Setari Cookie-uri

¿¿¿ poate cineva sa imi dezvaluie secretul???

ooooo...domnu' misogin a venit cu forte proaspete
rashela avea dreptate cand te descria
iacinta
Postat pe 29 Septembrie 2009 14:47
lautooo lasa papagalul ca nu=i de tn ,,,tu zi cand sa te dau in fundulet
thadoog
Postat pe 29 Septembrie 2009 21:39
De la: frozen_autumn, la data 2009-09-29 00:02:34Laura,
Nu crezi ca r fi fost mult mai confortabil pentru tine sa pui asemenea intrebari intime intr-un mediu mai restrans?Un forum public nu este tocmai locul indicat pentru asemena intrebari .Iata ca exista si baieti care nu au o parere foarte buna despre fetele "deschise" la toate. Daca vrei sa fii respectata trebuie sa te faci respectata, si crede-ma ca niciodata nu vei fi respectata postand asemenea "probleme" pe un forum public.


Ai perfecta drepatate
Alin1980
Postat pe 30 Septembrie 2009 20:32
Pentru initiatoarea topicului: http://www.yuppy.ro/articol/sex/2866/Continenta-sexuala-cheia-orgasmului-perfect.html
heaven2007
Postat pe 19 Octombrie 2009 18:23
De la: laurapetrean, la data 2009-09-24 23:37:19 si ca sa mai raspund si eu la intrebari....

pt .... anastasia_m

atat de mult timp ?????????timpul are unitate de masura
defineste problema !!!!!!!!! altfel se da cu presupusul.

intre o ora jumate si 2 ... fara sa ejaculeze


poate nu te place nici unul si o fac fara sentimente fata de tine, ca si cum ar plati-o pe una ... si da! ii tine mai mult concluzie: nu ii atragi suficient
adina_black
Postat pe 20 Octombrie 2009 03:08
Barbatii virili, pasionali, atenti, iubitori si constienti de energiile lor sunt capabili sa-si suspende ejacularea indefinit de mult in timp si astfel pot implini amoros orice iubita nu conteaza cat de pasionala este. E vorbade secretul continentei sexuale asa cum a observat inca cineva pe forum. Ma bucur pentru tine ca ai avut parte de astfel de iubiti capabili sa te implineasca amoros totusi mi se pare ciudata faza ca tu dupa o jumatate de ora te-ai plictisit si ca el daca stia asta ar fi ejaculat ...cele doua afirmatii ale tale ma fac sa cred ca experienta ta nu este autentica ci este vorba doar de a verifica niste legende ...legende care sunt adevarate
all_the_love
Postat pe 10 Noiembrie 2009 12:26
De la: adina_black, la data 2009-10-20 03:08:04
De la: laurapetrean, la data 2009-09-24 23:37:19 si ca sa mai raspund si eu la intrebari....

pt .... anastasia_m

atat de mult timp ?????????timpul are unitate de masura
defineste problema !!!!!!!!! altfel se da cu presupusul.

intre o ora jumate si 2 ... fara sa ejaculeze


poate nu te place nici unul si o fac fara sentimente fata de tine, ca si cum ar plati-o pe una ... si da! ii tine mai mult concluzie: nu ii atragi suficient



Absurd de-a dreptul..sa inteleg ca daca iubesti e regula sa finalizezi mai reepede?
amondineeee
Postat pe 10 Noiembrie 2009 13:00
De la: geanina1309, la data 2009-11-10 13:00:08
De la: adina_black, la data 2009-10-20 03:08:04
De la: laurapetrean, la data 2009-09-24 23:37:19 si ca sa mai raspund si eu la intrebari....

pt .... anastasia_m

atat de mult timp ?????????timpul are unitate de masura
defineste problema !!!!!!!!! altfel se da cu presupusul.

intre o ora jumate si 2 ... fara sa ejaculeze


poate nu te place nici unul si o fac fara sentimente fata de tine, ca si cum ar plati-o pe una ... si da! ii tine mai mult concluzie: nu ii atragi suficient



Absurd de-a dreptul..sa inteleg ca daca iubesti e regula sa finalizezi mai reepede?


raspuns:
adina_black
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:04
De la: adina_black, la data 2009-11-10 19:04:11
De la: geanina1309, la data 2009-11-10 13:00:08
De la: adina_black, la data 2009-10-20 03:08:04
De la: laurapetrean, la data 2009-09-24 23:37:19 si ca sa mai raspund si eu la intrebari....

pt .... anastasia_m

atat de mult timp ?????????timpul are unitate de masura
defineste problema !!!!!!!!! altfel se da cu presupusul.

intre o ora jumate si 2 ... fara sa ejaculeze


poate nu te place nici unul si o fac fara sentimente fata de tine, ca si cum ar plati-o pe una ... si da! ii tine mai mult concluzie: nu ii atragi suficient



Absurd de-a dreptul..sa inteleg ca daca iubesti e regula sa finalizezi mai reepede?


raspuns:


al naibii raspunsul...ca tot sunt in dubii?:)
amondineeee
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:57
Imi place, ai spus ca poate nici unul nu o place suficient de mult !
Exact.
FelixTomescu
Postat pe 10 Noiembrie 2009 23:40
Fetele o fac cu iubitii, cu amicii, cu sefii, cu colegii s.a.m.d., in paralel chiar.
Apoi, se cred atat de IREZISTIBILE incat se asteapta ca acestia sa "explodeze" pe loc, chiar acolo unde se afla : acasa, la scoala, la birou, pe palier.....
Dar acest lucru nu se intampla, DECI efectul pe care aceste fete il produc asupra domnilor este mai aproape de zero decat cred ele....Sau poate ca domnii au surprize neplacute in timpul partidei de sex si SE INHIBA....adica le trece cheful.....
Concluzia : aceste fete se SUPRAAPRECIAZA. Nu-i suficient sa faci sex cu un barbat (sau mai multi) ca sa "explodeze" cand te vad.
Daca dragoste nu e, nimic nu e !

FelixTomescu
Postat pe 10 Noiembrie 2009 23:56
La experienta mea, pot sa-ti zic urmatoarele: exista barbati si barbati!! Unii se abtin mai mult, altii mai putin. Nu toti isi impun cine-stie-cum, cine stie ce bazaconii. Asa i-ai nimerit si tu...

http://verze.ro Site-ul verzelor, fff simpatic
tequila_cu_varza
Postat pe 11 Noiembrie 2009 00:04
credeam ca nu se mai scrie la subiectul acesta...
cum zic unii ...nu stiu dc am deschis aceasta discutie, cred ca pt ca, credeam ca oamenii care au cont pe kudika sunt mai ¨ deschisi¨ la minte ... si este un forum legat de sex... deci despre ce se vorbeste aici?
si chiar nu aveam nevoie de pareri.. era o intrebare cine stia putea raspunde cine nu.. era mai bine daca se abtinea pt ca sincer numai prostii ati raspuns..
laurapetrean
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:39
De la: tequila_cu_varza, la data 2009-11-11 00:04:14La experienta mea, pot sa-ti zic urmatoarele: exista barbati si barbati!! Unii se abtin mai mult, altii mai putin. Nu toti isi impun cine-stie-cum, cine stie ce bazaconii. Asa i-ai nimerit si tu...

http://verze.ro Site-ul verzelor, fff simpatic


ai dreptate... pt unii conteaza doar ca ei sa fie satisfacuti... nu si partenera ;)
laurapetrean
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:42
hei Misogin .. prin numele tau ne putem da seama de multe nu avea rost sa postezi atata... (Barbat care evitã societatea, cercurile, compania femeilor.)
deci se intelege ca nu ma refeream la baietzii de genul tau ;)
laurapetrean
Postat pe 11 Noiembrie 2009 01:57
De la: adina_black, la data 2009-10-20 03:08:04
De la: laurapetrean, la data 2009-09-24 23:37:19 si ca sa mai raspund si eu la intrebari....

pt .... anastasia_m

atat de mult timp ?????????timpul are unitate de masura
defineste problema !!!!!!!!! altfel se da cu presupusul.

intre o ora jumate si 2 ... fara sa ejaculeze


poate nu te place nici unul si o fac fara sentimente fata de tine, ca si cum ar plati-o pe una ... si da! ii tine mai mult concluzie: nu ii atragi suficient



hai sa fim seriosi ... cati parteneti ai avut ... si la cati le'or pasat daca ai avut orgasm sau nu si doar apoi sa se termine?
sexul este o arta... sunt multi care nu reusesc sa o inteleaga;)
laurapetrean
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:04
De la: AnakinSkywalker, la data 2009-11-10 23:56:32Fetele o fac cu iubitii, cu amicii, cu sefii, cu colegii s.a.m.d., in paralel chiar.
Apoi, se cred atat de IREZISTIBILE incat se asteapta ca acestia sa "explodeze" pe loc, chiar acolo unde se afla : acasa, la scoala, la birou, pe palier.....
Dar acest lucru nu se intampla, DECI efectul pe care aceste fete il produc asupra domnilor este mai aproape de zero decat cred ele....Sau poate ca domnii au surprize neplacute in timpul partidei de sex si SE INHIBA....adica le trece cheful.....
Concluzia : aceste fete se SUPRAAPRECIAZA. Nu-i suficient sa faci sex cu un barbat (sau mai multi) ca sa "explodeze" cand te vad.
Daca dragoste nu e, nimic nu e !



imi pare rau pt ca trebuie sa te contrazic... dar chiar nu ai dreptate
eu nu apartin genului de fete care se supraapreciaza...
am avut ceva prieteni, normal nu toti au fost experti si nici eu.. doar cu timpul poti invata anumite trucuri;) de exemplu exercitiile kegel ...cu timpul.. si cu mult exercitiu se poate ajunge la performante..
aaa...sexul se poate practica si fiind indragostit...sau dca esti indragostit numai pozitia misionarului e buna? trebuie sa existe o diversitate pt ca daca nu intra rutina si nici unul dintre voi nu o sa mai aiba chef de sex ;)
laurapetrean
Postat pe 11 Noiembrie 2009 02:22

Treaba asta tine de psihic, din punctul meu de vedere. Adica barbatul e vanatorul, femeia e vanatul. De regula vanatorii pleca impreuna sa vaneze, la tine au venit 2. Amandoi cu acelasi scop, si anume ca ei dar si ''vanatul'' ;) lor sa se simta bine, doresc sa isi demonstreze in sinea lor ca sunt cei mai buni vanatori; aici intervine principiul concurentei,care, constienta sau subconstienta isi face efectul cu siguranta in cazul celor 2 tineri ai tai. Fiecare doreste sa isi demonstreze siesi ca este bun in ceea ce face, indiferent de capitol. Aceasta ar putea fi o explicatie din multele exp posibile... oricum treaba asta cu ''long lasting ride'' tine si de experienta, pentru unii barbati devine simplu sa controleze asta, ''mind over body''

brounette
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:34
De la: laurapetrean, la data 2009-11-11 02:04:05
De la: adina_black, la data 2009-10-20 03:08:04
De la: laurapetrean, la data 2009-09-24 23:37:19 si ca sa mai raspund si eu la intrebari....

pt .... anastasia_m

atat de mult timp ?????????timpul are unitate de masura
defineste problema !!!!!!!!! altfel se da cu presupusul.

intre o ora jumate si 2 ... fara sa ejaculeze


poate nu te place nici unul si o fac fara sentimente fata de tine, ca si cum ar plati-o pe una ... si da! ii tine mai mult concluzie: nu ii atragi suficient



hai sa fim seriosi ... cati parteneti ai avut ... si la cati le'or pasat daca ai avut orgasm sau nu si doar apoi sa se termine?
sexul este o arta... sunt multi care nu reusesc sa o inteleaga;)


vezi tu... eu prefer sa nu discut chiar asa orice pe kudika, pt ca nu imi impune nimeni! Trebuie sa iti reamintesc ca tu ai deschis topicul? si ai pus o intrebare de 2 lei? era de asteptat sa primesti si raspunsuri care nu iti convin... daca nici de asta nu ti-ai dat seama, trebuia sa ramai la parerea ta ca esti o fata "super" care a avut parte numai de "gigoloi" si sa nu mai postezi pe un forum
adina_black
Postat pe 12 Noiembrie 2009 17:45

ADINA BLACK :
"vezi tu... eu prefer sa nu discut chiar asa orice pe kudika, pt ca nu imi impune nimeni! Trebuie sa iti reamintesc ca tu ai deschis topicul? si ai pus o intrebare de 2 lei? era de asteptat sa primesti si raspunsuri care nu iti convin... daca nici de asta nu ti-ai dat seama, trebuia sa ramai la parerea ta ca esti o fata "super" care a avut parte numai de "gigoloi" si sa nu mai postezi pe un forum"



EXACT !
Domnisoara pune intrebari prostesti pe un FORUM , apoi urecheaza pe cei care-si spun opinia.

Draga, data viitoare cere pareri de la prietenele tale cele mai apropiate, nicidecum de la sute de mii de necunoscuti care te percep in chip si fel. Afirmatia ta : "am facut sex cu 2 AMICI..." provoaca perceptii XYZ din start.
Nu mai fi suparata ! Viata este frumoasa !!!


FelixTomescu
Postat pe 13 Noiembrie 2009 13:45
De la: AnakinSkywalker, la data 2009-11-13 13:45:48
ADINA BLACK :
"vezi tu... eu prefer sa nu discut chiar asa orice pe kudika, pt ca nu imi impune nimeni! Trebuie sa iti reamintesc ca tu ai deschis topicul? si ai pus o intrebare de 2 lei? era de asteptat sa primesti si raspunsuri care nu iti convin... daca nici de asta nu ti-ai dat seama, trebuia sa ramai la parerea ta ca esti o fata "super" care a avut parte numai de "gigoloi" si sa nu mai postezi pe un forum"



EXACT !
Domnisoara pune intrebari prostesti pe un FORUM , apoi urecheaza pe cei care-si spun opinia.

Draga, data viitoare cere pareri de la prietenele tale cele mai apropiate, nicidecum de la sute de mii de necunoscuti care te percep in chip si fel. Afirmatia ta : "am facut sex cu 2 AMICI..." provoaca perceptii XYZ din start.
Nu mai fi suparata ! Viata este frumoasa !!!



da chiar nu sunt suparata :))
si nu stiu ce ai inteles.. ca am facut sex deodata cu doi... sau nu se poate ca o fata sa aiba mai mult de un partener sexual la viata ei?.. si nu cita daca nu sunt cuvintele mele ;)

normal ca fiecare are dreptul la o opinie.. dar eu zic ca trebuie sa intrii intr'o discutie numai daca stii despre ce se vorbeste ;)




laurapetrean
Postat pe 14 Noiembrie 2009 01:49
stiu despre ce se vorbeste din textele pe care le-ai postat, alte detalii nu am cum sa le aflu, pt ca nu am puteri telepatice chiar atat de puternice ai zis ca ai facut sex cu 2 amici (app: se cunosc intre ei?) si ca nu stii de ce i-a tinut foarte mult....

dupa tine ar fi trebuit ca toata lumea sa "taca" pt ca nu stiau despre ce e vorba... cam putine lucruri ne-ai spus si nu cred ca e vreun virgin care a raspuns pe aici.... ca sa fie total pe din-afara

era mai bine daca imi dadeam cu parerea despre tine? nu ai vrea sa o afli
adina_black
Postat pe 14 Noiembrie 2009 15:19
sa mai raspund intrebarii initiale: cum te vad amicii astia? ce parere au despre tine ca persoana? raspunde-ti si cred ca asa o sa afli de ce te=au satisfacut atat de bine

asta daca esti obiectiva
adina_black
Postat pe 14 Noiembrie 2009 15:22
imi place ca numai raspunsuri pe langa subiect ai primit sti ce iti recomand eu?sa ii intrebi pe ei..ca lumea de pe aici e tare acra.si mna,mai sunt unele care doar posteaza de dragul de a posta,in necunostinta de cauza.
amondineeee
Postat pe 17 Noiembrie 2009 13:31
De la: all_the_love, la data 2009-11-10 12:26:28Barbatii virili, pasionali, atenti, iubitori si constienti de energiile lor sunt capabili sa-si suspende ejacularea indefinit de mult in timp si astfel pot implini amoros orice iubita nu conteaza cat de pasionala este. E vorbade secretul continentei sexuale asa cum a observat inca cineva pe forum. Ma bucur pentru tine ca ai avut parte de astfel de iubiti capabili sa te implineasca amoros totusi mi se pare ciudata faza ca tu dupa o jumatate de ora te-ai plictisit si ca el daca stia asta ar fi ejaculat ...cele doua afirmatii ale tale ma fac sa cred ca experienta ta nu este autentica ci este vorba doar de a verifica niste legende ...legende care sunt adevarate


fetelor, p-asta de ce nu-l bagati in seama? e singurul care stie ce spune! Continenta sexuala este un deziderat care ar trebui sa fie al tuturor barbatilor. Laura Petrean, citeste carti despre taoism. O sa gasesti acolo raspuns la intrebarile tale.
stardancer
Postat pe 20 Noiembrie 2009 01:01
De la: geanina1309, la data 2009-11-17 13:31:31 imi place ca numai raspunsuri pe langa subiect ai primit sti ce iti recomand eu?sa ii intrebi pe ei..ca lumea de pe aici e tare acra.si mna,mai sunt unele care doar posteaza de dragul de a posta,in necunostinta de cauza.


ca si tine de altfel
adina_black
Postat pe 20 Noiembrie 2009 23:55
De la: stardancer, la data 2009-11-20 01:01:27
De la: all_the_love, la data 2009-11-10 12:26:28Barbatii virili, pasionali, atenti, iubitori si constienti de energiile lor sunt capabili sa-si suspende ejacularea indefinit de mult in timp si astfel pot implini amoros orice iubita nu conteaza cat de pasionala este. E vorbade secretul continentei sexuale asa cum a observat inca cineva pe forum. Ma bucur pentru tine ca ai avut parte de astfel de iubiti capabili sa te implineasca amoros totusi mi se pare ciudata faza ca tu dupa o jumatate de ora te-ai plictisit si ca el daca stia asta ar fi ejaculat ...cele doua afirmatii ale tale ma fac sa cred ca experienta ta nu este autentica ci este vorba doar de a verifica niste legende ...legende care sunt adevarate


fetelor, p-asta de ce nu-l bagati in seama? e singurul care stie ce spune! Continenta sexuala este un deziderat care ar trebui sa fie al tuturor barbatilor. Laura Petrean, citeste carti despre taoism. O sa gasesti acolo raspuns la intrebarile tale.


ms am sa ma interesez.:)
da.... ar trebui sa fie al tuturol barbatilor.. numai ca sexul e considerat un subiect tabu inca si daca incepi sa vorbesti despre el se gasesc persoane ca si aici care critica nestiind despre ce vorbesc
si barbatii care nu au idee de asa ceva e din cauza educatiei si a lipsei de interes...

are dreptate ¨all_the_love¨ exista barbati care detin un control mai mare si sincer am dat si eu peste ei..
faza cu dupa juma de ora e putin relativa... nu mai stiu la cine am raspuns (si imi e lene sa caut :P) dar oricum m'am simtit atacata si chiar m'am simtit prost (dc sa nu recunosc)... dar mi'am dat seama ca in romania, lumea nu o sa se schimbe .. o sa ramana la fel de ¨incuiata¨....
laurapetrean
Postat pe 21 Noiembrie 2009 01:31
mai are rost adina....?
acuma zici ca preferi sa nu discuti asa ceva pe kudika... acuma ma critici ca nu am dat suficiente detalii cam indecisa.. sau curioasa?

¨¨sa mai raspund intrebarii initiale: cum te vad amicii astia? ce parere au despre tine ca persoana? raspunde-ti si cred ca asa o sa afli de ce te=au satisfacut atat de bine¨¨


asta are legatura cu ce ai vb cu geanina mai sus sa inteleg... nu are nici o logica ceea ce ai scris acolo si nici in fraza de mai sus... asa ca nu m''ai lamurit de ce m'au satisfacut atat de bine;)
laurapetrean
Postat pe 21 Noiembrie 2009 01:48
De la: laurapetrean, la data 2009-09-24 01:09:11buna... sincer pana acuma nu am mai scris pe forum.. dar intram sa citesc uneori... iar acuma am eu un subiect de discutie...
am doi amici cu care.. da am avut relatzii sexuale si care nici unul nu vrea sa imi spuna cum pot sa se abtina si sa reziste atat de mult timp.... si cred ca e un secret pentru ca nu toti barbatzii il cunosc sau doar se gandesc la ceva urat care nu ii face sa explodeze... atunci de ce nu o fac toti :)))
nu e un lucru rau pt stiu ca nu e din cauza mea ;) dar m'au facut curioasa
daca ma puteti ajuta cu un raspuns ... va multumesc anticipat :*





Laura puiule .....ia treci tu pe la baiatul....ca sa ti dezvaluie secretul....asa pe indelete ...in timp real..... ....ce zici te bagi?????
gratuit89
Postat pe 21 Noiembrie 2009 14:33
De la: adina_black, la data 2009-11-20 23:55:44
De la: geanina1309, la data 2009-11-17 13:31:31 imi place ca numai raspunsuri pe langa subiect ai primit sti ce iti recomand eu?sa ii intrebi pe ei..ca lumea de pe aici e tare acra.si mna,mai sunt unele care doar posteaza de dragul de a posta,in necunostinta de cauza.


ca si tine de altfel


te`ai simtit draguta?
amondineeee
Postat pe 22 Noiembrie 2009 14:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
inselat 26 De la: felixcat 13 Septembrie 2009 16:51
Exista Femei ninfomane? 54 De la: alegro6543 8 Februarie 2011 18:29
efect invers al ACurilor 16 De la: ioana_maddy20 3 Septembrie 2012 10:55
Stiti de ce avortul se face intr-un nr. asa de mare??? 42 De la: ana18 13 Septembrie 2009 21:37
ce tampita sunt:((( 50 De la: calypsso 16 Iunie 2009 10:28