Setari Cookie-uri

de ce a disparut fara explicatii?

am inceput o relatie acum o luna si totul era foarte perfect si frumos...pana intr-o zi..cand a disparut fara sa mai dea nici un semn de viata. am sunat iar si iar sa-mi cer explicatia de rigoare dar...nimic. ca dupa 2 zile sa ma sune fosta sa-mi zica ca sta la ea de 2 zile.trist...dar adevarat. si partea frumoasa a fost ca de fapt ea ma sunat si se plangea la mine de el.... jur nu mai inteleg nimic si ma doare sufletul fara el asa nenorocit cum a fost.. ce sa fac?
louieoana
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:18
o luna!!!??
geo_xx
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:27
in privinta lui n-ai ce sa faci, tu trebuie sa-ti vezi in continuare de viata... fara el
i_andra
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:39
De la: louieoana, la data 2009-10-19 21:18:52 asa nenorocit cum a fost.. ce sa fac?


Daca ai ajuns la concluzia ca a fost un nenorocit , da pagina !
Treci mai departe ...
ella_c
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:46
viatza merge inainte cu sau fara el asa ca lasa-l ca nu merita
andapui
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:49
inca o femeie sedusa si abandonata !!!
silviu_m74
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:52
te vaiti dupa o lunaaa???

mergi mai departe, zi merci ca nu s-a intamplat dupa 2-3 ani... cand treci mult mai greu.



are balta peste.
taiko_delia
Postat pe 19 Octombrie 2009 21:56
asa sunt barbati decat sa dea explicati mai bine fug. nu are rost sa-i ceri o explicatie ptr ca nu merita. viata e frumoasa si trebuie sa o traim si nu sa o irosim pe barbati care nu merita
cori85
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:00
va multumesc tuturor pentru incurajari. asta incerc sa fac sa merg mai departe ca nu e primul esec in viata....au fost altele mai rele. doar ca e greu.... si cred ca ma doare mai tare ca nu am primit o explicatie. suntem oameni nu traim in jungla dar se pare ca nu toata lumea stie ce e aia comunicare. sa va mai cer un sfat cu ceva...in situatia in care ma voi vedea cu el intamplator care credeti ca e cea mai buna reactie pe care asi putea sa o adopt?? sfidare maxima?sau.... astept si parerile voastre.
louieoana
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:42
de ce nu???? nu pleaca nimenea de bine!
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:46
De la: louieoana, la data 2009-10-19 21:18:52am inceput o relatie acum o luna si totul era foarte perfect si frumos...pana intr-o zi..cand a disparut fara sa mai dea nici un semn de viata. am sunat iar si iar sa-mi cer explicatia de rigoare dar...nimic. ca dupa 2 zile sa ma sune fosta sa-mi zica ca sta la ea de 2 zile.trist...dar adevarat. si partea frumoasa a fost ca de fapt ea ma sunat si se plangea la mine de el.... jur nu mai inteleg nimic si ma doare sufletul fara el asa nenorocit cum a fost.. ce sa fac?

clar a vrut o aventura..nimik mai mult....
cristiana_cris
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:48
sedusa si abandonata? nimic nou. asa se intimpla cand iti plac nenorocitii
softexia
Postat pe 20 Octombrie 2009 20:37
De la: louieoana, la data 2009-10-19 21:18:52am inceput o relatie acum o luna si totul era foarte perfect si frumos...pana intr-o zi..cand a disparut fara sa mai dea nici un semn de viata. am sunat iar si iar sa-mi cer explicatia de rigoare dar...nimic. ca dupa 2 zile sa ma sune fosta sa-mi zica ca sta la ea de 2 zile.trist...dar adevarat. si partea frumoasa a fost ca de fapt ea ma sunat si se plangea la mine de el.... jur nu mai inteleg nimic si ma doare sufletul fara el asa nenorocit cum a fost.. ce sa fac?




Sa-ti continui viata si sa iei experienta asta ca pe o lectie ...
Miruna_r
Postat pe 20 Octombrie 2009 20:41
Cum adica ce sa faci? Il dai dracu'. C'mon girl, ptr o luna?!?
ffbianca85
Postat pe 22 Octombrie 2009 10:18
nu mai conteaza daca a vrut sau nu doar o aventura,important e k s-a intors la fosta,care sigur e mai importanta k tine ..
asa sunt unii,neciopliti..cat de greu sa fi fost sa zica k s-a terminat macar? inca un exemplar care nu merita atentie,mai bine ureaza-i bafta foste/noii lui iubite!!
si dk-l intalnesti p str,crezi k are rost sa te porti si tu k el? saluta-l in treacat,e suficient. mai putin conteaza dk rasp sau c zice,nu ar trebui sa mai tii cont d reactiile lui
buburuza22
Postat pe 29 Octombrie 2009 11:55
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:55
mergi mai departe.mai sunt destui barbati in lumea asta .viata nu sta intr-un singur om .tine minte asta daca te-a parasit ghinionul lui si norocul altuia.
desideria
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CINE MA POATE AJUTA!!! SUFAR ENORM DE MULT!!! 6 De la: paullina 19 Iulie 2010 05:26
Eu inca mai cred in iubirea adevarata 43 De la: rockk 9 Februarie 2011 19:16
cum sa il fac sa se indragosteasca de mine? 18 De la: kudika_8277 21 Iunie 2013 13:16
Prietena si fostul meu, eu si...un copli!!! 16 De la: marinelastanescum 1 Noiembrie 2009 10:34
MERITA SA REIEI O RELATIE? 18 De la: kudika181175 23 Octombrie 2010 00:20