Setari Cookie-uri

¿¿¿ poate cineva sa imi dezvaluie secretul???

e bine ca ne-am inteles intr-un final
adina_black
Postat pe 28 Noiembrie 2009 02:57
De la: gratuit89, la data 2009-11-24 16:58:29
De la: laurapetrean, la data 2009-11-11 02:22:44
De la: AnakinSkywalker, la data 2009-11-10 23:56:32Fetele o fac cu iubitii, cu amicii, cu sefii, cu colegii s.a.m.d., in paralel chiar.
Apoi, se cred atat de IREZISTIBILE incat se asteapta ca acestia sa "explodeze" pe loc, chiar acolo unde se afla : acasa, la scoala, la birou, pe palier.....
Dar acest lucru nu se intampla, DECI efectul pe care aceste fete il produc asupra domnilor este mai aproape de zero decat cred ele....Sau poate ca domnii au surprize neplacute in timpul partidei de sex si SE INHIBA....adica le trece cheful.....
Concluzia : aceste fete se SUPRAAPRECIAZA. Nu-i suficient sa faci sex cu un barbat (sau mai multi) ca sa "explodeze" cand te vad.
Daca dragoste nu e, nimic nu e !



imi pare rau pt ca trebuie sa te contrazic... dar chiar nu ai dreptate
eu nu apartin genului de fete care se supraapreciaza...
am avut ceva prieteni, normal nu toti au fost experti si nici eu.. doar cu timpul poti invata anumite trucuri;) de exemplu exercitiile kegel ...cu timpul.. si cu mult exercitiu se poate ajunge la performante..
aaa...sexul se poate practica si fiind indragostit...sau dca esti indragostit numai pozitia misionarului e buna? trebuie sa existe o diversitate pt ca daca nu intra rutina si nici unul dintre voi nu o sa mai aiba chef de sex ;)



...hai sa ma iau un pic de tine ca mi esti simpatica.....am inteles ca prctici ex kegel.....daca da, cum se face ca acei barbati te pot sau te au putut...tine atat in p....a fara sa ejaculeze???....ca dupa stiinta mea....cine practica asa ceva ...este un o femeie fericita si pe deasupra il face si pe barbatul de deasupra ei ....foarte fericit si intr un timp mai scuirt....si pe deasupra nici nu se plictiseste ......pt ca placerea este f mare...si de ce vrei mai mult de aceea ai vrea si mai mult.....hai sa fim seriosi ....nu cumva vorbesti din auzite sau din revista...???in fine astept un rasuns de la tine....te pop


bati campii stimabile... esti bine de tot pe aratura...
"... il face si pe barbatul de deasupra ei ....foarte fericit si intr un timp mai scuirt..." (poate voiai sa spui SQUIRT )
deci la tine, fericirea este sinonima cu ejacularea... frumuselule, daca ai avea ceva cunostinte de anatomie, ai sti ca, in creier, SEDIUL EJACULARII ESTE DIFERIT DE CEL AL ORGASMULUI!!!!!!!!
Ele sunt legate in mod artificial.
EXISTA ORGASM FARA EJACULARE!!!
Si eu nu vorbesc din reviste...
stardancer
Postat pe 28 Noiembrie 2009 22:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sarcina si concediu 11 De la: valitaxx 10 Noiembrie 2009 08:41
sexul iti modeleaza corpul si te face sa slabesti??? 27 De la: nebuna94 1 Iunie 2009 16:25
Virginitatea 9 De la: kudika_943294 1 Decembrie 2013 18:50
sunt sanse de a fi ramas? 62 De la: Sabrina_Nede 5 Decembrie 2009 12:16
ajutor 2 De la: kudika_24917 4 Ianuarie 2013 15:39