Setari Cookie-uri

Concurs The Ugly Truth

Ca nu mi-am vazut de drumul pe care-l puteam finaliza intr-o cariera de fotbalist si ca m-am pierdut pe drum, in diverse tentatii ale varstei.
subasuflorian
Postat pe 10 Februarie 2010 17:43
cel mai crud si dur adevar din viata mea este faptul ca mi-am pierdut tatal atunci cand aveam nevoie de el,atunci cand nu ma asteptam la asa ceva...pe parcursul anilor am simtit ca am nevoie de el,insa...
moasas
Postat pe 10 Februarie 2010 19:02
cel mai crud adevar din viata mea este acela ca "nu tot ce zboara se mananca" spus din gura sotului meu,care se presupune ca trebuie sa-mi fie alaturi si la bine si la rau .acest adevar mi-a spulberat toate visurile pe care mi le-am cladit.
geanynutza24
Postat pe 12 Februarie 2010 13:58
alexia_roxana
Postat pe 12 Februarie 2010 14:04
lasa totu in urma.....viata merge inainte..........o viata avem
alexia_roxana
Postat pe 12 Februarie 2010 14:06
ca prietenul meu a fost cu alta
piticaaa
Postat pe 12 Februarie 2010 23:14
Mie imi este teama de hoatararile mele, care de fiecare data s-au terminat cu esecuri totale si dureroase si mi-au facut viata amara pana acum.
Si nu numai mie, din pacate...
georgianatita
Postat pe 14 Februarie 2010 14:50
Dragostea e intotdeauna rabdatoare si draguta. Niciodata nu e geloasa. Dragostea nu e laudaroasa sau increzuta. Nu este nepoliticoasa sau egoista. Dragostea nu supara si nu poarta pica. Dragostea nu gaseste placere in pacatele altora…dar gaseste placere in adevar. Este intotdeuna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere…si sa indure…orice urmeaza.”.. sau “Dragostea noastra e ca vantul..Nu o pot vedea..dar o pot simti.

pop50
Postat pe 14 Februarie 2010 19:25
Cel mai crud adevar din viata mea a fost atunci cand am aflat ca urmare a comportamentului tiranic al tatalui meu ca nu am fost dorita pentru simplul fapt ca am fost fata si nu baiat.Este cel greu de rezistat atunci cand cineva care ar trebui sa iti fie alaturi, sa fie de fapt dusmanul tau.Si pentru mama nu sunt fata care si-a dorit-o si ori cum pe care nu sia mai dorit-o,doar avea doua fete pe care le iubeste,dar nu si pe mine. Dar asta e viata trebuie sa merg inainte si sa ma chinui sa imi fac propria mea familie asa cum mi-o doresc eu,o familie unita si iubitoare,mai ales cu copii pe care sper ca ii voi avea intr-o buna zii.

Anisoara_Maria
Postat pe 14 Februarie 2010 21:36
Cel mai crud adevar este ca in viata nu reusesc cei mai competenti ci cei mai adaptati la "concursurile de imprejurari".
adidas91
Postat pe 14 Februarie 2010 23:22
Cel mai crud adevar din viata mea a fost sa realizez ca toti suntem trecatori pe aceasta planeta si ca tota lumea la un momentdat pleaca spre un loc mai bun si te lasa singur cu inima zdrobita de durere cu o gheara care iti strange inima si nu te lasa sa respiri te sugruma si nu te lasa sa urli de durere.Oricat de constienta eram de acest lucru in teorie practica m-a daramat.Cand am pierdut intradevar o persoana draga mie m-am trezit si am vazut crudul adevar: nu am fost pregatita pentru o asemenea viata cruda si m-a luat prin surprindere cu garda lasata jos, incercand si acum sa ma impac cu gandul.
soundexam
Postat pe 15 Februarie 2010 09:17
:( off pai cel mai crud adevar e ca sunt plinuta
fucsy
Postat pe 15 Februarie 2010 10:51
castigatorul.....?
gabrielamoca
Postat pe 17 Februarie 2010 20:33
Castigatoarele sunt:
miss_darine
kudika_parasga
Niko
annabella04
andreea_3
Acestea sunt rugate sa dea un mesaj privat pe contul concurskudika pentru a afla cum pot intra in posesia premiului.
concursKudika
Postat pe 18 Februarie 2010 13:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Oralfarm 347 De la: concursKudika 8 Octombrie 2009 17:33
Concurs Pantene saptamana 3 254 De la: angelo_micnegrusiurat 11 Octombrie 2010 12:23
Concurs: Care este povestea alunitei tale? 214 De la: concursKudika 10 Iunie 2009 17:57
Baneasa Shopping City si Muscle Maker iti ofera 2 vouchere de 350 Euro fiecare! 89 De la: adrianas18 9 August 2011 16:11
Concurs Nutrimont 619 De la: bluesparkle 24 Decembrie 2010 13:36