Setari Cookie-uri

nu reusesc sa ma inteleg!!!

buna,pfff...e prima oara knd fac chestia asta...
marea problema din viata mea este k nu ma pot implica in nici un fel de relatie..chiar de amicitie!am avut multe relatii si toate au dus intr-un singur punct..il cunosteam,cu cat era mai greu de "prins" cu atat simteam k ma indragostesc mai tare...incepeam relatia siii..gata,ma plictiseam,nu-l mai suportam..etc!pe urma gaseam altul si tot asha..nu cred k am fost vreodata "indragostita" pe bune!acuma sunt cu un baiat de aproape 2 ani (intre timp ne-am mai certat,despartit) sii cu toate k ne intelegem bine,suntem amandoi in suedia,eu tot nu pot sa vad un viitor,nu ma pot implica cu totul...si am ajuns sa mint asa de tare k aproape cred si eu ceea ce zic,mereu vreau sa-l fac sa creada k totul e perfect...nush cum sa fac sa fiu "normala" chiar e tot ceea ce-am vrut...nu inteleg ce nu e in regula cu mine!
ciresik19
Postat pe 22 Februarie 2010 00:49
mai treci pe la biserica, pune un acatist...
freakbabe
Postat pe 22 Februarie 2010 01:07
Poate este timpul ca la 21 de ani sa pui un pic frana-stop relatiilor si sa-ti faci ordine in capsor! In primul rand impaca-te cu tine si dupa aceea cand treci la urmatorul nivel, arata-ti adevaratul eu, fara frica de a pierde un eventual candidat la manuta ta!
miss_darine
Postat pe 22 Februarie 2010 16:57
De la: ciresik19, la data 2010-02-22 00:49:51buna,pfff...e prima oara knd fac chestia asta...
marea problema din viata mea este k nu ma pot implica in nici un fel de relatie..chiar de amicitie!am avut multe relatii si toate au dus intr-un singur punct..il cunosteam,cu cat era mai greu de "prins" cu atat simteam k ma indragostesc mai tare...incepeam relatia siii..gata,ma plictiseam,nu-l mai suportam..etc!pe urma gaseam altul si tot asha..nu cred k am fost vreodata "indragostita" pe bune!acuma sunt cu un baiat de aproape 2 ani (intre timp ne-am mai certat,despartit) sii cu toate k ne intelegem bine,suntem amandoi in suedia,eu tot nu pot sa vad un viitor,nu ma pot implica cu totul...si am ajuns sa mint asa de tare k aproape cred si eu ceea ce zic,mereu vreau sa-l fac sa creada k totul e perfect...nush cum sa fac sa fiu "normala" chiar e tot ceea ce-am vrut...nu inteleg ce nu e in regula cu mine!


mofturoasa si capricioasa!
dupa o lovitura sentimentala vei gandi altfel!
just_heaven
Postat pe 23 Februarie 2010 08:51
Pune te in locul celor pe care ii minti si poate asa iti mai revizuiesti din cele ce faci, sau dak vei pati la fel s-ar putea sa te lecuiesti...ORICE NASH ISI ARE NASHUL
oana84onutza
Postat pe 26 Februarie 2010 17:20
esti mitomana...mitomania e o boala de care nu mai scapi...mai ales ca ai inceput sa crezi si tu minciunile...asta e problema principala la tine ..nu ca esti instabila sentimental!ia o pauza cu relatile si poate asa nu ai sa mai minti!
roz5blue6lila7
Postat pe 26 Februarie 2010 17:31
Draga....prin asta trec eu de o bucata de vreme si crede-ma ca nici eu nush cum sa scap.Cat despre asa zisa "pauza" de la relatii...nu ajuta cu nimic, cel putin pe mn nu m-as ajutat. Am ajuns sa fiu singura desi am o multime de pretendenti (tre sa recunosc ca sunt draguta) dar nici unul nu ma poate face sa ma indragostesc. aiancep sa cred ca noi facem parte din categoria aia de fete care is facute doar pt a frange inimi. Asta e...sa privim si partea buna a lucrurilor: poti sa joci pe degete pe cn vrei si cum vrei fara sa ai remuscari
lory08
Postat pe 27 Februarie 2010 22:14
De la: lory08, la data 2010-02-27 22:14:20Draga....prin asta trec eu de o bucata de vreme si crede-ma ca nici eu nush cum sa scap.Cat despre asa zisa "pauza" de la relatii...nu ajuta cu nimic, cel putin pe mn nu m-as ajutat. Am ajuns sa fiu singura desi am o multime de pretendenti (tre sa recunosc ca sunt draguta) dar nici unul nu ma poate face sa ma indragostesc. aiancep sa cred ca noi facem parte din categoria aia de fete care is facute doar pt a frange inimi. Asta e...sa privim si partea buna a lucrurilor: poti sa joci pe degete pe cn vrei si cum vrei fara sa ai remuscari


poate voi sunteti menite sa razbunati femeile care sufera din cauza unora dintre barbati ...pt ca frangeti inimile barbatilor;cred ca exista o balanta pe lumea asta....problema e cum va simtiti voi...si cat puteti continua asa...pt ca dupa un timp se schimba lucrurile...
kudika131050
Postat pe 27 Februarie 2010 23:53
De la: lory08, la data 2010-02-27 22:14:20Draga....prin asta trec eu de o bucata de vreme si crede-ma ca nici eu nush cum sa scap.Cat despre asa zisa "pauza" de la relatii...nu ajuta cu nimic, cel putin pe mn nu m-as ajutat. Am ajuns sa fiu singura desi am o multime de pretendenti (tre sa recunosc ca sunt draguta) dar nici unul nu ma poate face sa ma indragostesc. aiancep sa cred ca noi facem parte din categoria aia de fete care is facute doar pt a frange inimi. Asta e...sa privim si partea buna a lucrurilor: poti sa joci pe degete pe cn vrei si cum vrei fara sa ai remuscari
Asa ti-ai dori dar nu-i ....iarasi minti !!!
cristinxxx
Postat pe 28 Februarie 2010 00:04
Eu vb din propria mea experienta!...pana la 35 de ani nu am reusit sa ma leg de nimeni,nu-mi gaseam linistea in viata chiar daca am stat impreuna cu un tip vreo 10 nai din care rezultat si-o fetita tot nu m-am caastorit legal de el!..Dar acum 4ani am cunoscut un tip divortat,am inceput o relatie dar el nu era prea hotarat se mai gandea la fosta sotie motiv ce m-a determinat sa plec din tara am plecat vreo 6 luni timp in care si eu si el am suferit!..eu am vrut sa-l pedepsesc pe el dar in aceelasi tipm am suferit sie eu!..acum formam o familie am facut un an de la cununia civila si vrem sa facem si nunta chiar d eu am 36 de ani si el in curand face 43!
kudika116300
Postat pe 28 Februarie 2010 11:41
Nu mint cu nimic....vb chiar f serios. Pana acum nu mi s-a intamplat niciodata sa am remuscari sau ceva de genu. Cum s-a zis si mai sus poate exista o balanta, razbunam femeile care au suferit. Si pentru cei care nu ma cred, aflati ca atunci cand arati bn ai tot ce iti doresti si mai ales daca nu te implici sentimental prea tare e absolut ok. Fetelor care puteti si vrei frangetile inimile ca ei asta fac mereu fara sa le pese. Soryy baieti dar asta meritati.
lory08
Postat pe 1 Martie 2010 19:44
De la: lory08, la data 2010-03-01 19:44:42Nu mint cu nimic....vb chiar f serios. Pana acum nu mi s-a intamplat niciodata sa am remuscari sau ceva de genu. Cum s-a zis si mai sus poate exista o balanta, razbunam femeile care au suferit. Si pentru cei care nu ma cred, aflati ca atunci cand arati bn ai tot ce iti doresti si mai ales daca nu te implici sentimental prea tare e absolut ok. Fetelor care puteti si vrei frangetile inimile ca ei asta fac mereu fara sa le pese. Soryy baieti dar asta meritati.

Pt 17 ani, nu cred ca adopti o filozofie de viata benefica si constructiva!
Cate relatii esuate ai avut tu pina la varsta asta, de ai devenit atat de cinica?
miss_darine
Postat pe 1 Martie 2010 21:38
Multe....prea multe, poate mai multe decat a avut maicamea vreodata si apoi nu am dreptate?!? M-am saturat sa vad la tot pasu numai libidinosi (mai ales de aia de o seama cu tata), implicati sau nu in relatii care nici bn nu te cunosc si deja iti si fac avansuri Nu am dreptate cand zic ca-s porci si merita facuti sa sufere
lory08
Postat pe 3 Martie 2010 11:54
tot incerc sa imi explic mie de ce toti au ajuns sa fie "dependenti" de mine (alt cuv nu am gasit),eu mare frumusete nu's...nici alte calitati nu ma caracterizeaza!tot ceea ce am vrut a fost "barbat",nu un plangacios ascuns dupa o fata fioroasa...acum imi e bine,ma intreb pt cat timp?ma uit la "prietenele" mele,toate bagate in niste relatii de kkt...toate tratate k nijte carpe de dobitocii pe care ii numesc "iubiti"!!eu nu le pot intelege...cum sa iti pierzi ani din viata dupa un prost?dar uite k gandirea asta a mea m-a lasat fara ele,ma refer la prietene...prefera sa traiasca in basmul lor minunat,iar o fata sa fie pe acceasi lungime de unda ink nu am gasit...pfff
ciresik19
Postat pe 4 Martie 2010 04:14
hmmmmmmmmm!!!!!!!!!...........pai de ce dreaq n-ai zis de la inceput ca defapt asta e pb ta?
ca de fapt...tie iti plac fetele....si atunci e explicabil ceea ce spui!!
te-ai apucat sa iei lumea pe dupa vishin...asa...cand de fapt era mult mai usor sa spui din start care e de fapt orientarea ta!!
n-am nimic cu ea dar...asa...nu-si mai avea rostu` acest topic!
ma rog...cand ai sa intalnesti si ceea ce cauti tu poti deschide un alt topic si sa ne spui si noua ca esti si fericita!
simplu!!!...nu?
lasand la o parte ironia si gluma cred ca misandrismu` tau....isi are undeva explicatia!!
cauta putin prin copilaria ta si sigur ai sa gasesti o explicatie!!
si coroborat si cu mitomania....deja devii un mic monstru care nu numai ca-si strica viata proprie dar face si victime nevinovate! care ...poate...chiar au ganduri curate!!
oricum...nu jubila prea mult in starea asta daca chiar e real ceea ce spui!!
vei ajunge sa constati ca nu prea ai motive sa faci umbra prea mult pe aici si...ar fi pacat sa decizi altceva decat ceea ce ar fi normal pt o fata de varsta ta!!
eu iti tin pumnii sa te descoperi....si sa ai o revelatie pozitiva!!!
ovidiu_42
Postat pe 4 Martie 2010 04:44
De la: kudika131050, la data 2010-02-27 23:53:49
De la: lory08, la data 2010-02-27 22:14:20Draga....prin asta trec eu de o bucata de vreme si crede-ma ca nici eu nush cum sa scap.Cat despre asa zisa "pauza" de la relatii...nu ajuta cu nimic, cel putin pe mn nu m-as ajutat. Am ajuns sa fiu singura desi am o multime de pretendenti (tre sa recunosc ca sunt draguta) dar nici unul nu ma poate face sa ma indragostesc. aiancep sa cred ca noi facem parte din categoria aia de fete care is facute doar pt a frange inimi. Asta e...sa privim si partea buna a lucrurilor: poti sa joci pe degete pe cn vrei si cum vrei fara sa ai remuscari


poate voi sunteti menite sa razbunati femeile care sufera din cauza unora dintre barbati ...pt ca frangeti inimile barbatilor;cred ca exista o balanta pe lumea asta....problema e cum va simtiti voi...si cat puteti continua asa...pt ca dupa un timp se schimba lucrurile...
Marius4u
Postat pe 5 Martie 2010 23:07
vaiii si eu eram convins ca tarfele au disparut!!! hmmm o sa tot frangeti inimi pana cand cineva o sa va franga capul!!!!
Marius4u
Postat pe 5 Martie 2010 23:10
De la: Marius4u, la data 2010-03-05 23:10:27 vaiii si eu eram convins ca tarfele au disparut!!! hmmm o sa tot frangeti inimi pana cand cineva o sa va franga capul!!!!


sau sa le frângã curullllll
freakbabe
Postat pe 5 Martie 2010 23:14
citeste despre:Astrologie: Compatibilitate, suflet pereche sau intalnire karmica?
Ce este intalnirea karmica?

Intalnirea karmica este o reintalnire cu un suflet cu care persoana a avut un anumit tip de relatie in una din vietile sale anterioare. Din start, trebuie sa va spunem ca o relatie care este intalnire karmica este deosebit de intensa si rascolitoare emotional.

Cand apare o intalnire karmica, atunci aceasta va fi precedata de tot felul de coincidente stranii. Cei doi vor fi intamplator intr-un loc anume, se vor reintalni intamplator, vor fi mai multe situatii care arata in mod clar ca mana destinului este in joc si nu liberul arbitru al persoanelor.

Ce trebuie inteles este ca nu veti putea fugi de o intalnirea karmica. Inevitabilul se va intampla si veti fi prinsi intr-un anumit tip de relatie cu persoana respectiva.

Un alt lucru dupa care puteti recunoaste o intalnire karmica este intensitatea emotiilor voastre si faptul ca va tulbura. Chiar si cand va intalniti cu un vechi prieten aveti o stare emotionala intansa cu ocazia revederii. Ganditi-va ca o reintalnire karmica este posibila doar intre persoane care au trait lucruri foarte intense impreuna. Nu trebuie sa va mire de impactul emotional pe care il traiti alaturi de persoana respectiva. Fata de respectiva persoana veti simti instant atractie, sau respingere, o anumita tensiune. Daca aveti anumite abilitati parapsihice latente, puteti sa experimentati telepatia cu acea persoana (dar acest lucru este foarte rar si depinde de gradul vostru de dezvoltare a abilitatilor parapsihice).
Cum identificam sufletul pereche?

Intalnirea cu sufletul pereche prezinta toate aspectele unei intalniri karmice, de aceea se si confunda atat de usor, insa sunt cateva ”amanunte” in plus. Putem spune ca intalnirea cu sufletul pereche este mai mult decat o intalnire karmica.

Cand va intalniti sufletul pereche, vet observa de asemenea o serie de coincidente, sincronicitati, tot felul de situatii speciale care va aduc unul langa celalalt din ce in ce mai mult. Fata de intalnirea karmica, sentimentul care va inunda in apropierea sufletului pereche este pur pozitiv, de liniste, relaxare, si libertate, puteti fi voi insiva. Deci, daca simtiti atractie si iubire fata de persoana respectiva dar si un anumit blocaj, de parca nu v-ati putea exprima in mod liber ceea ce simtiti, atunci acea intalnire nu este cu sufletul pereche, ci este o intalnire karmica.
Majoritatea persoanelor au 3-4 intalniri karmice de-a lungul vietii, aceste regasiri pot fi in familie, prieteni sau in dragoste. Daca intalnirea karmica este posibila intre persoane cu o compatibilitate scazuta, sufletele pereche au intotdeuna o compatibiliate buna.

Natura si durata relatiei este relevanta. Sufletele pereche se ajuta reciproc in dezvoltarea persoanala. De aceea, daca intr-o relatie el se dezvolta alaturi de ea, dar ea se sacrifica si face compromisuri, adica unul beneficiaza mai mult decat celalalt, atunci cei doi nu sunt suflete pereche.

Durata relatiei este esentiala. In cazul intalnirilor karmice cele doua persoane s-au intalnit cu un motiv si vor avea o legatura pana cand au indeplinit acel scop. Poate fi 5 luni, 4 ani sau 15 ani etc. Daca dupa o perioada de relatie intensa, coincindentele incep din nou sa apara, dar de data aceasta cu scopul de a va desparti, atunci inseamna ca drumul vostru comun s-a incheiat. Poate fi vorba de un loc de munca in alt oras, de o a treia persoana in relatie sau alte impedimente care incep sa fie tot mai dese si care sa contribuie la a va desparti.

Misiunea karmica s-a incheiat si este important sa intelegeti acest lucru, sa nu luptati pentru ceva ce evident nu mai poate fi continuat. Incercati sa va dati seama care a fost MOTIVUL intalnirii karmice (sau aflati din harta relationala karmica): ati avut parte de un ajutor, ati schimbat ceva in viata voastra, v-ati mutat intr-un alt loc, ati primit cu un copil minunat, ati invatat ce este iubirea etc. O relatie karmica are mereu un motiv bine intemeiat ,dar mai greu de realizat de cei implicati).

Cand este vorba de sufletul pereche, atunci liniile destinului merg foarte frumos impreuna. Daca el are o oferta de lucru in strainatate, acest lucru nu va duce la despartire, ci dimpotriva el va gasi si pentru ea locul de munca la care visase; daca ea isi doreste o familie si copil, el va avea noroc la o suma de bani; daca ea urmeaza un curs de medicina naturista, acest lucru il va salva pe el de la o operatie si se va vindeca repede, etc. Toate evenimentele din viata ambilor parteneri, vor avea efect benefic asupra relatiei de cuplu: pentru ca sufletele pereche sunt impreuna ca sa se ajute sa evolueze.

Daca barbatul cu care esti te descurajeaza ca sa faci un curs de calificare pe care ti-l doresti din tot sufletul, atunci nu este sufletul tau pereche. Daca insa chiar el va veni acasa cu o oferta extraordinara care sa te ajute sa iti implinesti visul mai repede decat te-ai gandit, atunci el este sufletul tau pereche.

Cand esti cu sufletul tau pereche te simti libera, frumoasa, puternica, tu insati, stralucesti si toate planurile si visele tale se implinesc mai repede decat le-ai fi putut tu realiza, iar acest lucru se intampla si dupa 10 si dupa 20 de ani de relatie. La fel si el, alaturi de tine, isi poate realiza foarte usor visele si ambitiile, deoarece voi doi nu va impiedicati unul pe celalalt, ci evoluati impreuna.

Sugestie: Incercati sa indentificati care sunt posibilele intalniri karmice din viata voastra. Totodata puneti-va intrebarea daca relatia voastra de cuplu este rezultatul compatibilitatii bune, este o intalnire karmica sau v-ati intalnit deja sufletul pereche.
mai citeste pe ASTRODESTIN.RO SI mai du-te la biserica in fiecare duminica sa nu lipsesti
MIMI1958
Postat pe 6 Martie 2010 11:15
durule! referitor la tipul cu frantul gatului...
butzyGirl
Postat pe 6 Martie 2010 23:41
referitor la dilema ta... parerea mea este ca te plictisesti foarte usor, ai nevoie de o persoana foarte activa, care sa iti dea incredere in tine si in fortele tale.tot ce ai tu de facut este sa te concentrezi mai mult sa NU ai aceleasi relatii care le aveai pana acum , sa NU te "combini " cu oricine, la voia intamplarii.FII selectiva, analizeaza-l atent inainte sa intrati intr-o relatie ca sa iti dai seama daca baiatul care incearca sa ajunga la tine, are sanse sa si ramana langa tine in; plus sa aveti fiecare parte de un confort psihic si fizic alaturi de partener.
butzyGirl
Postat pe 7 Martie 2010 00:15
referitor la dilema ta... parerea mea este ca te plictisesti foarte usor, ai nevoie de o persoana foarte activa, care sa iti dea incredere in tine si in fortele tale.tot ce ai tu de facut este sa te concentrezi mai mult sa NU ai aceleasi relatii care le aveai pana acum , sa NU te "combini " cu oricine, la voia intamplarii.FII selectiva, analizeaza-l atent inainte sa intrati intr-o relatie ca sa iti dai seama daca baiatul care incearca sa ajunga la tine, are sanse sa si ramana langa tine in; plus sa aveti fiecare parte de un confort psihic si fizic alaturi de partener.
butzyGirl
Postat pe 7 Martie 2010 00:15
...draga mea ,nu fa nimic deosebit pentru ca totul vine de la sine...daca nu i poti spune adevarul este pentru ca inca nu e pregatit sa l afle....din iubire ti e frica sa nu l ranesti.....dar probabil tinand in tine multe, treci prin stari diferite de furie...si in fuirie te exprimi necontrolat si te miri asi tu de ce esti in stare....
Ai incredere in tine si daca merita si in el...dar nu ti fa griji pentru ca vei constata ca vei fi iubita si mai mult pentru ca esti IMPOSIBILA...
...VEI AVEA PACE SUFLETEASCA NUMAI IN MOMENTUL IN CARE VEI GASI PERSOANA CAREIA II VEI SPUNE TOT CE GANDESTI INSTINCTIV SI CARE VA STI SA TE FACA SA TE SIMTI IMPLINITA...AI RABDARE
CU RESPECT ITI DORESC NUMAI BINE SI O VIATA PLINA DE IUBIRE!
kudika102120
Postat pe 7 Martie 2010 08:37
De la: ciresik19, la data 2010-02-22 00:49:51buna,pfff...e prima oara knd fac chestia asta...
marea problema din viata mea este k nu ma pot implica in nici un fel de relatie..chiar de amicitie!am avut multe relatii si toate au dus intr-un singur punct..il cunosteam,cu cat era mai greu de "prins" cu atat simteam k ma indragostesc mai tare...incepeam relatia siii..gata,ma plictiseam,nu-l mai suportam..etc!pe urma gaseam altul si tot asha..nu cred k am fost vreodata "indragostita" pe bune!acuma sunt cu un baiat de aproape 2 ani (intre timp ne-am mai certat,despartit) sii cu toate k ne intelegem bine,suntem amandoi in suedia,eu tot nu pot sa vad un viitor,nu ma pot implica cu totul...si am ajuns sa mint asa de tare k aproape cred si eu ceea ce zic,mereu vreau sa-l fac sa creada k totul e perfect...nush cum sa fac sa fiu "normala" chiar e tot ceea ce-am vrut...nu inteleg ce nu e in regula cu mine!

...nu esti obisnuita sa pierzi...ti-e teama de asta , iar ca atare alegi sa minti..e foarte obositor *sa ai totul* cand ...de fapt nu ai nimic . Ar trebui sa incepi prin a fi sincera cu tine insati , apoi , incet incet cu cei din jurul tau...vei vedea ca a spune *adevarul verde in fata* face bine.Minciuna oboseste ingrozitor si aglomereaza sufletul . E un proces lung si greu , dar vei vedea in timp ca face bine sufletului.....Doar cand vei scapa de povara minciunii , cand iti vei da seama , sincer , ce vrei cu adevarat , abia atunci vei incepe sa traiesti....
69lil
Postat pe 7 Martie 2010 10:06
Draga, lumea e plina de tarfe si uh spui ca au disparut??? Pe ce lume traiesti?? Si apoi a frange inima cuiva nu inseamna neaparat a te culca cu el.....dar se pare ca unii oameni nu au decat asta in cap si mai jundeca pe altii...
lory08
Postat pe 7 Martie 2010 10:45
De la: lory08, la data 2010-03-07 10:45:12Draga, lumea e plina de tarfe si uh spui ca au disparut??? Pe ce lume traiesti?? Si apoi a frange inima cuiva nu inseamna neaparat a te culca cu el.....dar se pare ca unii oameni nu au decat asta in cap si mai jundeca pe altii...



NU va credeti asa de perfecte ca fiecaruia va vine randul ;)
kudiadri
Postat pe 7 Martie 2010 11:19
PAI ,DACA TOTI ITI PLACE SA FII CHINUITA,IA-TI UN MASOCHIST.ASA VEI FI FERICITA SI TU SI NU-I MAI CHINUI PE ALTII
deea_geo72
Postat pe 7 Martie 2010 11:36
Poate nu ai gasit baiatu care sa te faca sa tresati ce ai gasit pana acum au fost doar ................mai caut si nu dispera ......................osa apara si marea dragoste;)) asteapta PUPICIIIIIIIIIIII
kudika129990
Postat pe 7 Martie 2010 12:29
mai ai o dereglare,de memorie,este pacat,mergi si consulta un medic de specialitate,mai mergi si pe la biserici pentru slujbe,,nu lasa ca nu e de gluma,DUMNEZEU sa te ajute ca asti tinara,sanatate si sa te auzim cu vesti bune.
Maris_29_vs_Ivoriana
Postat pe 7 Martie 2010 12:32
De la: lory08, la data 2010-02-27 22:14:20Draga....prin asta trec eu de o bucata de vreme si crede-ma ca nici eu nush cum sa scap.Cat despre asa zisa "pauza" de la relatii...nu ajuta cu nimic, cel putin pe mn nu m-as ajutat. Am ajuns sa fiu singura desi am o multime de pretendenti (tre sa recunosc ca sunt draguta) dar nici unul nu ma poate face sa ma indragostesc. aiancep sa cred ca noi facem parte din categoria aia de fete care is facute doar pt a frange inimi. Asta e...sa privim si partea buna a lucrurilor: poti sa joci pe degete pe cn vrei si cum vrei fara sa ai remuscari


Domnisoara, de curiozitate m-am uitat prin pozele dumitale.

Verdict: ori pe acolo prin Botosani duceti mare lipsa de fete ori inventezi povesti p'acilea ca se te validezi putzintel.

Cred ca daca ies acum pe strada intalnesc cel putin 2-3 tipe care arata mai bine decat tine in primele 5 minute.

Nu obisnuiesc sa fiu rau deobicei dar tupeul tau o cere.
mihaib
Postat pe 7 Martie 2010 12:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nelamurire 26 De la: Aesma_Daeva 2 Iulie 2009 14:47
dati-mi va rog niste sfaturi!!! 28 De la: dusmanu_lu_Celina 11 Ianuarie 2011 10:04
Ati mai auzit de o persoana caruia ii place sa "fure" mireasa ? 9 De la: ral23 24 Martie 2010 11:42
o iubire imposibila 44 De la: kudika082532 12 Noiembrie 2009 08:52
S-a culcat cu alta :( vreau sa mor 422 De la: karlabruneta 12 Mai 2011 01:42