Setari Cookie-uri

gandim diferit

pai din cate vad daca l-ai obisnuit asa nu ai decat sa executi in continuare.asta e.
monalisa81
Postat pe 9 Iulie 2010 21:52
l-a lasat sa te indeparteze de tot, trebuie sa ai o discutie cu el.. sa ii spui ca daca continua asa.. o sa te piarda... NU E BINEEE , fiecare are nevoie de libertate.. te tine prea in scurt, ca un Tata ( ASA E TATA, DAR.. IN CURAND SCAP:)) ) daca e departe acuma, si mai bine.. iesi pe afara, meri prin parcuri, polimbate.. el nare de unde sa stie...ce faci.. iesi pe afara...si spunei( de ec nu?) spunei... ca asa o sa fii mereu, daca ii place ii place, daca nu nu..nu se poate sa te tine asa...el cine stie ce face ...si pe tine "te tine in casa"...ce fel de om e? cred ca nici nu il mai recunosti...ai DREPTUL la LIBERTATE, LA PRIETENIE, AFARAA, daca te-ai maritat nu inseamna ca e gata cu ..iesirile etc... inseamna doar ca ai MAI MULTE RESPONSABILITATI.. dar sa se comporte asa.. in nici un caz..

sper sa lamuresti problema asta...care te face sa suferi.. te indeparteaza... nu de lume, de el...sper sa fie totul bine, sa inteleaga...
danaeu
Postat pe 30 August 2010 10:20
nu v-am mai scris de mult...dar sa stiti ca am rezolvat totul...deja m-am despartit de el de vreo 4-5 luni si acum am o noua relatie foarte frumoasa...partenerul meu actual este intelegator si foarte afectuos cu mine...va multumesc de sfaturi si pareri...dar de acum nu mai are rost sa comentam acest subiect care pentru mine tine de trecut...
acum sunt o noua persoana...si imi place asta...sunt eu cea adevarata...care nu am mai fost de mult
argint_viu
Postat pe 16 Septembrie 2010 08:55
bravo,sa-mi zici cum ai reusit sa fac si eu la fel... eu nu am tupeu sa plec, asta e toata problema!
laura_simona
Postat pe 28 Octombrie 2010 00:50
daca de acum va certati .dar cand veti fi la casa voastra /ce o sa mai faceti/nasol /sa nu iasa cu paruiala/
denis_roxana
Postat pe 29 Decembrie 2010 08:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
frica de casatorie.... 47 De la: stem_29 27 Iunie 2011 09:08
hi 3 De la: kudika_nikole 25 Decembrie 2011 13:36
buna 0 De la: 16 Septembrie 2010 09:59
ajutati-ma cu un sfat va rog! 10 De la: alfredodecurtofreco 11 Octombrie 2010 10:22
Traditii de nunta 4 De la: emilia34 15 Ianuarie 2009 13:14