Setari Cookie-uri

Wtf is wong with me?

Kamely, mai sunt si altii care trec sau au trec printr-o situatie similara cu a ta ! Oricui i se poate intampla ! Tu esti singura care stie ce si pt cine simte !
Ca sa-ti spun sincer, am avut si eu un moment de scapare...sa zic ! Nu am inselat, doar am luat o pauza in relatia mea ! Nu dau detalii, a fost greu sa ma lamuresc, mi-a fost greu cand imi simteam incertitudinea si vedeam ca le fac rau altora ! Nu as fi vrut sa se ajunga la o astfel de situatie, insa nici nu puteam sa ma prefac, tot rau era daca ma prefaceam !
Din proprie experienta iti pot spune ca timpul te ajuta f mult ! Destainuie-te altora, vorbeste despre problemele tale, lamureste ce ai de lamurit cu tipul cu care ai fost 6 ani, poate ca voua v-a lipsit comunicarea si de aici s-au ivit anumite probleme !
Incearca sa fii obiectiva, realista si sa nu gresesti !

Nu ii lua in seama pe cei care se iau de tine ! Chiar daca gresesti, metodele lor nu sunt tocmai potrivite pt o persoana confuza, nesigura, pierduta etc, asa cum esti tu !

Summer_
Postat pe 5 Ianuarie 2010 01:47
Draga Kamely,

citesc tarziu mesajul de ajutor si asta pentru ca si eu ma aflu in cautare de raspunsi intr-o situatie asemanatoare. TImpul si-a spus cuvantul? Cum s-au asezat lucrurile pentru tine?

CU drag,
kudika460507
Postat pe 25 Octombrie 2011 16:56
Mi-am facut cont pe kudika special ca sa raspund la un topic peste care am dat din greseala...am inceput sa citesc mai multe topicuri si efectiv ma minunez ce zic unele femei/fete...este ceva incredibil.

De la: heaven2007, la data 2009-12-19 07:43:38Din pacate,multi barbati tind sa faca aceasta greseala in momentul in care trec ani din relatie si incep sa fie siguri de femeia de langa ei:se instaleaza intr-o comoditate si indiferenta,incat nu mai seamana nici pe departe cu barbatul de care Ea s-a indragostit la inceput,iar apoi sa se mira de ce sunt inselati,parasiti etc.

Deci...ca sa inteleg: daca barbatul nu mai este la fel de atent ca la inceput(lucru normal care vine cu trecerea anilor la AMANDOI; nu numai la barbat), femeia incepe sa isi faca 7 milioane de scenarii in cap, nu mai e barbatul de care s-a indragostit si se infige in maciuca primului care ii zice 2 vrajeli penibile dupa care tot EA se victimizeaza. Ceva nu e bine aici...mie unul imi da cu virgula

gigel460453
Postat pe 27 Octombrie 2011 15:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie d un sfat urgent 31 De la: heroes 4 Ianuarie 2010 16:45
Sunt in dilema 26 De la: annna_larysssa 14 Decembrie 2009 18:30
poate fi considerat chat room-ul o modalitate de a insela? 18 De la: badgirl 1 Februarie 2010 15:55
am nevoie de un sfat ...legat de primul meu prieten:):X 29 De la: kudika416887 4 August 2011 18:13
S-a culcat cu alta :( vreau sa mor 422 De la: karlabruneta 12 Mai 2011 01:42