Setari Cookie-uri

Ajutor..am fost batuta..

Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..
Caprioara1890
Postat pe 8 Mai 2010 14:34
De la: MihaelaElaEla, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..


Eu zic sa inveti pe din-afara un numar de telefon: 112. Ce zici tu acolo nu are nici o legatura nici cu iubirea, nici cu cine stie de fetish sexual. E doar un alt animal, o bruta imbracata in haine umane. Nu pot sa plang de mila unei femei care rabda asa ceva, scuza-ma ca iti spun. Daca asa vrei sa traiesti, ei bine, succes.
Neamtu
Postat pe 8 Mai 2010 14:38
De la: MihaelaElaEla, la data 2010-05-08 14:34:40Buna.N-am nici 20 de ani..sunt inca un copil..am fost in bulgaria de 1 mai..el s-a imbatat si m-a calcat in picioare..s-a urcat cu picioarele pe mine,m-a scuipat pana mi-a venit sa vomit,am probleme cu rinichii si mi-a dat pumni in rinichi pana am inceput sa urlu si atunci m-a trantit pe jos si mi-a bagat sosete si un sutien in gura sa nu auda nimeni..groaznic..dupa aia m-a strans de nas si de gura pana am lesinat pt ca nu mai puteam sa respir..m-am trezit in palme..de ce?pentru ca a baut si nu stiu ce i s-a parut lui..cand a venit in camera i-am vorbit frumos,l-am dezbracat,l-am descaltat,ca pe copiii aia mici..au aflat si parintii lui..el ma cauta sa ne impacam si-mi spune ca se va schimba,ca ii pare rau,ca ma iubeste..nu stiu ce sa fac..il iubesc,mi-e dor de el,dar in acelasi timp mi-e si scarba de el..Voi ce ma sfatuiti?Am mai vbit cu 3 prietene,2 mi=au spus ca daca a dat 1 data,va da si a2a si a3a oara...ce-a de-a treia mi-a spus sa-i mai acord o sansa..Ce sa fac?Voi ce spuneti?..Eu il iubesc..

dupa ce ai lesinat k te tinea de gura si nas il mai iubesti??? pfff data viitoare nu mai te tine pana lesini te tine pana mori....dai viata ta pt un pic de fericire si reatul suferinta??? nu merita fata draga da-l dreaq ...pffff mi se face rau de cate mai aud..a dreaq dragoste cum te face sa mori pt ea....pffffffffffff
zyzyka
Postat pe 8 Mai 2010 14:39
baga i ardei iude in fund si iubitiva in continuare,,ce sfaturi cauti,,ia ti altul mai intrebi s kudistele ce sa faci zi nr tau
thadoogback
Postat pe 8 Mai 2010 14:40
De la: thadoogback, la data 2010-05-08 14:40:06baga i ardei iude in fund si iubitiva in continuare,,ce sfaturi cauti,,ia ti altul mai intrebi s kudistele ce sa faci zi nr tau

da tu ai iesit la agatat pe forum????
esti in calduri??? a venit primavara circula horminii trebuie consumati nu??
zyzyka
Postat pe 8 Mai 2010 14:42
De la: zyzyka, la data 2010-05-08 14:42:14
De la: thadoogback, la data 2010-05-08 14:40:06baga i ardei iude in fund si iubitiva in continuare,,ce sfaturi cauti,,ia ti altul mai intrebi s kudistele ce sa faci zi nr tau

da tu ai iesit la agatat pe forum????
esti in calduri??? a venit primavara circula horminii trebuie consumati nu??


Nu e fain ca unii au o problema si singurul sfat care vine e 'hai sa ne f*tem'?
Neamtu
Postat pe 8 Mai 2010 14:44
De la: zyzyka, la data 2010-05-08 14:42:14
De la: thadoogback, la data 2010-05-08 14:40:06baga i ardei iude in fund si iubitiva in continuare,,ce sfaturi cauti,,ia ti altul mai intrebi s kudistele ce sa faci zi nr tau

da tu ai iesit la agatat pe forum????
esti in calduri??? a venit primavara circula horminii trebuie consumati nu??
da,,eu sunt mai special,,am horminii
thadoogback
Postat pe 8 Mai 2010 14:44
probabil a doua oara iti va baga un pepen in c...r, o sa iti dea palme la subrat, o sa te gadile, apoi o sa te stranga de gat cu o soseta pana iti iesi ochii din orbite, apoi sa te plezneasca peste bot cu cardul visa, o sa puna cainii pe tine, apoi o sa te bage cu capul in wc, dupa care o sa te lege de masina si o sa te tarasca prin oras de abia astepti cred
Tazmanian
Postat pe 8 Mai 2010 14:46
da bai neamtule,,ce oameni domnule ce oameni
thadoogback
Postat pe 8 Mai 2010 14:46
De la: thadoogback, la data 2010-05-08 14:46:55da bai neamtule,,ce oameni domnule ce oameni


No, nu te supara acuma pe mine, e o chestie general valabila pe forumul asta. Nu e prima oara cand vad ca unii chiar isi pun problemele pe tava, asteapta un sfat, o idee si nu primesc decat mistouri ca raspuns.
Neamtu
Postat pe 8 Mai 2010 14:48
sunt un copil,n-am mai trecut prin asa ceva..nici nu stiu ce sa fac..de vorbit nu mai vorbesc cu el,dar ma cauta..plange la telefon..nu stiu...ne facusem atatea planuri impreuna,urma sa ne mutam impreuna..si brusc a cazut tot..
Caprioara1890
Postat pe 8 Mai 2010 14:52
De la: Neamtu, la data 2010-05-08 14:48:54
De la: thadoogback, la data 2010-05-08 14:46:55da bai neamtule,,ce oameni domnule ce oameni


No, nu te supara acuma pe mine, e o chestie general valabila pe forumul asta. Nu e prima oara cand vad ca unii chiar isi pun problemele pe tava, asteapta un sfat, o idee si nu primesc decat mistouri ca raspuns.


da, m-am simtit generos azi
Tazmanian
Postat pe 8 Mai 2010 14:52
pai aici e vb de prostie,,nu de sfaturi,,ce sfaturi sa mai ceri si de la cn,,,de la oameni pe care nu ii cunosti
thadoogback
Postat pe 8 Mai 2010 14:53
si va rog sa nu mai faceti misto..ca si-asa e destul de greu..poate n-ati trecut prin asta si nu stiti ce inseamna..
Caprioara1890
Postat pe 8 Mai 2010 14:54
De la: MihaelaElaEla, la data 2010-05-08 14:52:17sunt un copil,n-am mai trecut prin asa ceva..nici nu stiu ce sa fac..de vorbit nu mai vorbesc cu el,dar ma cauta..plange la telefon..nu stiu...ne facusem atatea planuri impreuna,urma sa ne mutam impreuna..si brusc a cazut tot..


Se strange si singur de gat, sau isi indeasa singur sosete in gura? Nu? Atunci nu are de unde stii ce ai simtit tu. Nici n-o sa stie. Plange la telefon, dar asta fac multi tipi. Cu siguranta plange mai putin decat ai plans tu cand te calca in picioare.
Neamtu
Postat pe 8 Mai 2010 14:55
neamtule u chiar crezi ca fatuca o sa-ti ia in considerare sfaturile?...multe topicuri is facute la misto....

....doi la mana nu te lua de doguuu
freakbabe
Postat pe 8 Mai 2010 14:56
fetitso invata sa te respecti! Asa cum il iubesti pe asta vei invata sa-l iubesti si pe altul CARE SA TE MERITE! Care sa te faca pe tine centrul universului lui si acum sa nu te gandesti ca nu exista asa ceva pentru ca te contrazic cu propia mea axperienta.Unul care sa aiba maturitatea sa stie cand si pana unde sa mearga cu bautura. Sa stie sa discute nu sa dea cu pumnii si picioarele atunci cand i se pare ceva, pentru ca stii foarte bine ca e extrem de usor sa ti se para ceva, mai ales unui betsivan ordinar, si atunci unde vei ajunge? Iti spun eu daca nu in spital, sau sub panant cu siguranta la o varsta considerabila, urata de copii pentru ca nu le-ai dat un tata de la care sa invete ceva si urandu-te pe tine insati ca ti-ai irosit viata cand puteai foarte bine sa-ti largesti orizonturile. Si mai gandeste-te ca ai 20 de ani, si eu am la fel, iar la varsta asta ar trebui sa cauti sa-ti cladesti fericirea nu doar iluzii pentru ca daca alegi iluziile intr-o buna zi totul se va darama si va trebui sa o iei de la capat si acum vine intrebarea mea....vei mai fi in stare de un nou inceput? altfel...vei mai avea puterea sa o iei de la capat?Cauta si vei fi uimita de cati baieti buni, care merita toata atentia noastra exista.
kudika092238
Postat pe 8 Mai 2010 14:56
De la: MihaelaElaEla, la data 2010-05-08 14:52:17sunt un copil,n-am mai trecut prin asa ceva..nici nu stiu ce sa fac..de vorbit nu mai vorbesc cu el,dar ma cauta..plange la telefon..nu stiu...ne facusem atatea planuri impreuna,urma sa ne mutam impreuna..si brusc a cazut tot..

nu te mai gandi k esti copil dak inca nu ai 20 de ani ...maturizeaza-te degeaba faci planu k tiganu dak vezi k nu ai cu cine. poate vrea sa isi finalizeze ce a inceput de te cauta asa cu disperare. plunuri poti sa iti faci si cu alt baiat pe viitor. nu il ierta ce spui tu aici nu e de iertat e aproape o crima neterminata LASA-L BALTA K NU MERITA NICI SCUIPATUL SA-L DAI PE EL
zyzyka
Postat pe 8 Mai 2010 14:56
sunt deja 4 ani de cand sunt cu el..d-asta mi-e atat de greu..
Caprioara1890
Postat pe 8 Mai 2010 14:57
De la: MihaelaElaEla, la data 2010-05-08 14:52:17sunt un copil,n-am mai trecut prin asa ceva..nici nu stiu ce sa fac..de vorbit nu mai vorbesc cu el,dar ma cauta..plange la telefon..nu stiu...ne facusem atatea planuri impreuna,urma sa ne mutam impreuna..si brusc a cazut tot..


esti un copil, ai dreptate. ai toata viata inainte si tot timpul din lume sa mai incasezi cate una din cand in cand
Tazmanian
Postat pe 8 Mai 2010 14:57
De la: MihaelaElaEla, la data 2010-05-08 14:57:47sunt deja 4 ani de cand sunt cu el..d-asta mi-e atat de greu..

nu conteaza de cat time esti cu el se vede nu te mai iubeste nu te mai respecta.....dak mai stai cativa ani o sa te trezest btrana si cu copii si cu batai mancate cate si cate....nu cred k iti doresti asemenea viata
zyzyka
Postat pe 8 Mai 2010 15:00
De la: MihaelaElaEla, la data 2010-05-08 14:52:17sunt un copil,n-am mai trecut prin asa ceva..nici nu stiu ce sa fac..de vorbit nu mai vorbesc cu el,dar ma cauta..plange la telefon..nu stiu...ne facusem atatea planuri impreuna,urma sa ne mutam impreuna..si brusc a cazut tot..

Dar cum ai fost educata de acasa? Sa permiti unui cretin sa puna mana pe tine, sa te bata si sa treci la ordinea zilei ? Nu te-au invatat sa mergi la politie? Nu te-au invatat se te aperi? Ce drept are cineva sa ridice mana impotriva ta?
Tu erai aia la gradinita si la scoala care inghitea tot din partea tuturor? Te lasai batuta de fete si baieti?Trasa de par si trantita prin toate colturile?
La varsta pe care o ai trebuie sa stii ce admiti si ce nu, ce este "legal" si ce nu.
Dar vorba altuia iubeste-l mai departe.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Mai 2010 15:03
Zici ca toate astea s-au intamplat recent...atunci d-asta iti este asa de greu sa te indepartezi de el si mai punand la socoteala si cei 4 ani...dar te asigur ca il vei uita in timp nu lua decizii pripite esti doar invatata sa fie iubitul tau stiu cat de greu este sa te desparti de cineva dupa ce ai fost cu el o perioada mai lunga de timp...aveti multe in comun dar nu-i nimic. Reflecteaza putin la tot ce ai trait cu el selecteaza tot ce ai invatat si iti este de folos si fa-le ceva permanent iar ce nu a fost bine ia si schimba! Cu asta ramai dupa o astfel de relatie...restul...lasa sa fie poveste si mergi mai departe...ai toata viata inainte!
kudika092238
Postat pe 8 Mai 2010 15:05
freaco,,te i lovee
thadoogback
Postat pe 8 Mai 2010 15:06
care ai o soseta mai jegoasa
thadoogback
Postat pe 8 Mai 2010 15:07
sa inteleg ca acum nu ii mai cumperi cadou de ziua lui acea bata de baseball pe care si-o dorea atat de mult ?
Tazmanian
Postat pe 8 Mai 2010 15:10
De la: freakbabe, la data 2010-05-08 14:56:08neamtule u chiar crezi ca fatuca o sa-ti ia in considerare sfaturile?...multe topicuri is facute la misto....

....doi la mana nu te lua de doguuu


Clar ca nu ma astept sa ma ia in serios, dar ma ajuta pe mine sa ma stradui sa ajut pe cineva.
Neamtu
Postat pe 8 Mai 2010 15:12
nu,in niciun caz,nimeni n-a mai dat nimeni vreodata in mine...in astia 4 ani ne-am certat de 10 ori maxim..s-a purtat super..e si la teologie,vorbeam de nunta..
Caprioara1890
Postat pe 8 Mai 2010 15:14
hai bn ma nene mai lasa ne ca ne ai zapacit cu ciorapi tai
thadoogback
Postat pe 8 Mai 2010 15:17
De la: thadoogback, la data 2010-05-08 15:17:26hai bn ma nene mai lasa ne ca ne ai zapacit cu ciorapi tai


mai degraba el a zapacit-o pe ea cu ciorapul
Tazmanian
Postat pe 8 Mai 2010 15:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dati-va cu parerea ... mai pot face eu ceva... 25 De la: luminita_dy 11 Septembrie 2009 16:22
ma cert cu el pt una de 21 de ani? 80 De la: De_Nereprosat 19 Septembrie 2009 02:34
De ce o femeie cu un copil nu va fi de-ajuns pentru un barbat singur?... 31 De la: mara78 23 Decembrie 2016 16:19
Ajutor:( 27 De la: anageo25 5 August 2011 08:09
despartirea..ce este de facut? 63 De la: anastasia_m 15 Septembrie 2010 16:58