Setari Cookie-uri

o casnicie de aproape 4 ani sau o iubire ce arde mocnit???

De la: _curly, la data 2009-11-10 12:47:34
De la: FRANNNCE, la data 2009-11-10 12:46:08
De la: _curly, la data 2009-11-10 11:32:44nu stiu dc nu ma intreaba nimeni pe mine.
ca io stiu cel mai bine
pupici feteleeee
iti dai seama ca cireasa de pe tort lipsea...pupicei in asteptarea protagonistei telenuvelei!


franceee
te tzuc tare de tot fata draga
esti o bucurie de fomeie adevarata
nu ma mai lauda ca mi se urca la cap....... auzi chiar ma gindeam la tine ca le gasesti pe c...e dupa miros parca ai fi sora cu mine te pupic si te las aci om de baza ca plec pe la ora 2 sa muncesc putin si nu pot sa fiu pe faza!
FRANNNCE
Postat pe 10 Noiembrie 2009 12:55
vai ce crude sunteti voi doamnelor.....era sa fac atac de panica.....am cerut un sfat obiectiv....nu subiectiv....tinand cont de posturile mele de mai demult.....dar se pare ca civilizatia si bunul simt lipsesc cu desavarsire pe le unele dintre voi.....ma abtin in a face prea m,ulte comentarii ...si ma opresc decat la a va spune un singur lucru: aveti grija de voi mai bine si nu judecati omul dupa aparente.....si invatati sa vorbiti romaneste....nu tiganeste...nu k as fi rasista....va poop dulce ...doamnelor.....
alinaaaaaa
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:42
De la: alinaaaaaa, la data 2009-11-10 15:42:44vai ce crude sunteti voi doamnelor.....era sa fac atac de panica.....am cerut un sfat obiectiv....nu subiectiv....tinand cont de posturile mele de mai demult.....dar se pare ca civilizatia si bunul simt lipsesc cu desavarsire pe le unele dintre voi.....ma abtin in a face prea m,ulte comentarii ...si ma opresc decat la a va spune un singur lucru: aveti grija de voi mai bine si nu judecati omul dupa aparente.....si invatati sa vorbiti romaneste....nu tiganeste...nu k as fi rasista....va poop dulce ...doamnelor.....


Draga distrugatoare de mariaje tiganie e ceea ce faci tu ,daca povestile sunt reale bineinteles, mai bine " tiganci" ca noi dar cu ceva valori morale decat o dezinhibata ca tine care pentru simpla ei placere calca pe altii in picioare." Succesuri" la vanatoare de fraieri insurati!

Postat pe 11 Noiembrie 2009 07:41
De la: alinaaaaaa, la data 2009-11-10 15:42:44vai ce crude sunteti voi doamnelor.....era sa fac atac de panica.....am cerut un sfat obiectiv....nu subiectiv....tinand cont de posturile mele de mai demult.....dar se pare ca civilizatia si bunul simt lipsesc cu desavarsire pe le unele dintre voi.....ma abtin in a face prea m,ulte comentarii ...si ma opresc decat la a va spune un singur lucru: aveti grija de voi mai bine si nu judecati omul dupa aparente.....si invatati sa vorbiti romaneste....nu tiganeste...nu k as fi rasista....va poop dulce ...doamnelor.....


v-am spus eu fetelor ca va fi tare inversunata"doamna" ca nu suntem de acord cu escapadele si "pasiunile"ei?
Dontyyy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:39
De la: Dontyyy, la data 2009-11-11 09:39:23
De la: alinaaaaaa, la data 2009-11-10 15:42:44vai ce crude sunteti voi doamnelor.....era sa fac atac de panica.....am cerut un sfat obiectiv....nu subiectiv....tinand cont de posturile mele de mai demult.....dar se pare ca civilizatia si bunul simt lipsesc cu desavarsire pe le unele dintre voi.....ma abtin in a face prea m,ulte comentarii ...si ma opresc decat la a va spune un singur lucru: aveti grija de voi mai bine si nu judecati omul dupa aparente.....si invatati sa vorbiti romaneste....nu tiganeste...nu k as fi rasista....va poop dulce ...doamnelor.....


v-am spus eu fetelor ca va fi tare inversunata"doamna" ca nu suntem de acord cu escapadele si "pasiunile"ei?


Eh,de-aia nu mai putem noi.Sa fim noi sanatoase ca parazite de astea ca ea sunt mai multe si se raspandesc mai rau ca gripa porcina.

Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:43
De la: alinaaaaaa, la data 2009-11-10 15:42:44vai ce crude sunteti voi doamnelor.....era sa fac atac de panica.....am cerut un sfat obiectiv....nu subiectiv....tinand cont de posturile mele de mai demult.....dar se pare ca civilizatia si bunul simt lipsesc cu desavarsire pe le unele dintre voi.....ma abtin in a face prea m,ulte comentarii ...si ma opresc decat la a va spune un singur lucru: aveti grija de voi mai bine si nu judecati omul dupa aparente.....si invatati sa vorbiti romaneste....nu tiganeste...nu k as fi rasista....va poop dulce ...doamnelor.....
in loc de atac de panica ti-l recomand pe cel de cord........repede si fara chinuri! daca eram in asentimentul tau eram civilizate si cu bun simt.........te crezi desteapta si ne faci inidirect tiganci! pai draguta mai bine tiganca ca mine decit c...a ca tine! apropos sa stii ca lucrez intr-o institutie care ajuta defavorizatii (tiganii) si nu am cunoscut nici o tiganca c..,spargatoare de case nici atit! pina la urma e viata ta si faci ce vrei ca oricum in viata toti primim pe masura faptelor mùai devreme sau mai tirziu!
FRANNNCE
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:43
De la: scorpio67, la data 2009-11-11 09:43:40
De la: Dontyyy, la data 2009-11-11 09:39:23
De la: alinaaaaaa, la data 2009-11-10 15:42:44vai ce crude sunteti voi doamnelor.....era sa fac atac de panica.....am cerut un sfat obiectiv....nu subiectiv....tinand cont de posturile mele de mai demult.....dar se pare ca civilizatia si bunul simt lipsesc cu desavarsire pe le unele dintre voi.....ma abtin in a face prea m,ulte comentarii ...si ma opresc decat la a va spune un singur lucru: aveti grija de voi mai bine si nu judecati omul dupa aparente.....si invatati sa vorbiti romaneste....nu tiganeste...nu k as fi rasista....va poop dulce ...doamnelor.....


v-am spus eu fetelor ca va fi tare inversunata"doamna" ca nu suntem de acord cu escapadele si "pasiunile"ei?


Eh,de-aia nu mai putem noi.Sa fim noi sanatoase ca parazite de astea ca ea sunt mai multe si se raspandesc mai rau ca gripa porcina.
si nici vaccin nu exista...........
FRANNNCE
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:45
De la: alinaaaaaa, la data 2009-11-10 15:42:44vai ce crude sunteti voi doamnelor.....era sa fac atac de panica.....am cerut un sfat obiectiv....nu subiectiv....tinand cont de posturile mele de mai demult.....dar se pare ca civilizatia si bunul simt lipsesc cu desavarsire pe le unele dintre voi.....ma abtin in a face prea m,ulte comentarii ...si ma opresc decat la a va spune un singur lucru: aveti grija de voi mai bine si nu judecati omul dupa aparente.....si invatati sa vorbiti romaneste....nu tiganeste...nu k as fi rasista....va poop dulce ...doamnelor.....


Draga mea,din cate observ nu prea iti convin sfaturile ce ti le-am dat.Probabil ca doar vroiai o aprobare,ca in numele presupusei "iubiri ce arde mocnit",sa iti spunem sa lupti pentru finul vostru.Ei bine,e decizia ta pana la urma.Numai bine
amondineeee
Postat pe 17 Noiembrie 2009 11:30
pacat de bb care e pe drum al finei,sincera nu am fost o sfanta inainte de casatorie,dar daca ne batem joc pentru ce mai legam barbati de noi,poate-si gasesc o sotie adevarata si iubitoare,nu una care-l saboteaza...stiu o prietena care m-i l-a cerut pe iubitul meu atunci sotul meu acum la o intalnire,sotul meu nu ar fi dat doi bani pe ea,si ea e casatorita si il inseala si el pe ea i-am prins pe fiecare in parte,sincer nici nu as vrea sa am oameni din astia in casa mea,distanta e buna in astfel de cazuri...sfat pentru alinaaa dc nu-ti iubesti sotul lasa-l,dar lasa-l si pe fin sa-si creasca copilul alaturi de sotie,sa fie o familie,daca tu nu ai o fam asta nu inseamna ca nici ei nu merita s-o aiba si cred ca ei se iubesc,tu esti in plus...!
crisstinna24
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:01
4 ani de casnicie pentru unele sunt multi, pentru altele sunt putini. Insa, daca sentimentele pentru sotul tau s-au dus in 4 ani, cat crezi ca vor dura pentru viitorul fin?
Crezi ca el ar fi dispus sa renunte la familia lui care urmeaza sa si-o faca pentru o nasa nestatornica?
Daca intr-adevar vrei sa-ti traiesti viata, e dreptul tau, fa-o! Dar gaseste-ti pe cineva fara obligatii!
Nu cred ca esti chiar asa de neagra la suflet sa distrugi o familie! Dragostea este trecatoare, insa a avea pe cineva langa tine cand ai nevoie de el, sa te bazezi pe el, e mare lucru !
Si daca crezi ca nu rezisti ispitei, mai bine nu i-ai cununa. Pentru ca nu se stie ce va iesi si atunci chiar ca vei distruge o familie.
quantex
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:33
fata cred ca esti nebuna...
gyulllyyya
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce te faci daca el e urat? 59 De la: supermiki 3 Decembrie 2009 15:29
ce se intampla:( 6 De la: kudika043628 15 Iulie 2009 18:14
Femeile maltratate... 104 De la: km3lia1981 4 Iulie 2012 15:34
ce parere aveti despre relatia dintre un profesor si o eleva ? 19 De la: kudika066423 20 Septembrie 2009 11:55
EU ,CRISTINA 14 De la: scorpio67 8 Mai 2011 19:33