Setari Cookie-uri

Baieti, nu cedati din prima seara !!!!!!!

Nuu
De ce? tie iti place sa detii controlul ?
SweetDadyD
Postat pe 18 Ianuarie 2010 16:28
Stiti.. parerile mele sunt:
- Topicul e cam sputid, probabil deschis la plictiseala
- Nu barbatii sunt de vina ca cedeaza din prima, ca pana la urma sunt barbati si nu cred ca am sa vad vreodata un barbat caruia i se ofera o partida de sex si sa refuze (daca ii place de fata respectiva). Pentru majoritatea din cate stiu, sexul e un sport... sau astfel un barbat poate demonstra ca este "masculul alfa". Oricum, revenind... nu barbatii sunt de vina ca cedeaza din prima, ci femeile sunt alea vinovate ca se ofera pe tava oricarui "dragalas" iesit in cale. Iar daca ele ca femei nu se respecta, de ce le-ar respecta un barbat?
Suzanna
Postat pe 19 Ianuarie 2010 01:33
De la: Suzanna, la data 2010-01-19 01:33:57Stiti.. parerile mele sunt:
- Topicul e cam sputid, probabil deschis la plictiseala
- Nu barbatii sunt de vina ca cedeaza din prima, ca pana la urma sunt barbati si nu cred ca am sa vad vreodata un barbat caruia i se ofera o partida de sex si sa refuze (daca ii place de fata respectiva). Pentru majoritatea din cate stiu, sexul e un sport... sau astfel un barbat poate demonstra ca este "masculul alfa". Oricum, revenind... nu barbatii sunt de vina ca cedeaza din prima, ci femeile sunt alea vinovate ca se ofera pe tava oricarui "dragalas" iesit in cale. Iar daca ele ca femei nu se respecta, de ce le-ar respecta un barbat?


mai suzanna, topicul e deschis la bascalie, plictiseala, in anumite proportii face bine la viata de zi cu zi, ca prea ne stresam si luam totul in serios.
Pe de alta parte, hai sa nu aruncam vina in curtea vecinului.
Daca o femeie i se ofera unui barbat pe tava, el poate rezista la fel de bine ca o femeie, ca nu vrea e altceva.
Dar daca mi se dezbraca mie un barbat? Ce sa fac?
Cu toate ca sunt adepta monogamiei si relatiilor stabile, usuratic poate fi si un barbat si o femeie. Cand te mariti ce`o sa zici? Ah saracu m-a inselat ca s-a dezbracat nesimtita aia in fata lui.
Si cea mai importanta observatie fetele sunt atat de rautacioase ca aproape niciodata nu isi tin partea. Era un banc legat de chestia asta, nu mi-l amintesc in forma lui originala cine il stie sa ma completeze.
Barbatul vine dimineata acasa, sotia il intreaba dar unde ai fost dragul meu, am dormit la un prieten, ea se apuca si ii suna prietenii, 3 sustin ca a dormit la ei, unul inca sustine ca e acolo.
Acelasi scenariu vine tipa acasa dimineata, sotul suna la toate prietenele ei, nici una nu ii sustine versiunea.
Uh ce post lung, ma dor degetele, asa ca, ia sa se abtina si barbatii :D
ctwmn
Postat pe 19 Ianuarie 2010 10:11
De la: ctwmn, la data 2010-01-19 10:11:26
De la: Suzanna, la data 2010-01-19 01:33:57Stiti.. parerile mele sunt:
- Topicul e cam sputid, probabil deschis la plictiseala
- Nu barbatii sunt de vina ca cedeaza din prima, ca pana la urma sunt barbati si nu cred ca am sa vad vreodata un barbat caruia i se ofera o partida de sex si sa refuze (daca ii place de fata respectiva). Pentru majoritatea din cate stiu, sexul e un sport... sau astfel un barbat poate demonstra ca este "masculul alfa". Oricum, revenind... nu barbatii sunt de vina ca cedeaza din prima, ci femeile sunt alea vinovate ca se ofera pe tava oricarui "dragalas" iesit in cale. Iar daca ele ca femei nu se respecta, de ce le-ar respecta un barbat?


mai suzanna, topicul e deschis la bascalie, plictiseala, in anumite proportii face bine la viata de zi cu zi, ca prea ne stresam si luam totul in serios.
Pe de alta parte, hai sa nu aruncam vina in curtea vecinului.
Daca o femeie i se ofera unui barbat pe tava, el poate rezista la fel de bine ca o femeie, ca nu vrea e altceva.
Dar daca mi se dezbraca mie un barbat? Ce sa fac?
Cu toate ca sunt adepta monogamiei si relatiilor stabile, usuratic poate fi si un barbat si o femeie. Cand te mariti ce`o sa zici? Ah saracu m-a inselat ca s-a dezbracat nesimtita aia in fata lui.
Si cea mai importanta observatie fetele sunt atat de rautacioase ca aproape niciodata nu isi tin partea. Era un banc legat de chestia asta, nu mi-l amintesc in forma lui originala cine il stie sa ma completeze.
Barbatul vine dimineata acasa, sotia il intreaba dar unde ai fost dragul meu, am dormit la un prieten, ea se apuca si ii suna prietenii, 3 sustin ca a dormit la ei, unul inca sustine ca e acolo.
Acelasi scenariu vine tipa acasa dimineata, sotul suna la toate prietenele ei, nici una nu ii sustine versiunea.
Uh ce post lung, ma dor degetele, asa ca, ia sa se abtina si barbatii :D


maaaaai ctwmn mi se pare ca suana a cam puntu pe "I" dupa ce te casatoresti e altceva da pana atunci mai este!! acu fosta mea pretena sa-si fi pus pretena ei ce mai buna sa ma corupa sa vada daca o insel , credca nu ma gandeam nici o secunda:D dupa mine un barbat care refuza o partida cu cineva care arata binisor are ceva la cap

PS: Asa suntem noi facuti
adyblondutzu
Postat pe 19 Ianuarie 2010 17:29
Nu a fost deschis neaparat din plictiseala
am zis si la misto, dar si cu motiv.
motivul e ca: de obicei, barbatii spun de femei ca-s curve daca cedeaza din prima. Eu vreau sa ii fac sa-si schimbe atitudinea, adica sa nu mai cedeze din prima, ca sa nu mai aiba motiv sa le faca pe tipe curve.
sau - cei care inseala, dar nu vor ca iubita sa-i insele. e valabil acelasi lucru.

@Daddy
nu neaparat
beyoance
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:53
De la: adyblondutzu, la data 2010-01-17 17:01:19poi mai ioano cum vrei tu sa nu mai cedam din prima seara cand voi va imbracati cum va imbracati adika aproape mai deloc

PS: ai cam multe pretentii nu crezi:))????



eu? prea multe pretentii? - cred ca glumesti!!
si ce daca ne imbracam cum ne imbracam?? - trb sa rezistati eroic! valabil si pt celalalt tip care a zis ceva de genu, am uitat nicku ..
beyoance
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:00
mai blondy mai, asa sunteti pentru ca asa vreti, va convine, si le convine femeilor care sunt usuratice, la fel ca voi.
Fiecare avem capacitatea de a discerne ce e bine si ce e rau, aplicat la fiecare in parte.
Ce sa mai trebuie sa existe tot felul de oameni, barbatii care se culca din prima seara cu o femeie vor acelasi lucru care vor si femeia care se culca din prima seara cu un barbat, placere fizica, nu dezvoltare emotionala armonioasa(ma rog cat se poate).

Asa ca trebuie sa fie de toate tipurile de oameni pentru toata lumea.
Ce s-ar face unul fara celalat?
ctwmn
Postat pe 20 Ianuarie 2010 14:12
poi mai ioana credene ca rezistam eroic da pana cand???
si inca ceva cati eroi ai vazut in viatza???!!!
adyblondutzu
Postat pe 20 Ianuarie 2010 16:44
ctwmn ce vrei sa zici ca daca brad pitt vine la tine si ti se ofera doar in boxeri si cu un papion la gat lai refuza????????

poate cine stie prinde drag din prima seara de respectiva si traesc ferciti pana la primu divort.


PS: traeste clipa ca doar o viatza ai!!! si aia scurta!!!!!!
adyblondutzu
Postat pe 20 Ianuarie 2010 16:48
De la: ctwmn, la data 2010-01-19 10:11:26
De la: Suzanna, la data 2010-01-19 01:33:57Stiti.. parerile mele sunt:
- Topicul e cam sputid, probabil deschis la plictiseala
- Nu barbatii sunt de vina ca cedeaza din prima, ca pana la urma sunt barbati si nu cred ca am sa vad vreodata un barbat caruia i se ofera o partida de sex si sa refuze (daca ii place de fata respectiva). Pentru majoritatea din cate stiu, sexul e un sport... sau astfel un barbat poate demonstra ca este "masculul alfa". Oricum, revenind... nu barbatii sunt de vina ca cedeaza din prima, ci femeile sunt alea vinovate ca se ofera pe tava oricarui "dragalas" iesit in cale. Iar daca ele ca femei nu se respecta, de ce le-ar respecta un barbat?


mai suzanna, topicul e deschis la bascalie, plictiseala, in anumite proportii face bine la viata de zi cu zi, ca prea ne stresam si luam totul in serios.
Pe de alta parte, hai sa nu aruncam vina in curtea vecinului.
Daca o femeie i se ofera unui barbat pe tava, el poate rezista la fel de bine ca o femeie, ca nu vrea e altceva.
Dar daca mi se dezbraca mie un barbat? Ce sa fac?
Cu toate ca sunt adepta monogamiei si relatiilor stabile, usuratic poate fi si un barbat si o femeie. Cand te mariti ce`o sa zici? Ah saracu m-a inselat ca s-a dezbracat nesimtita aia in fata lui.
Si cea mai importanta observatie fetele sunt atat de rautacioase ca aproape niciodata nu isi tin partea. Era un banc legat de chestia asta, nu mi-l amintesc in forma lui originala cine il stie sa ma completeze.
Barbatul vine dimineata acasa, sotia il intreaba dar unde ai fost dragul meu, am dormit la un prieten, ea se apuca si ii suna prietenii, 3 sustin ca a dormit la ei, unul inca sustine ca e acolo.
Acelasi scenariu vine tipa acasa dimineata, sotul suna la toate prietenele ei, nici una nu ii sustine versiunea.
Uh ce post lung, ma dor degetele, asa ca, ia sa se abtina si barbatii :D


Bancul cred ca il stie toata lumea, dar sincer chiar e adevarat. Femeile au fost intotdeauna superficiale, din punctul meu de vedere.
Ok, nu spun nu. Barbatul rezista unei femei, asa cum fac si femeile uneori. Numai ca barbatul rezista atat timp cat nu exista acea atractie intre el si ea. Si tocmai asta e problema... Sa zicem ca luam drept exemplu ce ai spus tu. Citez: "Cand te mariti ce`o sa zici? Ah saracu m-a inselat ca s-a dezbracat nesimtita aia in fata lui."
Ei bine, nu. M-as duce si as parui'o pe respectiva. Tu ce parere ai avea? Ti-ar placea ca alta sa se dezbrace in fata sotului tau, daruindu-se pe tava lui, sau ai prefera ca femeia sa aiba un anumit respect de sine care sa o opreasca sa se dea la un barbat insurat?
Daca un barbat se dezbraca in fata unei femei nu e luat drept usuratic niciodata. E pur si simplu un barbat increzator in sine si in fortele proprii (adica, stie sigur ca nu se dezbraca degeaba si nu e refuzat). Ei bine, cand o femeie se dezbraca in fata unui barbat din prima seara, de cele mai multe ori e luata drept usuratica.
Bine, sper ca nu o sa creada lumea ca le critic pe acele femei, doar ca ele (cele care nu cauta nimic altceva decat sex) determina barbatii sa aiba acea parere despre noi nu prea placuta si anume "femeile sunt c*rve".
Suzanna
Postat pe 20 Ianuarie 2010 19:56
De la: adyblondutzu, la data 2010-01-20 16:48:28ctwmn ce vrei sa zici ca daca brad pitt vine la tine si ti se ofera doar in boxeri si cu un papion la gat lai refuza????????

poate cine stie prinde drag din prima seara de respectiva si traesc ferciti pana la primu divort.


PS: traeste clipa ca doar o viatza ai!!! si aia scurta!!!!!!


pe pitt l-as refuza din orgoliu, si daca as avea o relatie/casnicie fericita(in limitele vietii reale) da, l-as refuza, nu mi-as risca fericirea pentru o partida.
Fiecare e liber sa aleaga
ctwmn
Postat pe 21 Ianuarie 2010 13:52
pe mine mama m-a invatat sa fiu un cavaler si sa ajut tot timpul o domnisoara la anaghie..asa..ca cine sunt eu sa zic nu?
daca se dezbraca una in fata mea eu sa zic nu?...voi aveti idee cat de slabe sunt sansele sa mi se intample mie una ca asta?...pfiuu...cred ca sunt mai mari sansele sa mor in timp ce ma dezbrac eu decat sa se dezbrace ea si sa zica "ia-ma"
Iradiatu_
Postat pe 22 Ianuarie 2010 11:48
De la: Iradiatu_, la data 2010-01-22 11:48:21pe mine mama m-a invatat sa fiu un cavaler si sa ajut tot timpul o domnisoara la anaghie..asa..ca cine sunt eu sa zic nu?
daca se dezbraca una in fata mea eu sa zic nu?...voi aveti idee cat de slabe sunt sansele sa mi se intample mie una ca asta?...pfiuu...cred ca sunt mai mari sansele sa mor in timp ce ma dezbrac eu decat sa se dezbrace ea si sa zica "ia-ma"


esti fantastic!
one_size
Postat pe 22 Ianuarie 2010 11:54
De la: joana_rise, la data 2010-01-19 22:00:10
De la: adyblondutzu, la data 2010-01-17 17:01:19poi mai ioano cum vrei tu sa nu mai cedam din prima seara cand voi va imbracati cum va imbracati adika aproape mai deloc

PS: ai cam multe pretentii nu crezi:))????



eu? prea multe pretentii? - cred ca glumesti!!
si ce daca ne imbracam cum ne imbracam?? - trb sa rezistati eroic! valabil si pt celalalt tip care a zis ceva de genu, am uitat nicku ..


mai, ioana, scuza-ma ca-ti spun, dar chiar e stupid ce spui tu. stai usor, nu te alarma! poate sunt eu prea depasita de situatie. eu vin in pace la tine, ca vad ca incep sa-mi fac dusmani si mie mi-e frica de dusmani. d-aia cand m-ai luat as atare si cu "fata draga", eu ma sperii.
sa revin la subiect, tu vii cu o poza in chiloti, ai un nickname sinonim cu rasaritul sau eventual cu "a scula" ceva (scuza-mi imaginatia bogata)si te ofuschezi ca cedeaza astia nervos cu una cu doua, si nu "rezista eroic".

sau... asa vezi tu egalitatea intre sexe? te-ai gandit ca daca noi suntem condamnate de societate daca ne curvasarim si noi putin si ii schimbam ca pe sosete, sa se abtina si ei ,nu?

pai, normal! ce inseamna tratamentul asta preferential?
Boca
Postat pe 22 Ianuarie 2010 11:57
De la: Iradiatu_, la data 2010-01-22 11:48:21pe mine mama m-a invatat sa fiu un cavaler si sa ajut tot timpul o domnisoara la anaghie..asa..ca cine sunt eu sa zic nu?
daca se dezbraca una in fata mea eu sa zic nu?...voi aveti idee cat de slabe sunt sansele sa mi se intample mie una ca asta?...pfiuu...cred ca sunt mai mari sansele sa mor in timp ce ma dezbrac eu decat sa se dezbrace ea si sa zica "ia-ma"


iradiatule aici gandim la fel da ai ziso u mai bine decat puteam io so zic :D

si boca chiar a reusit sapuna punctul pe "I"!!!!!!!!!!!!!111
adyblondutzu
Postat pe 22 Ianuarie 2010 16:21
De la: Iradiatu_, la data 2010-01-22 11:48:21pe mine mama m-a invatat sa fiu un cavaler si sa ajut tot timpul o domnisoara la anaghie..asa..ca cine sunt eu sa zic nu?
daca se dezbraca una in fata mea eu sa zic nu?...voi aveti idee cat de slabe sunt sansele sa mi se intample mie una ca asta?...pfiuu...cred ca sunt mai mari sansele sa mor in timp ce ma dezbrac eu decat sa se dezbrace ea si sa zica "ia-ma"



[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]...toti astia din botosani cand scot o duma te prapadesti de ras[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]...
freakbabe
Postat pe 22 Ianuarie 2010 16:32
Boca - are vreo relevanta daca iti zic ca at cand am deschis topicul aveam o poza cu o lumanare? :))
PS: daca ti se pare stupid - ce cauti aici? go go go...
PPS: deschide si tu un topic cu ceva inteligent daca astea nu te satisfac

Iradiatu_ - pai atunci daca sunt slabe sansele sa ti se intampla asta, de ce mai vorbim? ...

Suzana - ei nu sunt luati drept usuratici PT CA NIMENI NU LE SPUNE ASTA. in schimb, femeilor li se spune ;)
hai sa schimbam regulile.

Ady - si eroii, si lasii , mai devreme sau mai tarziu mor. Ce vrei sa fii? - lash sau erou ?
beyoance
Postat pe 22 Ianuarie 2010 17:00
pentru ca tot atat de slabe sunt si sansele sa ajung cel mai mare luptator ninja..da asta nu inseamna ca nu ma inchipui un erou de legenda ce spulbera dusmani in stanga si-n dreapta ...pam..pam
Iradiatu_
Postat pe 22 Ianuarie 2010 17:26
De la: joana_rise, la data 2010-01-22 17:00:04Boca - are vreo relevanta daca iti zic ca at cand am deschis topicul aveam o poza cu o lumanare? :))
PS: daca ti se pare stupid - ce cauti aici? go go go...
PPS: deschide si tu un topic cu ceva inteligent daca astea nu te satisfac
[quote]

da, are putina relevanta!
am spus ca mi se parea stupid ce ai spus tu unde te-am citat, nu topicul
ma satisfac astea, si inca cum! nu tin neaparat sa deschid si eu un topic, sunt destule care acopera majoritatea subiectelor. oricine e liber sa aiba o parere
Boca
Postat pe 22 Ianuarie 2010 17:29
ce de eroi avem aici
yumy
Postat pe 22 Ianuarie 2010 17:35
ti-am zis ca poti deschide unul inteligent pt ca tineam minte ca in prima ta postare pe acesta ai zis ca stiai tu ca e stupid si de aia il ocoleai .
ce am zis eu ti se pare stupid. ok
zi-mi tu ceva inteligent. ceva ce are leg cu topicul...


Iradiatu_ - iti doresc succes!
beyoance
Postat pe 22 Ianuarie 2010 18:48
De la: joana_rise, la data 2010-01-22 17:00:04Boca - are vreo relevanta daca iti zic ca at cand am deschis topicul aveam o poza cu o lumanare? :))
PS: daca ti se pare stupid - ce cauti aici? go go go...
PPS: deschide si tu un topic cu ceva inteligent daca astea nu te satisfac

Iradiatu_ - pai atunci daca sunt slabe sansele sa ti se intampla asta, de ce mai vorbim? ...

Suzana - ei nu sunt luati drept usuratici PT CA NIMENI NU LE SPUNE ASTA. in schimb, femeilor li se spune ;)
hai sa schimbam regulile.

Ady - si eroii, si lasii , mai devreme sau mai tarziu mor. Ce vrei sa fii? - lash sau erou ?


Am mai scris odata si nu s-a postat.. ma enerveaza cand se intampla.
Joana.. ei nu au de ce sa fie luati drept usuratici, ca ei nu au pasarica. Ei sunt sexul tare, noi suntem sexul frumos.
Sexul tare are dreptul sa faca ce vrea, cu cine vrea, de cate ori vrea. Sexul frumos are si el dreptul asta, atat timp cat nu afla nimeni, ca altfel stim toti la ce vorbe se ajunge.
Cum ziceam si mai sus... pentru barbati o noua femeie in pat e ca o noua medalie cu ajutorul careia se poate lauda prietenilor de experienta capatata. Cred ca nu esti chiar asa de naiva si stii si tu ca pentru majoritatea barbatilor sexul e cel mai adorat sport. In momentul in care vine o tipa pe jumatate dezbracata(nu de alta, da asa e moda acum) in fata lui si ii promite o partida salbatica, fara alte complicatii si implicatii sentimentale( si bineinteles- Gratis)tu CHIAR te astepti sa refuze?? Nu de alta, dar daca ar refuza ar fi cel mai mare bou din istorie(nu sunt inclusi barbatii insurati, cel putin cei care isi iubesc partenerele). Sincer, daca as vedea un barbat refuzand o partida de sex cu o zeita in adevaratul sens al cuvantului... eu m-as duce la el si l-as da cu ,virgula, capul de pereti.

Sfatul meu? Nu ii provoca daca nu vrei sa iti cedeze.
Suzanna
Postat pe 22 Ianuarie 2010 22:17
Apropo joana_rise
Admir faptul ca esti feminista... insa daca chiar vrei egalitate intre sexe, apuca-te de invatat si mecanica.. pentru ca o feminista nu va accepta ajutorul unui barbat cand i se va strica masina.. si de asemenea fa muschi, ca feministele isi muta singurele mobila prin casa.
Sper ca nu am fost nesimtita... ce e drept si eu sunt pro egalitatii intre sexe... dar totusi, egalitatea aceea la care aspiri tu nu va fi niciodata cu adevarat "egala" daca ma intelegi.
Suzanna
Postat pe 22 Ianuarie 2010 22:26
Nu vreau sa par feminista, dar, de asemenea nu as vrea sa se ajunga ca 100% din barbati sa-si insele nevestele.
si nu, nu vreau ca femeile sa devina niste curve - doar glumeam cu asta.
mi-ar placea sa fie ...fidelitate.
dar, daca nu e , let's fu..
si in plus nu am de ce sa fiu mecanic, sincer, pt ca in cond astea ar trb si ei sa invete sa faca copii si n au cum.
stiu ca nu poate fi egalitate, pt ca suntem complementari. - dar m-am saturat de oameni care inseala. - dar -pe de alta parte, if u can't beat them, join`em - nuu?? la asta se va ajunge ;)
beyoance
Postat pe 22 Ianuarie 2010 22:47
moa'..dar lasa-i sa cedeze..sa dam vina numa' pe ei
ionelaela
Postat pe 22 Ianuarie 2010 23:32
De la: joana_rise, la data 2010-01-22 22:47:43Nu vreau sa par feminista, dar, de asemenea nu as vrea sa se ajunga ca 100% din barbati sa-si insele nevestele.
si nu, nu vreau ca femeile sa devina niste curve - doar glumeam cu asta.
mi-ar placea sa fie ...fidelitate.
dar, daca nu e , let's fu..
si in plus nu am de ce sa fiu mecanic, sincer, pt ca in cond astea ar trb si ei sa invete sa faca copii si n au cum.
stiu ca nu poate fi egalitate, pt ca suntem complementari. - dar m-am saturat de oameni care inseala. - dar -pe de alta parte, if u can't beat them, join`em - nuu?? la asta se va ajunge ;)


Repet ce am zis mai sus: daca nu vrei sa iti cedeze, nu ii provoca.
Mai degraba discuti cu fetele sa nu mai iasa din casa in bluzite transparente si cat mai scurte, sau cu pantaloni scurti prin care de fapt se vede juma' de fund. Pentru ca din cauza acelor fettite inseala barbatii. Nu e vina lor ca vine femeia la ei in fata si le intareste organul.Iar fidelitatea pe de alta parte exista, atat timp cat femeia stie sa isi satisfaca partenerul si invers.
Inselatul e doar alegerea pe care o face fiecare, fie ca e femeie fie ca e barbat; si de obicei are loc din cauza unor motive. Cand nu vor mai fi motive de inselat, va exista fidelitatea.
Suzanna
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:18
joana: ai dreptate
suzanna: ai dreptate

my bad! uneori ma arunc cu capul ianinte, dar pe prima pagina nu se spunea nimic concret, acum discutia a luat o alta turnura. am prea multe de zis si imi pare rau ca e tarziu pt creierul meu si sunt la munca, ca as avea de dezvoltat. revin!
Boca
Postat pe 23 Ianuarie 2010 20:31
@ Suzanna:
1. nu inteleg de ce dai atata quote, daca n-are sens.

2. "Mai degraba discuti cu fetele sa nu mai iasa din casa in bluzite transparente si cat mai scurte, sau cu pantaloni scurti prin care de fapt se vede juma' de fund. Pentru ca din cauza acelor fettite inseala barbatii." -ai zis.

ei bine, iti GARANTEZ ca tipilor nu le trebuie neaparat asa ceva sa vada ca sa insele. Vrei, ma crezi, nu, nu. u`r problem.

"Nu e vina lor ca vine femeia la ei in fata si le intareste organul"
--- hahahahha, sincer, noi 2 nu ne potrivim sa avem discutii, facem parte din lumi diferite asa ca mai bine incetam :))))

serios ca in lumea MEA - adik din ce mi s-a int si din ce observ IN JUR, nu trb sa te duci tu la ei. vin ei la tine, daca te plac/doresc and stuff. :)))
oricum, ti-am zis, avem puncte de vedere diferite si mai bine o lasam moarta.
beyoance
Postat pe 24 Ianuarie 2010 12:31
De la: joana_rise, la data 2010-01-22 17:00:04Boca - are vreo relevanta daca iti zic ca at cand am deschis topicul aveam o poza cu o lumanare? :))
PS: daca ti se pare stupid - ce cauti aici? go go go...
PPS: deschide si tu un topic cu ceva inteligent daca astea nu te satisfac

Iradiatu_ - pai atunci daca sunt slabe sansele sa ti se intampla asta, de ce mai vorbim? ...

Suzana - ei nu sunt luati drept usuratici PT CA NIMENI NU LE SPUNE ASTA. in schimb, femeilor li se spune ;)
hai sa schimbam regulile.

Ady - si eroii, si lasii , mai devreme sau mai tarziu mor. Ce vrei sa fii? - lash sau erou ?


sincer prefer sa fiu erou !!!!!
da ca sa traiesc mai mult si fericit bine inteles :D:D:> aleg sa fiu lasss!!
acu io am zis parerea mea tu sa numi sari in cap ok???

PS: sunt multi barbati care gandesc ca mine( majoritatea) parerea mea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
adyblondutzu
Postat pe 24 Ianuarie 2010 18:39
stiu ady ca esti sincer...si ca majoritatea prefera sa fie asa.
de asta si sunt asa multi eroi :)
beyoance
Postat pe 24 Ianuarie 2010 21:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un articol extrem de bun 1 De la: kudika147642 18 Martie 2010 19:11
Femeile Scorpion aer de independenta si magnetism?! 5 De la: animallover 22 August 2011 19:36
Sa ma despart sau nu de iubitul meu?! 17 De la: BUBU_84 21 Decembrie 2012 15:54
caut iubit virgin 970 De la: SCufita_rosie_rosie 14 Ianuarie 2021 13:12
barbati 4 De la: Adela_Mihnea_1 30 Mai 2014 00:19