Setari Cookie-uri

Inca o sansa ?se va schimba vreodata ???

suntem impreuna de ap 2 ani ne iubim mult reciproc dar cu toate astea au mai existat si certuri ca in orce relatie din diferite motive...nu ajungeam mai niciodata la un comun acord .eu nu suport firea lui este km gelos pe tema asta ne certam mai mult vroiam mai multa intelegere din partea lui .de fiecare data cand ne certam el devenea mai agresiv imi vorbea urat ...imi reprosa tot felul de lucruri etc.. era agresiv si fizik mi-a dat cateva palme in 2 ani..se inerveaza prea repede si atunci nu prea mai este constient ce face .apoi ai pare rau ..promite k numai face ..k incerca ... . eu ai ziceam k vreau sa ma despart de el pt k numai suport comportamnetul lui ... vroiam mai mult sa-l sperii sa se schimbe dar nu imi doream sa ne desp ....e prima mea iubire si nu imi e atat de usor sa renunt la relatia asta .l-am iertat de multe ori de fiecare data imi spunea k nu vrea sa ma piarda k ma iubeste ..k nu vd viata fara mine etc ... adevaru asta e k ma iubeste mult .o luam de la capat incercand amindoi sa facem relatia mai frumoasa dar dadeam gres mai mereu ba eu ba el .iar ajungeam la discutiile alea iar era agresiv ...iar reprosuri si tot asa .Pana cand mi-am dat seama k nu aveam nici un viitor impreuna in rituml asta ...akm chiar imi doream sa ne desparim pt k in final nu sa schimbat mai deloc.iar a inceput sa-mi ceara iertare ... k ai pare rau ...k se schimba k akm chiar a inteles kat a gresit fata de mine k nu mi-a aratat cat de mult ma iubeste .simteam k ai pare rau pt ce se intampla dar numai aveam incredere k se va schimba. tot am cedat si de data asta dupa lungi discutii am zis sa nu fiu eu aia rea sa-i mai dau ultima sansa ...i-am dato ...si bineinteles la prima cearta iar ma injurat .aici sa terminat tot ...mi-am pierdut orce incredere in el ...in schimbarea lui numai am nevoie de nimk de nicio promisiune .sunt hotarata sa ma despart de el cu toate k imi este foarte greu dar nu se mai poate . chiar dk ne iubim o relatie fara intelegere ..fara respect nu merge .ca de fiecare data ai pare rau ...doamne dar nu stiu dk nu poate sa se schimbe pt k simt k incerka asi doreste dar nu reuseste deloc nu st dk .de data asta nu vreau sa-l mai iert . mi-a zis k nu ai vine sa creada k ma poate pierde ..k nu se poate ..sai mai dau o sansa de proba si dk nu merge sa ma desp de el pt k numai vrea sa imi faca rau .e foarte trist ce sa ales din relatia noastra .e multa iubire intre noi dar nu am stiut sa aveam grija de ea .se va schimba vreodata???? sa-i mai dau o sansa ???rasp pls .pup .sper k nu v-am plictisit

Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:36
nu raspunde-ti aici k am deschis sub din greseala a aparut poza altei persoane. dk aveti placerea rasp la :sub ce va schimba vreodata ???
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:03
imi pare rau dar un om ca asta nu merita. stii proverbul lupul isi schimba parul dar naravul ba. daca vrei imi spui in ce data esti nascuta iti dau in carti
kudika081496
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:13
De la: kudika081496, la data 2009-11-07 19:13:57imi pare rau dar un om ca asta nu merita. stii proverbul lupul isi schimba parul dar naravul ba. daca vrei imi spui in ce data esti nascuta iti dau in carti
nu prea cred in carti sau altceva .am mai avut experinte dastea ne-am mai dus odata la o cunostiinta dintr-o prostie si ne-a zis k nu ramanem impreuna k eu o sa-l parsaesc din cauza comportamentului sau ...si ca el va gasi una sa-l accepte asa km e .atunci eram socati credeam un pik .seamana cu situataia noastra dar viata tio faci u
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:38
Parul ramane acelasi.Poate cu varsta sa mai apara unele modificari.
kudika023770
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:40
Stii alexa si eu am avut o situatie asemanatoare, dar multa lume mi`a spus ca nu merita. La mine a fst relatia mai scurta,dar inceputul mereu este frumos! Acum inca mai sunt cu el in liceu si cand il vad puff mi se face sila, noi mereu cnd ne certam trebuia sa ma plezneasca sau tot asa sa ma injure sa ma jigneasca, dar am spus Stop nu are rost sa`mi distrug viata pentru o persoana care nu te merita.In viata trebe sa pierzi ceva si vei castiga alceva! Stii vei suferii la inceput,este normal ,dar sincer eu nu cred ca se va schimba! Nu vreau sa`ti dau sfaturi ca nu sunt in masura sa fac asta,dar este urat cnad vezii ca persoanele care iubesc mereu sufera! Cu timpul iti vei gasi acea persoana care te va merita cu adevarat!:*
kudika340810
Postat pe 15 Decembrie 2010 18:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa mai cred? 11 De la: bia_moga 15 Februarie 2011 23:31
despartirea.un "rau" util? 15 De la: Rafinata 3 Iunie 2009 10:33
dupa atata timp.... 44 De la: fantasyblue 20 Iulie 2009 15:20
CE SA MAI FAC? 246 De la: ironia 22 Februarie 2011 11:10
O vreau inapoi :( 55 De la: daniella_s 3 Februarie 2010 17:00