicat,colectionand mici observatii si schitand subtile
nuante psihologice, fie brutal si scatologic. Pentru ca pana si cea mai dura bussiness woman poarta chiloti cu induiosatoare floricele si dantelute. Pentru ca luam viata in serios
Pentru ca suntem blonde, brune,roscate, dulci, calde, dragalase, pentru ca avem
de fiecare data orgasm. Pentru ca daca n-avem orgasm il mimam pentru satisfactia partenerului.Pentru ca suntem femei,pentru ca nu suntem barbati, nici altceva. Pentru ca din noi au iesit si la noi se intorc....

Cand dai un citat, specifica, sau cel putin pune niste ghilimele.
hai ma lasi ?! e clar ca e citat, nu suntem la ora de romana!
Si daca nu suntem la ora de romana ce? Asta nu e o scuza de a folosi semnele de punctuatie, si etc. Hai sa vorbim toti ca analfabetii ca ce draq, nu suntem la ora de romana. Bitch please.

Lasa ca esti tu desteapta si "marmota invelea ciocolata in staniol". E ok? ... hai PA!
Nu ma consider mare desteapta, dar fie ca tine.. PA. Imi place ca te oftici. Si sa deschizi un topic de genul "de ce nu suporta femeile alte femei"

Vrei sa iti spun eu? NU mai bine afla singura, daca mai ai vreun neuron si apropo nu ma oftic deloc :)
Am mai multi neuroni ca tyine, oricum. :)
Suzanna
Postat pe 7 Octombrie 2009 19:26
De la: scorpio67, la data 2009-10-05 20:51:00
De la: Suzanna, la data 2009-09-29 18:40:12
De la: ralukutzza, la data 2009-09-14 13:40:44

Defapt noi femeile am cam uitat ce inseamna sa fii femeie, acum nu exista decat 2 viziuni:
1 a fii prostituata (adica sa accepti bani de la dif barbati, ori iubiti ori necunoscuti, ele ne considera pe noi egale cu ele, doar ca ne dam "mironosite" pentru k avem tupeu si cap sa spunem NU si sa o luam de la capat singure)
2 cele care muncesc pe propriile forte, lupta sa isi cumpere o casa, o masina si sa intretina cat de cat fam in caz ca o are, sau sa se intretina singure (noi le judecam defapt pe celelalte ca se vand prea usor)
Dar defapt Dumnezeu a creat femeia sa ii fie tovarasa barbatului, la bine la greu, sa imparta si binele si raul (nu doar banii).
De ce ne iubesc barbatii , " prostituate sau mironosite" :pentru ca avem trasaturile si tenul fetei la fel ca al unui copil, pt ca le zambim de fiecare data bucuroase fiecarui copilas ce trece pe langa noi,pentru ca trecem cu bine peste fiecare problema lunara si peste orice dureri insuportabile, pentru ca in pat suntem inventive si indraznete nu pentru a parea pervese, pentru ca pur si simplu ii iubim.
Ne iubesc pentru ca facem toate lucrurile sacaitoare si marunte din casa, fara ca sa ne plangem sau sa cerem recunostinta, pentru ca purtam tot felul de accesori ( zdranganele si pietricele) si le asortam dupa reguli pentru ei de neinteles, ne iubesc pentru ca jucam sah, carti,ping pong indiferent ca pierdem sau castigam, ne iubesc pentru ca sofam cu grija si purdent in masini lustruite si curatate demne de invidiat, pentru ca rezolvam problemele si pentru ca avem un mod de a gandi ce pe ei ii scot din minti, pentru ca spunem te iubesc atunci cand merita mai putin, drept compensatie, ne iubesc pentru ca avem si noi bataturi, spasme, dureri reumatice si realizeaza ca defapt si noi suntem oameni.
Ne iubesc pentru ca scriem fie extrem de delicat,colectionand mici observatii si schitand subtile
nuante psihologice, fie brutal si scatologic. Pentru ca pana si cea mai dura bussiness woman poarta chiloti cu induiosatoare floricele si dantelute. Pentru ca luam viata in serios
Pentru ca suntem blonde, brune,roscate, dulci, calde, dragalase, pentru ca avem
de fiecare data orgasm. Pentru ca daca n-avem orgasm il mimam pentru satisfactia partenerului.Pentru ca suntem femei,pentru ca nu suntem barbati, nici altceva. Pentru ca din noi au iesit si la noi se intorc....

Cand dai un citat, specifica, sau cel putin pune niste ghilimele.


important era sa citesti continutul nu ghilimelele.
Am citit continutul si mi s-a parut de prost gust sa foloseasca cuvintele altcuiva. Eu cel putin stiu de ce sunt iubita de cei din jur. Si as fi capabila sa descriu asta cu PROPIILE MELE CUVINTE, dar mi s-ar parea stupid sa deschid un topic din moment ce stiu de ce sunt iubita. Si nu, nu sunt in clasa a 4-a.
Suzanna
Postat pe 7 Octombrie 2009 19:32
@Suzanna

Era vorba de ce ne iubesc barbatii ,nu de cati neuroni avem care mai de care pe topicuri.O parere ,ce zici?Cu atitudinea asta nu prea cred ca esti foarte iubita si nu mi se pare stupid sa deschizi un topic pe tema asta ,poate tu nu ai ce scrii pe el, iti lipseste tocmai motivatia sa scrii.

Postat pe 7 Octombrie 2009 19:34
De la: Suzanna, la data 2009-10-07 19:32:36
De la: scorpio67, la data 2009-10-05 20:51:00
De la: Suzanna, la data 2009-09-29 18:40:12
De la: ralukutzza, la data 2009-09-14 13:40:44

Defapt noi femeile am cam uitat ce inseamna sa fii femeie, acum nu exista decat 2 viziuni:
1 a fii prostituata (adica sa accepti bani de la dif barbati, ori iubiti ori necunoscuti, ele ne considera pe noi egale cu ele, doar ca ne dam "mironosite" pentru k avem tupeu si cap sa spunem NU si sa o luam de la capat singure)
2 cele care muncesc pe propriile forte, lupta sa isi cumpere o casa, o masina si sa intretina cat de cat fam in caz ca o are, sau sa se intretina singure (noi le judecam defapt pe celelalte ca se vand prea usor)
Dar defapt Dumnezeu a creat femeia sa ii fie tovarasa barbatului, la bine la greu, sa imparta si binele si raul (nu doar banii).
De ce ne iubesc barbatii , " prostituate sau mironosite" :pentru ca avem trasaturile si tenul fetei la fel ca al unui copil, pt ca le zambim de fiecare data bucuroase fiecarui copilas ce trece pe langa noi,pentru ca trecem cu bine peste fiecare problema lunara si peste orice dureri insuportabile, pentru ca in pat suntem inventive si indraznete nu pentru a parea pervese, pentru ca pur si simplu ii iubim.
Ne iubesc pentru ca facem toate lucrurile sacaitoare si marunte din casa, fara ca sa ne plangem sau sa cerem recunostinta, pentru ca purtam tot felul de accesori ( zdranganele si pietricele) si le asortam dupa reguli pentru ei de neinteles, ne iubesc pentru ca jucam sah, carti,ping pong indiferent ca pierdem sau castigam, ne iubesc pentru ca sofam cu grija si purdent in masini lustruite si curatate demne de invidiat, pentru ca rezolvam problemele si pentru ca avem un mod de a gandi ce pe ei ii scot din minti, pentru ca spunem te iubesc atunci cand merita mai putin, drept compensatie, ne iubesc pentru ca avem si noi bataturi, spasme, dureri reumatice si realizeaza ca defapt si noi suntem oameni.
Ne iubesc pentru ca scriem fie extrem de delicat,colectionand mici observatii si schitand subtile
nuante psihologice, fie brutal si scatologic. Pentru ca pana si cea mai dura bussiness woman poarta chiloti cu induiosatoare floricele si dantelute. Pentru ca luam viata in serios
Pentru ca suntem blonde, brune,roscate, dulci, calde, dragalase, pentru ca avem
de fiecare data orgasm. Pentru ca daca n-avem orgasm il mimam pentru satisfactia partenerului.Pentru ca suntem femei,pentru ca nu suntem barbati, nici altceva. Pentru ca din noi au iesit si la noi se intorc....

Cand dai un citat, specifica, sau cel putin pune niste ghilimele.


important era sa citesti continutul nu ghilimelele.
Am citit continutul si mi s-a parut de prost gust sa foloseasca cuvintele altcuiva. Eu cel putin stiu de ce sunt iubita de cei din jur. Si as fi capabila sa descriu asta cu PROPIILE MELE CUVINTE, dar mi s-ar parea stupid sa deschid un topic din moment ce stiu de ce sunt iubita. Si nu, nu sunt in clasa a 4-a.

iubita mea daca tu ai impresia ca ma incalzeste pe mine cu ceva faptul ca tu ai prieteni si esti nush cum te inseli, si eu am prieteni (sa ma laud si eu) si am un iubit de aproape 2 ani, deci ?nu vad rostul la comentariul tau....
fa-ti si tu topic daca nu iti place al meu, si nu comenta aiurea, eu nu am obligat nimic pe nimeni, si mie mi se pare de prost gust sa te bagi in seama aiurea din moment CE AM SPUS cu cuvintele mele CA ESTE SCRIS de cartarescu, numai ca lenea e cucoana mare

hai impuscati-ma si gata ca am plagiat si am furat sunteti incredibili frate!
ralukutzza
Postat pe 8 Octombrie 2009 16:32
@kathara degeaba ai mult prea multe diplome, si faci 100 de faculati daca nu stii sa te comporti ,daca NU STII sa faci diferenta unui plagiat cu un handicapat de topic
daca EU ma bateam cu pumnul in piept ca eu l-am scris,ca e produsul capusorului meu, mai ziceam si eu ca merita sa faci pe desteapta aici, dar din moment ce eu am fost cea care a SUBLNIAT ca nu e rodul gandirii mele atunci ce tot insisti sa ma jignesti asa fara rost? chiar nu stiu ce vrei sa demonstrezi? oricum nu ai reusit sa demonstrezi nimic. Am lasat de la mine sa fie bine mersi, sa nu ne certam aiurea doar ca asa ai tu chef, dar vad ca contiui, atunci ia adu mamica politia, pompierii, descarcerarea ce vrei tu mamicutza si fa atunci pe geniala. Esti mult prea mandra de tine, si defapt ai un carcater jalnic...
ralukutzza
Postat pe 8 Octombrie 2009 16:38
Subscriu la vesnicul topic.
Nu vreau sa-l plagiez pe Mircea Cartarescu, dar as adauga:
"Iubim femeile pentru ca iubindu-le devenim mai buni"
Gabrielidol
Postat pe 10 Octombrie 2009 14:17
De la: ralukutzza, la data 2009-10-08 16:38:31@kathara degeaba ai mult prea multe diplome, si faci 100 de faculati daca nu stii sa te comporti ,daca NU STII sa faci diferenta unui plagiat cu un handicapat de topic
daca EU ma bateam cu pumnul in piept ca eu l-am scris,ca e produsul capusorului meu, mai ziceam si eu ca merita sa faci pe desteapta aici, dar din moment ce eu am fost cea care a SUBLNIAT ca nu e rodul gandirii mele atunci ce tot insisti sa ma jignesti asa fara rost? chiar nu stiu ce vrei sa demonstrezi? oricum nu ai reusit sa demonstrezi nimic. Am lasat de la mine sa fie bine mersi, sa nu ne certam aiurea doar ca asa ai tu chef, dar vad ca contiui, atunci ia adu mamica politia, pompierii, descarcerarea ce vrei tu mamicutza si fa atunci pe geniala. Esti mult prea mandra de tine, si defapt ai un carcater jalnic...

offf...calm down Ralu
Fiecare are parerea lui(desi nu inteleg de ce Khatara face atat de urat in privinta ghilimelelor care lipsesc, d'eh suntem pe un amarat de forum!?, whateva')... frumos subiect de topic!
nu prea am vreun raspuns, personal nu ma simt iubita de nimeni, dar cand ma voi simti cred ca voi stii
iacinta
Postat pe 12 Octombrie 2009 16:02
De la: iacinta, la data 2009-10-12 16:02:35
De la: ralukutzza, la data 2009-10-08 16:38:31@kathara degeaba ai mult prea multe diplome, si faci 100 de faculati daca nu stii sa te comporti ,daca NU STII sa faci diferenta unui plagiat cu un handicapat de topic
daca EU ma bateam cu pumnul in piept ca eu l-am scris,ca e produsul capusorului meu, mai ziceam si eu ca merita sa faci pe desteapta aici, dar din moment ce eu am fost cea care a SUBLNIAT ca nu e rodul gandirii mele atunci ce tot insisti sa ma jignesti asa fara rost? chiar nu stiu ce vrei sa demonstrezi? oricum nu ai reusit sa demonstrezi nimic. Am lasat de la mine sa fie bine mersi, sa nu ne certam aiurea doar ca asa ai tu chef, dar vad ca contiui, atunci ia adu mamica politia, pompierii, descarcerarea ce vrei tu mamicutza si fa atunci pe geniala. Esti mult prea mandra de tine, si defapt ai un carcater jalnic...

offf...calm down Ralu
Fiecare are parerea lui(desi nu inteleg de ce Khatara face atat de urat in privinta ghilimelelor care lipsesc, d'eh suntem pe un amarat de forum!?, whateva')... frumos subiect de topic!
nu prea am vreun raspuns, personal nu ma simt iubita de nimeni, dar cand ma voi simti cred ca voi stii


Lasa ca te iubi eu
ralukutzza
Postat pe 12 Octombrie 2009 18:34
De la: iacinta, la data 2009-10-12 16:02:35
De la: ralukutzza, la data 2009-10-08 16:38:31@kathara degeaba ai mult prea multe diplome, si faci 100 de faculati daca nu stii sa te comporti ,daca NU STII sa faci diferenta unui plagiat cu un handicapat de topic
daca EU ma bateam cu pumnul in piept ca eu l-am scris,ca e produsul capusorului meu, mai ziceam si eu ca merita sa faci pe desteapta aici, dar din moment ce eu am fost cea care a SUBLNIAT ca nu e rodul gandirii mele atunci ce tot insisti sa ma jignesti asa fara rost? chiar nu stiu ce vrei sa demonstrezi? oricum nu ai reusit sa demonstrezi nimic. Am lasat de la mine sa fie bine mersi, sa nu ne certam aiurea doar ca asa ai tu chef, dar vad ca contiui, atunci ia adu mamica politia, pompierii, descarcerarea ce vrei tu mamicutza si fa atunci pe geniala. Esti mult prea mandra de tine, si defapt ai un carcater jalnic...

offf...calm down Ralu
Fiecare are parerea lui(desi nu inteleg de ce Khatara face atat de urat in privinta ghilimelelor care lipsesc, d'eh suntem pe un amarat de forum!?, whateva')... frumos subiect de topic!
nu prea am vreun raspuns, personal nu ma simt iubita de nimeni, dar cand ma voi simti cred ca voi stii


Lasa ca te iubi eu
ralukutzza
Postat pe 12 Octombrie 2009 18:34
barbatii ne iubesc in primul rand pentru ca fara noi nu ar putea trai pentru ca suntem frumoase atragatoare stim ce vrem de la viata facem orice ca sa ne atingem scopurile stim sa daruim iubire fara a cere altceva in schimb decat reciprocitatea acelei iubiri suntem gingase hotarate si complexe in acelasi timp,iar fara noi barbatii nu ar mai putea trai.
desideria
Postat pe 12 Octombrie 2009 23:13
De la: ralukutzza, la data 2009-10-12 18:34:45
De la: iacinta, la data 2009-10-12 16:02:35
De la: ralukutzza, la data 2009-10-08 16:38:31@kathara degeaba ai mult prea multe diplome, si faci 100 de faculati daca nu stii sa te comporti ,daca NU STII sa faci diferenta unui plagiat cu un handicapat de topic
daca EU ma bateam cu pumnul in piept ca eu l-am scris,ca e produsul capusorului meu, mai ziceam si eu ca merita sa faci pe desteapta aici, dar din moment ce eu am fost cea care a SUBLNIAT ca nu e rodul gandirii mele atunci ce tot insisti sa ma jignesti asa fara rost? chiar nu stiu ce vrei sa demonstrezi? oricum nu ai reusit sa demonstrezi nimic. Am lasat de la mine sa fie bine mersi, sa nu ne certam aiurea doar ca asa ai tu chef, dar vad ca contiui, atunci ia adu mamica politia, pompierii, descarcerarea ce vrei tu mamicutza si fa atunci pe geniala. Esti mult prea mandra de tine, si defapt ai un carcater jalnic...

offf...calm down Ralu
Fiecare are parerea lui(desi nu inteleg de ce Khatara face atat de urat in privinta ghilimelelor care lipsesc, d'eh suntem pe un amarat de forum!?, whateva')... frumos subiect de topic!
nu prea am vreun raspuns, personal nu ma simt iubita de nimeni, dar cand ma voi simti cred ca voi stii


Lasa ca te iubi eu

ms scumpo!!
iacinta
Postat pe 13 Octombrie 2009 13:53
iti place fotografia?
ProShow Producer 4.0 este produs de cei de la Photodex.com ,un program cu care puteti creea slide-uri (prezentari).Pentru a explica mai pe intelesul tuturor , puteti adauga poze , o muzica care sa ruleze pe fundal si texte si pentru toate acestea fiind disponibile o multime de setari .
Adaugarea elementelor in ProShow Producer 4.0 se face foarte simplu , prin drag & drop , adica trageti elementul cu mouse-ul direct in program .Deasemenea puteti adauga efecte de tranzitie pozelor , pentru un strop de stil si un aspect mai placut , iar rezultatul v-a fi unul peste asteptari .
Dupa ce ati terminat de aranjat si setat , puteti exporta slide-ul in mai multe formate : DVD , Blu-Ray , il puteti uploada direct pe Youtube sau pe site-ul producatorului , Photodex , il puteti salva ca si executabil , sau intr-un format video
pretul lui real este de 249$ pretul meu in schimb este de numai 200lei.am o singura litenta si vreau sa o dau..urgent!!!!!!!!e-mail: webile@ymail.com
desert_plant
Postat pe 14 Octombrie 2009 15:27
De la: ralukutzza, la data 2009-10-12 18:34:41
De la: iacinta, la data 2009-10-12 16:02:35
De la: ralukutzza, la data 2009-10-08 16:38:31@kathara degeaba ai mult prea multe diplome, si faci 100 de faculati daca nu stii sa te comporti ,daca NU STII sa faci diferenta unui plagiat cu un handicapat de topic
daca EU ma bateam cu pumnul in piept ca eu l-am scris,ca e produsul capusorului meu, mai ziceam si eu ca merita sa faci pe desteapta aici, dar din moment ce eu am fost cea care a SUBLNIAT ca nu e rodul gandirii mele atunci ce tot insisti sa ma jignesti asa fara rost? chiar nu stiu ce vrei sa demonstrezi? oricum nu ai reusit sa demonstrezi nimic. Am lasat de la mine sa fie bine mersi, sa nu ne certam aiurea doar ca asa ai tu chef, dar vad ca contiui, atunci ia adu mamica politia, pompierii, descarcerarea ce vrei tu mamicutza si fa atunci pe geniala. Esti mult prea mandra de tine, si defapt ai un carcater jalnic...

offf...calm down Ralu
Fiecare are parerea lui(desi nu inteleg de ce Khatara face atat de urat in privinta ghilimelelor care lipsesc, d'eh suntem pe un amarat de forum!?, whateva')... frumos subiect de topic!
nu prea am vreun raspuns, personal nu ma simt iubita de nimeni, dar cand ma voi simti cred ca voi stii


Lasa ca te iubi eu

Si eu,mai mult.
ayyryynn
Postat pe 14 Octombrie 2009 19:41
pentru ca si un criminal are un dram de iubire, de bunatate in el doar ca nu a stiut nimeni sa-i "exploateze", sa-i educe exact acea particica si s-o amplifice.

sa fim iubitzi!
stefanant
Postat pe 19 Octombrie 2009 07:00
....pentru ca sunt puternice si sensibile
… pentru ca langa ele toate greutatile vietii sunt mai usor de depasit.
… pentru ca ne inteleg
....pentru ca se reindragostesc de noi, in fiecare dimineata cand iesim de la dus.
… pentru ca ne spun ca ne iubesc mult
.....pentru ca ne adora si nu traiesc fara noi
....pentru ca suntem sensul vietii lor
....pentru multe motive ne iubesc....si pentru multe motive ai iubim
cristiana_cris
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:47
De la: ralukutzza, la data 2009-10-08 16:38:31@kathara degeaba ai mult prea multe diplome, si faci 100 de faculati daca nu stii sa te comporti ,daca NU STII sa faci diferenta unui plagiat cu un handicapat de topic
daca EU ma bateam cu pumnul in piept ca eu l-am scris,ca e produsul capusorului meu, mai ziceam si eu ca merita sa faci pe desteapta aici, dar din moment ce eu am fost cea care a SUBLNIAT ca nu e rodul gandirii mele atunci ce tot insisti sa ma jignesti asa fara rost? chiar nu stiu ce vrei sa demonstrezi? oricum nu ai reusit sa demonstrezi nimic. Am lasat de la mine sa fie bine mersi, sa nu ne certam aiurea doar ca asa ai tu chef, dar vad ca contiui, atunci ia adu mamica politia, pompierii, descarcerarea ce vrei tu mamicutza si fa atunci pe geniala. Esti mult prea mandra de tine, si defapt ai un carcater jalnic...


I-auzi, care-i diferenta dintre un plagiat si un topic? Nici macar nu compari cestiunile pe acelasi palier Te rog, lamureste-ma.
Kathara
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:12
De la: kudika073838, la data 2009-10-12 23:13:26barbatii ne iubesc in primul rand pentru ca fara noi nu ar putea trai pentru ca suntem frumoase atragatoare stim ce vrem de la viata facem orice ca sa ne atingem scopurile stim sa daruim iubire fara a cere altceva in schimb decat reciprocitatea acelei iubiri suntem gingase hotarate si complexe in acelasi timp,iar fara noi barbatii nu ar mai putea trai.


ah draga mea, mi-ai smuls vreo doua lacrimi !
no, acu' va trebuii sa te iubesc neconditionat si pe veci!
ce faci deseara?
geo_xx
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:26
De la: kudika075615, la data 2009-10-19 11:26:06
De la: kudika073838, la data 2009-10-12 23:13:26barbatii ne iubesc in primul rand pentru ca fara noi nu ar putea trai pentru ca suntem frumoase atragatoare stim ce vrem de la viata facem orice ca sa ne atingem scopurile stim sa daruim iubire fara a cere altceva in schimb decat reciprocitatea acelei iubiri suntem gingase hotarate si complexe in acelasi timp,iar fara noi barbatii nu ar mai putea trai.


ah draga mea, mi-ai smuls vreo doua lacrimi !
no, acu' va trebuii sa te iubesc neconditionat si pe veci!
ce faci deseara?

se uita cu mine la tv....nu are timp de iesit pe vremea asta
cristiana_cris
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:47
orice femeie care e atat de narcisista, merita iubita.
intradevar, e vreme de stat in casa si privit tv-ul.
totusi , daca mi-ar raspunde ea, as fi mai satisfacut.
geo_xx
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:51
De la: kudika075615, la data 2009-10-19 12:51:22orice femeie care e atat de narcisista, merita iubita.
intradevar, e vreme de stat in casa si privit tv-ul.
totusi , daca mi-ar raspunde ea, as fi mai satisfacut.

auzi ca narcisista of doamne
ralukutzza
Postat pe 19 Octombrie 2009 14:28
De la: Kathara, la data 2009-10-19 11:12:33
De la: ralukutzza, la data 2009-10-08 16:38:31@kathara degeaba ai mult prea multe diplome, si faci 100 de faculati daca nu stii sa te comporti ,daca NU STII sa faci diferenta unui plagiat cu un handicapat de topic
daca EU ma bateam cu pumnul in piept ca eu l-am scris,ca e produsul capusorului meu, mai ziceam si eu ca merita sa faci pe desteapta aici, dar din moment ce eu am fost cea care a SUBLNIAT ca nu e rodul gandirii mele atunci ce tot insisti sa ma jignesti asa fara rost? chiar nu stiu ce vrei sa demonstrezi? oricum nu ai reusit sa demonstrezi nimic. Am lasat de la mine sa fie bine mersi, sa nu ne certam aiurea doar ca asa ai tu chef, dar vad ca contiui, atunci ia adu mamica politia, pompierii, descarcerarea ce vrei tu mamicutza si fa atunci pe geniala. Esti mult prea mandra de tine, si defapt ai un carcater jalnic...


I-auzi, care-i diferenta dintre un plagiat si un topic? Nici macar nu compari cestiunile pe acelasi palier Te rog, lamureste-ma.

Off hai laso balta, cauta in dictionar daca nu stii, eu sunt mai proasta asa de felu` meu si nu stiu explica. Scuteste-ma te rog de o munca neimportanta! MS
ralukutzza
Postat pe 19 Octombrie 2009 14:29
Eu stiu foarte bine, nu inteleg de unde pana unde ideea ca nu poti plagia intr-un topic.
Kathara
Postat pe 19 Octombrie 2009 15:44
De la: ralukutzza, la data 2009-10-19 14:28:16
De la: kudika075615, la data 2009-10-19 12:51:22orice femeie care e atat de narcisista, merita iubita.
intradevar, e vreme de stat in casa si privit tv-ul.
totusi , daca mi-ar raspunde ea, as fi mai satisfacut.

auzi ca narcisista of doamne


se pare ca te-au ocolit barbati . si nu numai in ultimul timp!
geo_xx
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:10
De la: Kathara, la data 2009-10-19 15:44:57Eu stiu foarte bine, nu inteleg de unde pana unde ideea ca nu poti plagia intr-un topic.

se spune ca inteleptul intotdeauna lasa de la sine...
tu tot vrei sa demostrezi ceva fara folos
ia spune tu ce rezulta din asta?
iacinta
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca cauti gasesti? 64 De la: I_m_nuts2011 10 Decembrie 2010 15:11
ce parere aveti despre "inaltime"? 99 De la: Mircea_O 6 Septembrie 2009 21:29
Un sfat va rog frumos 26 De la: onlyme27 14 Martie 2009 17:27
Nu vrea sa ne mutam impreuna 7 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:53
egalitate??? 44 De la: micabis 17 Mai 2009 21:49