Setari Cookie-uri

Soacrelor,, mamele de baieti ,haide-ti sa ne facem ,,,, un forum al nostru!!

cred ca ai pierdut putin esenta postului meu..nu varsta de 100 de ani era importanta.. ci restul.
si observi ca vb cu tn la persoana I singular(nu e un semn de dispret sau disrespect, doar ca pe forum suntem egali indiferent de varsta), ceea ce inseamna ca in postul precedent am generalizat si nu ma refeream doar la tine si la situatia ta. si n-ai decat sa traiesti 200 de ani din cate imi pasa mie.
baiat_anonim
Postat pe 23 Octombrie 2009 20:57
de ce va judecati asa dur nurorile oare nu ati fost la randul dvs nora ?ce credeati atunci despre soacre? slabiti-ne.
alina_oana_pachef
Postat pe 23 Octombrie 2009 21:04
De la: valitaxx, la data 2009-10-23 18:30:13
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:28:22 BRAVO!!!!!!!!!! Ce viata fericita avti voi!!


Doamna, ati patit ceva?
cred ca doamna a fost intepata de o albina drept undeva.................
FRANNNCE
Postat pe 23 Octombrie 2009 21:05
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 De behait , behaiti,..((unele din voi)) !! A paguba!!! Ca numai, gura mare ,e de unele din voi!!!Eu fac ce vreau! Cine esti sa mi faci tu program????!! Eu am ani de munca mai multi decat ii ai tu de viata!! Eu am pensie,, am casa, am bani am de toate! Stau unde vreau, fac ce vreau!! Pentru ca; i-mi permit!! Vii sa- mi faci ;program;;???? Fa-ti tie ;draguta! Program de munca!! Se pare ca; nu produci, nici ;matreata;!! In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie! Pe net voi sta cat vreau, muschii mei,! Pt ,ca stau unde vreau pe buzunarul meu!! Inteligentelor! Acolo in ;Parlament; e nevoie de asemenea ;talente; nedescoperite;!! Ca tine!!


Serios, draga mea! O singura nedumerire am... De ce folosesti asa de multe emoticoane? Ba mai mult, de ce folosesti emoticoane care exprima stari OPUSE.... de parca acum ai fi furioasa, dar tot acum te prapadesti si de ras?
In rest, chiar n-am nimic cu parerile voastre... Eu tot cu ale mele raman.
rashela
Postat pe 23 Octombrie 2009 21:08
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 20:42:49 Unele ;sunt obsedate de-a vb, in contradictoriu, cu noi! Nu inteleg ce cauta, pe forumul ns. cele de 17-20 ani??! Care ;habar; n-au pe ce planeta traiesc!! Dar isi dau si ele cu parerea!!! Habar n-au de nimic! Ieri au iesit din ;scutec! Azi ; posteaza, la soacre, la pensionare; la lacu. la dracu si la ...mama lui! Mergeti dragelor pe forumuri unde se-mparte; iubire, metode de-a invata ceva util frumos , cum sa faceti o mancare, cum sa va comportati cu iubitul,,nu in ;;gura ;soacrelor, sa dati si voi cu ,,,,scrisul, ,,,,anapoda! Sa va bagati si voi in seama! Dar se pare ca nu prea va baga nimeni in seama! Mergeti voi la nani;;;;yuma,,, sa mergeti la munca pt, ca eu la varstra ta, aveam ;3 ani de munca in carte si invatam, nu ma certam in contradictoriu, cu nimeni!! Somn usor!!

crec ca fetele astea va cam dau lectii, si la vocabular, si la felul in care se comporta. pentru ca aici dumneata doamna esti cu ofensele si cu aere de mare doamna, nu noi "proastele"
asa m-am urat de ifose de vedete! ... si ce daca numa ce am iesit din scutece? asta inseamna ca toate suntem proaste si idioate? daca da, asta inseamna ca si dvs la randu dvs ati fost la fel, asa ca nu aveti nici un drept sa ne judecati pt vezi dne aveti 8000 de ani, e exclus. nu varsta face pe om. si daca aveti 80de ani ar trebui sa ne invatati cum sa procedam, cel putin bunica mea, cand inca mai traia nu judeca pe nimeni idiferent cat gresea, explica ce gresea si ne invata cum sa trecem peste probl. nu ne arata cu degetul ca deh suntem mici si prosti. daca asa ar fii toata lumea ca dvs s-ar duce lumea asta de rapa.
acum inteleg dc sa zice ca defapt iadul e pe pamant! ati fost si dvs buna de ceva, de exemplu rau, pacat ca asa trebuie noi tinerii sa invatam de la cei in varsta! doamna soacra!
ralukutzza
Postat pe 23 Octombrie 2009 21:19
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie!

ce scuza penibila, sa inteleg ca daca termini scoala primara in urma cu cateva decenii, asta inseamna ca ti se permit greselile de ortografie? daca citeai nu mai aveai greseli de ortografie!
diana3289
Postat pe 23 Octombrie 2009 21:21
De la: rashela, la data 2009-10-23 21:08:01
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 De behait , behaiti,..((unele din voi)) !! A paguba!!! Ca numai, gura mare ,e de unele din voi!!!Eu fac ce vreau! Cine esti sa mi faci tu program????!! Eu am ani de munca mai multi decat ii ai tu de viata!! Eu am pensie,, am casa, am bani am de toate! Stau unde vreau, fac ce vreau!! Pentru ca; i-mi permit!! Vii sa- mi faci ;program;;???? Fa-ti tie ;draguta! Program de munca!! Se pare ca; nu produci, nici ;matreata;!! In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie! Pe net voi sta cat vreau, muschii mei,! Pt ,ca stau unde vreau pe buzunarul meu!! Inteligentelor! Acolo in ;Parlament; e nevoie de asemenea ;talente; nedescoperite;!! Ca tine!!


Serios, draga mea! O singura nedumerire am... De ce folosesti asa de multe emoticoane? Ba mai mult, de ce folosesti emoticoane care exprima stari OPUSE.... de parca acum ai fi furioasa, dar tot acum te prapadesti si de ras?
In rest, chiar n-am nimic cu parerile voastre... Eu tot cu ale mele raman.


nici cu semnele de punctuatie nu e prea modesta
baiat_anonim
Postat pe 23 Octombrie 2009 21:24
De la: diana3289, la data 2009-10-23 21:21:03
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie!

ce scuza penibila, sa inteleg ca daca termini scoala primara in urma cu cateva decenii, asta inseamna ca ti se permit greselile de ortografie? daca citeai nu mai aveai greseli de ortografie!


subscriu
cantafabule
Postat pe 23 Octombrie 2009 21:26
De la: cantafabule, la data 2009-10-23 21:26:13
De la: diana3289, la data 2009-10-23 21:21:03
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie!

ce scuza penibila, sa inteleg ca daca termini scoala primara in urma cu cateva decenii, asta inseamna ca ti se permit greselile de ortografie? daca citeai nu mai aveai greseli de ortografie!


subscriu
.................................... Te rog, nu ti place iesi din discutii! Tu ar trebui sa fii pe alte zone ale forumului!! la 21 ani! Scriu cum vreau si ce vreau! Nu am nevoie de ;comentarii;de la niste persoane ,,,,, care habar n-au ce-nseamna viata! Care sunt intretinute ;inca; de mamica si taticu!!! Dar se baga si ele in seama!! Dau din fleanca! Pt, ca in zona ;tineri; nu mai sunt bagate-n seama!! Hai si eu, la soacre! Sa c9omentez, desi nu stiu nimic! Vai de noi!!
kudika017520
Postat pe 24 Octombrie 2009 09:34
Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!
kudika017520
Postat pe 24 Octombrie 2009 09:42
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 20:30:43
De la: yumalai, la data 2009-10-23 19:50:26
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 De behait , behaiti,..((unele din voi)) !! A paguba!!! Ca numai, gura mare ,e de unele din voi!!!Eu fac ce vreau! Cine esti sa mi faci tu program????!! Eu am ani de munca mai multi decat ii ai tu de viata!! Eu am pensie,, am casa, am bani am de toate! Stau unde vreau, fac ce vreau!! Pentru ca; i-mi permit!! Vii sa- mi faci ;program;;???? Fa-ti tie ;draguta! Program de munca!! Se pare ca; nu produci, nici ;matreata;!! In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie! Pe net voi sta cat vreau, muschii mei,! Pt ,ca stau unde vreau pe buzunarul meu!! Inteligentelor! Acolo in ;Parlament; e nevoie de asemenea ;talente; nedescoperite;!! Ca tine!!

o sa fiu sincera ai 80 de ani DEGEABA mai bine ai avea grija de nepoti si nu te-ai mai baga pe unde nu trebuie hai pa vezi ca te cauta mos ene si nu te gaseste
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Muriti de ciuda,,ai???!! Ale vs, bunici au internet???!! Sau n-au voie??? Draga ,,,yuma,,,,,,fa- ti program la bebeii tai! Daca ii ai!! Aici esti in plus! Este un forum pt, soacre!! Sau nu mai stii sa citesti! De fapt numai gura i de voi!!

stii ceva mamaie deja m-ai calcat pe coada ce te intereseaza pe tine daca bunica mea are sau nu net, poate nici nu mai traieste eu n-am vb daca nepotii tai au sau nu net, pana la urma o sa ajung si eu soacra nu stiu de ce nu am dreptul sa imi expun parerea si da am 20 de ani dar cred ca stiu mai multe decat tine sis a fiu invidioasa pe o babatie asta e culmea
yumy
Postat pe 24 Octombrie 2009 10:00
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!

am 20 de ani nu stiu sa ma spal pe ochii dar nu abuzez de emoticoane pa pa pe aici nu e nicio soacra decat scorpia de yumalai
yumy
Postat pe 24 Octombrie 2009 10:02
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;;
N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



bai nene....tu ai probleme....asa vorbesti despre soacre ca parca as fi pielea pu**lii, niste zeitati....in marea lor majoritate sunt niste zdrente, niste prefacute, niste "credincioase" innascute , dar cand se uita la tine....te-ar macelari! topicu' asta chiar e de toata scarba! ptiu!!!!!!!!!!
anonima e mata!!!!!!!! si daca eu nu stiu sa ma spal pe ochi, inseamna ca nici tu nu stii sa te speli la piz****da! pt. ca atat te duce curu spart! nici mai mult, nici mai putin!
exact mentalitatea de soacra acra si sfrijita "sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda!". cum sa vorbesti asa ma???????????
"N-aveti azi chef de zambit!! ......Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! " si apoi un sfat de la mine....mergeti si la biserica si laudati-va Domnului ce femei bune sunteti si cum defapt voi vreti sa va aparati copchilu!
nu o ai menajera pe mamica-te da' sigur tu esti menajera ei! si aproape ca pot sa pun pariu ca baiatu' e facut din flori. d'aia si vorbesti asa.....n-ai avut soacra!
greierash_is_back
Postat pe 24 Octombrie 2009 10:23
greierash I love you si vreau sa fii soacra mea
yumy
Postat pe 24 Octombrie 2009 10:45
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!


Draga "doamna soacra" ati deschis acest topic, pt a schimba amabilitati cu alte soacre, sau doar pt a jigni generatia tanara? Va spun eu ca nicio soacra normala la mansarda, nu va intra aici doar pt a arunca cu invective in stanga si dreapta! Eu zic sa incercati sa dati dovada de maturitatea pe care doriti sa o afisati si sa va vedeti de viata dvs in liniste, fara sa mai faceti atata tam-tam aiurea pe forum! Nu de alta dar nu faceti altceva decat sa demonstrati ca soacrele sunt intr-adevar scorpii! O zi buna va doresc si dvs!
miss_darine
Postat pe 24 Octombrie 2009 10:58
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!


asta a fost cu dedicatie?

imi cer scuze daca te-ai simtit jignita de ce am scris, nu asta era intentia.
baiat_anonim
Postat pe 24 Octombrie 2009 11:26
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:34:03
De la: cantafabule, la data 2009-10-23 21:26:13
De la: diana3289, la data 2009-10-23 21:21:03
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie!

ce scuza penibila, sa inteleg ca daca termini scoala primara in urma cu cateva decenii, asta inseamna ca ti se permit greselile de ortografie? daca citeai nu mai aveai greseli de ortografie!


subscriu
.................................... Te rog, nu ti place iesi din discutii! Tu ar trebui sa fii pe alte zone ale forumului!! la 21 ani! Scriu cum vreau si ce vreau! Nu am nevoie de ;comentarii;de la niste persoane ,,,,, care habar n-au ce-nseamna viata! Care sunt intretinute ;inca; de mamica si taticu!!! Dar se baga si ele in seama!! Dau din fleanca! Pt, ca in zona ;tineri; nu mai sunt bagate-n seama!! Hai si eu, la soacre! Sa c9omentez, desi nu stiu nimic! Vai de noi!!



tanti! da de unde stiti ca ma intretin parinti...?! ha? eu nu mai stau cu ai mei de la 15 ani si am carte de munca de 3 an i!
nu stiu ce varsta aveti de fapt..nici nu-mi pasa...pt ca va comportati ca una de 14-15 ani..terbilista si grandomana..care insista in prostie...nu stiti folosii emoticonurile, nu stiti scrie corect...si cred ca cea care habar nu are cu ce se mananca viata sunteti chiar d-voastra..ca daca ati fi stiut v-ati fii desteptata pana acuma.....si nu ati fi tot insistat ca berbecul ca sa demonstrati cat sunteti de "inteleapta"......

daca mai constinuati asa.....incep sa va suspectez de prostie!
cantafabule
Postat pe 24 Octombrie 2009 11:38
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-24 10:23:20
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;;
N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



bai nene....tu ai probleme....asa vorbesti despre soacre ca parca as fi pielea pu**lii, niste zeitati....in marea lor majoritate sunt niste zdrente, niste prefacute, niste "credincioase" innascute , dar cand se uita la tine....te-ar macelari! topicu' asta chiar e de toata scarba! ptiu!!!!!!!!!!
anonima e mata!!!!!!!! si daca eu nu stiu sa ma spal pe ochi, inseamna ca nici tu nu stii sa te speli la piz****da! pt. ca atat te duce curu spart! nici mai mult, nici mai putin!
exact mentalitatea de soacra acra si sfrijita "sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda!". cum sa vorbesti asa ma???????????
"N-aveti azi chef de zambit!! ......Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! " si apoi un sfat de la mine....mergeti si la biserica si laudati-va Domnului ce femei bune sunteti si cum defapt voi vreti sa va aparati copchilu!
nu o ai menajera pe mamica-te da' sigur tu esti menajera ei! si aproape ca pot sa pun pariu ca baiatu' e facut din flori. d'aia si vorbesti asa.....n-ai avut soacra!



greierash....te-ai enervat putin?
cantafabule
Postat pe 24 Octombrie 2009 11:40
De la: kudika017520, la data 2009-10-24 09:42:38 Dragi soacre! Va astept, cu comentarii! Pentru noi am deschis acest subiect! Nu!!!!!!!!!!!!! Pentru ,cei anonimi, de 17-20-21ani, care diabia stiu sa se spele pe ochi!! Mereu intalnesc aceleasi figuri ;jalnice; care posteaza; numai ; prostii! Eram sigura ca se vor arunca si aici cu ;jignirile! Pt, ca atat le duce mintea! Nimic mai mult! Asa ca; hai soacrelor; sa nu le bagam in seama! Haideti soacrelor de baieti, sa lasam de o parte;emoticoanele;; sa suradem larg, spontan, sa moara nurorile;simtite; de ciuda! N-aveti azi chef de zambit!! Straduiti-va! Faceti ca si cum a-ti fi cu adevarat bine dispuse!! O zi buna tuturor! Ma duc sa mai muncesc ceva! Ca: n-am ;menajera; pe mamica! Va pup dulce! Pa! Pa!



Draga doamna soacra, astept in continuare sa dati dovada de maturitate. Nu intelegeti ce vreau sa spun , asa-i?

Sa nu uitati -cine seamana vant culege furtuna. O zi buna !
valitaxx
Postat pe 24 Octombrie 2009 12:49
Soacra vs nora, un conflict de cand lumea !

Am intalnit soacre ale dracu, femei rele, care nu vor sa isi lase baiatul pe mana alteia, care se implica in viata personala a cuplului etc si de aici multe scandaluri, intrigi bla bla

Insa, am intalnit si multe femei, sotii, prietene, crizate, rele, care odata vazute la bratul unui tip considera ca acel tip trebuie sa le asculte doar pe ele ! Sunt multe astfel de femei ( cum am scris mai sus ) si chit ca sunt asa, ele tot se considera victime !

Fiecare stie ce face in viata privata ( referitor la cei care posteaza la acest subiect )...Eu una, nu sunt de acord cu tot ceea ce face mama prietenului meu, insa o respect, imi vad de treaba mea si apele sunt linistite !
Summer_
Postat pe 24 Octombrie 2009 12:54
Insa, am intalnit si multe femei, sotii, prietene, crizate, rele, care odata vazute la bratul unui tip considera ca acel tip trebuie sa le asculte doar pe ele ! Sunt multe astfel de femei ( cum am scris mai sus ) si chit ca sunt asa, ele tot se considera victime !"

Acestea sunt viitoarele soacre dulci
miss_darine
Postat pe 24 Octombrie 2009 13:03
am o sugestie despre cum s-ar putea numii formul soacrelor:
cuibul de viespi!!
geo_xx
Postat pe 24 Octombrie 2009 13:17
De la: geo_xx, la data 2009-10-24 13:17:10am o sugestie despre cum s-ar putea numii formul soacrelor:
cuibul de viespi!!





geo
cantafabule
Postat pe 24 Octombrie 2009 13:22
De la: cantafabule, la data 2009-10-24 13:22:01
De la: geo_xx, la data 2009-10-24 13:17:10am o sugestie despre cum s-ar putea numii formul soacrelor:
cuibul de viespi!!





geo


cantafabule

geo_xx
Postat pe 24 Octombrie 2009 13:23
De la: geo_xx, la data 2009-10-24 13:17:10am o sugestie despre cum s-ar putea numii formul soacrelor:
cuibul de viespi!!


Eu propun talpa iadului!
Kathara
Postat pe 24 Octombrie 2009 13:48
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 16:24:14Acest forum este pentru, conversatii ::decente;: pentru persoane simtite! Cele cu vocabular colorat sa se abtina! In caz contrar o sa ma adresea, d-soarei Oana de la Kudika, sa fie ,,,scoase de pe forum!! N-am sa citesc si n-am sa bag in seama , ceea ce scriu ,, persoanele , fara educatie si ;;fara;; bun simt! Pentru linistea sufleteasca a celei de mai sus, o anunt:: Fiul meu lucreaza pe tir!! Castiga:suficient; sa si tina; sotia; doamna acasa! Sa si creasca si sa si educe copiii! Nepotii mei invata in Spania in limba spaniola, ((acolo s-au nascut amandoi)) acasa l-i se predau ore de limba romana, fac ; inot, dans iar cand nepotul (peste 2 ani) v-a avea 6ani il da la ;fotbal!! Nora acasa lucreaza pe calculator!!! Au casa lor, langa Tolledo.Noi mergem la ei iarna si ne intoarcem vara! Nora mea este maghiara din orasul meu, este; harnica, gospodina, educata si cu mult bun simt! Ma respecta si o respect! Cealalta nora este din Cubas! Sunt prietena cu ele, ma tutuiesc si mi zic pe nume! Sunt ;cele 2 fete ; pe care m-i le-am dorit dintotdeauna! In privinta ;cresterii copiilor mei, nu mi-a fost greu! Sa-i cresc singura!! , Nepotii, avem si noi grija bunicii de ei cand suntem acolo si cand vin acasa, dar nu ne bagam in ;educatia lor;!! Ii lasam pe parinti sa si-i creasca ;precum doresc;! Si ii cresc bine si frumos!!


Dumneata ai dreptul sa impui pe Kudika cine ramane si cine pleaca mai nou?

Postat pe 24 Octombrie 2009 13:57
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 16:31:00
De la: cristiana_cris, la data 2009-10-23 15:54:49
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 15:22:42 Vesnica poveste! ;;Soacrele;;! Sunt rele, soacrele, sunt ;nenorocite, soacrele sunt nesimtite!! Soacrele sunt ;;rele; dar sotii nurorilor noastre ; interesant, sunt soti buni!! Cine,, i-a adus pe lume, baietii???! Mamele!! Cine i-a educat, indrumat in viata!! Tot scorpiile de mame!! Cine incearca, imposibilul; ca ei baietii, cu iubitele, apoi sotia, sa le fie bine????!! Tot mamele!! Iata, ca vine o nora, in casa ;;soacrelor;; cu pretentii!! Nu poate vedea ;soacra;!! Nu-l suporta pe socru!! Sa plece sa dispara!! Ii urasc, pe amandoi!! I-ar ;omara;; daca ar putea!! Scumpele mele , egalele mele((soacrele)), mame de baieti,, o asemenea scumpa de ;;nora; n-o primiti in casa ;voastra;!! Regulile ,,in casa noastra, a soacrelor,, le facem ,noi,, proprietarii casei! Nu!!!! Fiul!! Nici vorba nora!! Eu n-am sa mi omor nici o nora((am 2))!!! In casa mea vine cu ideile ei si pleaca cu ale mele!! Daca: ii comvine , bine daca ,,, NU;;;acolo- i usa! Nu!! Ca nu -mi pasa de fiu, de ea Kde nepoti!! Nici vorba!! Nu comand in ;zona, ta;;; iar ,,,tu, nu comanzi in casa mea!! Asa ca; dragele mele soacre ,impuneti-va , principiile de la inceput!! Nu permiteti nimanui, sa va ;jigneasca; acasa la voi! Am de toate! Pana am reusit acest lucru, am muncit, eu si sotul, am facut ((fiind casatorita cu 2 copii, cu socru ,recasatorit, ))am muncit la serviciu, am mai cusut acasa, am fost dascal copiilor,am fost : sotie si mama,,Mi-am rezolvat cresterea copiilor la; crese -camine, !! Cu sot pe santierele patriei((singura)) fara ajutorul mamei, care n-a vrut sa ma ajute! Numai pe fratele meu, crescandu-i fetele! Nu m-am suparat! Am incercat, s-o inteleg! Le-am rezolvat toate cu sotul si copiii! Baietii mei, aveau program, de munca ,in casa! Stiu sa faca de toate! Asa i-am educat!!Nu beau, nu fumeaza, lucreaza, sunt familisti! Daca; sunt asa , datorita educatiei, cui???!! Scumpelor!! Sunt; un capricorn,,tolerant, intelegator; bun, dar daca; m-ai calcat pe bataturi cu ;nesimtirea; ai incurcat-o!! Sa traiasca soacrele, mame de baieti, cate ;;100;ani! Sa aiba ce suporta.NURORILE !!

unde sa mutat frustrarea

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Te rog sa te abtii! Dintre noi,,,, una este;;; Frustata;; dar aceea nu-s eu!! Pt, ca ; ceea ce am realizat eu tu nu vei realiza nici in ;;1000!!; Te rog sa iesi de pe acest forum!! Este;;;; al meu;! Daca nu poti sa scrii frumos, decent, la subiect;;; EXIT;;;RAPID!!! AFARA!! Daca n-o faci tu , ma adresez eu ;;d-soarei Oana si te asigur ca; n-o sa i fie dor nimanui; de postarile tale;; fara sens!! Va pup pe toate ,,nurorile;; decente, de pe Terra!!


A dat Nero foc Romei dar nu cred ca amenintand ne vei "exorciza " pe vreunul,pe topice poate posta oricine.Sic!

Postat pe 24 Octombrie 2009 14:00
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 18:24:19 De behait , behaiti,..((unele din voi)) !! A paguba!!! Ca numai, gura mare ,e de unele din voi!!!Eu fac ce vreau! Cine esti sa mi faci tu program????!! Eu am ani de munca mai multi decat ii ai tu de viata!! Eu am pensie,, am casa, am bani am de toate! Stau unde vreau, fac ce vreau!! Pentru ca; i-mi permit!! Vii sa- mi faci ;program;;???? Fa-ti tie ;draguta! Program de munca!! Se pare ca; nu produci, nici ;matreata;!! In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie! Pe net voi sta cat vreau, muschii mei,! Pt ,ca stau unde vreau pe buzunarul meu!! Inteligentelor! Acolo in ;Parlament; e nevoie de asemenea ;talente; nedescoperite;!! Ca tine!!


Si uite asa tesea marmota ....la goblenuri pe Kudika.!!!!!

Postat pe 24 Octombrie 2009 14:03
De la: kudika017520, la data 2009-10-23 20:39:17 Unele ;sunt obsedate de-a vb, in contradictoriu, cu noi! Nu inteleg ce cauta, pe forumul ns. cele de 17-20 ani??! Care ;habar; n-au pe ce planeta traiesc!! Dar isi dau si ele cu parerea!!! Habar n-au de nimic! Ieri au iesit din ;scutec! Azi ; posteaza, la soacre, la pensionare; la lacu. la dracu si la ...mama lui! Mergeti dragelor pe forumuri unde se-mparte; iubire, metode de-a invata ceva util frumos , cum sa faceti o mancare, cum sa va comportati cu iubitul,,nu in ;;gura ;soacrelor, sa dati si voi cu ,,,,srisul, anapoda!


Mai usor ca ne stropesti cu spumele de la gura.

Postat pe 24 Octombrie 2009 14:08
De la: cantafabule, la data 2009-10-23 20:54:46
nu am mai vazut asa ceva!
one man show!

ea centreaza..ea da cu capul...si sut..si goool!!


poate one mad woman show.

Postat pe 24 Octombrie 2009 14:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce mai pot sa fac? 15 De la: Miss_Stardust 17 Martie 2010 19:23
merita sa ma mai impac cu el? 33 De la: justforfun84 29 Martie 2011 17:03
e normal? 4 De la: tanusa 7 Mai 2010 11:23
un sfat ori o parere 17 De la: guru_ion 7 Noiembrie 2011 16:43
Se merita a 2 a sansa? 0 De la: 10 Martie 2011 12:52