Setari Cookie-uri

¿¿¿ poate cineva sa imi dezvaluie secretul???

nu e cazul sa tragi concluzi gresite, cred ca e foarte trist sa te dai la persoane pe forumuri,
imi cer scuze pt raspunsul lent, din pacate nu am posibilitatea sa ma conectez la internet si in acelasi timp sa sustin o ora.
postez pe acest topic pt ca are legaturi cu specializarea mea dar nu asta e relevanta, aici e concentrata prostia pe cm patrat, imi place sa fiu la curent cu tot ce apare nou si e legat de prostia umana.
felixcat
Postat pe 25 Septembrie 2009 16:46
am pus o simpla intrebare... nu ma asteptam sa se ajunga la o asa dezbatere...
ms pt rasp barabass... dar nu a stat atata la toaleta, sincer eu ma gandeam ca asa e el, nu ca se abtine... ce e drept e ca oboseam destul amandoi si apropo cristiana_cris cine a zis ca nu am avut orgasm si nu numai unul... si sunt mai multe feluri de a face sex nu numai prin pasarica ;)
laurapetrean
Postat pe 25 Septembrie 2009 20:03
De la: laurapetrean, la data 2009-09-25 20:03:05 am pus o simpla intrebare... nu ma asteptam sa se ajunga la o asa dezbatere...
ms pt rasp barabass... dar nu a stat atata la toaleta, sincer eu ma gandeam ca asa e el, nu ca se abtine... ce e drept e ca oboseam destul amandoi si apropo cristiana_cris cine a zis ca nu am avut orgasm si nu numai unul... si sunt mai multe feluri de a face sex nu numai prin pasarica ;)


toata stima !!!!! trebuie sa recunosc ca ai o culturaaaaaaaaa....................de ''castravetii ''in cap....
anastasia_m
Postat pe 25 Septembrie 2009 20:11
De la: laurapetrean, la data 2009-09-25 20:03:05 am pus o simpla intrebare... nu ma asteptam sa se ajunga la o asa dezbatere...
ms pt rasp barabass... dar nu a stat atata la toaleta, sincer eu ma gandeam ca asa e el, nu ca se abtine... ce e drept e ca oboseam destul amandoi si apropo cristiana_cris cine a zis ca nu am avut orgasm si nu numai unul... si sunt mai multe feluri de a face sex nu numai prin pasarica ;)
da iubita mea hai sa te trambalez in anus ca un amic bun ce sunt
thadoog
Postat pe 26 Septembrie 2009 02:26
pacat de site ca are niste teme interesante... dar nu pot sa zic nimic de unii membrii pt ca ar insemna sa vorbesc indecent...
laurapetrean
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:17
De la: felixcat, la data 2009-09-25 16:46:31nu e cazul sa tragi concluzi gresite, cred ca e foarte trist sa te dai la persoane pe forumuri,
imi cer scuze pt raspunsul lent, din pacate nu am posibilitatea sa ma conectez la internet si in acelasi timp sa sustin o ora.
postez pe acest topic pt ca are legaturi cu specializarea mea dar nu asta e relevanta, aici e concentrata prostia pe cm patrat, imi place sa fiu la curent cu tot ce apare nou si e legat de prostia umana.


BRUTUS !!!!

behave ...
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:37
De la: laurapetrean, la data 2009-09-26 23:17:55pacat de site ca are niste teme interesante... dar nu pot sa zic nimic de unii membrii pt ca ar insemna sa vorbesc indecent...


fata taichii, bag material vulgar, ca doar ce obisnuisera ochii, cu mesajele misoginistului!
asa ca, inca un baga-mi-as si cateva epitete cu accent de adjectiv, e floare de iris la ureche!
geo_x
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:42
De la: laurapetrean, la data 2009-09-26 23:17:55pacat de site ca are niste teme interesante... dar nu pot sa zic nimic de unii membrii pt ca ar insemna sa vorbesc indecent...


poti sa scri pe blog la modul haios si promit sa-ti las un comentariu, si nu glumesc, n-are sens sa iti amarasti viata deeaba, amuza-te e mult mai usor....
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:46
De la: geo_x, la data 2009-09-26 23:42:04
De la: laurapetrean, la data 2009-09-26 23:17:55pacat de site ca are niste teme interesante... dar nu pot sa zic nimic de unii membrii pt ca ar insemna sa vorbesc indecent...


fata taichii, bag material vulgar, ca doar ce obisnuisera ochii, cu mesajele misoginistului!
asa ca, inca un baga-mi-as si cateva epitete cu accent de adjectiv, e floare de iris la ureche!


aha..... deci asta e unul din secretele longevitatii pe kudika....
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2009 23:47
mda mare dreptate ai lauriko zgauricoo ,,,pai cum sa vb tu indecent ca sta rusine nuuuu,,mai bn te porti nu,, ca e mai pratic,,succes la amici,,zi cum facem sa te mai largesc si eu,,,alegi tu in ce gaura ,,,te pupp,, scuze pentru tenta vulgara ,,zi nr tau sa trecem la practici
thadoog
Postat pe 27 Septembrie 2009 00:19
De la: thadoog, la data 2009-09-27 00:19:56mda mare dreptate ai lauriko zgauricoo ,,,pai cum sa vb tu indecent ca sta rusine nuuuu,,mai bn te porti nu,, ca e mai pratic,,succes la amici,,zi cum facem sa te mai largesc si eu,,,alegi tu in ce gaura ,,,te pupp,, scuze pentru tenta vulgara ,,zi nr tau sa trecem la practici


si dinamo pierde campionatul....
asa cu subanteles....
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Septembrie 2009 00:22
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-27 00:22:47
De la: thadoog, la data 2009-09-27 00:19:56mda mare dreptate ai lauriko zgauricoo ,,,pai cum sa vb tu indecent ca sta rusine nuuuu,,mai bn te porti nu,, ca e mai pratic,,succes la amici,,zi cum facem sa te mai largesc si eu,,,alegi tu in ce gaura ,,,te pupp,, scuze pentru tenta vulgara ,,zi nr tau sa trecem la practici


si dinamo pierde campionatul....
asa cu subanteles....
aaaa dumneata esti domnita cu scuipatii,,mda interesanta,,mai bn adormeai
thadoog
Postat pe 27 Septembrie 2009 01:35
De la: thadoog, la data 2009-09-27 01:35:51
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-27 00:22:47
De la: thadoog, la data 2009-09-27 00:19:56mda mare dreptate ai lauriko zgauricoo ,,,pai cum sa vb tu indecent ca sta rusine nuuuu,,mai bn te porti nu,, ca e mai pratic,,succes la amici,,zi cum facem sa te mai largesc si eu,,,alegi tu in ce gaura ,,,te pupp,, scuze pentru tenta vulgara ,,zi nr tau sa trecem la practici


si dinamo pierde campionatul....
asa cu subanteles....
aaaa dumneata esti domnita cu scuipatii,,mda interesanta,,mai bn adormeai


pai am adormit cand ti-am citi aberatiile, nici macar haioase... doar vulgare , si fara pic de inteles de cele mai multe ori...
mai are cineva o vorba pe aici gen...te bagasi ca musca-n dos...
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Septembrie 2009 10:41
zatt fa zdreanta tocita ,,,si tu te rupi in cu,,,r
thadoog
Postat pe 27 Septembrie 2009 13:30
si tie iti rupe partu amici
thadoog
Postat pe 27 Septembrie 2009 13:35
De la: thadoog, la data 2009-09-27 13:30:53zatt fa zdreanta tocita ,,,si tu te rupi in cu,,,r

ete vezi, d-aia spuneam. esti exact ca musca-n cu...rrrrr
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Septembrie 2009 16:46
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-27 16:46:59
De la: thadoog, la data 2009-09-27 13:30:53zatt fa zdreanta tocita ,,,si tu te rupi in cu,,,r

ete vezi, d-aia spuneam. esti exact ca musca-n cu...rrrrr
hai ia-ti viteza da i drumu ca ai inceput sa te imputi
thadoog
Postat pe 27 Septembrie 2009 17:53
forumul asta e penal, am dat raporturi de limbaj de nenumerate ori fara succes..
patetic, penibil, execrabil.
felixcat
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:46
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-27 16:46:59
De la: thadoog, la data 2009-09-27 13:30:53zatt fa zdreanta tocita ,,,si tu te rupi in cu,,,r

ete vezi, d-aia spuneam. esti exact ca musca-n cu...rrrrr
interesanta treaba asta...........
anamaria_brunetik
Postat pe 27 Septembrie 2009 20:49
De la: felixcat, la data 2009-09-27 20:46:24forumul asta e penal, am dat raporturi de limbaj de nenumerate ori fara succes..
patetic, penibil, execrabil.
da dc e mai felix motanmu penal forumul,,penale sunt unele zdrente forumiste ,,conteaza ca vb eu mai putin ortodox cateodata,,,sau ca se umple lumea de parasute execrabile..stai bland turnatorule nu mai face rapoarte ca sunt in combinatie cu kudika,,fa rapoarte zdrentelor
thadoog
Postat pe 27 Septembrie 2009 23:09
De la: thadoog, la data 2009-09-27 23:09:06
De la: felixcat, la data 2009-09-27 20:46:24forumul asta e penal, am dat raporturi de limbaj de nenumerate ori fara succes..
patetic, penibil, execrabil.
da dc e mai felix motanmu penal forumul,,penale sunt unele zdrente forumiste ,,conteaza ca vb eu mai putin ortodox cateodata,,,sau ca se umple lumea de parasute execrabile..stai bland turnatorule nu mai face rapoarte ca sunt in combinatie cu kudika,,fa rapoarte zdrentelor


zdreanta ...zdreanta .....cel cu ochii de faianta !!.............. ...........cin' te-a supararat ,iubire mica ???..........ia zi tu lu' mama,sa-i dea bataitza la funduletz !!............
etta
Postat pe 27 Septembrie 2009 23:40
Eu cred ca pur si simplu se gandesc la tine si incearca sa te faca sa te simti bine.in legatura, cu ceilalti cred ca pur si simplu sunt egoisti vor sa se simta doar ei bine uitand de persoana care o au in fata .Eu cred ca daca toti ar incerca macar sa se gandesca si la ea nu doar la ei ,femeile nu -ar mai pleca asa de usor si nici nu si-ar mai cauta amanti care sa le satisfaca.
anca_2203
Postat pe 28 Septembrie 2009 12:50
Ce?? aaa..la muma padurii na...data viitoare sa scrii mai pe intelesul plebei
simonycik
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:50
se mai nimereste, cate una ca tine sa faca pe nestiutoarea...dar cati parteneri. mai ai draguta...ne dai impresia k .....hehe! ma abtin ..cred, k ti_ai dat seama!!
sonyka
Postat pe 28 Septembrie 2009 17:20
De la: anca_2203, la data 2009-09-28 12:50:59Eu cred ca pur si simplu se gandesc la tine si incearca sa te faca sa te simti bine.in legatura, cu ceilalti cred ca pur si simplu sunt egoisti vor sa se simta doar ei bine uitand de persoana care o au in fata .Eu cred ca daca toti ar incerca macar sa se gandesca si la ea nu doar la ei ,femeile nu -ar mai pleca asa de usor si nici nu si-ar mai cauta amanti care sa le satisfaca.
inca o parasutata
thadoog
Postat pe 28 Septembrie 2009 22:39
baaa pe bune ma scuzati,,care va simtiti jigniti de vb mele ,,dar ganditiva ptn daca nu cumva am dreptate ,,,asta daca aveti umpicut de sange curat in voi
thadoog
Postat pe 28 Septembrie 2009 23:11
thadoog chiar nu stiu de ce imi mai bat capul cu tine .. mai ales dupa ultimul mesaj pe care mi l'ai trimis....am impresia ca te'am suparat pt ca nu ti'am raspuns la primul mesaj de aceea vobesti asa.. te inteleg... e rau sa iti raneasca cineva orgoliul si sigur nu am fost singura.. dar stai linistit ca te consoleaza etta :P

chiar nu inteleg ce vrea lumea de azi... noroc ca nu sunt toti ca tine.. adica te astepti ca tipa sa fie experta in pat si pe fatza o dai ca fetele sunt zdrente.... hai sa fim seriosi ca tie nu iti place prin fundulet;) sau ti s'a facut pofta ?aaaa......nu'mi zi ca nu ai incercat :)))
laurapetrean
Postat pe 28 Septembrie 2009 23:29
sa ai dreptate in legatura cu ce?
laurapetrean
Postat pe 28 Septembrie 2009 23:30
anca_2203 Data: 2009-09-28 12:50:59
Eu cred ca pur si simplu se gandesc la tine si incearca sa te faca sa te simti bine.in legatura, cu ceilalti cred ca pur si simplu sunt egoisti vor sa se simta doar ei bine uitand de persoana care o au in fata .Eu cred ca daca toti ar incerca macar sa se gandesca si la ea nu doar la ei ,femeile nu -ar mai pleca asa de usor si nici nu si-ar mai cauta amanti care sa le satisfaca.


eu zic ca ai dreptate... cei care au ceva in cap stiu ca sexul e pentru ca ambele persoane sa se simta bine si sa disfruti de placerea celuilalt..... din pacate sunt si altzii mai inculti care te termina ei si totul e perfect.. eu una nu as sta cu unul de genul...
laurapetrean
Postat pe 28 Septembrie 2009 23:35
De la: sonyka, la data 2009-09-28 17:20:51se mai nimereste, cate una ca tine sa faca pe nestiutoarea...dar cati parteneri. mai ai draguta...ne dai impresia k .....hehe! ma abtin ..cred, k ti_ai dat seama!!


nu stiu ce impresie am lasat.. chiar nu ma intereseaza.... eu aveam o nelamurile si ma gandeam ca poate pe aici e cineva care sa ma lamureasca dar mi'am dat seama ca nu are rost sa vorbesti despre viata ta sexuala cu persoane staine ;)
am avut ceva prieteni... nu pot sa zic ca sunt genul care apreciaza fetele care ajung virgine la altar
laurapetrean
Postat pe 28 Septembrie 2009 23:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai exista minuni? 2 De la: copacelul 2 Mai 2009 22:25
masturbarea la femei...de ce o fac?cum reactioneaza barbatii? 122 De la: kudika197114 17 Iunie 2010 00:56
Fantezii implinite...fantezii in asteptare ( sexuale evident :-P ) 273 De la: vas25 14 Iulie 2009 17:07
Care de aici fetelor are: ,,hairy" in zonele intime ? 43 De la: sirghea 11 August 2010 20:59
am nevoie de un sfat urgent 8 De la: chryss_tyna 11 Februarie 2009 21:11