Setari Cookie-uri

o intalnire

buna fetelor,

va rog rumos dati mi si mie un sfat:
sunt un baiat de 21 ani am fost in vacanta in spania o saptamana si am intalnit intun club o femeie de 36 de ani; dupa cum se vede fata sa indragostit foarte repede de mine, ne am vazut doar 3 zile. am stat putin de vorba cu ea si parea foarte entuziasmata de mine, eu sunt rac ea este taur in astrologie sunt zodi perfecte deci ar putea exista ceva adevarat intre noi dar acum depinde si de personalitatea fiecaruia. Eu sunt student in paris acum imi incep viata si nu prea as vede cu ce ar putea profita de mine, o gasesc o persoana forte sincera dar nu as vrea sa ma arunc asa repede sunt foarte atasator si nu as vrea sa sufar. ea simte ca sunt inchis si ca nu ma pot deschide si i am pus adevarul, a inceput sa planga zicandu mi ca nu vrea sa ma piarda sa lupatam sa fim impreuna, ma iubeste din tot sufletul. Analizand situatia mie imi este c am frica dar nu as vrea sa dau cu picioru, ma intreb oare cum as putea sa vad ce ia ce se ascunde in spatele cuvintelor ei?
merci mult v am pupt

LA MULTI ANI
rom_ryo
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:22
mama 36 de ani? ..nuj ce sa zic..dupaia sa nu fi baiatul mamei..dar dak simtit si tu cv pt ea..e altcv..poate k acuma e cu tine k sa nu fie singura...k e deja cam trecuta.. ..altcv nuj ce sa`tzi zic...
Sorina_Rynna
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:26
De la: kudika073371, la data 2010-01-02 16:22:32buna fetelor,

ce se ascunde in spatele cuvintelor ei?


citez:prospaturaaaaaa!!
La multi ani si tie!!
Cantaaaaaaaaaaaaa,unii esti ?
mitura
Postat pe 2 Ianuarie 2010 17:32
De la: kudika073371, la data 2010-01-02 16:22:32buna fetelor,

va rog rumos dati mi si mie un sfat:
sunt un baiat de 21 ani am fost in vacanta in spania o saptamana si am intalnit intun club o femeie de 36 de ani; dupa cum se vede fata sa indragostit foarte repede de mine, ne am vazut doar 3 zile. am stat putin de vorba cu ea si parea foarte entuziasmata de mine, eu sunt rac ea este taur in astrologie sunt zodi perfecte deci ar putea exista ceva adevarat intre noi dar acum depinde si de personalitatea fiecaruia. Eu sunt student in paris acum imi incep viata si nu prea as vede cu ce ar putea profita de mine, o gasesc o persoana forte sincera dar nu as vrea sa ma arunc asa repede sunt foarte atasator si nu as vrea sa sufar. ea simte ca sunt inchis si ca nu ma pot deschide si i am pus adevarul, a inceput sa planga zicandu mi ca nu vrea sa ma piarda sa lupatam sa fim impreuna, ma iubeste din tot sufletul. Analizand situatia mie imi este c am frica dar nu as vrea sa dau cu picioru, ma intreb oare cum as putea sa vad ce ia ce se ascunde in spatele cuvintelor ei?
merci mult v am pupt

LA MULTI ANI



o vorba mai sus spune, prospatura.
io adaug, foame!
geo_xx
Postat pe 2 Ianuarie 2010 18:45
ai ceea ce ea si-a pierdut tineretea, adolescenta! doar o mare durere de cap iti poate oferi moralitate0 zeroooo... ti-a aratat cum sta treaba cu sexul frate! sa-si caute iubirea si dragostea la un barbat experimentat ...... LA MULTI ANI!
laramira
Postat pe 13 Ianuarie 2010 08:26
o gaina batrana ce cauta morcov tanar!
one_size
Postat pe 13 Ianuarie 2010 12:51
Etete, tu esti Liviu? da' parca Israela era mai hoscutza
miss_darine
Postat pe 13 Ianuarie 2010 12:56
De la: kudika073371, la data 2010-01-02 16:22:32buna fetelor,

va rog rumos dati mi si mie un sfat:
sunt un baiat de 21 ani am fost in vacanta in spania o saptamana si am intalnit intun club o femeie de 36 de ani; dupa cum se vede fata sa indragostit foarte repede de mine, ne am vazut doar 3 zile. am stat putin de vorba cu ea si parea foarte entuziasmata de mine, eu sunt rac ea este taur in astrologie sunt zodi perfecte deci ar putea exista ceva adevarat intre noi dar acum depinde si de personalitatea fiecaruia. Eu sunt student in paris acum imi incep viata si nu prea as vede cu ce ar putea profita de mine, o gasesc o persoana forte sincera dar nu as vrea sa ma arunc asa repede sunt foarte atasator si nu as vrea sa sufar. ea simte ca sunt inchis si ca nu ma pot deschide si i am pus adevarul, a inceput sa planga zicandu mi ca nu vrea sa ma piarda sa lupatam sa fim impreuna, ma iubeste din tot sufletul. Analizand situatia mie imi este c am frica dar nu as vrea sa dau cu picioru, ma intreb oare cum as putea sa vad ce ia ce se ascunde in spatele cuvintelor ei?
merci mult v am pupt

LA MULTI ANI





... ... te insori baiete ... ... ma intreb daca iti faceai atitea probleme sentimentale si existentiale daca fata era de seama ta ? ...
marco918
Postat pe 13 Ianuarie 2010 12:58
TRAIESTE-TI VIATA








































TRAIESTE-TI VIATA.DACA ERA DE ACEEASI VARSTA NU AVEAI ACEELEASI PROBLEME? DE CE ITI E FRICA NU AI SA SCAPI! POTI INTALNI INTR-O ZI UNA TANARA CARE TE POATE FACE SA SUFERI.DACA NU INCERCI NU AI CUM SA STI.DACA MERGE BINE, DACA NU ,O POTI CONSIDERA CA PE O EXPERIENTA.ESTI TANAR, NU LASA VIATA SA ITI TREACA PRINTRE MAINI.















1
alinuza73
Postat pe 16 Ianuarie 2010 11:25
De la: miss_darine, la data 2010-01-13 12:56:20Etete, tu esti Liviu? da' parca Israela era mai hoscutza



BE LI TA, unde esti "fata", vezi ca-ti scapa unu'! ah, scuza-ma, LO LI TA
Boca
Postat pe 16 Ianuarie 2010 11:45
MERCI mult

dar nu as vrea sa mi pierd timpu, pt mine timpu e pretios
dar daca vad ^pe cineva care are intentia de a face ceva in viata impreuna cu cineva cu mare placere as incerca pt mine varstea nu prea are importanta

merci mult pt consei
rom_ryo
Postat pe 16 Ianuarie 2010 19:34
buna fetelor

vreau sa va multumesc pt sfaturile care mi le ati oferit.

m ai am si o intrebare! cum poti simti o fata care este sincera si se simte bine langa tine? care ar f
rom_ryo
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:09
De la: kudika073371, la data 2010-01-16 20:09:58buna fetelor

vreau sa va multumesc pt sfaturile care mi le ati oferit.

m ai am si o intrebare! cum poti simti o fata care este sincera si se simte bine langa tine? care ar f


se uita duios in ochisorii tai cand iti povesteste ceva si cu ochii in lacrimi iti spune "te iubesc",rosind usor in obrajori!!
mitura
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:12
De la: mitura, la data 2010-01-16 20:12:13
De la: kudika073371, la data 2010-01-16 20:09:58buna fetelor

vreau sa va multumesc pt sfaturile care mi le ati oferit.

m ai am si o intrebare! cum poti simti o fata care este sincera si se simte bine langa tine? care ar f


se uita duios in ochisorii tai cand iti povesteste ceva si cu ochii in lacrimi iti spune "te iubesc",rosind usor in obrajori!!


mitule asta i din Alba ca Zapadaaaaaa......
valivieru96
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:16
buna fetelor

vreau sa va multumesc pt sfaturile care mi le ati oferit la topicul "o intalnire"

mai am si o intrebare!

cum poti simti si vede o fata care e sincera si vrea sa ramana aproape de tine.?? in ziua de azi vad lumea ca este dulce cu tine pana obtine ce doreste si apoi de da la o parte sau cauta partile negative ale persoanei.........
va multumesc mult
va pup
rom_ryo
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:19
De la: kudika073371, la data 2010-01-16 20:09:58buna fetelor

vreau sa va multumesc pt sfaturile care mi le ati oferit.

m ai am si o intrebare! cum poti simti o fata care este sincera si se simte bine langa tine? care ar f





... daca dupa 20 de ani si 3-4 copii se mai uita la fel inseamna ca este sincera si se simte bine linga tine ... dar pina atunci se pot intimpla multe ...
marco918
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:21
mai u stii vb aceea .......gaina batrana face oral........pardon oala q mancare mai buna.......iar daca ea miroase a bere sa stii ca nu e sincera
freakbabe
Postat pe 16 Ianuarie 2010 20:21
ce topic [img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/59/59185sscdt6d9w5.gif[/img][/url]
yumy
Postat pe 20 Ianuarie 2010 09:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubesc si sunt iubita...DAR.... 35 De la: callybra 7 Octombrie 2011 00:44
psiholog 11 De la: tonim69 20 Noiembrie 2011 17:12
Prieteni sau iubiti.... 16 De la: ocsa 15 Octombrie 2009 16:10
HELP!am o amica mitomana ! 15 De la: Barbie30_ 1 Decembrie 2010 11:45
Ne cautam nasi!!!!!! 1 De la: Galexia_kudika 18 Iunie 2011 10:51