Setari Cookie-uri

Fara final...

De la: gratuit89, la data 2010-02-24 15:26:57
De la: _curly, la data 2010-02-24 15:12:55gratule ce ai fratele meu alb????


....salutare si pupici... ....sora mea de culoare....Ciakabunga ....am luat o razna ca si Dontyy....pai nu mai poate omul sa se enoervozeze....????...


....ia treci fatuca tu aicea la baiatul sa te invete ce n seamna barbatul....te doreste te ...iubeste si te si telefoneste.....(vreau brevet de inventator...un nou cuvant in dictionarul romanesc) ....asa ca sa vezi ca nu esti singura ....hai ia de aici ca i cu sclipici....


gratule,esti dus de-a binelea.
tu chiar asa te combini pe orice topic acilea,cand avem noi odaitze frumos renovate,pline de oglinzi si seminee,bar...cu bara......si cate cele.......zau asa,hormonii astia sa fie de vina???
_curly
Postat pe 24 Februarie 2010 15:37
Gratuit ...nu vrei tu sa tii locul prietenului si sa ma parasesti frumos ?
kudika113063
Postat pe 24 Februarie 2010 15:44
De la: kudika113063, la data 2010-02-24 15:44:24Gratuit ...nu vrei tu sa tii locul prietenului si sa ma parasesti frumos ?


ehhh daca nu el..mai sunt atatia doritori..stai linitita!
one_size
Postat pe 24 Februarie 2010 15:48
Eu glumesc da serios daca ar zice gata as dormi si eu bine la noapte...ca nu i-as mai duce grija
kudika113063
Postat pe 24 Februarie 2010 15:53
nu poti sa primesti raspunsurile pe care le doresti aici. bate la alta usa, aici nu sunt copcii batuti in cap. da ia fa'i si tu la fel. nu ii raspunde la telefon doua zile, si dupa aia ii zici ca ai lasat telefonul pe vibratii si nu l'ai auzit. el se va comporta la fel ca tine?
Shhh
Postat pe 24 Februarie 2010 16:08
De la: kudika113063, la data 2010-02-24 15:53:02Eu glumesc da serios daca ar zice gata as dormi si eu bine la noapte...ca nu i-as mai duce grija


Asta e tot off-ul tau? Ca nu s-a spus GATA in relatia ta?
Fa-o tu, ce mai astepti?
Si nu-ti mai pierde timpul cu idei de genul "se schimba in timp". Nu ne schimbam. Asteptam ca altii sa se schimbe pentru noi, intram in relatii nepotrivite in speranta ca suntem buricul pamantului si partenerul va face cum vrem noi sau... ne cautam pe cei asemeni noua.
Si nu uita, a astepta ceva ce "nu va sa vie niciodata"... inseamna timp pierdut. Foloseste-l mai cu folos.


rashela
Postat pe 24 Februarie 2010 16:44
De la: Dontyyy, la data 2010-02-24 15:35:58
De la: gratuit89, la data 2010-02-24 15:26:57
De la: _curly, la data 2010-02-24 15:12:55gratule ce ai fratele meu alb????


....salutare si pupici... ....sora mea de culoare....Ciakabunga ....am luat o razna ca si Dontyy....pai nu mai poate omul sa se enoervozeze....????...


....ia treci fatuca tu aicea la baiatul sa te invete ce n seamna barbatul....te doreste te ...iubeste si te si telefoneste.....(vreau brevet de inventator...un nou cuvant in dictionarul romanesc) ....asa ca sa vezi ca nu esti singura ....hai ia de aici ca i cu sclipici....




gata gratule nu te mai ubesc nici cu sclipici nici fara,,,,,,,,,,,,auzi sa spui ca io am luat-o razna,,,,,,,,,,,,pai abea acum ai observat asta mai omule?,,,,,,,,,,,,,,,m-ai jignit PROfund




......hhhmmmmm....daca e vb a de PRO fund.....cred ca tb sa ma integrez si eu in jignirea ta .....iar data viitoare ooo sa am grija cu fundul tau....ca sa nu te mai jignesc asa de tare ....am sa incerc sa intru mai usor sa nu te mai doara asa de tare..... ia de aici pupici ci mii de sclipici ....pe oriunde vrei tu.....PROfund sa fieeeeee
gratuit89
Postat pe 25 Februarie 2010 00:27
De la: _curly, la data 2010-02-24 15:37:33
De la: gratuit89, la data 2010-02-24 15:26:57
De la: _curly, la data 2010-02-24 15:12:55gratule ce ai fratele meu alb????


....salutare si pupici... ....sora mea de culoare....Ciakabunga ....am luat o razna ca si Dontyy....pai nu mai poate omul sa se enoervozeze....????...


....ia treci fatuca tu aicea la baiatul sa te invete ce n seamna barbatul....te doreste te ...iubeste si te si telefoneste.....(vreau brevet de inventator...un nou cuvant in dictionarul romanesc) ....asa ca sa vezi ca nu esti singura ....hai ia de aici ca i cu sclipici....


gratule,esti dus de-a binelea.
tu chiar asa te combini pe orice topic acilea,cand avem noi odaitze frumos renovate,pline de oglinzi si seminee,bar...cu bara......si cate cele.......zau asa,hormonii astia sa fie de vina???






...of of ..frumoasa mea Ciakabunga.....pacat ca acum sunt in inventar odaitele noastre si nimeni nu mai calca pe acolo....dar ce sa i fcai hormonii astea nu te asculta deloc....acum o sa fac si pe prietenul ei care dispare sau pleac....daca el nu ia zis GATA....ca asta vrea sa auda...nu doar sa se foloseasca de ea ...ca de saracuta nu si poate da seama ca asta se intampla... eu imi retrag oferta si nu mai fac pe bunul Samaritean....nu se merita la mironosite care nu stiu ce vor ....gata imi iau jucariile si am plecat....nu inainte de a i mai darui si Miss darinei cativa pupici cu sclipici
gratuit89
Postat pe 25 Februarie 2010 00:39
Eu cred ca doar un anumit tip de baiat poate face asa ceva: cel iesit recent dintr-o relatie mai importanta.

Astia de obicei procedeaza la maniera asta. Ies impuscati de acolo si se opresc in prima pe care o gasesc.
Ii ajuta sa treaca peste probleme fara sa se gandeasca la ce urmeaza.

Si atunci nu prea are ce explicatie sa iti dea, deoarece sper ca nu vrei sa iti spuna purul adevar: ca s-a folosit.

Asa ca nu iti ramane decat sa il treci la "pierderi" si sa nu te mai framanti, doarece omul atata a putut.

Fetelor cascati bine ochii deoarece sufletul se reface foarte greu.

Sa fii iubita!

motzko
Postat pe 28 Februarie 2010 23:45
din ce oras esti daca poti sa imi spui?
viviana23
Postat pe 1 Martie 2010 15:28
daca deja s-a purtat asa urat, nu mai exista aproape nici o sansa sa iese ceva frumos din relatia voastra.

nu ai nevoie de el sa iti confirme ca intre voi e doar o cauza pierduta. te-a avertizat de la inceput si deja iti spune asta prin modul in care se comporta. fii fata desteapta si fa-l macar sa te respecte ca om, nelasandu-l sa te trateze asa.

pur si simplu trece printr-o faza in care nu isi doreste o relatie. nu e din cauza ta. o sa fii surpinsa ca o sa il vezi peste un timp, purtandu-se frumos cu alta, nu fiindca ar fi mai buna ca tine, dar fiindca a trecut el peste faza asta nasoala.

bafta!
DayC
Postat pe 1 Martie 2010 18:40
Da-i zona, liber, zi-i sa se duca tare sau sa isi ia pauza, sau cum vrei sa ii spui...in genaral cu scuze din astea vin cand vor sa duca in parale 2 relatiil, chestii de genul vai sunt mai dificil sunt ocupat bla bla bla, sunt cu prietenii... E un LOOSER,zzzzttt
oana84onutza
Postat pe 2 Martie 2010 18:12
Asta numeste ea relatie?.... E o pierdere de timp, nu o relatie....
darksukkubus69
Postat pe 2 Martie 2010 21:59
Te inseala. E simplu.
ligiapop19
Postat pe 8 Martie 2010 12:05
Multumesc tuturor ...a aparut individul pentru ca imi era dator cu niste bani.Si am discutat putin despre ce s-a intamplat...raspunsul lui NU ARE CE SA ZICA nu a avut motiv ...nu stie de ce a procedat asa ...si ca asa este el.

Isi cerea scuze din 2 in 2 minute si ca nu are nici o scuza ca regreta tot ce mi-a facut.Asta este nu stiu unde am gresit sau daca am gresit sa pot corecta pe viitor.
The end :)
kudika113063
Postat pe 9 Martie 2010 08:02
Ai gresit doar pt ca ai pierdut timp cu el.... deci, aceasta greseala poate fi reparata foarte usor! Cere-i sa-ti arate latimea spatelui, ma-ntzelegi ce vreau sa spun?...
darksukkubus69
Postat pe 9 Martie 2010 18:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
spuneti-mi voi cum sa fac ca eu nu mai stiu 5 De la: piscolino 19 Septembrie 2011 16:45
Va rog ajutati-ma!! 20 De la: kudika226150 7 Iulie 2010 23:02
sexul 45 De la: ralukutzza 21 Noiembrie 2009 11:28
BUNA SEAR ADRAGI PRIETENI! 2 De la: Barbie30 10 Septembrie 2010 16:43
Am nevoie de un pic de ajutor..logica imi spune sa fac ceva..inima altceva ( Scuze pentru primul post ) 21 De la: freakbabe 9 Decembrie 2009 15:20