Setari Cookie-uri

ce parere aveti a fi cu cineva pe care nul iubesti?

doar ca ma inteleg bine cu el pt ca imi face favoruri
kudika123138
Postat pe 12 Martie 2010 18:44
depinde ce favoruri
Shhh
Postat pe 12 Martie 2010 18:48
ca esti materialista si ca ce semeni aia vei culege
miss_darine
Postat pe 12 Martie 2010 18:48
"Ce parere aveti a fi cu cineva pe care nul iubesti? "
o parere proasta
vocea_inimii
Postat pe 12 Martie 2010 18:48
De la: Shhh, la data 2010-03-12 18:48:13 depinde ce favoruri

nu cred ca sexuale
miss_darine
Postat pe 12 Martie 2010 18:49
depinde de mai multe aspecte, nu? primul si cel mai important, cred eu, este daca cel cu care esti stie pe ce se bazeaza relatia voastra sau nu. atata timp cat ambii parteneri stiu cum stau si le convine situatia...
daniella_s
Postat pe 12 Martie 2010 18:52
ma plimba cu masina,ma duce ma aduce unde vreau,pt ca tine la mine si mi-am lasat omul pe care il iubeam pt asta, ca asta are mai multi bani si masina, si cu iubitul locuiam impreuna dar pina la urma lam lasat dupa un an si ceva de relatie pt plimbari si favoruri chiar daca tineam la el,oare am gresit?
kudika123138
Postat pe 12 Martie 2010 21:40
Proasta esti !
Si dupaia deschideti tombicuri ca va bate x si va insela y si plm !
blaa
Postat pe 12 Martie 2010 21:58
Proasta esti !
Si dupaia deschideti tombicuri ca va bate x si va insela y si plm !
blaa
Postat pe 12 Martie 2010 21:58
s-a postat de 2 ori !
Mi scusi !
blaa
Postat pe 12 Martie 2010 22:00
eu as vrea sa te intreb cava fara sa te superi: seara cand mergi la culkre cine te tine in brate: masina? si cine ti-e alaturi cand ti-e greu....banii lui??????????????? think twice............
kudika142772
Postat pe 12 Martie 2010 23:06
in plus mam combinat si cu cel mai bun prieten al lui.pe fostul iubit il iubesc si acum dar pe asta cred ca il plac sau mio sucit capul cu plimbarile si iesirile
kudika123138
Postat pe 13 Martie 2010 11:21
el nu stie ca il mint
kudika123138
Postat pe 13 Martie 2010 12:01
io nu m-as lauda cu asa ceva imi face ,,favoruri,, ma plimba cu masina
mj300877
Postat pe 14 Martie 2010 01:19
stai draga calma. esti ca multe altele,pt tine cantareste mai mult banul decat dragostea. nu'i problema, din dilema asta vei iesi singura cand te vei lovi cu capul de pragul de sus. presupun ca esti o mucoasa de cativa ani, care FACE (nu face el) favoruri sexuale iar el te rasplateste. bravo fata esti cool, cine mai e ca tine, probabil toate tipele din liceu se uita cu invidie la tine !!esti mai ieftina ca o prostituata, cred ca ti'ai dat seama, fa si tu un calcul: doi trei litri de benzi/motorina si o cola fata de 200lei? cat e o prostituata (o ora, jumate de ora, nu stiu sigur tarifele), pe cand tu esti pt 20-30 lei prostituata o zi intreaga
Shhh
Postat pe 14 Martie 2010 08:49
ce super tare daca nu te combini si cu cel mai bun prieten al fostului tot degeaba
yumy
Postat pe 14 Martie 2010 08:52
De la: kudika123138, la data 2010-03-13 11:21:06in plus mam combinat si cu cel mai bun prieten al lui.pe fostul iubit il iubesc si acum dar pe asta cred ca il plac sau mio sucit capul cu plimbarile si iesirile




Asa, de curiozitate ...cati ani ai ?
Daca te impresioneaza masinile si banii tind sa cred ca mai mult de 17 n-ai avea, caz in care ar trebui sa mergi acasa si sa vorbesti cu mamica ta, nu cu noi . Nu de alta, dar degeaba te dadaceste toata lumea pe-aici, principiile tale sunt deja "bine " formate.
anissya
Postat pe 14 Martie 2010 11:30
sa va spun toata povestea si sa-mi spuneti parerea voastra.astept cit mai multe pareri.DECI mam bagat intro relatie cu unu am ajuns sal iubesc mai mult ca orice pe lume as fi facut orice pt el dupa vreo 6 luni de relatie tin sa va spun ca el o fost primul cu care mam culcat si dupa vreo 6 luni o fost un concert la care prietenul meu nu a vrut sa vina cu mine ca lui nui placea si mo lasat sa merg cu prietenul lui cel mai bun si mo asteptat afara iubitul prietenul lui cel mai bun mio cerut nr de tel si i lam dat de atunci tot am mai vb cu astalalt si il minteam pe iubit nu stia de nimik si in timp ce eram cu iubitul mai vb si cu prietenul lui dar el nu stia si am continuat sa mai ies cu el in oras pe ascuns,pe iubit il iubeam si pe asta il consideram ca un frate ca ma ajuta si ieseam cu el cind prietenul meu facea alceva pe ascuns si eram in acelasi timp cu amindoi si cu inca unu tot pe ascuns deci cu trei pina la urma eram,prietenul lui iubitul meu mo ajutat cu chiria sami gasesc, dupa ce sa aflat tot iubitul meu sa mutat in chirie cu mine dar inca tineam legatura cu ceilalti doi or fost si certuri pe seama asta,iubitul meu nu avea masina dar ceilalti doi aveau si am continuat sa ma intilnesc cu ei pe linga ca stateam cu iubitul nu voiam sa renunt la iubit ca il iubeam mult dar voiam sa ma scoata prietenul lui iubitul meu in oras si la plimbare ca avea masina si ma ducea peste tot unde voiam, acum mam despartit de iubitul meu pe care il iubeam pt asta cu masina ca are masina si mai multi bani si ma ajuta sal uit pe fostul iubit poate o sa ajung sa tin la el cu timpul , cu iubitul mam certat urit si am rupt legatura si am ramas cu prietenul lui cel mai bun care pare a fi un baiat de treaba,si fostul iubit era de treaba dar asta are mai mult din punct de vedere material
kudika123138
Postat pe 14 Martie 2010 13:22
astept cit mai multe pareri
kudika123138
Postat pe 14 Martie 2010 13:23
De la: kudika123138, la data 2010-03-14 13:23:55astept cit mai multe pareri


si eu astept sa ne scri despre prima bataie pe care ai incasat-o si despre primele injuraturi pe care le-ai incasat si despre primee vanatai din jurul ochilor...etc etc etc


tu poti sa astepti in continuarepareri , eu astept sa te trezesti la realitate.
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Martie 2010 13:35
OmG !!!
Cum vine asta ? Fetita esti dusa tare...
Desi esti o" topicarita" la misto si astfel de intrebari nu ar fi pus nimeni cu adevarat, ma obosesc totusi sa te fac inapta si sa-ti spun la revedere......
Eu oricum sunt indragoostita de laptop...mi-am lasat iubitul pentru el...imi face o groaza de favoruri ...
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Martie 2010 13:38
din fundu' carui sat ai iesit lelitza.
Shhh
Postat pe 14 Martie 2010 13:49
De la: Shhh, la data 2010-03-14 13:49:34 din fundu' carui sat ai iesit lelitza.

cred ca daca venea totusi de acolo ar fi avut mai mult bun simt, eu totusi zic ca e o pitzipoanca de oras.... din aia scapata de sub control rau de tot.

dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Martie 2010 13:56
chiar e foarte adevarat ce am scris nu fac misto,chiar asta am facut,cred ca sint proasta sau nu stiu cei in capul meu voi ce credeti ca se intimpla cu mine sau de ce fac chestiile astea?
kudika123138
Postat pe 14 Martie 2010 19:07
De la: kudika123138, la data 2010-03-14 19:07:16chiar e foarte adevarat ce am scris nu fac misto,chiar asta am facut,cred ca sint proasta sau nu stiu cei in capul meu voi ce credeti ca se intimpla cu mine sau de ce fac chestiile astea?

crezi bine
miss_darine
Postat pe 14 Martie 2010 19:11
si fostul iubit a incercat din rasputeri sa ma faca sa ma rasgindesc in legatura cu despartirea pt ca ma iubea f mult si eu il iubeam dar dupa ce mia tras o palma am zis ca orice ar fi nu ma intorc la el pt ca ma lovit atunci si poate o meritam poate nu trebuia sa ii fac asta sa ma combin chiar cu cel mai bun prieten al lui,acum sau certat si ei si erau prieteni de 15 ani,dar si prietenul lui fostul iubit nu trebuia sa vrea sa fie cu mine chiar daca tine la mine nu trebuia sa ii faca asta prietenului lui deci si el o fost de vina daca nu era indragostit de mine ca si el ma cauta nu doar eu poate daca nu mi raspundea nu ma cuplam cu el,voi regreta mai tirziu oare stau si ma gindesc?
kudika123138
Postat pe 14 Martie 2010 19:14
daca ma voi indragosti de asta si il voi uita pe fostul? oare e posibil?acum il plac doar
kudika123138
Postat pe 14 Martie 2010 19:16
ideal ar fi daca nu-l iubesti ce naiba mai stai cu el,dar cum interesul poarta fesul...
utad
Postat pe 14 Martie 2010 19:18
De la: kudika123138, la data 2010-03-14 13:22:25sa va spun toata povestea si sa-mi spuneti parerea voastra.astept cit mai multe pareri.DECI mam bagat intro relatie cu unu am ajuns sal iubesc mai mult ca orice pe lume as fi facut orice pt el dupa vreo 6 luni de relatie tin sa va spun ca el o fost primul cu care mam culcat si dupa vreo 6 luni o fost un concert la care prietenul meu nu a vrut sa vina cu mine ca lui nui placea si mo lasat sa merg cu prietenul lui cel mai bun si mo asteptat afara iubitul prietenul lui cel mai bun mio cerut nr de tel si i lam dat de atunci tot am mai vb cu astalalt si il minteam pe iubit nu stia de nimik si in timp ce eram cu iubitul mai vb si cu prietenul lui dar el nu stia si am continuat sa mai ies cu el in oras pe ascuns,pe iubit il iubeam si pe asta il consideram ca un frate ca ma ajuta si ieseam cu el cind prietenul meu facea alceva pe ascuns si eram in acelasi timp cu amindoi si cu inca unu tot pe ascuns deci cu trei pina la urma eram,prietenul lui iubitul meu mo ajutat cu chiria sami gasesc, dupa ce sa aflat tot iubitul meu sa mutat in chirie cu mine dar inca tineam legatura cu ceilalti doi or fost si certuri pe seama asta,iubitul meu nu avea masina dar ceilalti doi aveau si am continuat sa ma intilnesc cu ei pe linga ca stateam cu iubitul nu voiam sa renunt la iubit ca il iubeam mult dar voiam sa ma scoata prietenul lui iubitul meu in oras si la plimbare ca avea masina si ma ducea peste tot unde voiam, acum mam despartit de iubitul meu pe care il iubeam pt asta cu masina ca are masina si mai multi bani si ma ajuta sal uit pe fostul iubit poate o sa ajung sa tin la el cu timpul , cu iubitul mam certat urit si am rupt legatura si am ramas cu prietenul lui cel mai bun care pare a fi un baiat de treaba,si fostul iubit era de treaba dar asta are mai mult din punct de vedere material


doamne nu am inteles mai nimic !!! mai pe scurt nu se putea ?
coldwind
Postat pe 14 Martie 2010 19:18
eu asa sint f incapatinata si o data ce a dat in mine eu nul iert desi daia a dat in mine pt ca lam provocat ca el nu ar fi dat intro femeie niciodata dar pur si simplu asa lam enervat incit nu sa putut abtine si mia tras o palma desi meritam mult mai mult cred
kudika123138
Postat pe 14 Martie 2010 19:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un sfat sincer 33 De la: valy90 25 Noiembrie 2010 14:59
Inselatul duce numai la rele 30 De la: iulia069834 29 Ianuarie 2010 13:02
Ce ziceti de asta: de pe chat direct in pat 5 De la: eu_ovidiu 24 Iunie 2011 06:10
despre scuze patetice si necesitatea de a cunoaste adevarul (si altele) 44 De la: kudika076975 7 Martie 2010 14:17
Fabrica.. de oameni frumosi ! 18 De la: crysis 9 Martie 2011 17:13