Setari Cookie-uri

ce sa fac?...parerea ta conteaza

....sunt indragostita de un tip care e cuplat de 14 ani cu o femeie cu care are un copil..dar nu este casatoril legal cu ea..El spune ca ma iubeste pe mine..stiu ca ma iubeste dar nu putem fi impreuna...nu poate pleca din propria lui casa si nici nu o poate lasa fara un venit pentru ca ea nu are serviciu ...are 8 clase...a facut copilul la 17 ani..
...ce sa fac?
kudika102120
Postat pe 20 Ianuarie 2010 11:56
Dupa tine....crezi ca are vreun viitor relatia asta?
ankris
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:04
...nu stiu...are...eu..noi am vrea sa aiba dar cum?...care i solutia?...
...dacaar fi simplu as sti ce sa fac....tu ce ai face in locul meu
...repet nu te indoi de iubirea dintre noi ca exista ..e reala
kudika102120
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:07
poate sa o sprijine material si fara sa locuiasca impreuna!
avand doar o singura viata ...eu l-as pune sa aleaga ori eu ori ea!
adica nu m-as multumi never cu o astfel de relatie!
one_size
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:21
vesnica poveste,,,,,,,,,iubire mare,telenovea ce sa mai,,,,,,,,,,,dar si apare acel DAR,,,,,,,,,,,sta cu alta si mai are si un copil,,,,,,,,,cum sa faca sa fie impreuna?,,,,,,,,,,,,simplu ca buna ziua,,,,,,,,,luatzi-va daca va iubitzi si roaga-te sa fi tu ultima lui iubire
Dontyyy
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:27
multumesc mult pentru sfat...
...sa ai o viata plina de iubire
kudika102120
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:27
Ai 2 variante:
1. Ramai cu el, dar asta inseamna multi nervi si frustrari pt. ca el nu o paraseste in primul rand din cauza copilului
2. Iti cauti pe cineva singur.
Laurentiu_laur
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:28
...esti super...la tine totul pare simplu...o sa ma rog sa fiu ultima lui iubire...el spune ca s singura pentru ca pe cealalta a luat o pentru copil...bla bla ...stii tu ...avea 18 ani atunciel..ea 17...de fapt de aia nu s a casatorit niciodata pentru ca nu o iubea si astepta mereu marea iubire....romantic..nu?...
...mi e frica de innebunesc de viitorul acestei relatii..
kudika102120
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:32
eu ma indoiesc ca a stat 14 ani langa cineva doar de dragul copilului!
si in timp ce asteapta marea dragoste a mai incercat si una alta..poate poate o iesi ceva,nu?
eu cred ca ii este bine si acasa cu femeia aia..ca altfel n-ar fi stat..si daca mai pica ceva pe langa de ce,nu?
one_size
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:38
De la: kudika102120, la data 2010-01-20 11:56:26....sunt indragostita de un tip care e cuplat de 14 ani cu o femeie cu care are un copil..dar nu este casatoril legal cu ea..El spune ca ma iubeste pe mine..stiu ca ma iubeste dar nu putem fi impreuna...nu poate pleca din propria lui casa si nici nu o poate lasa fara un venit pentru ca ea nu are serviciu ...are 8 clase...a facut copilul la 17 ani..
...ce sa fac?






... vezi-ti de treaba ... nu te baga unde nu iti fierbe oala ... cu atit mai mult ca stii ca are un copil ...

marco918
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:46
ba da termenati va maii datatorilor de sfaturi
thadoog
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:48
atalika one size,,cine esti tu ma nene de tot dai sfaturi pe aici,,mama omida
thadoog
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:50
De la: thadoog, la data 2010-01-20 12:50:04atalika one size,,cine esti tu ma nene de tot dai sfaturi pe aici,,mama omida

curiosule!
din cand in cand mai ghicesc si in matze de caine!asa ca ai grija!
one_size
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:56
De la: kudika102120, la data 2010-01-20 11:56:26....sunt indragostita de un tip care e cuplat de 14 ani cu o femeie cu care are un copil..dar nu este casatoril legal cu ea..El spune ca ma iubeste pe mine..stiu ca ma iubeste dar nu putem fi impreuna...nu poate pleca din propria lui casa si nici nu o poate lasa fara un venit pentru ca ea nu are serviciu ...are 8 clase...a facut copilul la 17 ani..
...ce sa fac?



Ipotetic:
1.Daca eu as fi inteligenta, as avea o cariera si ma indragostesc de un tip, care are un copil cu o idioata...nici nu m-as uita la el...

2. Daca si eu as fi cretina ca idioata pe care o are acasa...m-as iubi cu el si poate mi-ar face si mie un plod...sau as savura orele placute cu el...

3. Daca m-as afla in concordanta cu norma femeilor, m-as respecta ca persoana, as detine o conduita morala si il trimit pe individ la dracu.

Nu pot sa-ti raspund, ca nu stiu din ce categorie faci parte tu, dar ma intreb ce hram de biserica poate purta un barbat cu o nevasta fara scoala, inculta, care ia turnat un plod la 17 ani???Unu plin de imoralitate care scarmana copii... Stiu ca exista destui si destule pe aici, care considera normal sa reguleze fete de 14,15,16 ani. Dar opiniile alea nu ma intereseaza.
Mai vrei sa stii ceva?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:57
De la: kudika102120, la data 2010-01-20 11:56:26....sunt indragostita de un tip care e cuplat de 14 ani cu o femeie cu care are un copil..dar nu este casatoril legal cu ea..El spune ca ma iubeste pe mine..stiu ca ma iubeste dar nu putem fi impreuna...nu poate pleca din propria lui casa si nici nu o poate lasa fara un venit pentru ca ea nu are serviciu ...are 8 clase...a facut copilul la 17 ani..
...ce sa fac?

mutati-va cu totii in aceeasi casa
miss_darine
Postat pe 20 Ianuarie 2010 12:59
De la: one_size, la data 2010-01-20 12:56:10
De la: thadoog, la data 2010-01-20 12:50:04atalika one size,,cine esti tu ma nene de tot dai sfaturi pe aici,,mama omida

curiosule!
din cand in cand mai ghicesc si in matze de caine!asa ca ai grija!
poti sa ghicesti si in frisca ,,termina te cu prostiile ca nu e bn
thadoog
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:00
De la: thadoog, la data 2010-01-20 12:50:04atalika one size,,cine esti tu ma nene de tot dai sfaturi pe aici,,mama omida


eu cheisi ma numesc iar tu banuiesc ca esti avocatul poporului ,,,,,,,,,,,mai bine a celor cu inima franta poate, poate cine stie pica ceva mancatziassssss
Dontyyy
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:04
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-20 12:57:38
De la: kudika102120, la data 2010-01-20 11:56:26....sunt indragostita de un tip care e cuplat de 14 ani cu o femeie cu care are un copil..dar nu este casatoril legal cu ea..El spune ca ma iubeste pe mine..stiu ca ma iubeste dar nu putem fi impreuna...nu poate pleca din propria lui casa si nici nu o poate lasa fara un venit pentru ca ea nu are serviciu ...are 8 clase...a facut copilul la 17 ani..
...ce sa fac?



Ipotetic:
1.Daca eu as fi inteligenta, as avea o cariera si ma indragostesc de un tip, care are un copil cu o idioata...nici nu m-as uita la el...

2. Daca si eu as fi cretina ca idioata pe care o are acasa...m-as iubi cu el si poate mi-ar face si mie un plod...sau as savura orele placute cu el...

3. Daca m-as afla in concordanta cu norma femeilor, m-as respecta ca persoana, as detine o conduita morala si il trimit pe individ la dracu.

Nu pot sa-ti raspund, ca nu stiu din ce categorie faci parte tu, dar ma intreb ce hram de biserica poate purta un barbat cu o nevasta fara scoala, inculta, care ia turnat un plod la 17 ani???Unu plin de imoralitate care scarmana copii... Stiu ca exista destui si destule pe aici, care considera normal sa reguleze fete de 14,15,16 ani. Dar opiniile alea nu ma intereseaza.
Mai vrei sa stii ceva?



hai mai nu fi rea(lasa-ma doar pe mine sa fiu)fata il iubeste
Dontyyy
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:05
atalika alta omida full metal jacheta,,,dute ba nene si lasa lumea-n pace
thadoog
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:06
doantoo ,,te-am vazut la eta in poze,,credeam si eu ca esti mai misto,,,da lasa ca cn te place te place si asa
thadoog
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:08
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-20 12:57:38
De la: kudika102120, la data 2010-01-20 11:56:26....sunt indragostita de un tip care e cuplat de 14 ani cu o femeie cu care are un copil..dar nu este casatoril legal cu ea..El spune ca ma iubeste pe mine..stiu ca ma iubeste dar nu putem fi impreuna...nu poate pleca din propria lui casa si nici nu o poate lasa fara un venit pentru ca ea nu are serviciu ...are 8 clase...a facut copilul la 17 ani..
...ce sa fac?



Ipotetic:
1.Daca eu as fi inteligenta, as avea o cariera si ma indragostesc de un tip, care are un copil cu o idioata...nici nu m-as uita la el...

2. Daca si eu as fi cretina ca idioata pe care o are acasa...m-as iubi cu el si poate mi-ar face si mie un plod...sau as savura orele placute cu el...

3. Daca m-as afla in concordanta cu norma femeilor, m-as respecta ca persoana, as detine o conduita morala si il trimit pe individ la dracu.

Nu pot sa-ti raspund, ca nu stiu din ce categorie faci parte tu, dar ma intreb ce hram de biserica poate purta un barbat cu o nevasta fara scoala, inculta, care ia turnat un plod la 17 ani???Unu plin de imoralitate care scarmana copii... Stiu ca exista destui si destule pe aici, care considera normal sa reguleze fete de 14,15,16 ani. Dar opiniile alea nu ma intereseaza.
Mai vrei sa stii ceva?





... aloooo, papusha ... idioata in sus, idioata in jos ... ce sa spun !!! ... probabil ca vezi viata doar cu ochelari de cal ... romanesti ... nu ar fi fost deloc idioata daca isi avorta copilul ? ... iar el devenea un fat frumos ... daca toata dragostea romanilor s-ar termina cu un avort atunci da-mi voie sa iti spun ca IPOCRIZIA e la mama ei in romania ...
marco918
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:08
De la: kudika102120, la data 2010-01-20 11:56:26....sunt indragostita de un tip care e cuplat de 14 ani cu o femeie cu care are un copil..dar nu este casatoril legal cu ea..El spune ca ma iubeste pe mine..stiu ca ma iubeste dar nu putem fi impreuna...nu poate pleca din propria lui casa si nici nu o poate lasa fara un venit pentru ca ea nu are serviciu ...are 8 clase...a facut copilul la 17 ani..
...ce sa fac?


stii ce sa faci?il intrebi frumos de ce tine iubirea asta a lui pentru tine si atunci vei avea si raspunsul
iti pierzi timpul
are un copil cu alta insa imposibil sa nu mai aiba si anumite sentimente de acea femeie care pana la urma este mama copilului lui
relatia pare fara viitor
fa ceva tu nu el caci daca stai la cheremul lui o ajungi batrana iubindul pe el si fara o familie
sper k nu team suparat si de dragul tau ia tu decizia bafta
horry
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:09
De la: Dontyyy, la data 2010-01-20 13:04:22
De la: thadoog, la data 2010-01-20 12:50:04atalika one size,,cine esti tu ma nene de tot dai sfaturi pe aici,,mama omida


eu cheisi ma numesc iar tu banuiesc ca esti avocatul poporului ,,,,,,,,,,,mai bine a celor cu inima franta poate, poate cine stie pica ceva mancatziassssss

dontico lasa-l ca l-o asmutit stim noi cine impotriva noastra!
one_size
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:11
prostia din capul tau one sizo ma asmutit,,tu nu vz ca esti aiurea,,dai tu sfaturi,,cn esti tu sa dai sfaturi
thadoog
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:14
De la: thadoog, la data 2010-01-20 13:08:28doantoo ,,te-am vazut la eta in poze,,credeam si eu ca esti mai misto,,,da lasa ca cn te place te place si asa



mancatziassssssss mai bine mor muma padurii decat sa ma placa o "javra" ,,,,,,,,,,,,a da si uitasem sa-tzi mai spun ca singura solutzie ca tu sa-tzi revi cred ca ar fi eutanasierea
Dontyyy
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:15
De la: Dontyyy, la data 2010-01-20 13:15:43
De la: thadoog, la data 2010-01-20 13:08:28doantoo ,,te-am vazut la eta in poze,,credeam si eu ca esti mai misto,,,da lasa ca cn te place te place si asa



mancatziassssssss mai bine mor muma padurii decat sa ma placa o "javra"
ooo bravo doanto aici ai fost tare rau ms mult esti o dragutaa,,,oauu cat talent
thadoog
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:17
De la: kudika102120, la data 2010-01-20 11:56:26....sunt indragostita de un tip care e cuplat de 14 ani cu o femeie cu care are un copil..dar nu este casatoril legal cu ea..El spune ca ma iubeste pe mine..stiu ca ma iubeste dar nu putem fi impreuna...nu poate pleca din propria lui casa si nici nu o poate lasa fara un venit pentru ca ea nu are serviciu ...are 8 clase...a facut copilul la 17 ani..
...ce sa fac?

Inainte de'a fi iubareata fii si rationala . fireste daca poti ,altele sint iubarete de cariera s'atit!!!!
cristinxxx
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:18
De la: thadoog, la data 2010-01-20 13:14:03prostia din capul tau one sizo ma asmutit,,tu nu vz ca esti aiurea,,dai tu sfaturi,,cn esti tu sa dai sfaturi


dragule din prostia mea dau niste sfaturi ...dar din inteligenta ta nu poti decat sa te bagi intr-o discutie precum musca in cu_ru calului!
oricum vad ca te cam f..e grija cine sunt..si daca ai sti ..te-ai linisti?
one_size
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:21
De la: one_size, la data 2010-01-20 13:21:05
De la: thadoog, la data 2010-01-20 13:14:03prostia din capul tau one sizo ma asmutit,,tu nu vz ca esti aiurea,,dai tu sfaturi,,cn esti tu sa dai sfaturi


dragule din prostia mea dau niste sfaturi ...dar din inteligenta ta nu poti decat sa te bagi intr-o discutie precum musca in cu_ru calului!
oricum vad ca te cam f..e grija cine sunt..si daca ai sti ..te-ai linisti?
ma doare-n ,,,,,,,cn esti,,termina cu prostiile ,,daca vrei sa dai cuiva un sfat,,zii sa il caute singur
thadoog
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:23
De la: kudika102120, la data 2010-01-20 12:32:22...esti super...la tine totul pare simplu...o sa ma rog sa fiu ultima lui iubire...el spune ca s singura pentru ca pe cealalta a luat o pentru copil...bla bla ...stii tu ...avea 18 ani atunciel..ea 17...de fapt de aia nu s a casatorit niciodata pentru ca nu o iubea si astepta mereu marea iubire....romantic..nu?...
...mi e frica de innebunesc de viitorul acestei relatii..






... daca nu ai fi atit de proasta si cam curvistina probabil ca nu ai mai intreba ce sa faci ? ... esti in stare sa duci in spate o astfel de relatie ? ... esti in stare sa te uiti la copilul ala vreodata ? ... esti in stare sa suporti acuzele femeiii aleia care l-a suportat 14 ani ? ... daca vei ajunge ca ea ? ...
... probabil ca doar hormonii neconsumati de multa vreme te face sa accepti astfel de COMPROMISURI si sa te gindesti cum ai putea profita mai mult dintr-o ''relatie'' pe care oricum deja o percepi ca fiind temporara ... esti in stare sa faci un copil ca dovada ca va iubiti ? ... ca la avorturi si filozofii despre ''dragoste'' nu va intrece nimeni ...
marco918
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
suflete pereche 64 De la: kudika459180 11 Iulie 2013 08:20
intrebare intrebatoare 140 De la: Diavolyta_ 31 Mai 2009 21:20
nu stiu ce sa cred despre el... 19 De la: himerra 8 Octombrie 2009 13:50
Iubire sau obsesie ?!.. 129 De la: kudika127260 31 Octombrie 2011 07:43
Eternitatea nu este un timp foarte lung! 14 De la: Ame_ly 31 Ianuarie 2011 15:28