Setari Cookie-uri

cum iti dai seama daca cineva te place?

am o mare dilema,nu stiu ce sa cred despre un coleg de munca care desi este insurat...sa spunem ca prezinta cateva dintre simptomele acelea potrivit carora mi-ar da de inteles ca ma place....este grijuliu,de fiecare data cand am o problema incearca sa ma ajute,exista momente cand ma soarbe din priviri....printre multitudinea de discutii mi-a spus la un moment dat ca apreciaza fetele care sunt cu capul pe umeri,citez:"si eu as putea sa umblu cu alte femei,si chiar au fost .....mai mult era vb de atractie fizica care trecea o data ce ajugeai in pat....dar nu spun ca daca sunt insurat pot sa raman asa..nu se stie ce turnura iau lucrurile in viata"...deseori simt ca ar vrea sa-mi spuna ceva dar nu are curaj.....eu ma tot gandesc cum ar fii daca l-as intreba macar ...ideea este ca nu stiu la ce raspuns sa ma astept,imi este un pik teama sa nu stric relatia de prietenie care exista intre noi,....se ofera deseori sa ma duca acasa.....chiar nu stiu ce sa cred poate ca asa este felul lui si eu interpretez gresit,mie imi place mult de el...dar o sa raman cu atat....ma mir cum de am ajuns aici avand in vdr ca la inceput nu prea il sufeream....din punctul meu de vedere desi este insurat simt ca nu este intru totul fericit sau cel putin impresia asta mi-o lasa,nu pot spune ca ma cauta in afara serviciului.....voi ce spuneti
geogg
Postat pe 8 Aprilie 2010 19:06
ei draga mea ori esti proasta ori te faci. el vrea sa se culce cu tine, ca daca e insurat doar nu e ciumat, iar tu te faci ca bate vantu.
Shhh
Postat pe 8 Aprilie 2010 19:14
De la: geogg, la data 2010-04-08 19:06:41am o mare dilema,nu stiu ce sa cred despre un coleg de munca care desi este insurat...sa spunem ca prezinta cateva dintre simptomele acelea potrivit carora mi-ar da de inteles ca ma place....este grijuliu,de fiecare data cand am o problema incearca sa ma ajute,exista momente cand ma soarbe din priviri....printre multitudinea de discutii mi-a spus la un moment dat ca apreciaza fetele care sunt cu capul pe umeri,citez:"si eu as putea sa umblu cu alte femei,si chiar au fost .....mai mult era vb de atractie fizica care trecea o data ce ajugeai in pat....dar nu spun ca daca sunt insurat pot sa raman asa..nu se stie ce turnura iau lucrurile in viata"...deseori simt ca ar vrea sa-mi spuna ceva dar nu are curaj.....eu ma tot gandesc cum ar fii daca l-as intreba macar ...ideea este ca nu stiu la ce raspuns sa ma astept,imi este un pik teama sa nu stric relatia de prietenie care exista intre noi,....se ofera deseori sa ma duca acasa.....chiar nu stiu ce sa cred poate ca asa este felul lui si eu interpretez gresit,mie imi place mult de el...dar o sa raman cu atat....ma mir cum de am ajuns aici avand in vdr ca la inceput nu prea il sufeream....din punctul meu de vedere desi este insurat simt ca nu este intru totul fericit sau cel putin impresia asta mi-o lasa,nu pot spune ca ma cauta in afara serviciului.....voi ce spuneti

Atata doar:
1.Don't f*** in factory
2. Nu te lasa prostita si aburita de vorbele unui barbat insurat, pardon de unul care face parte din liga nefericitilor, care ar promite totul pentru a-si imprastia samanta peste tot unde gasesc un loc prielnic...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Aprilie 2010 19:18
Fetelor, tare ma tem ca donsoara e deja prinsa ca musca in panza de paianjen si voi va batetzi gura degeaba.Ea tot ce stie o sa faca.

Postat pe 8 Aprilie 2010 19:24

Papusa scumpa, e clar, are fantezii pe birou ! Normal ca te face sa crezi ca e nefericit si tot face aluzii....din ce ai spus ca a spus el, e clar ca e " atractie fizica", cum a zis-o domnul, de altfel. S-a saturat de friptura de acasa, tre' sa diversifice mancarile omu' , ca doar de....asa e barbatul...poate nici nevasta-sa nu-l gadila bine , d-aia ti-a si zis-o clar ca a mai avut relatii sexuale in timpul casatoriei....
E mai mult decat evident....
Vrei tu sa fii aia care i-o gadili? Gadil-o daca iti vine....
dedeeea
Postat pe 8 Aprilie 2010 19:35
da mai mama, vad ca ai spus ca nu ai vrea sa-ti strici reletia cu tipul, dar ca este insurat si ca ai putea sa strici o familie nu ai pomenit deloc!!! chiar ti-ar placea statulul de amanta si pe deasupra statutul de amanta vorbita pe la toate colturile la serviciu! eu sincer nici prin cap nu mi-ar trece asa ceva. gandestete ce o sa ajungi in ochii tututror cand se va afla.
deci de las pe tine, o sa ajungi.... o c***a
dienuscha
Postat pe 12 Aprilie 2010 12:26
De la: geogg, la data 2010-04-08 19:06:41am o mare dilema,nu stiu ce sa cred despre un coleg de munca care desi este insurat...sa spunem ca prezinta cateva dintre simptomele acelea potrivit carora mi-ar da de inteles ca ma place....este grijuliu,de fiecare data cand am o problema incearca sa ma ajute,exista momente cand ma soarbe din priviri....printre multitudinea de discutii mi-a spus la un moment dat ca apreciaza fetele care sunt cu capul pe umeri,citez:"si eu as putea sa umblu cu alte femei,si chiar au fost .....mai mult era vb de atractie fizica care trecea o data ce ajugeai in pat....dar nu spun ca daca sunt insurat pot sa raman asa..nu se stie ce turnura iau lucrurile in viata"...deseori simt ca ar vrea sa-mi spuna ceva dar nu are curaj.....eu ma tot gandesc cum ar fii daca l-as intreba macar ...ideea este ca nu stiu la ce raspuns sa ma astept,imi este un pik teama sa nu stric relatia de prietenie care exista intre noi,....se ofera deseori sa ma duca acasa.....chiar nu stiu ce sa cred poate ca asa este felul lui si eu interpretez gresit,mie imi place mult de el...dar o sa raman cu atat....ma mir cum de am ajuns aici avand in vdr ca la inceput nu prea il sufeream....din punctul meu de vedere desi este insurat simt ca nu este intru totul fericit sau cel putin impresia asta mi-o lasa,nu pot spune ca ma cauta in afara serviciului.....voi ce spuneti


dupa un an vi si tu intrebari gen:: de ce pe locul 2????????/
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
colanti leopard 9 De la: Al3xutzaa 16 Martie 2011 13:07
Am nevoie de ajutor!!! 36 De la: doi_ochi_caprui 17 Iulie 2011 21:04
A FOST CVA FRUMOS... 4 De la: kudika86 20 Iulie 2009 20:03
Sincer nu stiu ce sa fac!!! 17 De la: kudika136210 4 Martie 2010 15:23
si acum ce fac..? :( 2 De la: Diavolyta_ 9 Mai 2009 16:06