Setari Cookie-uri

compatibilitate

relatia intre o varsatoare si un capricorn?hmmm...greu de spus...dak e sa t iei dupa horoscop cik sunt incompatibili.deci pot avea doar o relatie de scurta durata, insa traita la cote maxime.sau in rare cazuri pot intemeia o stransa relatie kre nu va mai putea fi rupta niciodata.din proprie experienta pot spune ca e nevoie de multi nervi si rabdare pt a continua relatia.dak insa reusesti sa accepti independenta varsatorului (chiar si mofturile) si gelozia capricornului (inclusiv inchiderea in sine) poti duce relatia f mult timp. la un moment dat iti dai seama ca fiecare are in anumite cantitati o parte din comportamentul celuilalt.(adik si capricornul are latura sa de independenta, iar varsatorul partea sa de gelozie)deci horoscopu nu e 100% sigur, asa k dak nu ii dai o sansa celuillat cum sa il poti descoperi?!relatia mea cu un capricorn tine de 4 ani, cu suisuri si coborasuri,de iubit ne iubim f mult,sexul e fabulos(dak cineva spune k varsatorul e cel pervers sa incerce si cu un capricorn),varsatorii sunt comozi intr o anumita masura, dar nu lenesi si neinteresati de treburile casnice(e important dak sunt de sex feminin sau masculin).Concluzia:nimeni nu ti poate garanta k vei avea o relatie frumoasa, pt vesnicie.mottoul meu preferat-CARPE DIEM=TRAIESTE CLIPA si nu vei regreta!
kudika040284
Postat pe 2 Noiembrie 2009 09:48
ia balanta,el leu....se potrivesc?se inteleg?au viitor impreuna?
sxyblonde2die4
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:36
De la: sxyblonde2die4, la data 2009-11-02 10:36:35ea balanta,el leu....se potrivesc?se inteleg?au viitor impreuna?
sxyblonde2die4
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:37
Uite, sa ma bag ca musca-n lapte, iti dau un exemplu: mama este Varsator, tata-Carpicorn. In tinerete le-a fost greu datorita cdonditiilor mai grele de viata, totusi, acum, "la batranete"[tata are 51, mama 45] zici ca sunt doi copii de gradinita, asa se iubesc.Nu am mai vazut asa ceva decat la pensionarii aia germani in excursii. Sunt dragalasi tare! Ideea e ca daca exista iubire din partea amandoura, se cam trece peste zodiace.
Ca parere personala: iubeste dar cu masura. Daca e sa mearga relatia bine, daca nu, mergi la departe. Asta e o etapa foarte importanta in viata, sa accepti lucrurile cum sunt, desi pot sa fie dureroase. O zic ca am ajuns la concluzia asta.
Numai bine!
Phloreen
Postat pe 2 Noiembrie 2009 11:56
@sxyblonde2die4: Eu sunt tot Balanta, dar te rog, sa nu pui la suflet ce zic eu. Este o simpla parere. Personal, unde ma lovesc de Lei, ma si cert cu ei din fel si fel de motive. NU AM NICI UN AMIC LEU! Nu o fac constient, dar mai mereu imi inspira o stare de greata cand ii vad cum vor ei sa fie peste toti si eu de-al drq fac sa nu-i iasa, ca nu-i frumos sa calci peste altii. Daca suporti sa te clce cnv in picioare, succes! Am observat ca Leii isi fac interesul cu foarte multa ... "seriozitate"! Eu ii evit din start! Ies scantei !
Si de unde tendinta asta de a se crede ca zodoacu are vreo legatura cu SOARTA ta? Fratilor, astea sunt influente, tendinte? Cum ar fi ca toate balantele sa sufere din dragoste in ziua de Vineri din luna lui Mai 2010? Si oricum, ahhh zodiacele astea care le gasim prin ziare sunt niste porcarii, vorbe in vand fara logica. Personal, cred ca cele mai bune prediciti[sau cum se zice:|] le ascultam la Urania si le citim pe site-urile gen: www.astrodestin.ro, www.astrocafe.ro etc[nu fac reclama!].
Numai bine!
Phloreen
Postat pe 2 Noiembrie 2009 12:06
[compatibilitate intre :ea-rac ,el -varsator
opreant
Postat pe 2 Noiembrie 2009 12:28
De la: bichon, la data 2009-11-01 20:11:30andreea, f tare. spune-mi cum e relatia dintre un berbec (eu) si un varsator (el). ai idee?

Femeia berbec...

Independenta, ii place sa se distreze, cinstita. Nu se socheaza prea repede. Poate sa faca curatenie in casa, sa echilibreze finantele si sa te consoleze cand visele tale s-au dus pe apa Sambetei. Ii plac romantismul, afectiunea si barbatii curajosi. Focul dinauntrul ei nu va pieri odata cu trecerea timpului ...DAR

- Ea va fi subiectul principal al oricarei conversatii. Este fascinata de propria-i persoana si crede ca si tu ar trebui sa fii la fel


- Este ultracompetitiva in orice domeniu. Daca te descurci mai bine decat ea la munca, ai avut noroc chior. Ai castigat la loto? Si ce? Ea si-a rupt o unghie.

- Nerabdatoare, critica, incepe si abandoneaza pe loc un milion de proiecte. De fapt, cand incepe ceva, vrea de fapt sa isi descarce nervii.

- Vrea putere, statut social si muuuuuuuuuulti bani. O sa alerge pana la capatul pamantului dupa lucrurile astea.

- Daca vrei sa fii tratat ca un barbat adevarat, incearca orice alt semn zodiacal. Daca vrei sa ti se spuna ce sa imbraci/mananci/bei/gandesti in timp ce ti se aduce aminte constant ca ea este mult mai buna decat tine, ti-ai gasit perechea.

- E geloasa, dar nu pentru ca e nesigura ci pentru ca vrea sa fie prima. Nu are vreo problema in a se culca cu oricine pentru a ajunge la varf. E in stare sa puna pe toti pe locul doi, inclusiv progeniturile, pentru a obtine ce vrea.

- Pentru fiecare noapte cand te dragalesti cu ea pe canapea o sa petreci alte 10 parandu-i atacurile fizice sau verbale pe fundalul unui nesfarsit balamuc de intalniri cu prietenii, cine in oras si goane pentru a fi primii la coada la bilete pentru cel mai nou film.

- Poate sa fie mai desteapta, mai buna, mai rapida, mai smechera mai...orice decat oricine. Cum de stim chestia asta? Intreab-o pe ea. In capul ei, e o legenda vie, la fel ca si barbatul Leu.

Cum te descurci cu Berbecii

Au nevoie de multa atentie si de multe laude

Aminteste- ti ca egoul lor e la fel de fragil ca al unui copil si poarta-te ca atare

Psihologia inversa e cheia pentru a obtine ce vrei

Sportul sub orice forma e bun pentru a le calma spiritele

Iau foc daca ii ignori sau faci pe seful cu ei.

Cum se inteleg cu alte zodii

Pariaza pe: Varsator, Leu, Gemeni, Sagetator

Doar prieteni: Berbec, Capricorn, Taur

Trage-ti un glont in cap acum: Rac, Balanta, Fecioara

Oaia neagra: Pesti, Scorpion.

Despre varsator am mai scris....arunca o privire pe primele 2 pagini
andreea1976
Postat pe 2 Noiembrie 2009 13:06
Buna ziua!
Imi spune-ti si mie daca o fecioara se intelege cu un sagetator...va multumesc..
JANINNE27
Postat pe 2 Noiembrie 2009 13:26
De la: kudika068352, la data 2009-11-02 13:26:58Buna ziua!
Imi spune-ti si mie daca o fecioara se intelege cu un sagetator...va multumesc..


Cand Fecioara si Sagetatorul sunt impreuna, ei au o relatie echilibrata. Sagetatorul vrea sa exploareze si sa se socializeze iar Fecioara vrea sa studieze si sa analizeze descoperirile facute de Sagetator. Fecioara va dori sa solidifice relatia un pic prea repede pe gustul Sagetatorului, insa acesta in timp va invata sa-si aprecieze partenerul stabil si pe care se poate baza.

Fecioara si Sagetatorul au abordari diferite ale problemelor. Fecioara este mai practica si mai concentrata, in timp ce Sagetatorul este un explorator permanent. Va fi greu pentru Fecioara sa accepte starea de cautare continua in care se afla Sagetatorul iar acesta la randul sau va intelege greu pragmatismul caracteristic Fecioarei. Fecioara ii poate oferi Sagetatorului un sprijin solid in activitatiile sale iar Sagetatorul va aduce varietate si amuzament in viata Fecioarei.

Fecioara este influentata de Mercur iar Sagetatorul de Jupiter. Mercur reprezinta comunicarea si analizarea problemelor in profunzime. Jupiter reprezinta filozofia, dorinta de aprofundare si de exploarare. Prin combinarea acestor calitati, cei doi se vor sustine unul pe celalalt. Fecioara si Sagetatorul stiu sa se distreze impreuna, una din activitatiile preferate fiind discutarea unui film sau a unei carti, Fecioara axandu-se mult pe detalii iar Sagetatorul observand ideea de ansamblu.

Fecioara este influentata de Pamant iar Sagetatorul de Foc. Sagetatorul isi doreste libertatea in timp ce Fecioara isi doreste siguranta domestica si financiara. Sagetatorul initiaza proiectele din dorinta de a face ceva nou in timp ce Fecioara este mai pragmatica. Desi sunt destul de diferiti unul de celalalt, cand lucreaza impreuna formeaza o echipa plina de succes, completandu-se unul pe celalalt.

Si Sagetatorul si Fecioara sunt sub semnul Schimbabil. Ei isi pot concentra atentia pe mai multe proiecte. Vor lucra foarte bine impreuna, insa vor stii sa-si acorde unul celuilalt libertatea necesara.

Cel mai bun aspect al relatiei Fecioara Sagetator il reprezinta securitatea pe care si-o ofera unul celuilalt. Formeaza o echipa minunata, mai ales atunci cand reusesc sa analizeze problemele si prin ochii partenerului. Atata timp cat comunica unul cu celalalt si apreciaza relatia dintre ei, cuplul va avea parte numai de impliniri.

Casnicia cu barbatul Sagetator

Dupa nunta, probabil ca n-ai sa ai probleme cu rudele lui. Multi Sagetatori sint socant de dezinteresati de legaturile de familie. Ei nu accepta teoria legaturilor de snge afectuoase, dect daca rudele merita afectiune.

Chiar si cei care tin la parinti si frati sau surori reusesc sa pastreze o distanta sanatoasa fata de ei. i viziteaza si le arata afectiunea lor calda, dar nu acepta niciodata ca acestia sa se bage in viata lor personala. Ai grija ca nici rudele tale sa nu intervina ntre voi.

tine o geanta de voiaj gata pregatita. Vei calatori mult. Vei lua si acum Saint Bernardul, pentru ca sotului tau i plac animalele. Vezi-ti de propriile preocupari si lasa-ti sotul sa iasa in oras fara tine ori de cite ori vrea. Nu-i pune niciodata la ndoiala sinceritatea.

Cind e furios, Sagetatorul poate scoate o usa din balamale sau poate gauri peretele cu pumnul. E doar mosul lui de a se elibera de mnie, dar ai o groaza de strns dupa aceea si apoi, ct de des poti sa chemi zugravul?

E mult mai simplu pentru toata lumea sa nu-l acuzi de lipsa de integritate. Cind face ceva rau, aproape sigur ti va spune. Va fi deajuns de greu de nghitit aceasta onestitate fara sa-ti mai faci probleme imaginare. Fa exercitii pentru a fi pregatita sa faci fata acestei situatii si fii gata sa afli ca tot pe tine te iubeste. Fii la fel de practica ca si el in privinta emotiilor umane. Vei descoperi cu surprindere ct de puternica poate fi iubirea sadita pe un sol atit de onest. Adevarul da nastere la permanenta ntr-o relatie.

Va trebui sa petreci niste ore bune gatind pentru el si servindu-l. Fiindca e fan al sporturilor, probabil ca va avea pretentia sa urmaresti cu el meciurile la televizor. Dar te va lua si la toate numeroasele lui evenimente sociale daca esti atragatoare si amuzanta si daca-ti plac oamenii.

Sageatorii nu suporta femeile mohorte, care stau lipite de ei tot timpul si nu se adapteaza in societate. Va fi mandru de talentele tale speciale si n-ar strica sa ai macar vreo doua. Citeste ct mai mult si pregateste-te sa aperi unele dintre cauzele lui, mai ales pe cele pierdute.

S-ar putea sa fie cam extravagant si i va placea dn cind in cind sa joace un joc de noroc, dar acelasi impuls l va determina sa fie foarte generos in privinta cheltuielilor tale, daca e un arcas tipic.

Asteapta-te la oarece critici directe, deseori dureros de lipsite de tact. Ar trebui sa te fi obisnuit deja cu asta. Vei avea destul de lucru dregnd busuiocul ntre el si prietenii lui. Tu esti cea care-l ntelege cel mai bine, ti-amintesti? Tu l-ai facut sa creada asta in seara in care ai pus problema casatoriei.

multumita?
andreea1976
Postat pe 2 Noiembrie 2009 13:49
Buna ma numesc Vali,sunt noua
mi-ar face placere sa vb cu voi
Mariposaaa
Postat pe 2 Noiembrie 2009 13:50
racii sunt compatibili cu pestii? as vrea sa aflu mai multe !
ughi_bughi
Postat pe 2 Noiembrie 2009 14:11
De la: ughi_bughi, la data 2009-11-02 14:11:33racii sunt compatibili cu pestii? as vrea sa aflu mai multe !


Relatia cu nativii din Pesti

Cum il depistezi: are de obicei ochii deschisi. E felul divinitatii de a te ajuta sa vezi cum i se dilata pupilele cand minte. Are maini si picioare mici si o sa afli mai tarziu ca sunt direct proportionale cu marimea creierului, a coloanei vertebrale si celorlalte trasaturi care conteaza.

Unde il gasesti: pe cruce, plangandu-si de mila. Intr-o manastire budista, incercand sa ramana celibatar. La chirurgul plastician sa ii mai scurteze nasul din cand in cand


Cum il intrigi: ia droguri, culca-te cu cine apuci, poarta-te ca o bezmetica in public si da vina pe copilaria ta nefericita. In felul asta o sa se simta mai bine despre persoana lui si o sa vrea sa te salveze ca sa ai grija de el tot restul vietii tale.


Prima intalnire: daca mergeti in vreun loc decent, fa un plan. Altfel o sa rataciti ore in sir cautand restaurantul chinezesc ala grozav la care a fost si care e pe aici pe undeva


Cand o faci: cand e beat. Cand prietena lui nu e atenta. Cand are chef. Nu te mira daca a doua zi te acuza ca l-ai violat pentru ca regreta ce a facut. Altfel zis, a aflat prietena lui.


Cand ii pui intrebarea: nu face asa ceva. Desi il incanta ideea de dragoste vesnica, nu e la fel de incantat de realitatile crude cum ar fi sa ajunga la biserica la timp, sa jure pe biblie si sa zica „da”, un cuvant prea clar pentru el. Plus ca e destul de probabil sa rateze nasterea primului vostru copil pentru ca a uitat sa puna benzina in rezervor, benzina fiind o chestie reala si tangibila, lucru care nu se poate spune si despre el.


Daca iti da papucii: nu o sa faca asta, pentru ca ar insemna sa isi asume responsabilitate pentru actiunile lui. Mai degraba o sa se faca tot timpul indisponibil, ceea ce o sa te forteze sa iti gasesti pe altcineva. Atunci o sa fie devastat, o scuza destul de buna ca sa se intoarca la fostele.

Daca i-ai dat papucii: i-ai facut jocul. Acum o sa se simta martir si o sa petreaca timp cu tine. Adica o sa te urmareasca dintr-o masina fara numere si o sa te sune pentru prima data in viata, dar o sa inchida fara sa iti zica nimic. O sa se catere la balconul tau fara sa se foloseasca de lift sau scari. Tot ce poti sa ii zici este ca il ierti, il iubesti si vrei sa fii mama copiilor lui. O sa dispara la scurt timp dupa declaratia asta




Cum te descurci cu un Peste


- Are nevoie de timp singur

- Cand il apasa greutatile vietii, du-l la un film, la un anticariat sau pe malul unei ape

- Nu uita sa fii romantic

- Lauda-l deseori

- Ia foc daca le zici ca blufeaza

Cum se inteleg cu altii

Pariaza pe: Taur, Rac, Scorpion, Capricorn

Doar prieteni: Berbec, Gemeni, Pesti

Impusca-te acum: Balanta, Sagetator, Varsator

Oaia neagra: Leu, Fecioara
andreea1976
Postat pe 2 Noiembrie 2009 15:44
salut!nu cred k va potriviti.eu sunt capricorn si nu ma inteleg deloc cu brb varsatori.poate depinde cu ce ascent esti.........
poate tu vei avea noroc
cristina_mary6
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:07
Draga Roberta,
In general nu are importanta zodia lui sau a ta,important este ca dorintele voastre sa fie pe aceeasi lungime,nevoile voastre sa fie asemanatoare iar atunci cand te uiti in ochii partenerului sa simti tot ceea ce simte si el.
Important este sentimentul acela de inaltare,daca il simti..restul nu mai conteaza.
Oricum stii cine sunt: Te iubesc asa cum stelele iubesc Luna,stand agatate in in spatele ei pe perdeaua Universului,sclipind numai pt ea.Cand aceasta nu va mai lumina,nici ele nu vor mai exista.

Constantin
gryg75
Postat pe 2 Noiembrie 2009 17:32
eu sunt casatorita cu un varsator si e totul ok.IL iubesc si maiubeste, e un sot minunat din toate punctele de vedere.Nu mai vorbesc de cum e la pat,ooooooooooo super
georgdya
Postat pe 2 Noiembrie 2009 18:52
De regula, femeile se casatoresc cu betivi.Se poare ca esti un caz fericit.
kudika023770
Postat pe 2 Noiembrie 2009 18:57
DACA VREI UN VARSATOR: ACCEPTAI PRIETENII ASA CUM SUNT EI, NU-I INTERZICE NIMIC ALTFEL EL O SA FACA EXACT CONTRARIU, NU FI FOARTE GELOASA ALTFEL O .SA-SI IA ZBORUL, DACA TE IUBESTE POTI FI SIGURA CA O SA-TI FIE LOIAL TRUP SI SUFLET, NU FA DIFERENTE INTRE OAMENII FIINDCA NU-I PLAC NEDREPTATILE SI CEL MAI IMPORTANT NU-L MINTII CA EL SIMTE CAND O FACI CHIAR DACA NU O SPUNE INTOTDEUNA, EL SE POATE INDRAGOSTII FOARTE USOR DAR TOT LA FEL DE USOR POATE SA UITE.
kudika071316
Postat pe 2 Noiembrie 2009 23:26
De la: Mariposaaa, la data 2009-11-02 13:50:07Buna ma numesc Vali,sunt noua
mi-ar face placere sa vb cu voi



ok....da' nu la zodii!
greierash_is_back
Postat pe 2 Noiembrie 2009 23:35
De la: kudika071316, la data 2009-11-02 23:26:34DACA VREI UN VARSATOR: ACCEPTAI PRIETENII ASA CUM SUNT EI, NU-I INTERZICE NIMIC ALTFEL EL O SA FACA EXACT CONTRARIU, NU FI FOARTE GELOASA ALTFEL O .SA-SI IA ZBORUL, DACA TE IUBESTE POTI FI SIGURA CA O SA-TI FIE LOIAL TRUP SI SUFLET, NU FA DIFERENTE INTRE OAMENII FIINDCA NU-I PLAC NEDREPTATILE SI CEL MAI IMPORTANT NU-L MINTII CA EL SIMTE CAND O FACI CHIAR DACA NU O SPUNE INTOTDEUNA, EL SE POATE INDRAGOSTII FOARTE USOR DAR TOT LA FEL DE USOR POATE SA UITE.


nu mai tipa!
greierash_is_back
Postat pe 2 Noiembrie 2009 23:35
Draga Roberta,
Scuze,s-a creea o confuzie mare intre tine si alta persoana de sex feminin..
Initial vroiam sa-i trimit acel mesaj-declaratie dumneaei.
Nu lua in seama mesajul anterior.
Multumesc
gryg75
Postat pe 3 Noiembrie 2009 10:01
Vezi... mai greu cu varsatorii pe termen lung... insa si eu am avut o relatie.... de 8 ani! In principiu sunt ok, insa.... cam "reci" la sentimente... iar capricornul are nevoie de "asa ceva", si de romantism... insa incearca din rasputeri sa-ti faca "poftele".... O alta latura proasta ii ca, nu cred ca pot sta intr-un loc, nu-s "asezati:, iar capricornul crede-ma, este exact opusul... Stii... acuma depinde de multe... si de tine... "ce fel" de capricorn esti :) Bafta!
princesa_j
Postat pe 3 Noiembrie 2009 19:05
De la: eu_sunt_ingerul_tau, la data 2009-11-01 13:56:52 Orice incercare de a avea o relatie cu un varsator (femeie sau barbat..chiar nu conteaza), este un esec si pierdere de timp, sunt niste persoane groaznice ca si caracter, ca si comportament, nu ca ar fi prost educate ci au un mod ciudat de-a se purta cu cei apropiati, sunt nazurosi, extrem de ciudati si le sare mustarul la secunda din orice motiv, acum rad si glumesc cu tine, ca peste 30 minute sa vada in tine un dusman, sunt labili emotionali, sunt foarte cusurgii, nu stiu niciodata unde le este locul, jignesc..dar atentie..cu politete, se plang tot timpul de banalitati cotidiene pe care ceilalti nici nu le observa, traiesc in lumea lor, vesnic suparati pe varii motive si nemultumiti ca nu li se recunoaste inteligenta..etc..etc.., sa mai spun?
Eu am avut relatii cu 2 femei varsator si pot spune ca sunt groaznice, perverse si mincinoase, iar barbatii varsator au km acelasi caracter, doar ca se pot impune cu usurinta doar ptr faptul ca sunt barbati.


Ma sperie constatarile tale ,sa inteleg ca ai fost atat de suparat ???nu s-au remarcat prin calitati ci numai prin defecte ???mi-ai ridicat mingea la plasa .....iti multumesc pentru sinceritate si doresc sa-ti gasesti persoana potrivita ,o seara frumoasa !
Robertta
Postat pe 3 Noiembrie 2009 19:08
De la: kudika078807, la data 2009-11-03 10:01:56Draga Roberta,
Scuze,s-a creea o confuzie mare intre tine si alta persoana de sex feminin..
Initial vroiam sa-i trimit acel mesaj-declaratie dumneaei.
Nu lua in seama mesajul anterior.
Multumesc


Nu-i cazul sa-ti ceri scuze .....eu l-am luat drept un mesaj de suflet pe care-l poate oferi un barbat delicat unei femei , chiar daca nu se cunosc ...o seara placuta !
Robertta
Postat pe 3 Noiembrie 2009 19:17
De la: kudika040284, la data 2009-11-02 09:48:03relatia intre o varsatoare si un capricorn?hmmm...greu de spus...dak e sa t iei dupa horoscop cik sunt incompatibili.deci pot avea doar o relatie de scurta durata, insa traita la cote maxime.sau in rare cazuri pot intemeia o stransa relatie kre nu va mai putea fi rupta niciodata.din proprie experienta pot spune ca e nevoie de multi nervi si rabdare pt a continua relatia.dak insa reusesti sa accepti independenta varsatorului (chiar si mofturile) si gelozia capricornului (inclusiv inchiderea in sine) poti duce relatia f mult timp. la un moment dat iti dai seama ca fiecare are in anumite cantitati o parte din comportamentul celuilalt.(adik si capricornul are latura sa de independenta, iar varsatorul partea sa de gelozie)deci horoscopu nu e 100% sigur, asa k dak nu ii dai o sansa celuillat cum sa il poti descoperi?!relatia mea cu un capricorn tine de 4 ani, cu suisuri si coborasuri,de iubit ne iubim f mult,sexul e fabulos(dak cineva spune k varsatorul e cel pervers sa incerce si cu un capricorn),varsatorii sunt comozi intr o anumita masura, dar nu lenesi si neinteresati de treburile casnice(e important dak sunt de sex feminin sau masculin).Concluzia:nimeni nu ti poate garanta k vei avea o relatie frumoasa, pt vesnicie.mottoul meu preferat-CARPE DIEM=TRAIESTE CLIPA si nu vei regreta!


Sinceritatea ta este demna de luat in seama....ma bucur mult pentru incurajare ....am sa tin cont ...o seara frumoasa !
Robertta
Postat pe 3 Noiembrie 2009 19:23
Corect, dar ai grija cand il carpe...carpesti, ca sa-l aduci pe calea cea buna, sa nu ai martori.Ca pe urma te santajeaza.
kudika023770
Postat pe 3 Noiembrie 2009 19:29
Vreau si eu sa stiu compatibilitatea dintre o fata berbec si un baiat capricorn
bilutsamov
Postat pe 3 Noiembrie 2009 20:00
Se impung reciproc.Mai mult el decat ea, pentru ca berbecuta are coarbele indoite.Ori daca si la el coarnele ar arata spre pamant, nu s-ar chema berbec ci impotent.
kudika023770
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:20
o intrebare , va rog raspuns daca se poate . stiu ca nu are legatura , dar sunt cam disperata .se poate ramane gravida cu rana jos ?va rog daca stiti sa-mi rasp pls
kudika022190
Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:39
Depinde unde nimereste samanta.
kudika023770
Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:38
viitorul meu sot este Varsator.. da... si ghici ce zodie sunt eu... Scorpion... ... deci si-n concluzie, daca as fi tinut cont de faptu' ca "specialistii" considera ca zodiile noastre sunt incompatibile, acum n-as mai fi fost fericita langa barbatul viselor mele
best regards
khrisssssa
Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt inalta 15 De la: Maria1999 12 Martie 2012 12:07
exista?! 18 De la: freakbabe 21 Decembrie 2009 15:31
ce sa fac? 4 De la: just_laura 1 Mai 2009 19:07
se pot folosi pilulele contraceptive orale pe cale vaginala? 90 De la: ffbianca85 28 Octombrie 2009 17:25
ce faceti helooooooo 13 De la: MONSENIORUL 7 Ianuarie 2012 14:16