Setari Cookie-uri

Ciudatenie

Am 23 de ani si pana luna trecuta nu avusesem prietena deloc. Eram deprimat din cauza asta. Vroiam sa incerc sa am o relatie cu o persoana anume, dar lipsa asta de experienta ma impiedica, asa ca am decis sa incerc mai intai cu o persoana pe care nu o cunosteam si pe care nici anturajul meu nu o cunostea, pt. a fi sigur ca daca nu iese bine (eu sunt si foarte timid), nu ma voi face de ras. Am reusit sa imi dau intalnire cu o fata pe net si de la prima intalnire ne-am sarutat, apoi ne-am mai intalnit inca o data, si astfel am ramas impreuna, desi eu nu avusesem acest gand initial si, sincer, nici in continuare nu il am. Ideea e ca ea a suferit tare in trecut din cauza parintilor, nu are studii, are si un tatuaj vizibil si altele., iar familia mea sigur nu ar accepta-o. Problema a venit cand i-am cerut sa petrecem sarbatorile impreuna, iar ea a acceptat. Am petrecut clipe frumoase impreuna la munte si m-am atasat tare de ea si ea de mine. Apoi mi-a marturisit ca are si un copil. Acum ca ne-am intors eu nu pot sa o mai uit usor, iar ea ma tot suna si imi da mesaje. Eu as incerca acum ca m-am experimentat (:))) ) sa o abordez pe cea pe care o doream initial, pt. ca asta era si ideea, dar ceva ma retine. Pana acum nu ne-am intalnit decat noi doi si o data cu prietenii ei. Daca as alege sa raman cu ea, sigur lucrurile s-ar peterece la fel in continuare pt. ca sigur prietenii mei si fam. mea nu o accepta. Stiu asta pt. ca deja am vorbit cu ei despre ea. Ce sfat imi puteti da? sa incerc sa continui cu ea, sau sa incerc acum cu cine am dorit eu de la inceput. Mentionez ca i-am povestit si ei toata aceasta situatie, inclusiv faptul ca eu o doream de fapt pe alta, insa nu stiam ce pasi sa fac pt. a reusi sa o abordez?
mihai_oanca
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:38
Tu te simti bine cu fata aceasta, in ciuda faptului ca are un tatuaj vizibil si un copil? Eu te sfatuiesc sa nu alergi dupa o himera si nici sa nu te intereseze ce spun altii despre ea, ca doar nu vrei sa te insori de pe acum. Traieste momentul si afla ca nu esti deloc mai experimentat acum! Experienta pe care ti-o doresti atat, o sa o capeti mult mai tarziu!
miss_darine
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:48
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-03 16:38:53Am 23 de ani si pana luna trecuta nu avusesem prietena deloc. Eram deprimat din cauza asta. Vroiam sa incerc sa am o relatie cu o persoana anume, dar lipsa asta de experienta ma impiedica, asa ca am decis sa incerc mai intai cu o persoana pe care nu o cunosteam si pe care nici anturajul meu nu o cunostea, pt. a fi sigur ca daca nu iese bine (eu sunt si foarte timid), nu ma voi face de ras. Am reusit sa imi dau intalnire cu o fata pe net si de la prima intalnire ne-am sarutat, apoi ne-am mai intalnit inca o data, si astfel am ramas impreuna, desi eu nu avusesem acest gand initial si, sincer, nici in continuare nu il am. Ideea e ca ea a suferit tare in trecut din cauza parintilor, nu are studii, are si un tatuaj vizibil si altele., iar familia mea sigur nu ar accepta-o. Problema a venit cand i-am cerut sa petrecem sarbatorile impreuna, iar ea a acceptat. Am petrecut clipe frumoase impreuna la munte si m-am atasat tare de ea si ea de mine. Apoi mi-a marturisit ca are si un copil. Acum ca ne-am intors eu nu pot sa o mai uit usor, iar ea ma tot suna si imi da mesaje. Eu as incerca acum ca m-am experimentat (:))) ) sa o abordez pe cea pe care o doream initial, pt. ca asta era si ideea, dar ceva ma retine. Pana acum nu ne-am intalnit decat noi doi si o data cu prietenii ei. Daca as alege sa raman cu ea, sigur lucrurile s-ar peterece la fel in continuare pt. ca sigur prietenii mei si fam. mea nu o accepta. Stiu asta pt. ca deja am vorbit cu ei despre ea. Ce sfat imi puteti da? sa incerc sa continui cu ea, sau sa incerc acum cu cine am dorit eu de la inceput. Mentionez ca i-am povestit si ei toata aceasta situatie, inclusiv faptul ca eu o doream de fapt pe alta, insa nu stiam ce pasi sa fac pt. a reusi sa o abordez?

nu te supara...dar n-as vrea sa cred ca esti un fel de fatalau...cum adica,"nu accepta parintii"?e treaba ta...mai ales daca iti place tipa...si,daca are un copil,care-i problema?ti-a frica ca o sa-l cresti tu?si ce?...
stravaro
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:54
De la: stravaro, la data 2010-01-03 16:54:53
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-03 16:38:53Am 23 de ani si pana luna trecuta nu avusesem prietena deloc. Eram deprimat din cauza asta. Vroiam sa incerc sa am o relatie cu o persoana anume, dar lipsa asta de experienta ma impiedica, asa ca am decis sa incerc mai intai cu o persoana pe care nu o cunosteam si pe care nici anturajul meu nu o cunostea, pt. a fi sigur ca daca nu iese bine (eu sunt si foarte timid), nu ma voi face de ras. Am reusit sa imi dau intalnire cu o fata pe net si de la prima intalnire ne-am sarutat, apoi ne-am mai intalnit inca o data, si astfel am ramas impreuna, desi eu nu avusesem acest gand initial si, sincer, nici in continuare nu il am. Ideea e ca ea a suferit tare in trecut din cauza parintilor, nu are studii, are si un tatuaj vizibil si altele., iar familia mea sigur nu ar accepta-o. Problema a venit cand i-am cerut sa petrecem sarbatorile impreuna, iar ea a acceptat. Am petrecut clipe frumoase impreuna la munte si m-am atasat tare de ea si ea de mine. Apoi mi-a marturisit ca are si un copil. Acum ca ne-am intors eu nu pot sa o mai uit usor, iar ea ma tot suna si imi da mesaje. Eu as incerca acum ca m-am experimentat (:))) ) sa o abordez pe cea pe care o doream initial, pt. ca asta era si ideea, dar ceva ma retine. Pana acum nu ne-am intalnit decat noi doi si o data cu prietenii ei. Daca as alege sa raman cu ea, sigur lucrurile s-ar peterece la fel in continuare pt. ca sigur prietenii mei si fam. mea nu o accepta. Stiu asta pt. ca deja am vorbit cu ei despre ea. Ce sfat imi puteti da? sa incerc sa continui cu ea, sau sa incerc acum cu cine am dorit eu de la inceput. Mentionez ca i-am povestit si ei toata aceasta situatie, inclusiv faptul ca eu o doream de fapt pe alta, insa nu stiam ce pasi sa fac pt. a reusi sa o abordez?

nu te supara...dar n-as vrea sa cred ca esti un fel de fatalau...cum adica,"nu accepta parintii"?e treaba ta...mai ales daca iti place tipa...si,daca are un copil,care-i problema?ti-a frica ca o sa-l cresti tu?si ce?...


Sunt mai multe impedimente: modul ei de comportare, parte din trecutul ei, etc. Oricum ma intalnesc cu ea de vreo 3 sapt si am senzatia ca as st-o de un an. Am invatat ft. multe pt. inceput. Macar mi-a trecut stare de deceptie totala in care intrasem. Problema e ca planul meu era doar sa ma folosesc de o astfel de fata, urmand sa incerc apoi cu una pe care o vroiam cu adevarat, iar acum am ajuns sa tin mai mutl la cea de proba, decat la cea cu care aveam intentii serioase. Ea stie lucrul asta. Nu stiu ce sa fac acum: Sa imi continui linia si sa o abordez pe cealalta sau sa raman cu actuala, dat fiind ca m-am atasat tare de ea?
mihai_oanca
Postat pe 4 Ianuarie 2010 19:53
Pai daca te-ai atasat de actuala, de proba, cum ii zici tu, inseamna ca pe tine personal nu te deranjeaza f mult comportamentul ei, in ceea ce priveste trecutul ei, n-ar trebui sa te intereseze,greseala este omeneasca si face parte din noi. Asta este parerea mea, tu pina la urma faci cum crezi ca-ti va fi mai bine
miss_darine
Postat pe 4 Ianuarie 2010 20:03
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-03 16:38:53. Am reusit sa imi dau intalnire cu o fata pe net si de la prima intalnire ne-am sarutat, apoi ne-am..............


sunt bune si reclamele la ceva!
hai ma' mihaita, de la prima intalnire trebuia sa-i pui doar mana pe picior.
geo_xx
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:37
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-04 19:53:32
De la: stravaro, la data 2010-01-03 16:54:53
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-03 16:38:53Am 23 de ani si pana luna trecuta nu avusesem prietena deloc. Eram deprimat din cauza asta. Vroiam sa incerc sa am o relatie cu o persoana anume, dar lipsa asta de experienta ma impiedica, asa ca am decis sa incerc mai intai cu o persoana pe care nu o cunosteam si pe care nici anturajul meu nu o cunostea, pt. a fi sigur ca daca nu iese bine (eu sunt si foarte timid), nu ma voi face de ras. Am reusit sa imi dau intalnire cu o fata pe net si de la prima intalnire ne-am sarutat, apoi ne-am mai intalnit inca o data, si astfel am ramas impreuna, desi eu nu avusesem acest gand initial si, sincer, nici in continuare nu il am. Ideea e ca ea a suferit tare in trecut din cauza parintilor, nu are studii, are si un tatuaj vizibil si altele., iar familia mea sigur nu ar accepta-o. Problema a venit cand i-am cerut sa petrecem sarbatorile impreuna, iar ea a acceptat. Am petrecut clipe frumoase impreuna la munte si m-am atasat tare de ea si ea de mine. Apoi mi-a marturisit ca are si un copil. Acum ca ne-am intors eu nu pot sa o mai uit usor, iar ea ma tot suna si imi da mesaje. Eu as incerca acum ca m-am experimentat (:))) ) sa o abordez pe cea pe care o doream initial, pt. ca asta era si ideea, dar ceva ma retine. Pana acum nu ne-am intalnit decat noi doi si o data cu prietenii ei. Daca as alege sa raman cu ea, sigur lucrurile s-ar peterece la fel in continuare pt. ca sigur prietenii mei si fam. mea nu o accepta. Stiu asta pt. ca deja am vorbit cu ei despre ea. Ce sfat imi puteti da? sa incerc sa continui cu ea, sau sa incerc acum cu cine am dorit eu de la inceput. Mentionez ca i-am povestit si ei toata aceasta situatie, inclusiv faptul ca eu o doream de fapt pe alta, insa nu stiam ce pasi sa fac pt. a reusi sa o abordez?

nu te supara...dar n-as vrea sa cred ca esti un fel de fatalau...cum adica,"nu accepta parintii"?e treaba ta...mai ales daca iti place tipa...si,daca are un copil,care-i problema?ti-a frica ca o sa-l cresti tu?si ce?...


Sunt mai multe impedimente: modul ei de comportare, parte din trecutul ei, etc. Oricum ma intalnesc cu ea de vreo 3 sapt si am senzatia ca as st-o de un an. Am invatat ft. multe pt. inceput. Macar mi-a trecut stare de deceptie totala in care intrasem. Problema e ca planul meu era doar sa ma folosesc de o astfel de fata, urmand sa incerc apoi cu una pe care o vroiam cu adevarat, iar acum am ajuns sa tin mai mutl la cea de proba, decat la cea cu care aveam intentii serioase. Ea stie lucrul asta. Nu stiu ce sa fac acum: Sa imi continui linia si sa o abordez pe cealalta sau sa raman cu actuala, dat fiind ca m-am atasat tare de ea?




tara arde..... si cumatru se zbuciuma intre femei
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:47
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-04 19:53:32
De la: stravaro, la data 2010-01-03 16:54:53
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-03 16:38:53Am 23 de ani si pana luna trecuta nu avusesem prietena deloc. Eram deprimat din cauza asta. Vroiam sa incerc sa am o relatie cu o persoana anume, dar lipsa asta de experienta ma impiedica, asa ca am decis sa incerc mai intai cu o persoana pe care nu o cunosteam si pe care nici anturajul meu nu o cunostea, pt. a fi sigur ca daca nu iese bine (eu sunt si foarte timid), nu ma voi face de ras. Am reusit sa imi dau intalnire cu o fata pe net si de la prima intalnire ne-am sarutat, apoi ne-am mai intalnit inca o data, si astfel am ramas impreuna, desi eu nu avusesem acest gand initial si, sincer, nici in continuare nu il am. Ideea e ca ea a suferit tare in trecut din cauza parintilor, nu are studii, are si un tatuaj vizibil si altele., iar familia mea sigur nu ar accepta-o. Problema a venit cand i-am cerut sa petrecem sarbatorile impreuna, iar ea a acceptat. Am petrecut clipe frumoase impreuna la munte si m-am atasat tare de ea si ea de mine. Apoi mi-a marturisit ca are si un copil. Acum ca ne-am intors eu nu pot sa o mai uit usor, iar ea ma tot suna si imi da mesaje. Eu as incerca acum ca m-am experimentat (:))) ) sa o abordez pe cea pe care o doream initial, pt. ca asta era si ideea, dar ceva ma retine. Pana acum nu ne-am intalnit decat noi doi si o data cu prietenii ei. Daca as alege sa raman cu ea, sigur lucrurile s-ar peterece la fel in continuare pt. ca sigur prietenii mei si fam. mea nu o accepta. Stiu asta pt. ca deja am vorbit cu ei despre ea. Ce sfat imi puteti da? sa incerc sa continui cu ea, sau sa incerc acum cu cine am dorit eu de la inceput. Mentionez ca i-am povestit si ei toata aceasta situatie, inclusiv faptul ca eu o doream de fapt pe alta, insa nu stiam ce pasi sa fac pt. a reusi sa o abordez?

nu te supara...dar n-as vrea sa cred ca esti un fel de fatalau...cum adica,"nu accepta parintii"?e treaba ta...mai ales daca iti place tipa...si,daca are un copil,care-i problema?ti-a frica ca o sa-l cresti tu?si ce?...


Sunt mai multe impedimente: modul ei de comportare, parte din trecutul ei, etc. Oricum ma intalnesc cu ea de vreo 3 sapt si am senzatia ca as st-o de un an. Am invatat ft. multe pt. inceput. Macar mi-a trecut stare de deceptie totala in care intrasem. Problema e ca planul meu era doar sa ma folosesc de o astfel de fata, urmand sa incerc apoi cu una pe care o vroiam cu adevarat, iar acum am ajuns sa tin mai mutl la cea de proba, decat la cea cu care aveam intentii serioase. Ea stie lucrul asta. Nu stiu ce sa fac acum: Sa imi continui linia si sa o abordez pe cealalta sau sa raman cu actuala, dat fiind ca m-am atasat tare de ea?


De ce nu recunosti ca nu stii ce vrei de fapt si ca nu le iubesti pe nici una?.Cand iubesti pe cineva cu tot sufletul nu ti-e greu sa alegi!

Postat pe 6 Ianuarie 2010 08:47
stau si ma gandesc ce va fi cand va intra o a treia in schema atunci sa vezi drama existentziala domne
Dontyyy
Postat pe 6 Ianuarie 2010 08:55
Problema e ca eu chiar tin la ea, sau cel putin asa cred. Daca nu am mai avut relatii nu imi pot da seama exact daca este iubire cu adevarat. Daca ma limitam numai la cateva intalniri (cum imi doream initital), si apoi sa rup legatura cu ea, era bine, pt. ca atunci nu simteam absolut nimic pt. ea. dar faptul ca am invitat-o sa petrecem sarbatorile impreuna la munte (ceea ce cred ca a fost o mare greseala) m-a facut sa ma simt foarte atasat de ea, deoarece am petrecut clipe foarte frumoase impreuna. Poate nu m-as gandi asa mult la ea, daca nu mi-ar trimite mesaje aproape in continuu, in care imi spune ca e indragostita de mine, ca sa ramanem impreuna etc. Se pare ca aspectul asta nu l-am luat in considerare initial, credeam ca cel mult pe mine ma poate afecta un astfel de plan. Si cand ma gandesc ca vroiam sa aplic treaba asta pe o fata de 16-18 ani, iar asta are 25....
mihai_oanca
Postat pe 7 Ianuarie 2010 00:05
socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ , asa e ? data viitoare sa te gandesti mai bine inainte de a incerca sa te folosesti de o femeie . (n-am spus-o eu , tu ai recunoscut !)
sunt curioasa cum te-ai simti tu , daca ai afla ca persoana de care te-ai indragostit sta cu tine doar ca sa capete experienta...eventual si ca ii este rusine cu tine ! mai esti si cinic sa-i spui in fata ce planuri marete iti facusei tu !!!
mahy33
Postat pe 7 Ianuarie 2010 00:36
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-07 00:05:08Si cand ma gandesc ca vroiam sa aplic treaba asta pe o fata de 16-18 ani, iar asta are 25....

Deci doreai sa aplici treaba unei fete de 16 ani?
Tu cati ani ai?
Dar cred ca nici nu ma intereseaza
Full_Metal_Jacket
Postat pe 7 Ianuarie 2010 00:42
el are 23
mahy33 bine zis fato!

eu zic sa nu dai "cioara" din mana pe "vrabia" de pe gard si sa zici mersi ca ai intrat si u in randul lumii si nu mai esti singur. e prima relatie, crezi c-o s-o iei de nevasta de esti asa panicat? si cred ca ai mai multe de invatat de la ea decat de la una de 16, aia o sa te traga in jos, abia ai avansat putin si te intorci iar la epoca de piatra. lasa lucrurile sa curga de la sine ca daca e sa fie o s-o ai si pe aia de 16, nu fuge din tara.

@miss_darine: ce-am mai ras
Boca
Postat pe 7 Ianuarie 2010 16:57
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-07 00:05:08Problema e ca eu chiar tin la ea, sau cel putin asa cred. Daca nu am mai avut relatii nu imi pot da seama exact daca este iubire cu adevarat. Daca ma limitam numai la cateva intalniri (cum imi doream initital), si apoi sa rup legatura cu ea, era bine, pt. ca atunci nu simteam absolut nimic pt. ea. dar faptul ca am invitat-o sa petrecem sarbatorile impreuna la munte (ceea ce cred ca a fost o mare greseala) m-a facut sa ma simt foarte atasat de ea, deoarece am petrecut clipe foarte frumoase impreuna. Poate nu m-as gandi asa mult la ea, daca nu mi-ar trimite mesaje aproape in continuu, in care imi spune ca e indragostita de mine, ca sa ramanem impreuna etc. Se pare ca aspectul asta nu l-am luat in considerare initial, credeam ca cel mult pe mine ma poate afecta un astfel de plan. Si cand ma gandesc ca vroiam sa aplic treaba asta pe o fata de 16-18 ani, iar asta are 25....




... baiete ... iubirea adevarata este cea pe care ti-o asumi ... nu confunda lucrurile cu sexul care poate varia de la perioada la perioada ... poate sa fie si tiganca, important este ca tu sa nu iti bati joc de ea ... daca esti corect si ai caracter poate iesi asa cum vrei tu nu cum vor parintii sau oricine altcineva ...
marco918
Postat pe 7 Ianuarie 2010 21:03
De la: Boca, la data 2010-01-07 16:57:27el are 23
mahy33 bine zis fato!

eu zic sa nu dai "cioara" din mana pe "vrabia" de pe gard si sa zici mersi ca ai intrat si u in randul lumii si nu mai esti singur. e prima relatie, crezi c-o s-o iei de nevasta de esti asa panicat? si cred ca ai mai multe de invatat de la ea decat de la una de 16, aia o sa te traga in jos, abia ai avansat putin si te intorci iar la epoca de piatra. lasa lucrurile sa curga de la sine ca daca e sa fie o s-o ai si pe aia de 16, nu fuge din tara.

@miss_darine: ce-am mai ras


Nu mamai judecati asa aspru, eu chiar nu luasem in considerare si aspectul asta, cred ca asta a fost vina mea. Chiar nu imi puteam imagina ca o fata se poate indragosti de mine!
mihai_oanca
Postat pe 8 Ianuarie 2010 02:26
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-08 02:26:17
Nu mamai judecati asa aspru, eu chiar nu luasem in considerare si aspectul asta, cred ca asta a fost vina mea. Chiar nu imi puteam imagina ca o fata se poate indragosti de mine!


Nu sunt aspra cu tine, e adevarul in stare neslefuita si in opinia mea, iar uneori adevarul e greu de acceptat. Mi s-a parut cea mai buna solutie, e alegerea ta daca vrei s-o accepti. Eu zic in continuare ca ar fi pacat sa nu.

ideea era sa fii mai relaxat si sa vezi partea buna a situatiei in care esti acum. All the best!
Boca
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:48
iar romane
yumy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:49
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-08 02:26:17
De la: Boca, la data 2010-01-07 16:57:27el are 23
mahy33 bine zis fato!

eu zic sa nu dai "cioara" din mana pe "vrabia" de pe gard si sa zici mersi ca ai intrat si u in randul lumii si nu mai esti singur. e prima relatie, crezi c-o s-o iei de nevasta de esti asa panicat? si cred ca ai mai multe de invatat de la ea decat de la una de 16, aia o sa te traga in jos, abia ai avansat putin si te intorci iar la epoca de piatra. lasa lucrurile sa curga de la sine ca daca e sa fie o s-o ai si pe aia de 16, nu fuge din tara.

@miss_darine: ce-am mai ras


Nu mamai judecati asa aspru, eu chiar nu luasem in considerare si aspectul asta, cred ca asta a fost vina mea. Chiar nu imi puteam imagina ca o fata se poate indragosti de mine!


se pare ca am dreptate: nu te cunosti si nu esti sigur pe tine de aceea nu stii ce vrei nici de la tine , nici de la o posibila partenera.

Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:16
scorpio la multi ani
yumy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:18
De la: yumalai, la data 2010-01-08 11:18:33scorpio la multi ani


La multi ani, dragalasa!

Postat pe 8 Ianuarie 2010 13:16
esti un copil de 23 de ani..
felixcat
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:02
De la: Boca, la data 2010-01-08 10:48:47
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-08 02:26:17
Nu mamai judecati asa aspru, eu chiar nu luasem in considerare si aspectul asta, cred ca asta a fost vina mea. Chiar nu imi puteam imagina ca o fata se poate indragosti de mine!


Nu sunt aspra cu tine, e adevarul in stare neslefuita si in opinia mea, iar uneori adevarul e greu de acceptat. Mi s-a parut cea mai buna solutie, e alegerea ta daca vrei s-o accepti. Eu zic in continuare ca ar fi pacat sa nu.

ideea era sa fii mai relaxat si sa vezi partea buna a situatiei in care esti acum. All the best!


Din puntul asta de vedere ai dreptate, sunt intr-o situatie mult mai buna decat cea in care am fost toata viata mea pana luna trecuta. Poate si de asta ma comport asa, nefiind obisnuit cu relatii in general, daramite cu astfel de relatii. Bucuria mea este ca planul acela mi-a reusit foarte repede de cand mi l-am propus, mai repede decat ma asteptam, insa pacat ca consecintele lui au deviat de la ce ma asteptam eu.
mihai_oanca
Postat pe 11 Ianuarie 2010 17:19
De la: scorpio67, la data 2010-01-08 11:16:30
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-08 02:26:17
De la: Boca, la data 2010-01-07 16:57:27el are 23
mahy33 bine zis fato!

eu zic sa nu dai "cioara" din mana pe "vrabia" de pe gard si sa zici mersi ca ai intrat si u in randul lumii si nu mai esti singur. e prima relatie, crezi c-o s-o iei de nevasta de esti asa panicat? si cred ca ai mai multe de invatat de la ea decat de la una de 16, aia o sa te traga in jos, abia ai avansat putin si te intorci iar la epoca de piatra. lasa lucrurile sa curga de la sine ca daca e sa fie o s-o ai si pe aia de 16, nu fuge din tara.

@miss_darine: ce-am mai ras


Nu mamai judecati asa aspru, eu chiar nu luasem in considerare si aspectul asta, cred ca asta a fost vina mea. Chiar nu imi puteam imagina ca o fata se poate indragosti de mine!


se pare ca am dreptate: nu te cunosti si nu esti sigur pe tine de aceea nu stii ce vrei nici de la tine , nici de la o posibila partenera.


Ai perfecta dreptate! :((
mihai_oanca
Postat pe 11 Ianuarie 2010 17:20
cand esti relaxat e mult mai usor sa obtii ceva. numai ideea ca ti-e indiferent daca vei reusi sau nu sio ca n-ai nimic de pierdut iti schimba total atitudinea.
dar pt ceva ce crezi ca iti doresti cu adevarat nu mai e asa usor sa fii relaxat, iar gandul ca o poti da in bara te face sa dai inapoi.

ne dai la toti dreptate dar n-ai ajuns la nicio concluzie? ca a trecut ceva vreme...
Boca
Postat pe 11 Ianuarie 2010 17:25
De la: geo_xx, la data 2010-01-04 23:37:20
De la: mihai_oanca, la data 2010-01-03 16:38:53. Am reusit sa imi dau intalnire cu o fata pe net si de la prima intalnire ne-am sarutat, apoi ne-am..............


sunt bune si reclamele la ceva!
hai ma' mihaita, de la prima intalnire trebuia sa-i pui doar mana pe picior.

doamne ce mult am lipsit...ce dor imi era de buzele tale geo...sa traiesti...mersik de urari...insa nu am intrat sa citesc multe mesaje....ma bucur ca am primit atitea.....sper sa revin printre voi....dupa o mika pauza va pup pe toti
cristiana_cris
Postat pe 11 Ianuarie 2010 18:44
auzi la el,,iar asta are 25,,baiiii inteligentulee ,,lasa naaaaa ba baiatule,,intreaba la supermarket daca mai are de 17
thadoog
Postat pe 11 Ianuarie 2010 18:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum il fac sa il intereseze si altceva decat persoana mea?? 26 De la: piper 12 Octombrie 2009 18:50
vreau si eu un sfat....va rog 73 De la: anissya 17 Martie 2010 12:31
Cum sa procedez? sa-i dau o sansa? 26 De la: rashela 2 Februarie 2010 11:43
Sex 38 De la: zinaceabunasinebuna 31 Ianuarie 2012 08:29
ce naiba.... 3 De la: anastasia_m 24 Aprilie 2010 12:43