Setari Cookie-uri

prieteni sau..

De la: kappy, la data 2009-10-04 10:20:25ce dracu fac eu aici? nu aia voiam sa citez...scuze : ">:D


aratã-ne sânii ºi eºti scuzatã.
MISOGlN
Postat pe 6 Octombrie 2009 17:59
De la: MISOGlN, la data 2009-10-06 17:49:23
De la: dyannie, la data 2009-09-25 14:13:37primavara aceasta am cunoscut un baiat(andrei),la skoala...era clasa 11 eu a9-a. Ne-am aratat unuia altuia interes...flirtam..shi l-a sfirshitul anului mi-a cerut nr de telefon,pt a mai vorbi vara...etc.L-am sunat eu peste vreo 2 zile(era vara deja),si i-am zis sa mearga la o plimbare ku mine,sora mea shi prietenul ei.A venit,sora mea era ku prietenul ei..iar eu cu andrei...era ft bine...l-a sfirshit kiar sora mea shi iubitul ei intentionat ne facea pofta sa ne sarutam...insa m-am abtinut .Ne-au condus pe mine si sora mea pina acasa...apoi au plekat amindoi..prietenul surorii mele l-a intrebat :daca mai vrea sa iasa ku mine...cv de genu`..el a zis "de ce nu?".peste vreo 2 zile a plekat la tzara mi-a zis ka timp de vreo 3 saptamini.Dupa o saptamina i-am scris sms "sal. ce faci?'"..m-a sunat mai tirziu...shi am vorbit(eram in al 9lea cer!!!)m-a mai intrebat daka o sa ieshim la un frigarui..ceva.Dupa care eu am plecat la mare..eram in vacanta...i-am zis iubitului surorii mele sa-l sune pe andrei sa-l intrebe daca putem ieshi toti 4 in orash..el a spus ka inka nu a venit de la tzara..dar sa-l anuntzam kind vin eu de la mare..si sa eshim atunci.Peste 2 sapt. am venit...si iubitul surorii mele l-a anuntzat,andrei a zis deja ka nu e in orash...daka ceva peste 3 zile vine..shi sa ne vedem.Eu m-am indispus putzin...shi de atunci,restul verii nici nu am mai vorbit.Anul acesta,nici nu shtiu..ne vedem prin skoala..ne salutam..vorbim dar fooooooooarte rar...el sta mereu in gashka sa de prieteni.Partea buna e ka mereu kind ma vede imi zimbeshte..shi daka sunt singura parka vrea sa vina la mine..dar se rushineaza shi nu mai vine..

Nici nushtiu ce sa cred..a mai ramas ceva pasiune intre noi..sau makar prietenie..putem fi impreuna..kaci eu inka vreau asta..dar cred ka ambii suntem prea timizi pt a actiona.
Spuneti-mi ce fak???


Fã-þi un tatuaj pe sâni cu tine ºi cu el împingând un cãricior cu copil.Treaba asta ne dã gata pe noi bãrbaþii!

Asta a fost cel mai tare sfat
Apropo,carucior( nu caricior)
wanda_love_you
Postat pe 6 Octombrie 2009 17:59
De la: geo_x, la data 2009-10-04 10:43:00
De la: ralukutzza, la data 2009-10-04 10:05:00
De la: geo_x, la data 2009-10-03 21:22:34
De la: ralukutzza, la data 2009-10-03 21:03:19
De la: geo_x, la data 2009-10-03 00:21:15ce-i aia DOH!!??

nu stii? pacat!


intradevar!
cateodata uit si io ca suntem in romania si orignialitatea e doar o copie ieftina!

adica, ce am copiat? Sau pe cine?
Si ca sa inteleaga si creierasul tau acel "doh" ERA sarcastic!


creerasu' meu gandeste, scrie si sarcasmeaza in romaneste!
ai scris bine "ERA"!!


creeraºul tãu aºa mic fiind tot nu e scris corect în româneºte aºa cã beºi la cratiþã cu moralele tale de pupã-cururi.
MISOGlN
Postat pe 6 Octombrie 2009 18:02
De la: dyannie, la data 2009-10-06 16:30:11baiat_anonim Data: 2009-10-06 15:09:17
urasc povestile astea.. ia atitudine, fa ceva, sau traieste cu regretul ca n-ai incercat.



mdaa...urasc si eu aceste povesti,sincer m-am cam saturat ,dar faza e ca nu mai stiu ce fac



daca el nu face nimic ..dar tu sigur vrei ceva.. n-ai decat sa actionezi pana nu se raceste situatia.., asa ca, daca poti, ia-ti inima-n dinti si treci la fapte. vorbeste cu el si spune-i tot (da nu prea mult ca s-ar putea sa se sperie :)) ) sau, daca nu poti, convinge pe cineva sa faca asta in locul tau.
baiat_anonim
Postat pe 7 Octombrie 2009 15:27
De la: MISOGlN, la data 2009-10-06 17:49:23
De la: dyannie, la data 2009-09-25 14:13:37primavara aceasta am cunoscut un baiat(andrei),la skoala...era clasa 11 eu a9-a. Ne-am aratat unuia altuia interes...flirtam..shi l-a sfirshitul anului mi-a cerut nr de telefon,pt a mai vorbi vara...etc.L-am sunat eu peste vreo 2 zile(era vara deja),si i-am zis sa mearga la o plimbare ku mine,sora mea shi prietenul ei.A venit,sora mea era ku prietenul ei..iar eu cu andrei...era ft bine...l-a sfirshit kiar sora mea shi iubitul ei intentionat ne facea pofta sa ne sarutam...insa m-am abtinut .Ne-au condus pe mine si sora mea pina acasa...apoi au plekat amindoi..prietenul surorii mele l-a intrebat :daca mai vrea sa iasa ku mine...cv de genu`..el a zis "de ce nu?".peste vreo 2 zile a plekat la tzara mi-a zis ka timp de vreo 3 saptamini.Dupa o saptamina i-am scris sms "sal. ce faci?'"..m-a sunat mai tirziu...shi am vorbit(eram in al 9lea cer!!!)m-a mai intrebat daka o sa ieshim la un frigarui..ceva.Dupa care eu am plecat la mare..eram in vacanta...i-am zis iubitului surorii mele sa-l sune pe andrei sa-l intrebe daca putem ieshi toti 4 in orash..el a spus ka inka nu a venit de la tzara..dar sa-l anuntzam kind vin eu de la mare..si sa eshim atunci.Peste 2 sapt. am venit...si iubitul surorii mele l-a anuntzat,andrei a zis deja ka nu e in orash...daka ceva peste 3 zile vine..shi sa ne vedem.Eu m-am indispus putzin...shi de atunci,restul verii nici nu am mai vorbit.Anul acesta,nici nu shtiu..ne vedem prin skoala..ne salutam..vorbim dar fooooooooarte rar...el sta mereu in gashka sa de prieteni.Partea buna e ka mereu kind ma vede imi zimbeshte..shi daka sunt singura parka vrea sa vina la mine..dar se rushineaza shi nu mai vine..

Nici nushtiu ce sa cred..a mai ramas ceva pasiune intre noi..sau makar prietenie..putem fi impreuna..kaci eu inka vreau asta..dar cred ka ambii suntem prea timizi pt a actiona.
Spuneti-mi ce fak???


Fã-þi un tatuaj pe sâni cu tine ºi cu el împingând un cãricior cu copil.Treaba asta ne dã gata pe noi bãrbaþii!





POATE FI SI FALS?
NumaiTu
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:25
De la: wanda_love_you, la data 2009-10-06 17:59:46
De la: MISOGlN, la data 2009-10-06 17:49:23
De la: dyannie, la data 2009-09-25 14:13:37primavara aceasta am cunoscut un baiat(andrei),la skoala...era clasa 11 eu a9-a. Ne-am aratat unuia altuia interes...flirtam..shi l-a sfirshitul anului mi-a cerut nr de telefon,pt a mai vorbi vara...etc.L-am sunat eu peste vreo 2 zile(era vara deja),si i-am zis sa mearga la o plimbare ku mine,sora mea shi prietenul ei.A venit,sora mea era ku prietenul ei..iar eu cu andrei...era ft bine...l-a sfirshit kiar sora mea shi iubitul ei intentionat ne facea pofta sa ne sarutam...insa m-am abtinut .Ne-au condus pe mine si sora mea pina acasa...apoi au plekat amindoi..prietenul surorii mele l-a intrebat :daca mai vrea sa iasa ku mine...cv de genu`..el a zis "de ce nu?".peste vreo 2 zile a plekat la tzara mi-a zis ka timp de vreo 3 saptamini.Dupa o saptamina i-am scris sms "sal. ce faci?'"..m-a sunat mai tirziu...shi am vorbit(eram in al 9lea cer!!!)m-a mai intrebat daka o sa ieshim la un frigarui..ceva.Dupa care eu am plecat la mare..eram in vacanta...i-am zis iubitului surorii mele sa-l sune pe andrei sa-l intrebe daca putem ieshi toti 4 in orash..el a spus ka inka nu a venit de la tzara..dar sa-l anuntzam kind vin eu de la mare..si sa eshim atunci.Peste 2 sapt. am venit...si iubitul surorii mele l-a anuntzat,andrei a zis deja ka nu e in orash...daka ceva peste 3 zile vine..shi sa ne vedem.Eu m-am indispus putzin...shi de atunci,restul verii nici nu am mai vorbit.Anul acesta,nici nu shtiu..ne vedem prin skoala..ne salutam..vorbim dar fooooooooarte rar...el sta mereu in gashka sa de prieteni.Partea buna e ka mereu kind ma vede imi zimbeshte..shi daka sunt singura parka vrea sa vina la mine..dar se rushineaza shi nu mai vine..

Nici nushtiu ce sa cred..a mai ramas ceva pasiune intre noi..sau makar prietenie..putem fi impreuna..kaci eu inka vreau asta..dar cred ka ambii suntem prea timizi pt a actiona.
Spuneti-mi ce fak???


Fã-þi un tatuaj pe sâni cu tine ºi cu el împingând un cãricior cu copil.Treaba asta ne dã gata pe noi bãrbaþii!

Asta a fost cel mai tare sfat
Apropo,carucior( nu caricior)



Apropo,carucior( nu caricior)
...POATE-I REGIONALISM
De unde esti MISOGINule?


NumaiTu
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:27
De la: MISOGlN, la data 2009-10-06 18:02:18
De la: geo_x, la data 2009-10-04 10:43:00
De la: ralukutzza, la data 2009-10-04 10:05:00
De la: geo_x, la data 2009-10-03 21:22:34
De la: ralukutzza, la data 2009-10-03 21:03:19
De la: geo_x, la data 2009-10-03 00:21:15ce-i aia DOH!!??

nu stii? pacat!


intradevar!
cateodata uit si io ca suntem in romania si orignialitatea e doar o copie ieftina!

adica, ce am copiat? Sau pe cine?
Si ca sa inteleaga si creierasul tau acel "doh" ERA sarcastic!


creerasu' meu gandeste, scrie si sarcasmeaza in romaneste!
ai scris bine "ERA"!!


creeraºul tãu aºa mic fiind tot nu e scris corect în româneºte aºa cã beºi la cratiþã cu moralele tale de pupã-cururi.

tu cu mine vb? ... :)) esti maxim, hai lasa-ne cu textele tale
ralukutzza
Postat pe 9 Octombrie 2009 14:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietene ?! 31 De la: kudika_pudika 5 Iunie 2011 20:32
cunnilingu 98 De la: love_strike 14 Noiembrie 2009 00:23
Unde mai gasesti un iubit?? 392 De la: WalkingTall 27 Octombrie 2011 16:18
In cautarea unei relatii serioase 72 De la: laurvy26 14 Iunie 2011 23:13
melodii 1 De la: kudika340400 23 Decembrie 2010 20:33