Setari Cookie-uri

ajutorrrrrrr

De la: kudika040689, la data 2009-10-03 11:02:43nu stiu ce sa fac...v-am mai scris dar nu mi-a raspuns nimeni.... vreau un sfat..sunt incurcata cu un barbat insurat,adica nu mai stiu exact ce este intr-e noi...am si eu o relatie de 6 ani...un sfat...


Ce nu stii, cu care din ei 2 sa ramai??
valitaxx
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:40
De la: kudika040689, la data 2009-10-27 09:25:03a cerut un sfat...nu inteleg de ce ma judecati asa aspru...incerc sa ies din asta....si am cam reusit...nu mai vb la tel,nu ne mai vedem...


Si vrei sa te credem? Da-mi si mie un motiv bun si plauzibil pentru ce ti-ai inselat prietenul cu ala insurat
si apoi mai spui ca te si mariti cu prietenul .De ce n-ai incercat sa-ti determini prietenul sa-ti dea ceea ce ai cautat la amant?O femeie adevarata stie sa obtina de la barbatul ei exact ce isi doreste.

Postat pe 27 Octombrie 2009 18:27
De la: kudika048217, la data 2009-10-25 10:25:23dap....aruncam cu noroi in ele...de ce?....de ce nu in ei?........eu am avut o experienta asemanatoare.....nu l placeam...il priveam ca pe unu cu care imi rezolvam prb profesionale
el insa...........se tot pisicea pe langa mine.....nu mi am dat seama,.....doar imi puneam intrebari ce vrea asta de la mine.....stia ca sunt o pers fffff serioasa......si nu am dat curs nici macar avansurilor la inceput subtile...apoi destul de evidente.........Nu stiu cand dar la un moment dat am simtit ceva ptr el....am zis...ca nu e moral ptr ca are o rel stabila......el ma tot cautat.....si am zis hai sa ma joc cu el...se pare ca am picat eu in capcana........problema e ca eu i am tot zis.....ca are o rel.....ca afla o sa l de a afara....ca totusi ranim un om......ca ca ca....el nimic ca daca nu incerci nu vezi ce iese.....ca tot felul de minciunele........eu atat de seriosa incat eram si virgina.......si ma rog dupa 9 luni de gandire.....in care nu se intamplase mai nik.....ci doar flirturi......ma hotarai sa fiu a lui ptr ca si simtisem din tot sufletul.....si ce constata i ca am dat peste un prefacut.....un las.....care dupa ce sa consumat subiectul a inceput ca el mai vine daca vreau ca nu poate mereu......adica sa accept statutul de amanta si aia ocazionala.........asa de o relaxare............M a marcat evenimentul......ma asteptam macar la pasiune.....de moment......sau la ceva frumos.....a fost oribil.........nu credeam ca am asteptat atatea ani trei decenii sa ma aleg cu un fiasco......am iesit greu din poveste....nici acum nu s vindecata.....dar sunt o tipa destepata si am privito ca pe un inceput....si atat......trebuie sa trec altfel ca voi cantona de acest inceput.....si partenerul urmator.....sper sa mi ofere pasiune si atentie...si poate si iubire........deci ...viata....ce sa mai zic


Nu mai arunca vina pe viata,tu iei deciziile care iti schimba viata ,nu viata decide in numele tau.

Postat pe 27 Octombrie 2009 18:32
De la: kudika076624, la data 2009-10-24 10:24:00ai perfecta dreptate ,nu sunt ele de vina! ei sunt de vina !am trecut prin asa ceva si eu o invinuiam pe ea, dar dupa multe certuri am inteles ca intradevar nu era ea de vina ci era el !!!!!!!!!!!


De ce numai ei? Ea n-avea creier sa judece,era hipnotizata,cumva?
Aruncatul pisicii in curtea vecinului nu e o metoda buna de a scapa de propria parte de vina.

Postat pe 27 Octombrie 2009 18:35
roata se intoarce...asa ca...ai grija!!!:)
kudik04
Postat pe 28 Octombrie 2009 00:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
complicat 10 De la: geanina1309 3 Octombrie 2009 16:35
de ce in fiecare an de ziua mea trebuie sa fiu nefericita? 197 De la: battleofwits 14 Martie 2011 19:01
prima oara 17 De la: Raluca_SA 8 Octombrie 2009 23:56
ce e dragostea? 45 De la: touch_me 25 Mai 2010 20:28
De ce amant/amanta? 7 De la: kudika195501 14 Decembrie 2010 23:53