Setari Cookie-uri

Soacrelor,, mamele de baieti ,haide-ti sa ne facem ,,,, un forum al nostru!!

draga kudica 017050...amenintarile si mesajele care nu le-am putut posta ca nu ma lasa kudika ca sunt cu injuraturi groasnice la adresa familiei mele......au ajuns pe mana la cei care detin acest forum....amenintarile si nebunia ta ia sfirsit aici...ai demonstrat ca esti singura care faci lucruri nebunesti...si din clipa asta nu mai existi....daca te intorci cu alt cont..iti garantez ca va fi sters si acela....gata cu jignirile..ti-am zis ca pina la familia mea...dute cu domnu inainte
gata fetele am scapat de intrusa
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 11:24
De la: kudika068864, la data 2009-11-12 07:08:35Buna dimi ............. Draga Cristiana , in sfarsit vad ca ati inceput sa-mi dati dreptate . Daca citesti cele scriese de mine mai la inceputul inteventiilor mele , am facut si eu o mica si scurta pledoarie pentru RESPECT . Spuneam ca nu te nasti cu acesta ci el trebuie dobandit in timp prin comportamentul fata de semenei . Da , daca tu respecti pe altii , daca acestia au un dram de buna crestere si bun simt iti vor intoarce acest lucru . Te vor trata la fel cum ii tratezi si tu . Ma bucur nespus ca am reusit sa ajungem la un numitor comun. Vezi , in tot raul si un bine . Si sa stiti dragele mele ca nu toti cei care va fac la un moment dat niste observatii , va dau un sfat sunt rau intentionati sau sunt dusmanii vostri . Poeta chiar oamenii care iti spun adevarul in fata , chiar daca acesta doare iti sunt mai PRIETENI decat cei care carcotesc pe la colturi pe seama ta si pe fata se lauda ca-ti sunt cei mai buni PRIETENI . Sincer ma bucur ca am ajuns in acest punct al dialogului nostru . va doresc o zi cat mai buna , multa sanatate si sa aveti parte de RESPECTUL celor din jur . MAMAIA

eu atit spun ...respectul se cistiga....doamna 017050...a incalcat acest respect...pacat....imi pare rau ca nu pot posta acele mesaje primite...sunt uimita cum o femeie..de 50 ani poate sa vb asa...singura a demonstrat ca este fara scrupule si sa stiti ca totusi kudika nu doarme
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 11:35
Da draguta , este foarte murdar ce a scris ! E tragic faptul ca flutura pe sub nasul tuturor anii de ,, SCOALA '' pe care ii are dar se pare ca nu prea s-a lipit deea nimic . Stii chestia cu gasca si cu apa nu ? Pacat ! Se pot purta discutii in contradictoriu in limitele bunei cresteri si a bunului simt . Stii , sunt multi ,, OAMENI '' care au mare lipsa de calciu . Dar stii de ce spun asta ? Ca daca ar avea doza suficienta de calciu in organism le-ar fi CRESCUT DEJA COARNE . Sa poata impunge ca stiti voi cine .................... . Mie mi-e chiar rusine de ce a putut posta pe forum !
kudika068864
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:08
De la: kudika068864, la data 2009-11-12 12:08:02Da draguta , este foarte murdar ce a scris ! E tragic faptul ca flutura pe sub nasul tuturor anii de ,, SCOALA '' pe care ii are dar se pare ca nu prea s-a lipit deea nimic . Stii chestia cu gasca si cu apa nu ? Pacat ! Se pot purta discutii in contradictoriu in limitele bunei cresteri si a bunului simt . Stii , sunt multi ,, OAMENI '' care au mare lipsa de calciu . Dar stii de ce spun asta ? Ca daca ar avea doza suficienta de calciu in organism le-ar fi CRESCUT DEJA COARNE . Sa poata impunge ca stiti voi cine .................... . Mie mi-e chiar rusine de ce a putut posta pe forum !


Respectele mele d-na
miss_darine
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:11
De la: kudika068864, la data 2009-11-12 12:08:02Da draguta , este foarte murdar ce a scris ! E tragic faptul ca flutura pe sub nasul tuturor anii de ,, SCOALA '' pe care ii are dar se pare ca nu prea s-a lipit deea nimic . Stii chestia cu gasca si cu apa nu ? Pacat ! Se pot purta discutii in contradictoriu in limitele bunei cresteri si a bunului simt . Stii , sunt multi ,, OAMENI '' care au mare lipsa de calciu . Dar stii de ce spun asta ? Ca daca ar avea doza suficienta de calciu in organism le-ar fi CRESCUT DEJA COARNE . Sa poata impunge ca stiti voi cine .................... . Mie mi-e chiar rusine de ce a putut posta pe forum !

acum sa uitam....chiar daca a existat..un om cu minte uita...si merge mai departe....toate vorbele ei ma lasa rece..acum a disparut...si promit ca nu mai apare...
va ofer si liniste
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:14
Draga Cristinuta ! Sa nu mai spui niciodata ca ceva te lasa ,, RECE '' mamica , Domane fereste , foloseste te rog INDIFERENTA . E mai frumos si in primul rand mai sanatos . Stii vorba cu soacra si berea , cum sunt bune nu ? RECI SI PE MASA ! Asa ca hai sa facem haz de necaz si sa ne gandim ca biata FIINTA , ca altfel nu-i pot spune atata poate saraca ! Nu-i cereti prea mult . Eu vezi , nu vreau sa ma scuz dar am ajuns sa port o conversatie CIVILIZATA chiar cu SCORPIUTA cu care la un moment dat am fost la cutite . Nu-i asa draguta PISICUTA cu manusele de box in loc de fundita ? Ma intreb und eo fi disparut cealalta prietena a mea ,, GREIERAS '' ca nu am mai vazut-o de mult pe aceste topicuri . Cred ca as putea sa gasesc si cu ea subiecte comune de conversatie , dar civilizate fara jigniri . Daca te uiti putin eu am ripostat mai acid in momemntul cand am fost jignita in mod GROSOLAN . Acum merg pe pozehaioase.ro poate imi gasesc si eu o poza care sa ma reprezinte . Pa va pupa MAMAIA
kudika068864
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:23
De la: kudika068864, la data 2009-11-12 12:23:31Draga Cristinuta ! Sa nu mai spui niciodata ca ceva te lasa ,, RECE '' mamica , Domane fereste , foloseste te rog INDIFERENTA . E mai frumos si in primul rand mai sanatos . Stii vorba cu soacra si berea , cum sunt bune nu ? RECI SI PE MASA ! Asa ca hai sa facem haz de necaz si sa ne gandim ca biata FIINTA , ca altfel nu-i pot spune atata poate saraca ! Nu-i cereti prea mult . Eu vezi , nu vreau sa ma scuz dar am ajuns sa port o conversatie CIVILIZATA chiar cu SCORPIUTA cu care la un moment dat am fost la cutite . Nu-i asa draguta PISICUTA cu manusele de box in loc de fundita ? Ma intreb und eo fi disparut cealalta prietena a mea ,, GREIERAS '' ca nu am mai vazut-o de mult pe aceste topicuri . Cred ca as putea sa gasesc si cu ea subiecte comune de conversatie , dar civilizate fara jigniri . Daca te uiti putin eu am ripostat mai acid in momemntul cand am fost jignita in mod GROSOLAN . Acum merg pe pozehaioase.ro poate imi gasesc si eu o poza care sa ma reprezinte . Pa va pupa MAMAIA

da ati fost...insa nici dv nu va-ti lasat si ne-ati facut cu ou si otet ca pe retetele de mincare ..bun am jignit si noi si dv..asta e..bine ca a trecut....acum ce sa zic....nu tin parte nimanui..insa o cunosc pe scorpiuta si a fost alaturi de mine la greu..este un om deosebit credeti-ma
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:54
De la: kudika068864, la data 2009-11-12 12:23:31Draga Cristinuta ! Sa nu mai spui niciodata ca ceva te lasa ,, RECE '' mamica , Domane fereste , foloseste te rog INDIFERENTA . E mai frumos si in primul rand mai sanatos . Stii vorba cu soacra si berea , cum sunt bune nu ? RECI SI PE MASA ! Asa ca hai sa facem haz de necaz si sa ne gandim ca biata FIINTA , ca altfel nu-i pot spune atata poate saraca ! Nu-i cereti prea mult . Eu vezi , nu vreau sa ma scuz dar am ajuns sa port o conversatie CIVILIZATA chiar cu SCORPIUTA cu care la un moment dat am fost la cutite . Nu-i asa draguta PISICUTA cu manusele de box in loc de fundita ? Ma intreb und eo fi disparut cealalta prietena a mea ,, GREIERAS '' ca nu am mai vazut-o de mult pe aceste topicuri . Cred ca as putea sa gasesc si cu ea subiecte comune de conversatie , dar civilizate fara jigniri . Daca te uiti putin eu am ripostat mai acid in momemntul cand am fost jignita in mod GROSOLAN . Acum merg pe pozehaioase.ro poate imi gasesc si eu o poza care sa ma reprezinte . Pa va pupa MAMAIA

la rece vorba vine...sa nu mai provoc scandal am dat mesajele mai departe..si gata caz rezolvat
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:55
De la: kudika068864, la data 2009-11-12 12:23:31Draga Cristinuta ! Sa nu mai spui niciodata ca ceva te lasa ,, RECE '' mamica , Domane fereste , foloseste te rog INDIFERENTA . E mai frumos si in primul rand mai sanatos . Stii vorba cu soacra si berea , cum sunt bune nu ? RECI SI PE MASA ! Asa ca hai sa facem haz de necaz si sa ne gandim ca biata FIINTA , ca altfel nu-i pot spune atata poate saraca ! Nu-i cereti prea mult . Eu vezi , nu vreau sa ma scuz dar am ajuns sa port o conversatie CIVILIZATA chiar cu SCORPIUTA cu care la un moment dat am fost la cutite . Nu-i asa draguta PISICUTA cu manusele de box in loc de fundita ? Ma intreb und eo fi disparut cealalta prietena a mea ,, GREIERAS '' ca nu am mai vazut-o de mult pe aceste topicuri . Cred ca as putea sa gasesc si cu ea subiecte comune de conversatie , dar civilizate fara jigniri . Daca te uiti putin eu am ripostat mai acid in momemntul cand am fost jignita in mod GROSOLAN . Acum merg pe pozehaioase.ro poate imi gasesc si eu o poza care sa ma reprezinte . Pa va pupa MAMAIA


Aici sunt, citeam poeziile lui vanghelis, elixir pentru suflet.

Postat pe 12 Noiembrie 2009 12:55
Ce ma bucur PISICUTO pentru tine ! Da hrana sufletului e de multe ori mai importanta decat cealalta . Sper ca nu te superi ca te-am facut pisicuta ! Am gasit cateva poze simpatice , dar inca nu m-am hotarat pe care sa o aleg . Pe mine ma linisteste foarte mult muzica ! Ei si inca ceva , acum la noi in firma circula niste carti , scrise de ARYANA HAVAH . Sunt interesante ! Am sa notez adresa site-ului daca va intereseaza si v-o dau si voua .
kudika068864
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:33
Da Crristinuta ! Dar stii , sunt mancaruri la care daca nu le adaugi ou si otet nu sunt bune ! Exemplu : CIORBA DE BURTA ! Si daca pui numai cta trebuie , fara sa faci EXCES iese tocmai buna de papat ! Nu-i asa ? Asta ca sa ne mai descretim putin fruntile !
kudika068864
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:36
De la: kudika068864, la data 2009-11-12 13:36:48Da Crristinuta ! Dar stii , sunt mancaruri la care daca nu le adaugi ou si otet nu sunt bune ! Exemplu : CIORBA DE BURTA ! Si daca pui numai cta trebuie , fara sa faci EXCES iese tocmai buna de papat ! Nu-i asa ? Asta ca sa ne mai descretim putin fruntile !

daaaaaaa....creier pane...
eh toate sunt bune si nebune
hai sa bem ceva de racorire
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:44
Draga mea ! Cand faci creier pane , trebuie avuta mare grija la alegerea acestuia . De-o fi un unul ca la BALAURITZEI , risti sa-ti explodeze in tigaie ! Si sunt de acord :HAI SA BEM CEVA ! NOROC SI LA MAI MARE !
kudika068864
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:00
Iote betivele, ma primiti si pe mine la un pahar de ceai cald?
miss_darine
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:03
Da cum nu MISS ? Esti invitata noastra ! Si ce zici daca il imbunatatim cu un pic de COGNAC ? Adresa site-ului este www.scribd.com/doc -aryana hanah . Are mai multe carti : INUAKI - reptilianul din mine , Magul din Carpati si Viata pe pamant ......... incotro ?
kudika068864
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:08
Daaaaaa, un pic de cognac, ca sa omoare virusii astia noi!
miss_darine
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:11
DA!DA! DA!
kudika068864
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:20
Fetelor mai am 22 de minute de stat laservici ! Apoi ma duc acasa sa fac papa bun dupa reteta Cristinutei ! Oaw! Si am sa beau si ceva dupa ................. si ma voi gandi la voi .......... Pe maine !!!!!!!!!! Mamaita ! Eh ca suna ceva mai frumos nu ?
kudika068864
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:40
De la: kudika068864, la data 2009-11-12 14:40:48Fetelor mai am 22 de minute de stat laservici ! Apoi ma duc acasa sa fac papa bun dupa reteta Cristinutei ! Oaw! Si am sa beau si ceva dupa ................. si ma voi gandi la voi .......... Pe maine !!!!!!!!!! Mamaita ! Eh ca suna ceva mai frumos nu ?

asa devreme taica?....si noi pina la 5?
bine da eu is de la 9 la munca
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 14:47
Ei vezi Cristinuta , eu intru in BRAZDA la 7 . Ma trezesc dimineata la 5 . Si sa stii ca am facut reteta ta de pui cu bere si a iesit SUPER !!!!!!
kudika068864
Postat pe 13 Noiembrie 2009 07:34
Buna dimineatza fetelor! Vineeeeeeee weekendu'! Va pup dulce pe toate!
miss_darine
Postat pe 13 Noiembrie 2009 08:59
Buna dimineata.
Da, vine weekend-ul, dar mai trebuie sa trecem peste ziua de munca, care abia incepe.
anastas
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:04
Eu sunt happy, ca nu mai lucrez si maine, asa ca pt mine weekendul a inceput deja!
miss_darine
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:07
De la: miss_darine, la data 2009-11-12 14:11:45Daaaaaa, un pic de cognac, ca sa omoare virusii astia noi!

sa c curga coniaculllllllllllllll
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:25
De la: miss_darine, la data 2009-11-13 09:07:18Eu sunt happy, ca nu mai lucrez si maine, asa ca pt mine weekendul a inceput deja!

pt mine wekendul...continua toata sptamana viitoare concediuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:26
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-13 10:26:09
De la: miss_darine, la data 2009-11-13 09:07:18Eu sunt happy, ca nu mai lucrez si maine, asa ca pt mine weekendul a inceput deja!

pt mine wekendul...continua toata sptamana viitoare concediuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


Deja urla invidia in mine, dar avand in vedere ca e concediul tau cristinutza si mai mult ca sigur il meritzi....iti doresc o saptamana de relaxare si distractie, de ce nu! Si te rog eu frumos vino cu bujori in obrajori si cu aer curat in buzunare pt noi!
miss_darine
Postat pe 13 Noiembrie 2009 11:09
De la: miss_darine, la data 2009-11-13 11:09:48
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-13 10:26:09
De la: miss_darine, la data 2009-11-13 09:07:18Eu sunt happy, ca nu mai lucrez si maine, asa ca pt mine weekendul a inceput deja!

pt mine wekendul...continua toata sptamana viitoare concediuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


Deja urla invidia in mine, dar avand in vedere ca e concediul tau cristinutza si mai mult ca sigur il meritzi....iti doresc o saptamana de relaxare si distractie, de ce nu! Si te rog eu frumos vino cu bujori in obrajori si cu aer curat in buzunare pt noi!

sincer il merit pe deplin...anul asta nu am plecat nicaieri..nu mare...nu munte..nu nimik doar medicale
insa toate lucrurile vor incepe sa devina bune
cristiana_cris
Postat pe 13 Noiembrie 2009 12:21
Intotdeauna iese soarele dupa o perioada intunecata, important ca ai trecut cu bine peste cumpana pe care ai avut-o! Pacat ca s-a racit vremea, ar fi fost super sa te fi dus si la mare, asa ca trebuie sa te multumesti cu muntele! O sa-mi lipsesti saptamana asta fata draga, dar iti doresc distractie la maxim si gandeste-te ca mai e putzintel si vin si sarbatorile de iarna
miss_darine
Postat pe 13 Noiembrie 2009 12:29
Da MISS se pare ca ne rarim ! Au mai ramas putine fete cu noi la taclale . Lipsesc la apel Ginuta , Greierash , Scorpiuta , saptamana viitoare ne paraseste si Cris si uiet cred ca ramanem doar noi doua sa bem o cafeluta ( imbunatatita ) si sa mai barfim cate ceva ! Dar sapamana viitoare o sa avem subiect de discutie doar vin alegerile nu ? CAMPANIA ELECTORALA e in toi ! Mamaia
kudika068864
Postat pe 13 Noiembrie 2009 13:00
Sigur ca da,gasim noi subiecte de discutie si de barfa, la o cafelutza fierbinte si matinala, mai ales ca si eu am program de santierist 7.30-15.30
miss_darine
Postat pe 13 Noiembrie 2009 13:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
test poligraf... 56 De la: roshkata 28 Iunie 2019 19:09
despartire 44 De la: kudika_21543 7 Februarie 2013 22:03
cum sa o fac sa ma ierte ??? 36 De la: kazy1984 11 August 2012 00:27
ce sa fac :-? 10 De la: _vio_ 22 Iunie 2011 15:54
un rapuns va rog 21 De la: bruni_eu 12 Septembrie 2009 20:11