Setari Cookie-uri

relatie imposibila...interzisa :((

e a 2a oara knd scriu...si nu prea stiu qm sa incep...in fine ...k sa se poata face legatura cu ce voi scrie aqm...,voi spune asa,am o rel cu un tip de vreo 3 ani..pana aici,nimik nou...iesit din comun...,DAR...in astia 3 ani nu am ajuns sa-l iubesc,poate doar sa tin la el si atat...in fine,de vreo luna jumate,am cunoscut un tip,toate bune si frumoase...ne-am combinat!!!
DAR,marea problema este ca acest "tip",este insurat de vreo 7 ani si in plus,mai are si 2 copii: ...la-nceput n-am stiut care-i situatia lui...
apoi dintr-o intamplare(mi-a zis ca are 27 de ani,iar yo am aflat ca are 32),am incercat sa aflu tot mai multe despre el...Treaba e ca m-a deranjat enorm...,dar am zis ca daca e sa mai fie cv intre noi,sa nu ne implikam sentimental!!!!Asa am si facut,cel putin eu!!
dar el...,a-nceput deja sa-mi spuna ca tine la mine,ca vrea sa fie mai tot timpul cu mine...si bla bla bla bla...in plus a-nceput sa-si km scoata fata aia de tip gelos(knd vine vb de prietenul meu)..si i-am tot repetat faptul ca ce e intre noi,e cv strict "sexual",fara sentimente...ca yo n-as putea niciodata sa pun sentimente pt cineva care practic nu va fi niciodata al meu(el)...k practic mi-e interzis prin lege asta...:((
dar el nu si nu...ma bate gandul sa o termin q el,dar ...mai e si partea aia cu sexul...cel putin,in plan sexual sunt cea mai fericita cand sunt q el...si nu prea imi vine sa renunt:(sunt intr-o oarecare dilema...in plus nu e exclus faptul ca as putea sa -ncep sa tin la el...si nu asta-mi doresc:(...help!!!ce sa fac?mi-as asculta instinctul,,,dar de multe ori am dat gres ascultandu-l!!!voi fetelor,ce-ati face?
cheryevampire
Postat pe 11 Decembrie 2009 17:31
De la: cheryevampire, la data 2009-12-11 17:31:26e a 2a oara knd scriu...si nu prea stiu qm sa incep...in fine ...k sa se poata face legatura cu ce voi scrie aqm...,voi spune asa,am o rel cu un tip de vreo 3 ani..pana aici,nimik nou...iesit din comun...,DAR...in astia 3 ani nu am ajuns sa-l iubesc,poate doar sa tin la el si atat...in fine,de vreo luna jumate,am cunoscut un tip,toate bune si frumoase...ne-am combinat!!!
DAR,marea problema este ca acest "tip",este insurat de vreo 7 ani si in plus,mai are si 2 copii: ...la-nceput n-am stiut care-i situatia lui...
apoi dintr-o intamplare(mi-a zis ca are 27 de ani,iar yo am aflat ca are 32),am incercat sa aflu tot mai multe despre el...Treaba e ca m-a deranjat enorm...,dar am zis ca daca e sa mai fie cv intre noi,sa nu ne implikam sentimental!!!!Asa am si facut,cel putin eu!!
dar el...,a-nceput deja sa-mi spuna ca tine la mine,ca vrea sa fie mai tot timpul cu mine...si bla bla bla bla...in plus a-nceput sa-si km scoata fata aia de tip gelos(knd vine vb de prietenul meu)..si i-am tot repetat faptul ca ce e intre noi,e cv strict "sexual",fara sentimente...ca yo n-as putea niciodata sa pun sentimente pt cineva care practic nu va fi niciodata al meu(el)...k practic mi-e interzis prin lege asta...:((
dar el nu si nu...ma bate gandul sa o termin q el,dar ...mai e si partea aia cu sexul...cel putin,in plan sexual sunt cea mai fericita cand sunt q el...si nu prea imi vine sa renunt:(sunt intr-o oarecare dilema...in plus nu e exclus faptul ca as putea sa -ncep sa tin la el...si nu asta-mi doresc:(...help!!!ce sa fac?mi-as asculta instinctul,,,dar de multe ori am dat gres ascultandu-l!!!voi fetelor,ce-ati face?


iti place sa fii cealalta? nu are rost sa te complici...esti tanara,poti gasi partide mai bune decat el...el poate te ia doar ca pe o distractie,nimic mai mult, a demonstrat de la inceput ca e un mincinos...taie-i oxigenul de pe acum inainte sa fie prea tarziu.bafta
freakbabe
Postat pe 11 Decembrie 2009 18:22
"combinate" cu el, crestei copii, si la o varsta o sa vezi ca ai gresit.
dar insist sa ma asculti pt ca ne'ai cerut parerea despre ceva foarte important din viata ta.
felixcat
Postat pe 11 Decembrie 2009 23:03
Relatia e imposibila si interzisa din cauza ca esti implicata intre-o relatie de 3 ani sau ca e el casatorit ?
iris_4_ever
Postat pe 11 Decembrie 2009 23:54
De la: cheryevampire, la data 2009-12-11 17:31:26e a 2a oara knd scriu...si nu prea stiu qm sa incep...in fine ...k sa se poata face legatura cu ce voi scrie aqm...,voi spune asa,am o rel cu un tip de vreo 3 ani..pana aici,nimik nou...iesit din comun...,DAR...in astia 3 ani nu am ajuns sa-l iubesc,poate doar sa tin la el si atat...in fine,de vreo luna jumate,am cunoscut un tip,toate bune si frumoase...ne-am combinat!!!
DAR,marea problema este ca acest "tip",este insurat de vreo 7 ani si in plus,mai are si 2 copii: ...la-nceput n-am stiut care-i situatia lui...
apoi dintr-o intamplare(mi-a zis ca are 27 de ani,iar yo am aflat ca are 32),am incercat sa aflu tot mai multe despre el...Treaba e ca m-a deranjat enorm...,dar am zis ca daca e sa mai fie cv intre noi,sa nu ne implikam sentimental!!!!Asa am si facut,cel putin eu!!
dar el...,a-nceput deja sa-mi spuna ca tine la mine,ca vrea sa fie mai tot timpul cu mine...si bla bla bla bla...in plus a-nceput sa-si km scoata fata aia de tip gelos(knd vine vb de prietenul meu)..si i-am tot repetat faptul ca ce e intre noi,e cv strict "sexual",fara sentimente...ca yo n-as putea niciodata sa pun sentimente pt cineva care practic nu va fi niciodata al meu(el)...k practic mi-e interzis prin lege asta...:((
dar el nu si nu...ma bate gandul sa o termin q el,dar ...mai e si partea aia cu sexul...cel putin,in plan sexual sunt cea mai fericita cand sunt q el...si nu prea imi vine sa renunt:(sunt intr-o oarecare dilema...in plus nu e exclus faptul ca as putea sa -ncep sa tin la el...si nu asta-mi doresc:(...help!!!ce sa fac?mi-as asculta instinctul,,,dar de multe ori am dat gres ascultandu-l!!!voi fetelor,ce-ati face?


Lasa-l pe cel insurat si maia les nu te implica sentimental ! El este smecher, joaca la doua capete, arata-i ca tu esti mai smechera, pana la urma else joaca cu focul si merita putina bataie de joc ;)
Summer_
Postat pe 12 Decembrie 2009 00:01
mda...ai dreptate:
cheryevampire
Postat pe 12 Decembrie 2009 08:06
relatia mea de 3 ani..nu conteaza,in plus,n-are niciun viitor...treaba e la el...ideea e ca ,eu nu-mi doresc nimik serios in ceea ce priveste "relatia mea" cu el...doar ca era o aluzie ,la faptul ca nu stiu qm as reactiona daca as incepe sa tin la el...
cheryevampire
Postat pe 12 Decembrie 2009 08:09
[mda....ar fi o treaba..dar te voi chema pe tine sa ma ajuti la cresterea copiilor...nu de alta,dar nu cred ca ma descurc...si-n plus,nu-mi plac copii
cheryevampire
Postat pe 12 Decembrie 2009 08:11
De la: felixcat, la data 2009-12-11 23:03:47"combinate" cu el, crestei copii, si la o varsta o sa vezi ca ai gresit.
dar insist sa ma asculti pt ca ne'ai cerut parerea despre ceva foarte important din viata ta.



[mda....ar fi o treaba..dar te voi chema pe tine sa ma ajuti la cresterea copiilor...nu de alta,dar nu cred ca ma descurc...si-n plus,nu-mi plac copii
cheryevampire
Postat pe 12 Decembrie 2009 08:12
De la: cheryevampire, la data 2009-12-12 08:09:51relatia mea de 3 ani..nu conteaza,in plus,n-are niciun viitor...treaba e la el...ideea e ca ,eu nu-mi doresc nimik serios in ceea ce priveste "relatia mea" cu el...doar ca era o aluzie ,la faptul ca nu stiu qm as reactiona daca as incepe sa tin la el...


Daca te doare in paispe de relatia iubitul si in cot de relatia cu amantul atunci care e problema ?

Titlul lasa de inteles ca suferi , ca pana mea , nu puteti fi impreuna dar tu defapt vrei doar un f ut ai sanatos de la tatal a doi copii si atata tot .
iris_4_ever
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:07
Si unde-i dilema?
Lucia38
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:28
a ramas putin....cuplata...
_oktober_
Postat pe 12 Decembrie 2009 10:06
Pai tot scapa de obsesie de vreo luna jumate si tot nu i-a trecut
iris_4_ever
Postat pe 12 Decembrie 2009 21:14
Pai daca-i asa de nesatula sa-si mai caute unul care s-o satifaca indeplin.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Decembrie 2009 21:27
Pai unde crezi ca mai gaseste un tip la 32 de ani ,care s-a insurat la 25 si are deja 2 puradei ?

Sau nu esti la curent cu faptul ca doar specia asta de barbat se pricepe la f*** ?
iris_4_ever
Postat pe 12 Decembrie 2009 21:41
sa vedem daca am inteles...
ai o relatie de 3 ani..de dragul de a nu fi totalmente singura
ai cunoscut un tip care...**** incredibil,dar e insurat are copii si pe deaspura(ar fi de ajuns atat pt unii) mai are si tupeul nesimtit (parerea mea) SA FIE GELOS
e bine?

sfatul meu..nu merita sa stai cu cineva..doar ca sa ai cu cine merge la nunti...
iar celalalt..foloseste-l pana te plictisesti..iar daca te indragostesti..fugi cat te tin picioarele

ps:totusi..nu o lungi cu el,nu cred ca vrei sa ai o familie pe constiinta

anot
Postat pe 12 Decembrie 2009 21:43

Numai unu cu purandei si cu nevasta stie sa o calce ca lumea. Asta nu stiam
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Decembrie 2009 21:45
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-12 21:45:07
Numai unu cu purandei si cu nevasta stie sa o calce ca lumea. Asta nu stiam


Nimic nu stii noroc cu draga de vampirita ca a deschis subiectul ca altfel nici eu nu stiam
iris_4_ever
Postat pe 12 Decembrie 2009 21:53
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 21:53:06
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-12 21:45:07
Numai unu cu purandei si cu nevasta stie sa o calce ca lumea. Asta nu stiam


Nimic nu stii noroc cu draga de vampirita ca a deschis subiectul ca altfel nici eu nu stiam

Acuma stii ca noi toate avem parte de sex nasol de tot...Sa ma spanzur acuma sau sa dau anunt la ziar?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Decembrie 2009 21:56
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-12 21:56:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 21:53:06
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-12 21:45:07
Numai unu cu purandei si cu nevasta stie sa o calce ca lumea. Asta nu stiam


Nimic nu stii noroc cu draga de vampirita ca a deschis subiectul ca altfel nici eu nu stiam

Acuma stii ca noi toate avem parte de sex nasol de tot...Sa ma spanzur acuma sau sa dau anunt la ziar?


Eu deja am inceput sa caut mascul casatorit , cu doi copii si bun la pat .Nu stiu ce faci tu dar nu e buna ideea cu anuntul la ziar ca s-ar putea sa raspunda chiar Marius in persoana si dupa aia ai probleme cu fata
iris_4_ever
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:02
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 22:02:16
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-12 21:56:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 21:53:06
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-12 21:45:07
Numai unu cu purandei si cu nevasta stie sa o calce ca lumea. Asta nu stiam


Nimic nu stii noroc cu draga de vampirita ca a deschis subiectul ca altfel nici eu nu stiam

Acuma stii ca noi toate avem parte de sex nasol de tot...Sa ma spanzur acuma sau sa dau anunt la ziar?


Eu deja am inceput sa caut mascul casatorit , cu doi copii si bun la pat .Nu stiu ce faci tu dar nu e buna ideea cu anuntul la ziar ca s-ar putea sa raspunda chiar Marius in persoana si dupa aia ai probleme cu fata


Nu crezi ca dupa o luna s-a saturat Marius de ea? Si orcum Marius nu are nici o obligatie fata de ea (nu ca asta l-ar opri sa-si imparta samanta peste tot;-)
Macar Marius e incercat, verificat ca-i bun
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Decembrie 2009 22:08
De la: anot, la data 2009-12-12 21:43:02sa vedem daca am inteles...
ai o relatie de 3 ani..de dragul de a nu fi totalmente singura
ai cunoscut un tip care...**** incredibil,dar e insurat are copii si pe deaspura(ar fi de ajuns atat pt unii) mai are si tupeul nesimtit (parerea mea) SA FIE GELOS
e bine?

sfatul meu..nu merita sa stai cu cineva..doar ca sa ai cu cine merge la nunti...
iar celalalt..foloseste-l pana te plictisesti..iar daca te indragostesti..fugi cat te tin picioarele

ps:totusi..nu o lungi cu el,nu cred ca vrei sa ai o familie pe constiinta



ms pt sfat...am sa tin cont de ceea ce mi-ai zis
cheryevampire
Postat pe 14 Decembrie 2009 11:18
De la: felixcat, la data 2009-12-11 23:03:47"combinate" cu el, crestei copii, si la o varsta o sa vezi ca ai gresit.
dar insist sa ma asculti pt ca ne'ai cerut parerea despre ceva foarte important din viata ta.


cu sigurantza te va asculta fatoooooooooo impusca-te si desigur si eu insist sa ma ascultzi
Dontyyy
Postat pe 14 Decembrie 2009 11:27
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 21:41:39Pai unde crezi ca mai gaseste un tip la 32 de ani ,care s-a insurat la 25 si are deja 2 puradei ?

Sau nu esti la curent cu faptul ca doar specia asta de barbat se pricepe la f*** ?

Draga iris tin sa te informez ca are trei in petto Alin, Marius si Mihai. Alin e taurul satului...
Cat merge treaba s-o tina asa.
Intre timp ai gasit si tu un mascul doxat si bun?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Decembrie 2009 14:52
De la: anot, la data 2009-12-12 21:43:02sa vedem daca am inteles...
ai o relatie de 3 ani..de dragul de a nu fi totalmente singura
ai cunoscut un tip care...**** incredibil,dar e insurat are copii si pe deaspura(ar fi de ajuns atat pt unii) mai are si tupeul nesimtit (parerea mea) SA FIE GELOS
e bine?

sfatul meu..nu merita sa stai cu cineva..doar ca sa ai cu cine merge la nunti...
iar celalalt..foloseste-l pana te plictisesti..iar daca te indragostesti..fugi cat te tin picioarele

ps:totusi..nu o lungi cu el,nu cred ca vrei sa ai o familie pe constiinta




subscriu.....
adelheida
Postat pe 14 Decembrie 2009 15:06
Alta jartea penala, alt topic de 2 bani ca si autoarea.

Postat pe 14 Decembrie 2009 15:13
De la: scorpio67, la data 2009-12-14 15:13:22Alta jartea penala, alt topic de 2 bani ca si autoarea.


si mai e si indecisa pe deasupra
miss_darine
Postat pe 14 Decembrie 2009 20:22
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-14 20:36:57
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-14 14:52:14
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 21:41:39Pai unde crezi ca mai gaseste un tip la 32 de ani ,care s-a insurat la 25 si are deja 2 puradei ?

Sau nu esti la curent cu faptul ca doar specia asta de barbat se pricepe la f*** ?

Draga iris tin sa te informez ca are trei in petto Alin, Marius si Mihai. Alin e taurul satului...
Cat merge treaba s-o tina asa.
Intre timp ai gasit si tu un mascul doxat si bun?


Alin cand a aparut frate ca de existenta lui nu stiam ?

Citez din celalalt topic al ei {sorry ca ma citez si pe mine si pe tine

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-14 14:46:11
De la: cheryevampire, la data 2009-12-14 11:15:02
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-12 02:10:49Marius e cel insurat cu doi copii

Eu i-as lasa pe amandoi si mi-as gasi altul


nope...marius nu e insurat!!cel insurat si cu 2 copii,se numeste Alin

Ai trei deja Alin, Marius si Mihai. Iti mai lipsesc ???? pentru echipa de futball?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Decembrie 2009 20:43
Ce ma enervezi ma duc sa citesc celalalt topic ca nu vreau sa raman in urma
iris_4_ever
Postat pe 14 Decembrie 2009 21:19
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-14 21:19:43Ce ma enervezi ma duc sa citesc celalalt topic ca nu vreau sa raman in urma

Cu ce te-am enervat?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Decembrie 2009 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
se cauta ...!!! 142 De la: baby_nebunel 4 Martie 2009 08:34
o intrebare?!?! 24 De la: cinderella 23 August 2009 16:33
:) 4 De la: lediable_symonyk 8 Decembrie 2009 16:50
el.... 8 De la: alessia_9 11 Iunie 2012 11:07
Este exagerat sa stam noi doi tot timpul? 4 De la: kudika_22782 5 Decembrie 2012 08:57