Setari Cookie-uri

M-am indragostit de...fundul ei...!

Pare ciudat ce spun, dar asta e adevarul... Nu sunt nebun si nici obsedat sexual.
Eram intr-o zi foarte calduroasa de vara si in fata unui Mall era o fantana arteziana, ca un bazin mare . Stropii de apa navaleau peste cei care se asezau pe buza bazinului racorindu.i. Am facut imprudenta sa ma intind pe marginea accea a bazinului, intr-o zona umbroasa, cam singura. In rest totul era scaldat de razele soarelui. Au venit doua tipe si fara nicio jena, pur si simplu dupa ce s-au uitat in toate partile incercand sa zareasca un coltisor unde sa se as3ze, cum spuneam, s-au asezat pe spatele meu. Eu stateamintins cu fatza in jos si ce bine era...! Efectiv m.a socat gestul lor, inss nu am ripoestat. Fetele au inceput sa povesteasca, tinand in maini cate un pahar de cafea. Ba mai mult, si-au aprins si cate o tigara si stateau linistite pe spatele meu si vorbeau, mai radeau fara sa ma bage-n seama, fara macar sa ma intrebe daca vreau sa le las sa stea. Culmea e ca mi-a placut si mie, ba chiar m- excitat. Intr-un final s-au ridicat de pe minede parca nimic nu s- a intamplat si au plecat. M-am ridicat si eu iute si una din ele intorcand capul spre mine razand,, mi-a facut semn sa o sau sa le urmez. Ceea ce am si facut... Una din ele purta o rochita relativ scurta de sub care tzasneau niste picioare...immm... , cealalta avea o pereche de pantalonasi scurti din bluejans foarte stramti si picioarele la fel de bune. Waaw..., peste ce am dat... mi-am zis in gand... oare ce va urma? Ajunsi intr-o statie de autobuz lipsita de banci, una din ele mi.a facut semn daca vreau sa stau i 4 labe ca sa se aseze iar pe mine pana vine autobuzul. Era ceva lume in statie dar nu mi.a pasat. M.am pus in 4 labe si ele s-au asezat pe spatele meu pana a venit autobuzul. S-au sculat si s-au urcat in el, urmandu-le ca un catelus. Ajunsi intr-un parc, le-am intrebat ce urmeaza si ele razand mi-au spus sec ca nu urmeaza nimic. Atunci am indraznit sa le spun si eu ceva: "daca tot m.ati folosit, acum de ramas bun, lasati-ma si pe mine sa fac ceva" . "Ce...?" au sarit fetele. "Lasati-ma sa va pup in fund macar...!" Si fetele razand m-au invitat pe rand sa le pup, placerea a fost uluitoare pentru toti... dar cel mai mult mi-a placut poponetzul atat de excitant al fetei in pantalonasi scurti si multati pe fund...
kudika_16543
Postat pe 16 Iulie 2014 09:35
ai visat???? ...sau a luat/o lumea razna????
NEGRUTTTT
Postat pe 16 Iulie 2014 10:40
Lumea a luat-o razna mai de mult.
Nu toata.
Doar o parte.
La unii pasarica a facut pui si acum in loc sa aiba o pasarica la cap au un stol.

Radu_Cristian_1
Postat pe 16 Iulie 2014 11:30
De la: kudika_16543, la data 2014-07-16 09:35:47Pare ciudat ce spun, dar asta e adevarul... Nu sunt nebun si nici obsedat sexual.
Eram intr-o zi foarte calduroasa de vara si in fata unui Mall era o fantana arteziana, ca un bazin mare . Stropii de apa navaleau peste cei care se asezau pe buza bazinului racorindu.i. Am facut imprudenta sa ma intind pe marginea accea a bazinului, intr-o zona umbroasa, cam singura. In rest totul era scaldat de razele soarelui. Au venit doua tipe si fara nicio jena, pur si simplu dupa ce s-au uitat in toate partile incercand sa zareasca un coltisor unde sa se as3ze, cum spuneam, s-au asezat pe spatele meu. Eu stateamintins cu fatza in jos si ce bine era...! Efectiv m.a socat gestul lor, inss nu am ripoestat. Fetele au inceput sa povesteasca, tinand in maini cate un pahar de cafea. Ba mai mult, si-au aprins si cate o tigara si stateau linistite pe spatele meu si vorbeau, mai radeau fara sa ma bage-n seama, fara macar sa ma intrebe daca vreau sa le las sa stea. Culmea e ca mi-a placut si mie, ba chiar m- excitat. Intr-un final s-au ridicat de pe minede parca nimic nu s- a intamplat si au plecat. M-am ridicat si eu iute si una din ele intorcand capul spre mine razand,, mi-a facut semn sa o sau sa le urmez. Ceea ce am si facut... Una din ele purta o rochita relativ scurta de sub care tzasneau niste picioare...immm... , cealalta avea o pereche de pantalonasi scurti din bluejans foarte stramti si picioarele la fel de bune. Waaw..., peste ce am dat... mi-am zis in gand... oare ce va urma? Ajunsi intr-o statie de autobuz lipsita de banci, una din ele mi.a facut semn daca vreau sa stau i 4 labe ca sa se aseze iar pe mine pana vine autobuzul. Era ceva lume in statie dar nu mi.a pasat. M.am pus in 4 labe si ele s-au asezat pe spatele meu pana a venit autobuzul. S-au sculat si s-au urcat in el, urmandu-le ca un catelus. Ajunsi intr-un parc, le-am intrebat ce urmeaza si ele razand mi-au spus sec ca nu urmeaza nimic. Atunci am indraznit sa le spun si eu ceva: "daca tot m.ati folosit, acum de ramas bun, lasati-ma si pe mine sa fac ceva" . "Ce...?" au sarit fetele. "Lasati-ma sa va pup in fund macar...!" Si fetele razand m-au invitat pe rand sa le pup, placerea a fost uluitoare pentru toti... dar cel mai mult mi-a placut poponetzul atat de excitant al fetei in pantalonasi scurti si multati pe fund...



Vrei sa fii credibil,dar nu stiu in ce masura iti reuseste!!!

Cred ca, cele doua domnisoare au empatizat foarte bine cu tine,si acesta este motivul pentru care va includ in aceeasi categorie!!
kudika_15804
Postat pe 16 Iulie 2014 11:52
De la: kudika_956391, la data 2014-07-16 10:40:32ai visat???? ...sau a luat/o lumea razna????

e visul adolescentilor cu imaginatie bogata traiasca vara si imaginatia lor!!!
Titanika
Postat pe 16 Iulie 2014 12:18
Suferi de ceeace eu as numi "fetisul sclavului, caruia ii place sa pupe in fund" !!!!
rondina
Postat pe 16 Iulie 2014 13:54
unde duce lipsa de pasarica nu te mai iubii singur , ca ai s-o iei si mai mult razna .
-Iulya
Postat pe 16 Iulie 2014 23:43
De la: -Iulya, la data 2014-07-16 23:43:19 unde duce lipsa de pasarica nu te mai iubii singur , ca ai s-o iei si mai mult razna .
NEGRUTTTT
Postat pe 17 Iulie 2014 00:00
La inceput, cand am citit reactiile voastre, raspunsurile voastre la "aventura mea", am crezut ca am intrat pe blogul, sau forumul unei manastiri... Si acolo, saracele maicute oricat ar fi ele de...sfioase,timide, evlavioase, etc, cand vad ceva sexy lasa totul si... Ma asteptam o altfel de reactie din partea dvs. Da..., imi place sa fiu dominat si cand vad ceva sexy e normal sa ma excit. Ce am facut eu, nu cred ca iese din tiparele normalului. Mai repede cred ca voi sunteti depasiti de ...evenimente, de placeri. Spuneti-mi, in timpul actului sexual, daca ati facut pana acum asa ceva, cu iubitul, cu sotul, nu ati fost sarutata pe corp, pe picioare, pe coapse, pe fund de el? nu ati avut parte de aceasta placere? inseamna ca nu stiti nimic, ati trecut prin viataca...
E o reala placere sa.i sarut picioarele prietenei mele, sao sarut pe coapse, sa o sarut pe funduletz, ba chiar daca l-a inceput a avut o retinere, apoi i-a placut tare mult sa fie pupata si apoi linsa in funduletz...!sa o sarut pe sani, pe gat,etc. Asta face parte din jocul sexual, din placerile vietii.
Faptul ca m.am lasat tarat , dominat de cele 2 fete nu cred ca iese din tiparul normalului, imi place sa fiu dominat si m.am simtit pentru prima data dominat de 2 fete...Faptul ca in final, exitat am pupat.o in fund pe fata in pantalonasii scurti nu cred ca e ceva anormal...
Am vazut de curand o poza cu doua superbe vedete:
Lora si Doinita Oancea la mare pe plaja. Lora le facea semn aratand fundul atat de ispititor al actritei sa il pupe cei care au inceput sa o critice ca s.a ingrasat prea mult Doinita. Eu nu am avut de ce s.o critic, mie imi place mult simpatica actrita,insa as fi vrut sa o pup infunduletz in fiecare dimineata pe Doinita. Nu cred ca faceam ceva rau, din contra...!
kudika_16543
Postat pe 17 Iulie 2014 09:45
De la: kudika_16543, la data 2014-07-17 09:45:08La inceput, cand am citit reactiile voastre, raspunsurile voastre la "aventura mea", am crezut ca am intrat pe blogul, sau forumul unei manastiri... Si acolo, saracele maicute oricat ar fi ele de...sfioase,timide, evlavioase, etc, cand vad ceva sexy lasa totul si... Ma asteptam o altfel de reactie din partea dvs. Da..., imi place sa fiu dominat si cand vad ceva sexy e normal sa ma excit. Ce am facut eu, nu cred ca iese din tiparele normalului. Mai repede cred ca voi sunteti depasiti de ...evenimente, de placeri. Spuneti-mi, in timpul actului sexual, daca ati facut pana acum asa ceva, cu iubitul, cu sotul, nu ati fost sarutata pe corp, pe picioare, pe coapse, pe fund de el? nu ati avut parte de aceasta placere? inseamna ca nu stiti nimic, ati trecut prin viataca...
E o reala placere sa.i sarut picioarele prietenei mele, sao sarut pe coapse, sa o sarut pe funduletz, ba chiar daca l-a inceput a avut o retinere, apoi i-a placut tare mult sa fie pupata si apoi linsa in funduletz...!sa o sarut pe sani, pe gat,etc. Asta face parte din jocul sexual, din placerile vietii.
Faptul ca m.am lasat tarat , dominat de cele 2 fete nu cred ca iese din tiparul normalului, imi place sa fiu dominat si m.am simtit pentru prima data dominat de 2 fete...Faptul ca in final, exitat am pupat.o in fund pe fata in pantalonasii scurti nu cred ca e ceva anormal...
Am vazut de curand o poza cu doua superbe vedete:
Lora si Doinita Oancea la mare pe plaja. Lora le facea semn aratand fundul atat de ispititor al actritei sa il pupe cei care au inceput sa o critice ca s.a ingrasat prea mult Doinita. Eu nu am avut de ce s.o critic, mie imi place mult simpatica actrita,insa as fi vrut sa o pup infunduletz in fiecare dimineata pe Doinita. Nu cred ca faceam ceva rau, din contra...!
noi suntem nisteMAICUTE,nu stim de astea,,,,,,noroc cu tine ,,,,,,ce ne/am face fara tine daca nu ti/ai scrie aventurile pe forum......
NEGRUTTTT
Postat pe 17 Iulie 2014 10:39
Daa..., care e problema ta...? Te deranjeaza ca am indraznit sa imi scriu aici micile ca sa spun asa, aventuri...?
kudika_16543
Postat pe 17 Iulie 2014 11:52
De la: kudika_16543, la data 2014-07-17 11:52:22Daa..., care e problema ta...? Te deranjeaza ca am indraznit sa imi scriu aici micile ca sa spun asa, aventuri...?
nu m/am suparat....scrie ce vrei,asa mai imi trece si mie ziua,distrandu/ma...
NEGRUTTTT
Postat pe 17 Iulie 2014 11:59
De la: kudika_16543, la data 2014-07-17 11:52:22Daa..., care e problema ta...? Te deranjeaza ca am indraznit sa imi scriu aici micile ca sa spun asa, aventuri...?

zi ma departe ca zici frumos ,dar sunt curioasa sunt adevarate relararile tale,sau doar fanrezii
Titanika
Postat pe 17 Iulie 2014 13:12
hm.....ai 48ani pe avatarul tau,esti de culoare ,fanteziile tale sunt foarte colorate.....pana la urna ti-ai gasit jumatatea sau te hranesti cu fantezii>?
Titanika
Postat pe 17 Iulie 2014 13:47
Haaai sa lamurim si acest aspect, la inceput a fost un coleg de.al meu care este un baiat "de culoare" din Africa, stabilit in...Danemarca. A venit in Romania cu treburi, la firma noastra, i.au placut mult femeile din Romania, si a dorit sa gaseasca o fata cu care sa se casatoreasca si sa plece cu ea in Danemarca. Cum nu a gasit nicio fata, a plecat dezamagit si am preluat eu contul lui... asta e tot...!
kudika_16543
Postat pe 17 Iulie 2014 14:11
Mitoman virtual
-Iulya
Postat pe 17 Iulie 2014 20:41
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-16 11:30:27Lumea a luat-o razna mai de mult.
Nu toata.
Doar o parte.
La unii pasarica a facut pui si acum in loc sa aiba o pasarica la cap au un stol.


iar au lasat astia poarta deschisa..
Fulg-de-nea
Postat pe 17 Iulie 2014 20:50
De la: kudika_16543, la data 2014-07-17 14:11:48Haaai sa lamurim si acest aspect, la inceput a fost un coleg de.al meu care este un baiat "de culoare" din Africa, stabilit in...Danemarca. A venit in Romania cu treburi, la firma noastra, i.au placut mult femeile din Romania, si a dorit sa gaseasca o fata cu care sa se casatoreasca si sa plece cu ea in Danemarca. Cum nu a gasit nicio fata, a plecat dezamagit si am preluat eu contul lui... asta e tot...!
acum putem dormi linistite.....credeam ca ne/au inconjurat negrii
NEGRUTTTT
Postat pe 17 Iulie 2014 20:53
De la: kudika_16543, la data 2014-07-17 09:45:08...Faptul ca in final, exitat am pupat.o in fund pe fata in pantalonasii scurti nu cred ca e ceva anormal...


Dar nici prea sanatos nu este.
Daca fata ar fi avut oxiuri sti ca puteai sa preiei fara voia ta niste outze de viermisori?

Sfatul meu este ca pe viitor in loc sa o pupi in fund sa o pupi pe buci.

Radu_Cristian_1
Postat pe 18 Iulie 2014 15:52
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-18 15:52:09
De la: kudika_16543, la data 2014-07-17 09:45:08...Faptul ca in final, exitat am pupat.o in fund pe fata in pantalonasii scurti nu cred ca e ceva anormal...


Dar nici prea sanatos nu este.
Daca fata ar fi avut oxiuri sti ca puteai sa preiei fara voia ta niste outze de viermisori?

Sfatul meu este ca pe viitor in loc sa o pupi in fund sa o pupi pe buci.

NEGRUTTTT
Postat pe 18 Iulie 2014 15:55
De la: kudika_16543, la data 2014-07-17 14:11:48Haaai sa lamurim si acest aspect, la inceput a fost un coleg de.al meu care este un baiat "de culoare" din Africa, stabilit in...Danemarca. A venit in Romania cu treburi, la firma noastra, i.au placut mult femeile din Romania, si a dorit sa gaseasca o fata cu care sa se casatoreasca si sa plece cu ea in Danemarca. Cum nu a gasit nicio fata, a plecat dezamagit si am preluat eu contul lui... asta e tot...!

sa sti ca nu-s rasista,dar deja aburesti lumea
Titanika
Postat pe 18 Iulie 2014 19:07
De la: Titanika, la data 2014-07-18 19:07:07
De la: kudika_16543, la data 2014-07-17 14:11:48Haaai sa lamurim si acest aspect, la inceput a fost un coleg de.al meu care este un baiat "de culoare" din Africa, stabilit in...Danemarca. A venit in Romania cu treburi, la firma noastra, i.au placut mult femeile din Romania, si a dorit sa gaseasca o fata cu care sa se casatoreasca si sa plece cu ea in Danemarca. Cum nu a gasit nicio fata, a plecat dezamagit si am preluat eu contul lui... asta e tot...!

sa sti ca nu-s rasista,dar deja aburesti lumea


Daca ii place sa pupe in fund nu inseamna ca abureste lumea.

Radu_Cristian_1
Postat pe 18 Iulie 2014 23:00
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-17 20:50:30
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-16 11:30:27Lumea a luat-o razna mai de mult.
Nu toata.
Doar o parte.
La unii pasarica a facut pui si acum in loc sa aiba o pasarica la cap au un stol.


iar au lasat astia poarta deschisa..

vezi si tu ...ce face plictiseala din om...
Zoltan_Norbert_Sergiu
Postat pe 18 Iulie 2014 23:25
De ce imi spui ca sunt"mitoman virtual"? N.ai decat sa crezi ce vrei despre mine draga...iulia...
kudika_16543
Postat pe 20 Iulie 2014 10:17
Daa...rondina..., m.am simtit atunci sclavul lor...erau 2 fete dragute si ca orice barbat, am fost atras de ele si de fundul lor... le.as fi pupat in fund in fiecare dimineata daca as fi putut... nu imi este rusine...
kudika_16543
Postat pe 20 Iulie 2014 10:21
De la: kudika_16543, la data 2014-07-20 10:21:51Daa...rondina..., m.am simtit atunci sclavul lor...erau 2 fete dragute si ca orice barbat, am fost atras de ele si de fundul lor... le.as fi pupat in fund in fiecare dimineata daca as fi putut... nu imi este rusine...
NEGRUTTTT
Postat pe 20 Iulie 2014 10:23
Draga Titanika, ceea ce am indraznit sa scriu aici este adevarat, nu este fantezie, nu mi.as permite sa inventez ceva... acest episod s.a desfasurat daca vrei sa iti spun, in fatza Mall.ului Afi Pallace Cotroceni, unde la intrarea din spate sa zic asa, este o fantana arteziana.
kudika_16543
Postat pe 20 Iulie 2014 10:26
Eeehhh...la asta nu m.am gandit, Radule...!. Daca ai fi citit bine, nu am pupat.o in fund dezbracata in pielea goala. Atunci poate... dar se vede ca nu ai experiente sexuale prea mari...
In general noi romanii in timpul actului sexual suntem f salbatici, nu stim sa facem din asta o arta, o placere. Sti ce inseamna un preludiu al actului sexual...?
Sa sti ca mi.as fi dorit sa fi avut norocul sa o pup in funduletz zilnic, chiar pe aman2 fetele. M.au facut sa ma excit mult, erau 2 fete dragute, iar parfumul care.l imprastiau in jur m.a excitat.
Nu mi.a fost jena sa ma las ...folosit de ele, sa devin pt scurt timp sclavul lor...
Voi fetelor..., nu stiti cat de placut este atunci cand inaintea inceperii actului sexual are loc un preludiu, in care eu si prietena mea ne sarutam ,iar eu o sarut peste tot, pe trup, pe picioare, pe fund, chiar si in fund si stiti cat de placut si de excitant este...?
Atat...!
kudika_16543
Postat pe 20 Iulie 2014 10:39
De la: kudika_16543, la data 2014-07-20 10:39:59Eeehhh...la asta nu m.am gandit, Radule...!. Daca ai fi citit bine, nu am pupat.o in fund dezbracata in pielea goala. Atunci poate... dar se vede ca nu ai experiente sexuale prea mari...
In general noi romanii in timpul actului sexual suntem f salbatici, nu stim sa facem din asta o arta, o placere. Sti ce inseamna un preludiu al actului sexual...?
Sa sti ca mi.as fi dorit sa fi avut norocul sa o pup in funduletz zilnic, chiar pe aman2 fetele. M.au facut sa ma excit mult, erau 2 fete dragute, iar parfumul care.l imprastiau in jur m.a excitat.
Nu mi.a fost jena sa ma las ...folosit de ele, sa devin pt scurt timp sclavul lor...
Voi fetelor..., nu stiti cat de placut este atunci cand inaintea inceperii actului sexual are loc un preludiu, in care eu si prietena mea ne sarutam ,iar eu o sarut peste tot, pe trup, pe picioare, pe fund, chiar si in fund si stiti cat de placut si de excitant este...?
Atat...!
o sa incerc cand o veni sotul.........
NEGRUTTTT
Postat pe 20 Iulie 2014 10:45
De la: kudika_16543, la data 2014-07-20 10:17:29De ce imi spui ca sunt"mitoman virtual"? N.ai decat sa crezi ce vrei despre mine draga...iulia...


Pleaava societatii , un nimic , asta esti !
Pe cine mama naibii crezi ca intereseaza ..perversiunile tale de om bolnav du-te pe un site de dezaxati sexuali
-Iulya
Postat pe 20 Iulie 2014 10:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dragoste imposibila 23 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:46
Ce e in capul lui? 93 De la: kudika425408 23 Februarie 2012 11:43
Sunt confuza!Cum imi dau seama? 91 De la: steffy91 16 Noiembrie 2011 20:56
ce sa fac?...parerea ta conteaza 114 De la: kudika102120 17 Octombrie 2012 21:24
Povestea mea 9 De la: Cristinakitty 20 Ianuarie 2010 14:28