Setari Cookie-uri

Am facut ce nu trebuia!am nevoie de un sfat

am 18 ani :) mda..akum :-? un an..am fost impreuna cu un baiat..F. ne-am cunoscut pe net..ne-am intalnit si ma rog,..ne-a placut unul de altul si am descis sa ramanem impr...Faza e k yo dupa doua sapt m-am desp de el..pt k ma plictisisem..Apoi mi-am facut alt pr..si am aflat k noul meu pr este vecin cu fostul..de bloc. Pe actualul de atunci sa ii spunem I. Am stat si cu el putin dar dupa aceea m-am desp si de el pt k nu vroiam sa se auda vorbe..si deja cei doi incepusera se se certe intre ei..Am mai vb cu F pe mess..si mi-a zis k atunci knd vreau sa ma intorc la el sa il caut..asta s-a intampla akum o luna jum..Eu am stat km mult pe ganduri..si timpul a trecut si F si-a facut pr..M-ai vb cu el p mess..dar ceea ce vreau sa spun e k il vreau inapoi si nush cum.pt k akum are pr..Dar totusi..mi-a zis sa il caut at knd vreau..dar knd mi-a zis nu avea pr..Un sfat pt mn..cnva?
multumesc
raza_de_soare
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:14
De la: raza_de_soare, la data 2009-11-06 22:14:38am 18 ani :) mda..akum :-? un an..am fost impreuna cu un baiat..F. ne-am cunoscut pe net..ne-am intalnit si ma rog,..ne-a placut unul de altul si am descis sa ramanem impr...Faza e k yo dupa doua sapt m-am desp de el..pt k ma plictisisem..Apoi mi-am facut alt pr..si am aflat k noul meu pr este vecin cu fostul..de bloc. Pe actualul de atunci sa ii spunem I. Am stat si cu el putin dar dupa aceea m-am desp si de el pt k nu vroiam sa se auda vorbe..si deja cei doi incepusera se se certe intre ei..Am mai vb cu F pe mess..si mi-a zis k atunci knd vreau sa ma intorc la el sa il caut..asta s-a intampla akum o luna jum..Eu am stat km mult pe ganduri..si timpul a trecut si F si-a facut pr..M-ai vb cu el p mess..dar ceea ce vreau sa spun e k il vreau inapoi si nush cum.pt k akum are pr..Dar totusi..mi-a zis sa il caut at knd vreau..dar knd mi-a zis nu avea pr..Un sfat pt mn..cnva?
multumesc


un singur sfat
gramatica limbii romane!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:34
un al doilea sfat, coerenta!
geo_xx
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:36
foloseste produse bio-al treilea sfat
mitura
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:38
De la: mitura, la data 2009-11-06 22:38:59foloseste produse bio-al treilea sfat


depinde ce zodie e...
NumaiTu
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:40
De la: NumaiTu, la data 2009-11-06 22:40:25
De la: mitura, la data 2009-11-06 22:38:59foloseste produse bio-al treilea sfat


depinde ce zodie e...
pufffer
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:24
lasa kudika....stai pe mess...ti se potriveste mai bine!
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:27
jur ca nu am inteles nimic!
FRANNNCE
Postat pe 15 Noiembrie 2009 11:17
"Un sfat pt mn..cnva?"
Da, fa-ti un nou pr (adica par)
miss_darine
Postat pe 16 Noiembrie 2009 00:20
De la: miss_darine, la data 2009-11-16 00:20:31"Un sfat pt mn..cnva?"
Da, fa-ti un nou pr (adica par)


da!! cel mai bine unu' care sa faca si pere!!
padure_nebuna
Postat pe 16 Noiembrie 2009 01:59
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
S-a despartit de mine din cauza problemelor cu politia 4 De la: Andreea_Romina_1 16 Mai 2016 08:39
Relatia mea.........simt ca se destrama....... 26 De la: kudika149571 20 Iulie 2010 16:33
Cum sa lucrez impreuna cu fosta mea prietena? 8 De la: kudika_31341 18 Aprilie 2013 12:20
viata langa o persoana falsa 12 De la: marco918 5 Ianuarie 2010 02:07
greu sa decid 45 De la: bursuka 10 Octombrie 2010 17:31