Setari Cookie-uri

mi-e greu fara el

asta asa este: dar asa vor ele! nu se intampla pur si simplu;
steffy91
Postat pe 12 Ianuarie 2010 16:14
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-12 14:38:43
Fatuk frumushik akompaniata de korul manelist UGU*UGU si orchestra Didgeridoo

BALADA gagiului pierdut

LALILU-----aAAAAAHHHH + Didgeridoo [uuuuuuuuuuuuu]
staUUUUUUUu si ma UUUUUUUuit la pozele cu noi. {(Chor) UUUAAAAHHHHH}
.j as vrea sa dau tp inapoi.
.sa schimb cv... {(Chor) UUUAAAAHHHHH}+Didgeridoo
sa fim impreuna din nou...
ääääääääääääääää {(Chor) UUUAAAAHHHHH}


ne-am despartit...
si imi e tare greu fara tine
ink te ubesc...
dar tu se pare k te-ai jucat cu mine...
intr-un to ai tinut la mn...
era fruos..dar de la un timp...
sa racit relatia dintre noi...

BALALALALBALA
LALILU-----aAAAAAHHHH + Didgeridoo [uuuuuuuuuuuuu]
staUUUUUUUu si ma UUUUUUUuit la pozele cu noi. {(Chor) UUUAAAAHHHHH}
.j as vrea sa dau tp inapoi.
.sa schimb cv... {(Chor) UUUAAAAHHHHH}+Didgeridoo
sa fim impreuna din nou...
ääääääääääääääää {(Chor) UUUAAAAHHHHH}


TU era sprijinul meu..
cand mi-era greu,ERAI langa alaturi de mn..
.imi dadea putere sa merg mai departe...
imi dadea culoare vietii mele.
..ma invatat cum e sa iubesc cu adevarat...

LALILU-----aAAAAAHHHH + Didgeridoo [uuuuuuuuuuuuu]
staUUUUUUUu si ma UUUUUUUuit la pozele cu noi. {(Chor) UUUAAAAHHHHH}
.j as vrea sa dau tp inapoi.
.sa schimb cv... {(Chor) UUUAAAAHHHHH}+Didgeridoo
sa fim impreuna din nou...
ääääääääääääääää {(Chor) UUUAAAAHHHHH}

Dar aqm totul e pustiu in viata mea...
nu mai esti cu mn:((...
j nu mai pot de dorul tai...
vreau sa fii lg mn

laaaaaaaaaaaaaaaaalalaaaaaaaaa
LALILU-----aAAAAAHHHH + Didgeridoo [uuuuuuuuuuuuu]
staUUUUUUUu si ma UUUUUUUuit la pozele cu noi. {(Chor) UUUAAAAHHHHH}
.j as vrea sa dau tp inapoi.
.sa schimb cv... {(Chor) UUUAAAAHHHHH}+Didgeridoo
sa fim impreuna din nou...
ääääääääääääääää {(Chor) UUUAAAAHHHHH}
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

k nu mai suport viata asta grea...
toata lumea e impotriva mea...
j nu inteleg dc...
nuj cat am sa mai rezist...
ajutati-ma sp ce sa fac..
k nu mai pooooooooooooooot...

LALILU-----aAAAAAHHHH + Didgeridoo [uuuuuuuuuuuuu]
staUUUUUUUu si ma UUUUUUUuit la pozele cu noi. {(Chor) UUUAAAAHHHHH}
.j as vrea sa dau tp inapoi.
.sa schimb cv... {(Chor) UUUAAAAHHHHH}+Didgeridoo
sa fim impreuna din nou...
ääääääääääääääää {(Chor) UUUAAAAHHHHH}
LLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAA

te iubesc viata mea ...
.intoarcete inapoi la mn
j sa uitam tot ce a fost...mi-e tare greu fara tine:((

LALILU-----aAAAAAHHHH + Didgeridoo [uuuuuuuuuuuuu]
staUUUUUUUu si ma UUUUUUUuit la pozele cu noi. {(Chor) UUUAAAAHHHHH}
.j as vrea sa dau tp inapoi.
.sa schimb cv... {(Chor) UUUAAAAHHHHH}+Didgeridoo
sa fim impreuna din nou...
ääääääääääääääää {(Chor) UUUAAAAHHHHH}


sa moara jackie chan, deci vreau ca mel asta sa mi-o bage la dansu' mirilor cand oi face nunta. e cea mai adevarata pesa, fix la corason!
cel mai tare am ras de cand ma plimb si eu p-aici
Boca
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:27
nu lua in seama gurile rele!!! orice ar fi ,fii tare si gandeste-te ca nu te merita,daca te iubea cu adevarat altfel stateau treburile!si eu trec prin ceva asemanator,crede-ma ca cel mai greu e sa stau in preajma lui si sa ma prefac ca nu-mi pasa,dar nu pot afisa o alta atitudine din moment ce el ma trateaza de parca nici n-as exista,dar apoi sa fi fost impreuna????asta e! viata se schimba de pe-o zi pe alta ,iar noi trebuie sa ne acomodam...incearca sa vezi lumea cu alti ochi,sa-ti faci noi prieteni,sa iesi...etc:**: ai grija de tine,si nu uita sa te iubesti pe tine inaintea oricui!! viata este cel mai de pret dar si trebuie sa-i multumim lui dumnezeu in fiecare zi din viata noastra:)
life_s_good
Postat pe 21 Ianuarie 2010 17:36
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 21 Ianuarie 2010 18:50
De la: Cristinakitty, la data 2010-01-21 18:50:48Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
yumy
Postat pe 21 Ianuarie 2010 19:18
nimeni nu are dreptul sa-ti ia zambetul de pe buze...oricat de mult la-i iubii
kudika109253
Postat pe 22 Ianuarie 2010 12:54
De la: one_size, la data 2010-01-07 13:27:28
De la: joana_rise, la data 2010-01-07 12:49:54bai fetita. baga-ti si tu mintile-n cap, ce naiba?!

pai daca n-are!....ce sa isi bage?

crezi ca nu are ea ce?!
roz5blue6lila7
Postat pe 22 Ianuarie 2010 12:56
De la: brun3tzyk_frumushyk_2009, la data 2010-01-06 15:42:26ne-am despartit...si imi e tare greu fara el..ink il iubesc...dar el se pare k sa jucat cu mine...intr-un to a tinut la mn...era fruos..dar de la un timp...sa racit relatia dintre noi...stau si ma uit la pozele cu noi..j as vrea sa dau tp inapoi..sa schimb cv...sa fim impreuna din nou...
el era sprijinul meu..cand mi-era greu,el era alaturi de mn...imi dadea putere sa merg mai departe...ii dadea culoare vietii mele...ma invatat cum e sa iubesc cu adevarat...dar aqm totul e pustiu in viata mea...nu mai e cu mn:((...j nu mai pot de dorul lui...vreau sa fie lg mn k nu mai suport viata asta grea...toata lumea e impotriva mea...j nu inteleg dc...nuj cat am sa mai rezist...ajutati-ma sp ce sa fac..k nu mai poot...
te iubesc viata mea ....intoarcete inapoi la mn j sa uitam tot ce a fost...mi-e tare greu fara tine:((


in traducere ? ?
fluturas_
Postat pe 22 Ianuarie 2010 12:58
cauta altul si alina-ti durerea cu el.. simplu ca buna ziua..
yogeolove
Postat pe 23 Ianuarie 2010 13:55
De la: geo_xx, la data 2010-01-06 15:44:39
De la: brun3tzyk_frumushyk_2009, la data 2010-01-06 15:42:26ne-am despartit...si imi e tare greu fara el..ink il iubesc...dar el se pare k sa jucat cu mine...intr-un to a tinut la mn...era fruos..dar de la un timp...sa racit relatia dintre noi...stau si ma uit la pozele cu noi..j as vrea sa dau tp inapoi..sa schimb cv...sa fim impreuna din nou...
el era sprijinul meu..cand mi-era greu,el era alaturi de mn...imi dadea putere sa merg mai departe...ii dadea culoare vietii mele...ma invatat cum e sa iubesc cu adevarat...dar aqm totul e pustiu in viata mea...nu mai e cu mn:((...j nu mai pot de dorul lui...vreau sa fie lg mn k nu mai suport viata asta grea...toata lumea e impotriva mea...j nu inteleg dc...nuj cat am sa mai rezist...ajutati-ma sp ce sa fac..k nu mai poot...
te iubesc viata mea ....intoarcete inapoi la mn j sa uitam tot ce a fost...mi-e tare greu fara tine:((


16 ani??


ea balanta,el sagetator
mitura
Postat pe 23 Ianuarie 2010 13:58
e greu.dar vei uita...candva
kudika109253
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:28
citeste bine...
aveam nunta in august si eram extraordinar de fericiti.Nimic nu parea sa ne strice planurile. Eram in al noua-lea cer.
Pana cand a venit si mi-a zis ca nu stie ce vrea si ca sa il iert,ma roaga din tot sufletul lui...sa il las o perioada singur.
Si l-am lasat...din pacate incepuse de doua luni o relatie cu o pustoaica,o dansatoare de 18 ani,el avand 34.
Si s-au mutat impreuna,dar cu toate astea ,de 4 luni nu imi recunoaste relatia cu ea...de ce???,nu stiu....
Au fost luni de zile in care ma culcam plangand si ma trezeam plangand si ma rugam sa mi-l aduca inapoi.
Il iubesc si acum...dar am inteles dragoste cu sila nu se poate.
VIATA MERGE INAINTE...
Inchide-te in baie,urla,plangi,tipa stai ore in sir singura,descarca-te si vei vedea ca reusesti.
TE pup si capul sus....
kudika_im
Postat pe 24 Ianuarie 2010 21:19
hai cu maneaua, hai cu salam, hai cu minune
felixcat
Postat pe 24 Ianuarie 2010 21:21
Merge si-o tigara.
nicossia
Postat pe 26 Ianuarie 2010 11:04
Mai cu mila fata chiar sufera .Este la inceput de drum inca nu stie cum este cu viata.
kudika108215
Postat pe 29 Ianuarie 2010 16:43
sincer te inteleg prin ce treci si ar trebui sa te ridici si sa te gandesti ca nu esti carpa nimanui nu te lasa doborata asa de usor...femeile sunt puternice...si acum o betie buna nu ti-ar strica asa iti golesti gandurile
oana_lucia
Postat pe 29 Ianuarie 2010 16:56
De la: felixcat, la data 2010-01-10 12:28:44da timpul inapoi si invata sa scrii, esti semianalfabeta


Doar semi?
PinkAngel
Postat pe 29 Ianuarie 2010 23:03
...incerk sa vrei sal uiti si gata.. scurt, clar si cuprinzator
kudika113367
Postat pe 1 Februarie 2010 16:45
te inteleg perfect...trec prin aceiasi situatie k u sh nici eu nush ce sa fac...probabil sa lasam timpul sa decida...
kudika114650
Postat pe 5 Februarie 2010 13:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum poti uita pe cineva... 2 De la: AndM 19 Iunie 2010 21:00
Exista solutii si pentru sufletul meu ? 17 De la: MySadSoul 16 Iunie 2009 22:34
Sa mai continui? 9 De la: just_because 15 Octombrie 2008 16:40
sa-l iert??? 49 De la: BogdanPaul 27 Februarie 2009 11:33
Am nevoie de ajutor.! 14 De la: zuraluca 7 Octombrie 2009 18:06