Setari Cookie-uri

Soacrelor,, mamele de baieti ,haide-ti sa ne facem ,,,, un forum al nostru!!

Mai GANGANIE MICA ! Ce limbaj ,, academic '' ! Hai mai scuipa maica niste venin , si mai stopeste cu noroi ! Ca asta faceti voi , nu eu ! V-am aratat ca pot fi si mojica , dar pot purta si o discutie civilizata daca am cu cine ! Pe mine chiar ma distreaza faptul ca iesiti asa repede din fire ! Cred ca sfaturile voastre cu mersul la un doctor e vlabil pentru voi . Cautati-va maica la cap ! NU SUNTETI SANATOASE !
kudika068864
Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:13
Dragelor! Scumpelor soacre, mame de baieti! Eu intru pt, ultima data pe acest forum, pt, ca ,,,,i mi este ;scarba; sa mai citesc, ceea ce scriu, ;unele;! Daca; trag cu ;prostul la plug, sunt mai proasta, decat prostul asa ca; va las dragi;; femei tinere;;;soooper educate;; sa va scuipati ;inteligenta aici;;;singure;!! Ca pt, mine asemenea ;specimente=;;; O ,O, O, O ,O !! Azi nora mea implineste o varstra. Am felicitat o si sunt fff, fericita ca este ;nora mea de nota;10;;!! Cinste ei si mamei care a educat o asa fata! Bu, educata, simtita, gospodina, ce mai o soooper nora!! 100ani fericiti pt, nora mea din departare! ADIOSSSSSSSSS!!!! PARA SIEMPRE!!!!!!!!!! NE,,,,,,,,,,,,,EDUCATELOR!!! VA IUBESC!!! SI VA DORESC SA AJUNGETI ;;TOATE SOACRE;!! SA VA VAD ATUNCI!! DE ACUM PUTETI SA SCRIETI PANA V-O LUA ZBENGA!! PT, CA EU , NU VA MAI BAG IN SEAMA!! SUNTETI NULITATI!!! MA BUCUR MULT CA ; NU VOI MAI CITI CE SCRIE;;;PROSTIA;;!!
kudika017520
Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:19
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 09:13:39Mai GANGANIE MICA ! Ce limbaj ,, academic '' ! Hai mai scuipa maica niste venin , si mai stopeste cu noroi ! Ca asta faceti voi , nu eu ! V-am aratat ca pot fi si mojica , dar pot purta si o discutie civilizata daca am cu cine ! Pe mine chiar ma distreaza faptul ca iesiti asa repede din fire ! Cred ca sfaturile voastre cu mersul la un doctor e vlabil pentru voi . Cautati-va maica la cap ! NU SUNTETI SANATOASE !


"Rade harb de oala sparta."

Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:19
De la: kudika017520, la data 2009-11-03 09:19:15 Dragelor! Scumpelor soacre, mame de baieti! Eu intru pt, ultima data pe acest forum, pt, ca ,,,,i mi este ;scarba; sa mai citesc, ceea ce scriu, ;unele;! Daca; trag cu ;prostul la plug, sunt mai proasta, decat prostul asa ca; va las dragi;; femei tinere;;;soooper educate;; sa va scuipati ;inteligenta aici;;;singure;!! Ca pt, mine asemenea ;specimente=;;; O ,O, O, O ,O !! Azi nora mea implineste o varstra. Am felicitat o si sunt fff, fericita ca este ;nora mea de nota;10;;!! Cinste ei si mamei care a educat o asa fata! Bu, educata, simtita, gospodina, ce mai o soooper nora!! 100ani fericiti pt, nora mea din departare! ADIOSSSSSSSSS!!!! PARA SIEMPRE!!!!!!!!!! NE,,,,,,,,,,,,,EDUCATELOR!!! VA IUBESC!!! SI VA DORESC SA AJUNGETI ;;TOATE SOACRE;!! SA VA VAD ATUNCI!! DE ACUM PUTETI SA SCRIETI PANA V-O LUA ZBENGA!! PT, CA EU , NU VA MAI BAG IN SEAMA!! SUNTETI NULITATI!!! MA BUCUR MULT CA ; NU VOI MAI CITI CE SCRIE;;;PROSTIA;;!!


Go,Planet! I will miss you so much!

Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:23
Clar, femeia este cu capu`! Ba ne iubeste, ba ne face needucate, ba ne face nulitati! Hotaraste-te odata ca ne-ai innebunit! Felicitari pentru nora ta care implineste o varsta, bine ca nu doua
Si, ca sa te parafrazez: "Adios!" dar sunt sigura ca este "Para siempre!" pana la prima postare
gina37
Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:33
De la: kudika017520, la data 2009-11-03 09:19:15 Dragelor! Scumpelor soacre, mame de baieti! Eu intru pt, ultima data pe acest forum, pt, ca ,,,,i mi este ;scarba; sa mai citesc, ceea ce scriu, ;unele;! Daca; trag cu ;prostul la plug, sunt mai proasta, decat prostul asa ca; va las dragi;; femei tinere;;;soooper educate;; sa va scuipati ;inteligenta aici;;;singure;!! Ca pt, mine asemenea ;specimente=;;; O ,O, O, O ,O !! Azi nora mea implineste o varstra. Am felicitat o si sunt fff, fericita ca este ;nora mea de nota;10;;!! Cinste ei si mamei care a educat o asa fata! Bu, educata, simtita, gospodina, ce mai o soooper nora!! 100ani fericiti pt, nora mea din departare! ADIOSSSSSSSSS!!!! PARA SIEMPRE!!!!!!!!!! NE,,,,,,,,,,,,,EDUCATELOR!!! VA IUBESC!!! SI VA DORESC SA AJUNGETI ;;TOATE SOACRE;!! SA VA VAD ATUNCI!! DE ACUM PUTETI SA SCRIETI PANA V-O LUA ZBENGA!! PT, CA EU , NU VA MAI BAG IN SEAMA!! SUNTETI NULITATI!!! MA BUCUR MULT CA ; NU VOI MAI CITI CE SCRIE;;;PROSTIA;;!!

am 2 variante pt tine:
1.mergi cu dumnezeu inainte si doar dus!
2.esti cea mai slaba veriga..paraseste lantul!
Iti multumesc din suflet ca nu mai postezi!
one_size
Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:37
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 09:13:39Mai GANGANIE MICA ! Ce limbaj ,, academic '' ! Hai mai scuipa maica niste venin , si mai stopeste cu noroi ! Ca asta faceti voi , nu eu ! V-am aratat ca pot fi si mojica , dar pot purta si o discutie civilizata daca am cu cine ! Pe mine chiar ma distreaza faptul ca iesiti asa repede din fire ! Cred ca sfaturile voastre cu mersul la un doctor e vlabil pentru voi . Cautati-va maica la cap ! NU SUNTETI SANATOASE !


Doar cum meriti! Si eu pot purta discutii extrem de elevate, de interesante, de civilizate. DAR!!! numai daca am cu cine. Nu cu obsedate de fii lor care nu pot permite nici in ruptul capului "ca cineva sa se bage intre relatia ei perfecta cu fiul sau"!!!!!!!! (ca si cum nevasta baiatului numai asta doreste. nu sa traiasca linistita cu iubitul ei)Nu cu persoane care atunci cand EU povestesc ceva PERSONAL!!! adica din experienta MEA!!!!! sa se simta lezate ca si cum ar fi vorbit cineva despre dansele! Nu cu maniace care considera nora o SERVITOARE UMILA care daca s-ar putea sa si linga urmele soacrei. Poate nu stiai.....dar in ziua de astazi sclavia se pedepseste. PENAL! Si mai ales ....nu pot dialoga cu o persoana care pretinde ca este o credincioasa cum nu s-a mai pomenit pe lume, dar in suflet poarta numai rautate! Bine ca exista posturi si spovedanii ca sa va mai spalati obrazu' in fata lui Dumnezeu.
Apoi, iti explic din nou! GANGANII ai doar tu in cap si suflet. Eu sunt un om! Daca tot vrei sa ma jignesti, macar foloseste-te de un defect. Pentru ca alfel, nu reusesti decat sa te faci de ras!
Te rog sa-mi explici ce inseamna "stopeste", "ca iesiti asa repede din fire" (daca nu intelegi ce iti cer, gaseste subiectul propozitiei....cine isi iese din fire?ai uitat particula "va"), "vlabil" (recunosc...prima si ultima sunt rautati....dar numai din greselile acestea eu deduc simplu ca doar dumneata te grabesti sa arunci cu venin si noroi!)
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:41
De la: gina37, la data 2009-11-03 09:33:39Clar, femeia este cu capu`! Ba ne iubeste, ba ne face needucate, ba ne face nulitati! Hotaraste-te odata ca ne-ai innebunit! Felicitari pentru nora ta care implineste o varsta, bine ca nu doua
Si, ca sa te parafrazez: "Adios!" dar sunt sigura ca este "Para siempre!" pana la prima postare


Exact ce spuneai Gina ,a facut alta idotenie de topic care incepe cam asa:


"Intru pe diferite topicuri si observ ca; prostia este in floare! Este normal! Pt, ca; """""asa zisa democratie"""" =prostie, a adus in Romania, incultura, nesimtirea, a creiat un tineret lipsit, de elementarul ; cuvant, ce cuprinde;; Bunul simt;;! Nuuuuuuuuuu,,,,,,,se mai studiaza ,aproape nimic, educatia, este la pamant, nu citim, doar::internet ,,,,,,, unde ne dam rotunzi in a posta ;prostia!! Respectul pt, cineva, == O, O, O ,O ,!!!!!! Nuuuuuuuuuuuu, invatam, nu muncim, nu respectam,,,,dar vrem sa faca ;cu totii;ceea ce doresc, ei!!! Distractie, muzica, droguri, de toate, sa le ofere ;mamica-taticu-bunica- bunicu,,,printilor;;scapatati ; fara nici un rost pe acest pamant!! Bravo!!! Scumpilor!! Peste inca 10 ani, vom avea o tara plina de ;tineri;; fff, imbatraniti; fara nici un drum sau scop in viata!! Ma uit in jur si sunt ;fff, fericita ca; ai mei copiii , sunt buni, si isi educa bine si frumos copiii, departe de mizeria Romaniei!! Au facut bine ca; au plecat in urma cu multi ani, ca aici nu se ;vede nici o cale de ;intoarcere; pt, ideologia; lor!! BRAVO!! VOUA!!! SUNTETI GENIALI!!! Acum puteti injura cat vreti! Le astept cu bratele deschise pe inteligentele,,,,stiu ele care!!! HAIDETI!!! SCUIPATI TOT!! VENINUL SI RAUTATEA DIN VOI!! ,,,,,,,,,,,,,,CA DE ALCEVA NU SUNTETI BUNE!!! VA IUBESC!!! MULT DE TOT!!!!!!!! ''

Nu pot sa redau si tesatura de goblenuri pe care la fabrica baba asta turbata.

Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:44
Iata si titlu ,reprezentativ de altfel pentru turbata:


Loc de varsat furia,,,, de injurat,, pt, toti,,,,,frustratii,,,,,nemultumitii,,,,, pamantului!


imi creste inima cand vad pe alta mai nebuna ca mine.

Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:47
De la: scorpio67, la data 2009-11-03 09:47:19Iata si titlu ,reprezentativ de altfel pentru turbata:


Loc de varsat furia,,,, de injurat,, pt, toti,,,,,frustratii,,,,,nemultumitii,,,,, pamantului!


imi creste inima cand vad pe alta mai nebuna ca mine.
scorpio ..........putin spus ca e nebuna! cred ca si doctorii de la balamuc fug de ea sa nu cumva sa ii contamineze
FRANNNCE
Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:54
gina37
Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:57
Papusico ! Se pare ca iti faci autoportretul !!!!!!!!!!!! HA! HA !HA!MAMAIA
kudika068864
Postat pe 3 Noiembrie 2009 10:08
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 10:08:59Papusico ! Se pare ca iti faci autoportretul !!!!!!!!!!!! HA! HA !HA!MAMAIA
mamaie ce faci? ori suferi de nebagare de seama ori incurcasi conturile...........
FRANNNCE
Postat pe 3 Noiembrie 2009 10:12
pana la urma pt.cine era raspunsul? pt. mine sigur nu....ca folosea "ganganie". sper totusi sa se razgandeasca dupa ultimul post. si daca e in pana de idei si ma roaga frumos, ii spun 3 defecte.
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 10:17
Defectele cui mamica ale tale ? Te uitasi bine in oglinda si mai gasisi cateva ? Si nu draguta FRANNNCE ( DE CE OARE CU 3 DE N ?) Nu am incurcat conturile , era vorba de chestia cu doctorii de la balamuc , se pare ca mai sunt cateva care se portivesc perfect pe imaginea data !
kudika068864
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:23
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 13:23:11Defectele cui mamica ale tale ? Te uitasi bine in oglinda si mai gasisi cateva ? Si nu draguta FRANNNCE ( DE CE OARE CU 3 DE N ?) Nu am incurcat conturile , era vorba de chestia cu doctorii de la balamuc , se pare ca mai sunt cateva care se portivesc perfect pe imaginea data !


mai....incerc sa-mi pastrez calmul....daca esti chioara si raspunzi la topic doar prin vis sau sa mai scrii si tu ceva, iti recomand totusi o pereche de ochelari! da si tu un pic scroll, si poate, doar poate, ai sa intelegi la ce m-am referit!
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:27
De la: kudika017520, la data 2009-11-03 07:08:14
De la: ralukutzza, la data 2009-11-02 17:39:43
De la: kudika017520, la data 2009-11-02 17:16:53
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-02 07:43:05
De la: one_size, la data 2009-11-01 10:29:39
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-01 10:20:58
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-30 14:28:00"mamaie"...daca mai traiesti...am o tema pt. tine:
se da una bucata apartament fara aragaz
una bucata tatal meu care da bani pt. aragaz
una bucata soacra in devenire care cere dovezi ca fii-su si gagica-sa si-au luat aragaz!
intrebare: de unde dreaq atata tupeu???????


inca astept raspuns mamaie. sau te faci ca nu observi?

de pe centura are tupeul!


posibil....oricum...cu faza asta m-a adus la limite! ma gandesc serios sa port o discutie cum n-a mai avut in viata ei de taranca! fara jigniri! o fac de numai stie cum o cheama!
llllllllllllllllTaranca, nebuna si neducata,,,este cineva, dar nicidecum eu! Vai de voi! Eu nu ti-am jignit draga ;soacra;! Eu le-am urat ; cu adevarat din suflet sa le ierte Dumnezeu;;!! Cititi ce au scris;;tarancile astea pe forum!! Dupa ce am postat eu! Bunica mea a murit can mama avea doar; un an;;!!Eu nu doresc ;moartea nimanui;! Cititi ce scriu ;;;; NE;;;;; EDUCATELE ;; astea intrate sa se bage si ele in seama!! Unde nu i nici ;;Dumnezeu ; nu cere! De la cine sa ceri bun simt????!! Cand nu exista!!!!!!Asa ceva in unele zone! Pe forum. Sa ma ierte fetele tinere cu bun simt!! As ;deschide,o tema doar ,, pt, aceste fete,, simtite. Sa nu le permit, acestor;;bagaciose; sa se bage in seama, sa ne bruieze, cu nesimtirea lor. Pe forum! Ca se baga, precum, musca in ,,,,,,lapte!!

dvs suportati pe cineva? care sunt acele fete cu bun simt despre care vorbiti ptr k aici cu toate cu care vb-iti numai va certati, nu am vazut vreuna care sa va placa
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;DRAGA FATA!! AM NEPOATE MAI MARI DECAT TINE! EU N-AM SA MA CERT PE FORUM CU UN COPIL! TE ROG SA CITESTI, DACA; TOT AI INTRAT DE SI NU ESTE UN FORUM PT, O D-SOARA TANARA CA TINE, CARE DIN ACESTE ;BAGARETE; AU POSTAT UN COMENTARIU DECENT SI CU BUN SIMT???!! NU S-A NASCUT INCA ,,,,,,O MOIMA;; SA MA CALCE IN PICIOARE!

mama este 7 dimineata...soro tu nu ai somn....cu gindul la ce posteaza fetele pe kudika la ora asta sforai...doamne
cristiana_cris
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:38
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 09:13:39Mai GANGANIE MICA ! Ce limbaj ,, academic '' ! Hai mai scuipa maica niste venin , si mai stopeste cu noroi ! Ca asta faceti voi , nu eu ! V-am aratat ca pot fi si mojica , dar pot purta si o discutie civilizata daca am cu cine ! Pe mine chiar ma distreaza faptul ca iesiti asa repede din fire ! Cred ca sfaturile voastre cu mersul la un doctor e vlabil pentru voi . Cautati-va maica la cap ! NU SUNTETI SANATOASE !

tu esti buna de jucat in filme cu exorcizme
esti posedata mama draga
cristiana_cris
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:41
De la: kudika017520, la data 2009-11-03 09:19:15 Dragelor! Scumpelor soacre, mame de baieti! Eu intru pt, ultima data pe acest forum, pt, ca ,,,,i mi este ;scarba; sa mai citesc, ceea ce scriu, ;unele;! Daca; trag cu ;prostul la plug, sunt mai proasta, decat prostul asa ca; va las dragi;; femei tinere;;;soooper educate;; sa va scuipati ;inteligenta aici;;;singure;!! Ca pt, mine asemenea ;specimente=;;; O ,O, O, O ,O !! Azi nora mea implineste o varstra. Am felicitat o si sunt fff, fericita ca este ;nora mea de nota;10;;!! Cinste ei si mamei care a educat o asa fata! Bu, educata, simtita, gospodina, ce mai o soooper nora!! 100ani fericiti pt, nora mea din departare! ADIOSSSSSSSSS!!!! PARA SIEMPRE!!!!!!!!!! NE,,,,,,,,,,,,,EDUCATELOR!!! VA IUBESC!!! SI VA DORESC SA AJUNGETI ;;TOATE SOACRE;!! SA VA VAD ATUNCI!! DE ACUM PUTETI SA SCRIETI PANA V-O LUA ZBENGA!! PT, CA EU , NU VA MAI BAG IN SEAMA!! SUNTETI NULITATI!!! MA BUCUR MULT CA ; NU VOI MAI CITI CE SCRIE;;;PROSTIA;;!!

chiar asa?....cred ca vei citii....si plus de asta mori sa nu scrii ceva.....pieri satano...dispari din viata noastra...cosmar urit ce esti....
cristiana_cris
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:42
De la: kudika017520, la data 2009-11-03 09:19:15 Dragelor! Scumpelor soacre, mame de baieti! Eu intru pt, ultima data pe acest forum, pt, ca ,,,,i mi este ;scarba; sa mai citesc, ceea ce scriu, ;unele;! Daca; trag cu ;prostul la plug, sunt mai proasta, decat prostul asa ca; va las dragi;; femei tinere;;;soooper educate;; sa va scuipati ;inteligenta aici;;;singure;!! Ca pt, mine asemenea ;specimente=;;; O ,O, O, O ,O !! Azi nora mea implineste o varstra. Am felicitat o si sunt fff, fericita ca este ;nora mea de nota;10;;!! Cinste ei si mamei care a educat o asa fata! Bu, educata, simtita, gospodina, ce mai o soooper nora!! 100ani fericiti pt, nora mea din departare! ADIOSSSSSSSSS!!!! PARA SIEMPRE!!!!!!!!!! NE,,,,,,,,,,,,,EDUCATELOR!!! VA IUBESC!!! SI VA DORESC SA AJUNGETI ;;TOATE SOACRE;!! SA VA VAD ATUNCI!! DE ACUM PUTETI SA SCRIETI PANA V-O LUA ZBENGA!! PT, CA EU , NU VA MAI BAG IN SEAMA!! SUNTETI NULITATI!!! MA BUCUR MULT CA ; NU VOI MAI CITI CE SCRIE;;;PROSTIA;;!!

si inca ceva acest mesaj tot tie lai dat....ai vazut cite soacre au intrat si au vb frumos cu noi...in schimb nici macar una nu a venit alaturi de tine...tacanito
cristiana_cris
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:44
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 10:08:59Papusico ! Se pare ca iti faci autoportretul !!!!!!!!!!!! HA! HA !HA!MAMAIA

ZIT ZIT ZITTTTTTTTTTTTTTTTTTT
cristiana_cris
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:45
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-03 13:45:39
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 10:08:59Papusico ! Se pare ca iti faci autoportretul !!!!!!!!!!!! HA! HA !HA!MAMAIA

ZIT ZIT ZITTTTTTTTTTTTTTTTTTT


Pup dulce, fata frumoasa
Nu te mai enerva, ca nu merita!
miss_darine
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:50
Te enervasi puiut ? Incepi sa canti CRI! CRI! Te regasisi printre protagoniste ? Ce te enervasi mamica in halul asta ? Calm ! Ca s-ar putea sa Si apropos ! Nu se zice
,, EXORCIZME '' draguta ci corect este ,, EXORCISME '' sau iti capsorul doar la cizmulite ?Ah! Sau acum folositi limbajul ,, ACADEMIC '' de pe centura , la care va refereati zilele trecute ?
kudika068864
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:51
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 09:13:39Mai GANGANIE MICA ! Ce limbaj ,, academic '' ! Hai mai scuipa maica niste venin , si mai stopeste cu noroi ! Ca asta faceti voi , nu eu ! V-am aratat ca pot fi si mojica , dar pot purta si o discutie civilizata daca am cu cine ! Pe mine chiar ma distreaza faptul ca iesiti asa repede din fire ! Cred ca sfaturile voastre cu mersul la un doctor e vlabil pentru voi . Cautati-va maica la cap ! NU SUNTETI SANATOASE !


Parerea mea este ca faci o treaba minunata ! Da apa la moara cui trebuie ca sa se desfasoare ! Uite asa sar in aer topicurile, postarile unora si distractia altora !
Summer_
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:57
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 13:51:39Te enervasi puiut ? Incepi sa canti CRI! CRI! Te regasisi printre protagoniste ? Ce te enervasi mamica in halul asta ? Calm ! Ca s-ar putea sa Si apropos ! Nu se zice
,, EXORCIZME '' draguta ci corect este ,, EXORCISME '' sau iti capsorul doar la cizmulite ?Ah! Sau acum folositi limbajul ,, ACADEMIC '' de pe centura , la care va refereati zilele trecute ?


altcineva spunea exorcizme chioaro!si sigur vorbea la misto ti-am spus sa nu-mi mai bagi cuvinte in gura! si daca tot ai fleanca mare, inteligento, corect este "exorcizari"!
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:57
De la: kudika017520, la data 2009-11-03 09:19:15 Dragelor! Scumpelor soacre, mame de baieti! Eu intru pt, ultima data pe acest forum, pt, ca ,,,,i mi este ;scarba; sa mai citesc, ceea ce scriu, ;unele;! Daca; trag cu ;prostul la plug, sunt mai proasta, decat prostul asa ca; va las dragi;; femei tinere;;;soooper educate;; sa va scuipati ;inteligenta aici;;;singure;!! Ca pt, mine asemenea ;specimente=;;; O ,O, O, O ,O !! Azi nora mea implineste o varstra. Am felicitat o si sunt fff, fericita ca este ;nora mea de nota;10;;!! Cinste ei si mamei care a educat o asa fata! Bu, educata, simtita, gospodina, ce mai o soooper nora!! 100ani fericiti pt, nora mea din departare! ADIOSSSSSSSSS!!!! PARA SIEMPRE!!!!!!!!!! NE,,,,,,,,,,,,,EDUCATELOR!!! VA IUBESC!!! SI VA DORESC SA AJUNGETI ;;TOATE SOACRE;!! SA VA VAD ATUNCI!! DE ACUM PUTETI SA SCRIETI PANA V-O LUA ZBENGA!! PT, CA EU , NU VA MAI BAG IN SEAMA!! SUNTETI NULITATI!!! MA BUCUR MULT CA ; NU VOI MAI CITI CE SCRIE;;;PROSTIA;;!!

For romanian press one.
For God's sake, chiar e atat de greu sa vorbesti corect??? sau nu ai facut mai mult de 2 clase???
Unii in viata isi propun sa ajunga doctori, avocati, profesori, bucatari etc. Se pare ca tu de cand "ai facut ochi" ti-ai propus:"lasa ca nasc eu un baiat, caruia o sa-i ridic un altar si pe viitoarea lui sotie o sa o ingrop de vie!!!!"deci rezulta... scopul tau in viata e sa fii soacra, in sensul rau al cuvantului! Fiecare se lauda cu ce are..in cazul tau..cu ce NU are.
Vai de capul tau.
iacinta
Postat pe 3 Noiembrie 2009 14:12
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 13:51:39Te enervasi puiut ? Incepi sa canti CRI! CRI! Te regasisi printre protagoniste ? Ce te enervasi mamica in halul asta ? Calm ! Ca s-ar putea sa Si apropos ! Nu se zice
,, EXORCIZME '' draguta ci corect este ,, EXORCISME '' sau iti capsorul doar la cizmulite ?Ah! Sau acum folositi limbajul ,, ACADEMIC '' de pe centura , la care va refereati zilele trecute ?

ce pare ca unora le este foarte greu sa citeasca tot!. Ia uita-te mai bine pe cine ai citat tu..sa vezi ca ai gresit persoana.
iacinta
Postat pe 3 Noiembrie 2009 14:14
De la: Summer_, la data 2009-11-03 13:57:07
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 09:13:39Mai GANGANIE MICA ! Ce limbaj ,, academic '' ! Hai mai scuipa maica niste venin , si mai stopeste cu noroi ! Ca asta faceti voi , nu eu ! V-am aratat ca pot fi si mojica , dar pot purta si o discutie civilizata daca am cu cine ! Pe mine chiar ma distreaza faptul ca iesiti asa repede din fire ! Cred ca sfaturile voastre cu mersul la un doctor e vlabil pentru voi . Cautati-va maica la cap ! NU SUNTETI SANATOASE !


Parerea mea este ca faci o treaba minunata ! Da apa la moara cui trebuie ca sa se desfasoare ! Uite asa sar in aer topicurile, postarile unora si distractia altora !


Fara scurta nu se face nunta! Ai venit si tu sa lingi unde scuipa altii?

Postat pe 3 Noiembrie 2009 14:21
Draguta ! Chiar te bagi in seama ! Si daca vrei sa stii tu maica , ,, a exorciza '' este un verb , si forma folosita de ,,voi ,,EXORCISME este substantiv maica ! Asta se invata in clasa a doua ! Ce limbaj elevat are papusa ! Si vrea sa poarte ,, DIALOGURI '' . Ma repet ea poarta doar ,, MONOLOGURI '' Ca de cum ii sare mustarul si se umfla orezul in ea incepe sa partaie si sa injure ! Si cuvintele maica unde sa ti le bag in alta parte ? Nu de acolo le ,, SCUIPI '' ? Sau se pare ca tu folosesti alte parti anatomice ale corpului tau pentru gandit si vorbit ?
kudika068864
Postat pe 3 Noiembrie 2009 14:29
De la: kudika068864, la data 2009-11-03 13:51:39Te enervasi puiut ? Incepi sa canti CRI! CRI! Te regasisi printre protagoniste ? Ce te enervasi mamica in halul asta ? Calm ! Ca s-ar putea sa Si apropos ! Nu se zice
,, EXORCIZME '' draguta ci corect este ,, EXORCISME '' sau iti capsorul doar la cizmulite ?Ah! Sau acum folositi limbajul ,, ACADEMIC '' de pe centura , la care va refereati zilele trecute ?

http://www.google.ro/search?hl=ro&ei=3iHwStCfKqXYmwOuscD5Bw&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&ved=0CAsQBSgA&q=exorcizare&spell=1
fraiero
cristiana_cris
Postat pe 3 Noiembrie 2009 14:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
te rog elibereaza-mi inima.......... 16 De la: cotyca 25 Septembrie 2009 09:55
sa fac eu un al doilea pas sau sa uit 4 De la: Barbie30_ 24 Martie 2011 12:32
am nevoie de parerea voastra... 40 De la: kudika007964 8 Iulie 2009 20:29
cum pot problemele exterioare cuplului sa declanseze o ruptura.... 7 De la: parvati 7 Iunie 2009 00:24
Am nevoie de ajutor - casnicie in pericol! 81 De la: franziska_eu 13 Ianuarie 2012 10:45