Setari Cookie-uri

cei ce v-ati masturbat pe tobicul clubul femeilor nesatisfacute...ve-ti arede in iad

ei fiindca te oftici stau aici ca sa faci spume...sa vedem...pana atunci ma da si tu cevatelefoane........ esti cumva proprietara saitului.....?..nu ma las intimidata de buruieni.....
marilenalorena
Postat pe 23 Decembrie 2009 19:31
dar ce te freaca pe tn capul daca deschid topice despre mine?ce cauti pe ele daca nu-ti plac tu acum unde ai postat........ nu ai cu ce sa-ti omori nervii ..asa ca descarcatii pe mine ca sunt aici......la dispozitia ta......
marilenalorena
Postat pe 23 Decembrie 2009 19:34
De la: scorpio67, la data 2009-12-23 19:09:07
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 17:04:41
De la: Lucia38, la data 2009-12-23 09:50:24
De la: marilenalorena, la data 2009-12-22 21:09:18
De la: scorpio67, la data 2009-12-17 19:51:44
De la: marilenalorena, la data 2009-12-17 19:49:50 ca desfraul este cel mai mare pacat...rusineeeeee.......toate care ati facut sex public sunte-ti niste tarfe..iar voi barbati.....corupti pt asemenea femei nerusinate


DEMENTO ! LA BALAMUC CU TINE, DEZAXATO!

sunt deja alte persoane care mi-au confirmat cau facut-o si o fac mereu.... ...una dintre ele o face gratuit89...asa ca.....nu afirm degeaba...asa m-a cucerit el pe mn..... din mesaj privat...in continuare pe mes din mes la telefon ......si dupa 5 luni ...si in realitate asa ca.......asa ca voi c are nu credeti..este problema v-astra........majoritatea sunteti...labagii pe aici..sunt doar cateva exceptii...........nu va place sa recunoasteti.......



Ti-i ciuda asa-i? Ti-i ciuda ca tu nu poti sa fii ca noi, nu-i asa?



SENIORA DACA TU AI AVEA PICIOARELE AMPUTATE DOAR PT SIMPLU MOTIV CA SA MAI POTI SCRIE PE ACEST TOPIC RIDICAT DE MINE........CRED CA TU NA-I MAI VREA SA FI ASA CUM CREZI CA ESTI TU...ACUM..... apropo si tu iai dat nr de telefon....si tu ai dai webcam.......si ...si......de altele numai zic nimic pana nu se iau de mine.....cum se vor lua.....vor primi ceea ce merita dupa propriile sale actiuni......asa.....voi faceti caterinca va distrati..ma faceti cum va vine la gura .......mai bn ati invata sa stergeti gresia si fainta cum trebuie ..ca luati amenzi cu varf si indesat de la sanipid.. te las ca sa mai ma iei in deradere si pe alt topic......de geloasa ai scris ce ai scris.....


Ce mai, hai ca marturisim:Toate ne-am matzuit cu Gratuit89, da' toate sa stii mai ales aci pe forum.
Ia sa vedem, crapa fierea in tine de ciuda.Si acum pe bune daca tu ai trecut prin ce pretinzi ca ai trecut s-a intamplat doar pentru ai permis sa se intample.Doar nu vrei sa starnesti mila cuiva pe aici.Fiecare are dramele lui in viatza.



pt. ce sa crape ?..pt buruienile dupa net...niciodat...aduc in evidentza faptul ca sa va arat cum puteti de usor sa fiti prostite ....
marilenalorena
Postat pe 23 Decembrie 2009 19:39
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 19:31:15 ei fiindca te oftici stau aici ca sa faci spume...sa vedem...pana atunci ma da si tu cevatelefoane........ esti cumva proprietara saitului.....?..nu ma las intimidata de buruieni.....


Te mai faci mult de rasul rasului.Da-i inainte , angajeaza clovni la circ de sarbatori!!!!!!!!

Postat pe 23 Decembrie 2009 19:39
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 19:39:41
De la: scorpio67, la data 2009-12-23 19:09:07
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 17:04:41
De la: Lucia38, la data 2009-12-23 09:50:24
De la: marilenalorena, la data 2009-12-22 21:09:18
De la: scorpio67, la data 2009-12-17 19:51:44
De la: marilenalorena, la data 2009-12-17 19:49:50 ca desfraul este cel mai mare pacat...rusineeeeee.......toate care ati facut sex public sunte-ti niste tarfe..iar voi barbati.....corupti pt asemenea femei nerusinate


DEMENTO ! LA BALAMUC CU TINE, DEZAXATO!

sunt deja alte persoane care mi-au confirmat cau facut-o si o fac mereu.... ...una dintre ele o face gratuit89...asa ca.....nu afirm degeaba...asa m-a cucerit el pe mn..... din mesaj privat...in continuare pe mes din mes la telefon ......si dupa 5 luni ...si in realitate asa ca.......asa ca voi c are nu credeti..este problema v-astra........majoritatea sunteti...labagii pe aici..sunt doar cateva exceptii...........nu va place sa recunoasteti.......



Ti-i ciuda asa-i? Ti-i ciuda ca tu nu poti sa fii ca noi, nu-i asa?



SENIORA DACA TU AI AVEA PICIOARELE AMPUTATE DOAR PT SIMPLU MOTIV CA SA MAI POTI SCRIE PE ACEST TOPIC RIDICAT DE MINE........CRED CA TU NA-I MAI VREA SA FI ASA CUM CREZI CA ESTI TU...ACUM..... apropo si tu iai dat nr de telefon....si tu ai dai webcam.......si ...si......de altele numai zic nimic pana nu se iau de mine.....cum se vor lua.....vor primi ceea ce merita dupa propriile sale actiuni......asa.....voi faceti caterinca va distrati..ma faceti cum va vine la gura .......mai bn ati invata sa stergeti gresia si fainta cum trebuie ..ca luati amenzi cu varf si indesat de la sanipid.. te las ca sa mai ma iei in deradere si pe alt topic......de geloasa ai scris ce ai scris.....


Ce mai, hai ca marturisim:Toate ne-am matzuit cu Gratuit89, da' toate sa stii mai ales aci pe forum.
Ia sa vedem, crapa fierea in tine de ciuda.Si acum pe bune daca tu ai trecut prin ce pretinzi ca ai trecut s-a intamplat doar pentru ai permis sa se intample.Doar nu vrei sa starnesti mila cuiva pe aici.Fiecare are dramele lui in viatza.



pt. ce sa crape ?..pt buruienile dupa net...niciodat...aduc in evidentza faptul ca sa va arat cum puteti de usor sa fiti prostite ....


Ia, adu-ne dovezi, mai inchizitia forumului!

Postat pe 23 Decembrie 2009 19:41
De la: etta, la data 2009-12-23 17:15:43DRAGAAAAAAAAAA....AZI E COLINDUUUUUUUU'.......oooffffffffffffffffffff..............

a'iragiorne! seniora..vad ca ai venit sa ma colinzi.......zi-mi trimete-mi un cod de card...... imi pare bn ca ma colindatu...va multumesc..... .......ia de aici cativa covrigi , si la anul sa veniti ,pe kudyka sa ma intalniti,
hai mai plecati si pe alt topic ca nu mai am nici covrigi nici bani.....poate sa va dau vorbe la mana
marilenalorena
Postat pe 23 Decembrie 2009 19:44
De la: Dor_a, la data 2009-12-21 14:06:02Pisoi de Metal, zi-mi si mie cine-i individa, prevad c-o sa-mi placa de ea...



MAI ALES DACA SI TU FACI PARTE DIN PRODUSELE DE CURATAT PT TOPICUL "CLUBUL FEMEILOR CNESATISFACUTE CAR CER DISCRETIE"......[..]..SAU "PAPUSIKA LA CRESCUT"...cred ca o sa-mi placa si mie de tine...deinde ce marca de shampon esti
marilenalorena
Postat pe 23 Decembrie 2009 20:25
De la: marilenalorena, la data 2009-12-17 19:49:50 ca desfraul este cel mai mare pacat...rusineeeeee.......toate care ati facut sex public sunte-ti niste tarfe..iar voi barbati.....corupti pt asemenea femei nerusinate


Ahhh....s-au dat in barci fara mine

Mai Mirela_busteni, ti-a dat papucii Gratuitu si acum vrei sa-l faci de ras?
_fantoma_
Postat pe 23 Decembrie 2009 21:15
sonatooooooooo.....nu se mai duce nimeni in iad daca te spovedesti....asa ca....
freakbabe
Postat pe 24 Decembrie 2009 03:57
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 19:34:33dar ce te freaca pe tn capul daca deschid topice despre mine?ce cauti pe ele daca nu-ti plac tu acum unde ai postat........ nu ai cu ce sa-ti omori nervii ..asa ca descarcatii pe mine ca sunt aici......la dispozitia ta......



Cu toate ca esti o fiintza cam ciudata, e Craciunul asa ca eu asta iti doresc:

craciun fericit
Fie ca Sfintele Sarbatori de iarna sa-si reverse harul asupra ta si a celor dragi, sa-ti aduca linistea inimii si a mintii si sa-ti sporeasca sanatatea si belsugul, sa-ti implineasca gandurile si sperantele
LA MULTI ANI!

Postat pe 24 Decembrie 2009 08:12
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 17:04:41
De la: Lucia38, la data 2009-12-23 09:50:24
De la: marilenalorena, la data 2009-12-22 21:09:18
De la: scorpio67, la data 2009-12-17 19:51:44
De la: marilenalorena, la data 2009-12-17 19:49:50 ca desfraul este cel mai mare pacat...rusineeeeee.......toate care ati facut sex public sunte-ti niste tarfe..iar voi barbati.....corupti pt asemenea femei nerusinate


DEMENTO ! LA BALAMUC CU TINE, DEZAXATO!

sunt deja alte persoane care mi-au confirmat cau facut-o si o fac mereu.... ...una dintre ele o face gratuit89...asa ca.....nu afirm degeaba...asa m-a cucerit el pe mn..... din mesaj privat...in continuare pe mes din mes la telefon ......si dupa 5 luni ...si in realitate asa ca.......asa ca voi c are nu credeti..este problema v-astra........majoritatea sunteti...labagii pe aici..sunt doar cateva exceptii...........nu va place sa recunoasteti.......



Ti-i ciuda asa-i? Ti-i ciuda ca tu nu poti sa fii ca noi, nu-i asa?



SENIORA DACA TU AI AVEA PICIOARELE AMPUTATE DOAR PT SIMPLU MOTIV CA SA MAI POTI SCRIE PE ACEST TOPIC RIDICAT DE MINE........CRED CA TU NA-I MAI VREA SA FI ASA CUM CREZI CA ESTI TU...ACUM..... apropo si tu iai dat nr de telefon....si tu ai dai webcam.......si ...si......de altele numai zic nimic pana nu se iau de mine.....cum se vor lua.....vor primi ceea ce merita dupa propriile sale actiuni......asa.....voi faceti caterinca va distrati..ma faceti cum va vine la gura .......mai bn ati invata sa stergeti gresia si fainta cum trebuie ..ca luati amenzi cu varf si indesat de la sanipid.. te las ca sa mai ma iei in deradere si pe alt topic......de geloasa ai scris ce ai scris.....

Vezi ca ma confunzi...
Lucia38
Postat pe 24 Decembrie 2009 09:29
De la: marilenalorena, la data 2009-12-17 19:49:50 ca desfraul este cel mai mare pacat...rusineeeeee.......toate care ati facut sex public sunte-ti niste tarfe..iar voi barbati.....corupti pt asemenea femei nerusinate



greierash_is_back
Postat pe 24 Decembrie 2009 10:45
Cat poate sa le placa unora scandalul...chiar si de sarbatori !

Trist
Summer_
Postat pe 24 Decembrie 2009 11:34
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 19:44:45
De la: etta, la data 2009-12-23 17:15:43DRAGAAAAAAAAAA....AZI E COLINDUUUUUUUU'.......oooffffffffffffffffffff..............

a'iragiorne! seniora..vad ca ai venit sa ma colinzi.......zi-mi trimete-mi un cod de card...... imi pare bn ca ma colindatu...va multumesc..... .......ia de aici cativa covrigi , si la anul sa veniti ,pe kudyka sa ma intalniti,
hai mai plecati si pe alt topic ca nu mai am nici covrigi nici bani.....poate sa va dau vorbe la mana


Hai ca asta e tare. Auzi tarfe. Pai aia esti tu.
Vezi ca 've-ti' se scrie legat. Unde ai invatat limba romana?
alexia30
Postat pe 25 Decembrie 2009 09:29
De la: marilenalorena, la data 2009-12-17 19:49:50 ca desfraul este cel mai mare pacat...rusineeeeee.......toate care ati facut sex public sunte-ti niste tarfe..iar voi barbati.....corupti pt asemenea femei nerusinate


_oktober_
Postat pe 25 Decembrie 2009 09:41
De la: scorpio67, la data 2009-12-24 08:12:35
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 19:34:33dar ce te freaca pe tn capul daca deschid topice despre mine?ce cauti pe ele daca nu-ti plac tu acum unde ai postat........ nu ai cu ce sa-ti omori nervii ..asa ca descarcatii pe mine ca sunt aici......la dispozitia ta......



Cu toate ca esti o fiintza cam ciudata, e Craciunul asa ca eu asta iti doresc:

craciun fericit
Fie ca Sfintele Sarbatori de iarna sa-si reverse harul asupra ta si a celor dragi, sa-ti aduca linistea inimii si a mintii si sa-ti sporeasca sanatatea si belsugul, sa-ti implineasca gandurile si sperantele
LA MULTI ANI!


subscriu !!..... .....caci pana la urma .....SUNTEM NISTE DOAMNE.....si stim sa facem diferenta intre real si virtual....intre gluma si lucru serios !!........
etta
Postat pe 25 Decembrie 2009 11:50
si acummmm.....

CRACIUN FERICIT !!............TUTUROR CELOR CARE SUNT IN....IAD....SI ....ARD IN FLACARI !!!...... ........tot binele din lume sa se reverse asupra voastra.......si norocul sa nu va ocoleasca....multa sanatate si bucurii cu carul !!.........
etta
Postat pe 25 Decembrie 2009 11:52
De la: etta, la data 2009-12-25 11:52:24 si acummmm.....

CRACIUN FERICIT !!............TUTUROR CELOR CARE SUNT IN....IAD....SI ....ARD IN FLACARI !!!...... ........tot binele din lume sa se reverse asupra voastra.......si norocul sa nu va ocoleasca....multa sanatate si bucurii cu carul !!.........


multumesc! hai cu un paharel de vin fiert!
greierash_is_back
Postat pe 25 Decembrie 2009 19:13
De la: Summer_, la data 2009-12-24 11:34:31Cat poate sa le placa unora scandalul...chiar si de sarbatori !

Trist


Si tie nu-ti place deloc.Ce cauti aici ca bomboana pe coliva , atunci?

Postat pe 28 Decembrie 2009 08:32
De la: etta, la data 2009-12-23 14:11:49 Am un..."tobic"....foarte tare
Cu "mozoale"...si ..."urale"....
Cu arderi pe rug si ....scream-uri..
Si cu "vorbe de duh"...plinuri.....

Io ....curata-ntruchipata
La toate va pun ...o "pata".....
Si direct in iad .....v-arunc..
Sa-mi lasati loc pe Pamant !!.....

Caci "va trageti" pe la Cluburi....
Imbracate....doar in ...nuduri....!!!
Si de mine nu vi-i mila..
Ma lasati mereu..tot ..plina !!........

Ma lasati in suferinta
Desi am si eu...."credinta"!!.....
Nu sunteti ca surioare....
Ci doar "tarfe"....si ma doare !!.....






Bravo, Etta!

Marileno, fata basteapta!

Zici ca aia de s-au masturbat nu-sh cand si nu-sh unde, vor arde in iad...

Auzi, da' "facutul dragostei la telefon" cu gagiu', atunci cand te-a prins barbatu', cum era? Intr-o mana telefonu' si alta adanc infipta-n.... nu vreau sa ma gandesc... Deci aia, dupa propria-ti teorie, ti-a asigurat un loc in Iad... Pariu ca la asta nu te-ai gandit


Cred ca cel mai fericit din toata afacerea asta, e barbata-tu. A scapat de o tarfa.
Cre' ca-s primele sarbatori fericite de cand te-a cunoscut.
Dor_a
Postat pe 28 Decembrie 2009 09:19
Ups, am omis sa dau varianta sugar-coated...
Dor_a
Postat pe 28 Decembrie 2009 10:39
De la: Dor_a, la data 2009-12-28 09:19:38
De la: etta, la data 2009-12-23 14:11:49 Am un..."tobic"....foarte tare
Cu "mozoale"...si ..."urale"....
Cu arderi pe rug si ....scream-uri..
Si cu "vorbe de duh"...plinuri.....

Io ....curata-ntruchipata
La toate va pun ...o "pata".....
Si direct in iad .....v-arunc..
Sa-mi lasati loc pe Pamant !!.....

Caci "va trageti" pe la Cluburi....
Imbracate....doar in ...nuduri....!!!
Si de mine nu vi-i mila..
Ma lasati mereu..tot ..plina !!........

Ma lasati in suferinta
Desi am si eu...."credinta"!!.....
Nu sunteti ca surioare....
Ci doar "tarfe"....si ma doare !!.....






Bravo, Etta!

Marileno, fata basteapta!

Zici ca aia de s-au masturbat nu-sh cand si nu-sh unde, vor arde in iad...

Auzi, da' "facutul dragostei la telefon" cu gagiu', atunci cand te-a prins barbatu', cum era? Intr-o mana telefonu' si alta adanc infipta-n.... nu vreau sa ma gandesc... Deci aia, dupa propria-ti teorie, ti-a asigurat un loc in Iad... Pariu ca la asta nu te-ai gandit


Cred ca cel mai fericit din toata afacerea asta, e barbata-tu. A scapat de o tarfa.
Cre' ca-s primele sarbatori fericite de cand te-a cunoscut.

deci nici in iad nu scapam de ea...
Lucia38
Postat pe 28 Decembrie 2009 10:43
Cuscraaaaaaa......pai noi ajungem in rai dragutza...asa ca nu te speria......
etta
Postat pe 28 Decembrie 2009 12:06
De la: etta, la data 2009-12-28 12:06:54 Cuscraaaaaaa......pai noi ajungem in rai dragutza...asa ca nu te speria......

eu speriata?
cred ca m-am exprimat gresit: ea nu scapa de noi...
Lucia38
Postat pe 28 Decembrie 2009 12:08
Vreau si eu cu voi, indiferent unde, macar va fi distractie
luchianramona
Postat pe 28 Decembrie 2009 12:09
De la: scorpio67, la data 2009-12-17 19:51:44
De la: marilenalorena, la data 2009-12-17 19:49:50 ca desfraul este cel mai mare pacat...rusineeeeee.......toate care ati facut sex public sunte-ti niste tarfe..iar voi barbati.....corupti pt asemenea femei nerusinate


DEMENTO ! LA BALAMUC CU TINE, DEZAXATO! [/quote
DEZAXATA ?! =))=))=))=))=))
blondiewishes
Postat pe 28 Decembrie 2009 12:11
De la: Metal_spell, la data 2009-12-28 12:11:38
De la: scorpio67, la data 2009-12-17 19:51:44
De la: marilenalorena, la data 2009-12-17 19:49:50 ca desfraul este cel mai mare pacat...rusineeeeee.......toate care ati facut sex public sunte-ti niste tarfe..iar voi barbati.....corupti pt asemenea femei nerusinate


DEMENTO ! LA BALAMUC CU TINE, DEZAXATO! [/quote
DEZAXATA ?! =))=))=))=))=))


Pai la cate variante sinistre de povesti nemuritoare a prezentat eu am senzatie ca e Sandra Brown masochista si dusa cu capra .

Postat pe 28 Decembrie 2009 12:14
De la: Metal_spell, la data 2009-12-28 12:11:38
De la: scorpio67, la data 2009-12-17 19:51:44
De la: marilenalorena, la data 2009-12-17 19:49:50 ca desfraul este cel mai mare pacat...rusineeeeee.......toate care ati facut sex public sunte-ti niste tarfe..iar voi barbati.....corupti pt asemenea femei nerusinate


DEMENTO ! LA BALAMUC CU TINE, DEZAXATO! [/quote
DEZAXATA ?! =))=))=))=))=))


adica axa....limba - gura - sani - fofo`......e in zig-zag la ea.....si de-aia nu e satisf....uta !!.........
etta
Postat pe 28 Decembrie 2009 12:15
De la: Lucia38, la data 2009-12-28 12:08:27
De la: etta, la data 2009-12-28 12:06:54 Cuscraaaaaaa......pai noi ajungem in rai dragutza...asa ca nu te speria......

eu speriata?
cred ca m-am exprimat gresit: ea nu scapa de noi...


eee...asa mai da !!........... ...sooo...keep walking.......wherever we go !!.........
etta
Postat pe 28 Decembrie 2009 12:17
De la: luchianramona, la data 2009-12-28 12:09:44Vreau si eu cu voi, indiferent unde, macar va fi distractie


e locuri destule,Ramo.....ca am inchiriat limuzina !!.......pentru ...dive ca noi...nu preta altceva !!.........
etta
Postat pe 28 Decembrie 2009 12:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Orgasm 60 De la: Daisy_amorina 6 Noiembrie 2009 18:47
de ce se comporta asa? 8 De la: ella_c 16 Februarie 2009 19:14
cea mai reusita partida de sex? 23 De la: yumalai 14 Mai 2009 19:03
E prea mult daca caut o amanta? 1 De la: 7 Aprilie 2017 20:08
SEX 22 De la: kudika023770 18 Mai 2009 18:41