Setari Cookie-uri

ganduri si iar ganduri...

buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...
kudika_alexia051568
Postat pe 3 Martie 2010 20:46
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 20:46:41buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...



Dar cum ai ajuns sa stai cu fostul tau prieetn in chirie?
DydiG
Postat pe 3 Martie 2010 20:50
MUTA -TE!!!!!
cum draq vrei sa fi indiferenta dak stai cu el in casa ?????
blaa
Postat pe 3 Martie 2010 20:58
pai in primul rand unde statea el...sau mutat ceilalty si a ramas singur se intelegea bn cu prietenul verisoarei mele..si eu si my bine cu familia lui si am stat de vorba si am ajuns la concluzia ca se poate muta aici, fara sa ma my gandesc si al ryscury.adyca am crezut ca l-ma uitat insa nu a fost asa..poate ca sunt eu prea naiva,dar e prima mea iubire si nu stiu cum o s ail my pot uita..si nu supofrt indiferenta lui..sau ca nu inteleg ce vrea..
kudika_alexia051568
Postat pe 3 Martie 2010 21:05
poi cum?uite ca am crezut ca e simplu..ca in acesty 2 anu nu ne-am vazut prea mt si dupa cum se spune "ochii acre nu se vad se uita"..dar m-am inselat si nu a fost asa..ci din contra...mai tare sunt nelinistita,nu ma pot odihnii prea bn,nu am pofta de mancare nu am chef de nimic,si nu eram asa..si nu am cum sa ma mut,pt ca parintiii mei nu stiu ca si el sat aici ca ar interpreta altceva si nici el nu se va muta,decy trebuie sa reusim sa convietuim impreuna..
kudika_alexia051568
Postat pe 3 Martie 2010 21:09
Pai in cazul asta daca nu se muta el trebuie sa te muti tu.
Din pacate adevarul il ai in fata,el nu mai vrea sa fie cu tine,dar te doare sa accepti acest lucru.
Pana o sa treci peste ce-a fost intre voi ar fi bine sa stai la departare el.
Parerea mea.
DydiG
Postat pe 3 Martie 2010 21:13
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 21:09:47poi cum?uite ca am crezut ca e simplu..ca in acesty 2 anu nu ne-am vazut prea mt si dupa cum se spune "ochii acre nu se vad se uita"..dar m-am inselat si nu a fost asa..ci din contra...mai tare sunt nelinistita,nu ma pot odihnii prea bn,nu am pofta de mancare nu am chef de nimic,si nu eram asa..si nu am cum sa ma mut,pt ca parintiii mei nu stiu ca si el sat aici ca ar interpreta altceva si nici el nu se va muta,decy trebuie sa reusim sa convietuim impreuna..



femeie trezeste-te !!!!
Cum crezi tu ca il vei uita daca stai cu el ???
Eu m-am despartit de fostu'.dupa 2 ani jumate....EU i-am zis ca cel mai bine e sa ne despartim ,nu mai mergea ....
Nu stiu motivele voastre,dar frate!!!!RESPECTATI-VA!!!!!NU VA MAI INJOSITI CA PROASTELE IN FATA LOR ,ca sunt niste nemernici ...
EU ajunsesem in 5 zile de la 48 de kile ,la 39 ...pentru ce ????
Pt un bou care nu merita nici macar sa ma gandesc la el ????
pfff ...
blaa
Postat pe 3 Martie 2010 22:07

"prima mea iubire " ....OH!GO ON !asa zicem toate ..panaa apare altu' dupa care ni se aprind calcaiele !!!

DACA el nu vrea,te muti tu ....faci in asa fel incat sa stai departe de el ....dak nu vrei sa mai suferi ca proasta !daca vrei sa suferi,stai duduie cu el ....si gata !

blaa
Postat pe 3 Martie 2010 22:12
De la: blaa, la data 2010-03-03 22:07:56
Eu m-am despartit de fostu'.dupa 2 ani jumate....EU i-am zis ca cel mai bine e sa ne despartim ,nu mai mergea ....
Nu stiu motivele voastre,dar frate!!!!RESPECTATI-VA!!!!!NU VA MAI INJOSITI CA PROASTELE IN FATA LOR ,ca sunt niste nemernici ...
EU ajunsesem in 5 zile de la 48 de kile ,la 39 ...pentru ce ????
Pt un bou care nu merita nici macar sa ma gandesc la el ????
pfff ...

Scuze ca iti zic si tie, de fapt ca te intreb....dar daca el era asa de bou, tu cat de matura, inteligenta, desteapta (cum vrei tu) ai fost de ai stat 2.5 ani cu el?? Peste tot vad/aud/citesc, ca este un nesimtit/a, ca nu ma merita, etc...dar voi cat de credule ati fost la inceput de ati acceptat o relatie cu asemenea pers? si ca sa iau cazul tau nu orice fel de relatie, una de durata medie as zice...2 ani jumate...Asa ca o concluzie...nu e proasta aia sau ala de se injoseste incercand sa continue o relatie sau sa o stabilizeze, este pr aia sau ala care se "incurca" intr-o relatie cu asa ceva, si orbit de pasiune, nu vede realitatea, care daca era vazuta in mod rational era extrem de evidenta :)
Ronnie_Coleman
Postat pe 4 Martie 2010 09:28
mai betty cea urata in varianta feminina alias coleman ne omori cu zile cand postezi!
one_size
Postat pe 4 Martie 2010 09:33
De la: one_size, la data 2010-03-04 09:33:04mai betty cea urata in varianta feminina alias coleman ne omori cu zile cand postezi!


are muschi fata deci are cu ce bre, are cu ceeeeeeeeeee!!!!
Dontyyy
Postat pe 4 Martie 2010 09:39
De la: Dontyyy, la data 2010-03-04 09:39:34
De la: one_size, la data 2010-03-04 09:33:04mai betty cea urata in varianta feminina alias coleman ne omori cu zile cand postezi!


are muschi fata deci are cu ce bre, are cu ceeeeeeeeeee!!!!


muschi sa ai ca minte nu iti trebe!
one_size
Postat pe 4 Martie 2010 09:41
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 20:46:41buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...


privit din exterior...situatia este foarte clara...tine la tine ca la o sora...mai mult de atat nu-ti mai poate oferi.....trebuie sa te reoirientezi...stiu ca este greu...dar viata merge inainte...nu mai privi in urma....umbrele trecutului nu-ti fac decat rau...asa ca, fii optimista...si nu uita, cui pe cui se scoate...asa ca, grabeste-te si cauta-ti un nou prieten care sa te iubeasca cu adevarat si sa te aprecieze....
hai, curaj...de asta ai tu nevoie acum....
Barbie39
Postat pe 4 Martie 2010 09:51
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-03-04 09:28:36
De la: blaa, la data 2010-03-03 22:07:56
Eu m-am despartit de fostu'.dupa 2 ani jumate....EU i-am zis ca cel mai bine e sa ne despartim ,nu mai mergea ....
Nu stiu motivele voastre,dar frate!!!!RESPECTATI-VA!!!!!NU VA MAI INJOSITI CA PROASTELE IN FATA LOR ,ca sunt niste nemernici ...
EU ajunsesem in 5 zile de la 48 de kile ,la 39 ...pentru ce ????
Pt un bou care nu merita nici macar sa ma gandesc la el ????
pfff ...

Scuze ca iti zic si tie, de fapt ca te intreb....dar daca el era asa de bou, tu cat de matura, inteligenta, desteapta (cum vrei tu) ai fost de ai stat 2.5 ani cu el?? Peste tot vad/aud/citesc, ca este un nesimtit/a, ca nu ma merita, etc...dar voi cat de credule ati fost la inceput de ati acceptat o relatie cu asemenea pers? si ca sa iau cazul tau nu orice fel de relatie, una de durata medie as zice...2 ani jumate...Asa ca o concluzie...nu e proasta aia sau ala de se injoseste incercand sa continue o relatie sau sa o stabilizeze, este pr aia sau ala care se "incurca" intr-o relatie cu asa ceva, si orbit de pasiune, nu vede realitatea, care daca era vazuta in mod rational era extrem de evidenta :)



Inceputul e frumos,sfarsitul e tragic..se mai zice pe la noi!In ultimele 6 luni,incepuse sa scartzaie relatia ,ne certam ba ne impacam ( stateam in alta tara cu el ) si pana la urma ,i-am zis sa ne despartim ca nu mai merge.Si ,la urmatoarea discutie ,dupa ce ne-am despartit,adica dupa exact 5 luni,mi-a zis ca ai pare rau cum s-a comportat ,ca el vroia sa ma faca pe mine sa o termin cu el.

Peste tot vezi ....pai daca nu mai ai sentimente nu e mai corect sa spui " NU MAI MERGE,NU MAI VREAU"....nu sa stai ,si sa te comporti ca un ANIMAL si ca UN BOU!!!

"Asa ca o concluzie...nu e proasta aia sau ala de se injoseste incercand sa continue o relatie sau sa o stabilizeze, este pr aia sau ala care se "incurca" intr-o relatie cu asa ceva, si orbit de pasiune, nu vede realitatea, care daca era vazuta in mod rational era extrem de evidenta "

Eu incercasem....de N ori ...cu el,el nu a dat 2 bani...pana intr-o zi cand m-am saturat sa tot incerc ....si pe el sa il doara in c*r.
Asta se intampla acum 1 an si ceva ,a fost prima mea relatie de gen,si intre timp.."am mai crescut " ....

blaa
Postat pe 4 Martie 2010 11:31
De la: blaa, la data 2010-03-04 11:31:27
Asta se intampla acum 1 an si ceva ,a fost prima mea relatie de gen,si intre timp.."am mai crescut " ....


Si ai ajuns la ce am zis eu...a trebuit sa te mai maturizezi ca sa poti vedea cu alti ochi lumea. Si sunt convins ca acum dupa o experienta sau mai multe de genu asta, nu vei mai gandi "Inceputul e frumos,sfarsitul e tragic..se mai zice pe la noi!". Nu te-ai intrebat pana acum dc inceputul e frumos si sf e tragic? :) Rasp e simplu: niciodata nu a fost frumos cu adevarat, a fost doar o iluzie provocata de niste pasiuni si dorinte necontrolate.
Ronnie_Coleman
Postat pe 4 Martie 2010 14:16
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-03-04 14:16:04
De la: blaa, la data 2010-03-04 11:31:27
Asta se intampla acum 1 an si ceva ,a fost prima mea relatie de gen,si intre timp.."am mai crescut " ....


Si ai ajuns la ce am zis eu...a trebuit sa te mai maturizezi ca sa poti vedea cu alti ochi lumea. Si sunt convins ca acum dupa o experienta sau mai multe de genu asta, nu vei mai gandi "Inceputul e frumos,sfarsitul e tragic..se mai zice pe la noi!". Nu te-ai intrebat pana acum dc inceputul e frumos si sf e tragic? :) Rasp e simplu: niciodata nu a fost frumos cu adevarat, a fost doar o iluzie provocata de niste pasiuni si dorinte necontrolate.



Din toate relatiile ,situatiile care le treci de-a lungul vietii,cel mai normal si firesc lucru este sa te maturizezi ,sa iti recunosti greselile,acolo unde le-ai facut,si sa nu mai faci pe viitor.
blaa
Postat pe 4 Martie 2010 14:20
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 20:46:41buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...

la ce facultate ești? sã nu-mi spui cã ești la Litere
iacinta
Postat pe 4 Martie 2010 15:02
De la: one_size, la data 2010-03-04 09:41:05
De la: Dontyyy, la data 2010-03-04 09:39:34
De la: one_size, la data 2010-03-04 09:33:04mai betty cea urata in varianta feminina alias coleman ne omori cu zile cand postezi!


are muschi fata deci are cu ce bre, are cu ceeeeeeeeeee!!!!


muschi sa ai ca minte nu iti trebe!
GYPSI
Postat pe 4 Martie 2010 15:06
eu daca eram in locul tau m-a mutam de acolo
kudika136218
Postat pe 4 Martie 2010 15:09
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-03-04 14:16:04
De la: blaa, la data 2010-03-04 11:31:27
Asta se intampla acum 1 an si ceva ,a fost prima mea relatie de gen,si intre timp.."am mai crescut " ....


Si ai ajuns la ce am zis eu...a trebuit sa te mai maturizezi ca sa poti vedea cu alti ochi lumea. Si sunt convins ca acum dupa o experienta sau mai multe de genu asta, nu vei mai gandi "Inceputul e frumos,sfarsitul e tragic..se mai zice pe la noi!". Nu te-ai intrebat pana acum dc inceputul e frumos si sf e tragic? :) Rasp e simplu: niciodata nu a fost frumos cu adevarat, a fost doar o iluzie provocata de niste pasiuni si dorinte necontrolate.


Inceputul e tot timpul frumos,cel putin primele 2 luni sunt de vis.
DydiG
Postat pe 4 Martie 2010 18:01
De la: iacinta, la data 2010-03-04 15:02:08
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 20:46:41buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...

la ce facultate ești? sã nu-mi spui cã ești la Litere




Exact la asta gandeam eu acum . Sa vezi dom'le ca fix la Litere e, ca o sa ajung sa nu mai recunosc ca am facut facultatea aia!


Anyway, intrebarea e cu raspuns cam evident...muta-te si tu altundeva, ca doar nu-i musai sa stai cu verisoara ta. Toti am stat in chirie cu oameni noi, mai bine decat sa stai cu fostul prieten in aceeasi casa, va mai vedeti in prosop cand iesiti de la dus , sau cum ?
anissya
Postat pe 4 Martie 2010 18:14
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 20:46:41buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...


drama ta e o poveste cu care sa te stergi la c*r chiar si atunci cand ai hartie igienica. daca tu esti in poza at bancurile cu blonde sunt inspirate din cazuri reale. si la facultate tot asa scrii???
Shhh
Postat pe 4 Martie 2010 18:23
De la: Shhh, la data 2010-03-04 18:23:41
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 20:46:41buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...


drama ta e o poveste cu care sa te stergi la c*r chiar si atunci cand ai hartie igienica. daca tu esti in poza at bancurile cu blonde sunt inspirate din cazuri reale. si la facultate tot asa scrii???

da' ce dragã nu a scris corect domnișoara?!?
iacinta
Postat pe 4 Martie 2010 18:39
nu te-am pus eu ca sa postezi aici si daca nu te interesa dc ai intrat?si my cred ca nu e problema ta cum scriu eu..vezi-ti de ale tale
kudika_alexia051568
Postat pe 4 Martie 2010 21:34
faza e ca autrecut 2 ani de cand nu my suntem impreuna si am incercat sa fiu si cu altcineva,dar in zadar toate relatiile au esuat...asa ca orice as face tot nu pot sa il uit..de ce?asta nu stiu..nu gasesc nici un raspuns la intrebarea asta...
kudika_alexia051568
Postat pe 4 Martie 2010 21:40
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-04 21:40:41faza e ca autrecut 2 ani de cand nu my suntem impreuna si am incercat sa fiu si cu altcineva,dar in zadar toate relatiile au esuat...asa ca orice as face tot nu pot sa il uit..de ce?asta nu stiu..nu gasesc nici un raspuns la intrebarea asta...


PENTRU CA LOCUIESTI CU EL !!!!!
cum naiba sa il uiti daca il vezi zi de zi ???
blaa
Postat pe 4 Martie 2010 21:42
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-04 21:40:41faza e ca autrecut 2 ani de cand nu my suntem impreuna si am incercat sa fiu si cu altcineva,dar in zadar toate relatiile au esuat...asa ca orice as face tot nu pot sa il uit..de ce?asta nu stiu..nu gasesc nici un raspuns la intrebarea asta...


mai intai tb sa inveti sa scrii si dupa aia apar revelatiile. crede'ma!!!!
Shhh
Postat pe 4 Martie 2010 21:54
sty ceva?deja devi stres..vezi-ti de ale tale si lasa-ma pe mn in pace..chiar nu am nevoie de comentariile tale nefolositoare..ce nu pricepi ca nu e proplema ta cum scriu eu...
kudika_alexia051568
Postat pe 5 Martie 2010 19:40
bine uite daca vrei imi cer si scuze da numai cu conditia sa'mi spui, pe bune, ce facultate faci!!
Shhh
Postat pe 5 Martie 2010 21:04
De la: blaa, la data 2010-03-04 14:20:13
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-03-04 14:16:04
De la: blaa, la data 2010-03-04 11:31:27
Asta se intampla acum 1 an si ceva ,a fost prima mea relatie de gen,si intre timp.."am mai crescut " ....


Si ai ajuns la ce am zis eu...a trebuit sa te mai maturizezi ca sa poti vedea cu alti ochi lumea. Si sunt convins ca acum dupa o experienta sau mai multe de genu asta, nu vei mai gandi "Inceputul e frumos,sfarsitul e tragic..se mai zice pe la noi!". Nu te-ai intrebat pana acum dc inceputul e frumos si sf e tragic? :) Rasp e simplu: niciodata nu a fost frumos cu adevarat, a fost doar o iluzie provocata de niste pasiuni si dorinte necontrolate.



Din toate relatiile ,situatiile care le treci de-a lungul vietii,cel mai normal si firesc lucru este sa te maturizezi ,sa iti recunosti greselile,acolo unde le-ai facut,si sa nu mai faci pe viitor.



Foarte bine zis : "Rasp e simplu: niciodata nu a fost frumos cu adevarat, a fost doar o iluzie provocata de niste pasiuni si dorinte necontrolate" ;)
luiza_georgiana
Postat pe 6 Martie 2010 10:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa il iert sau nu? 45 De la: klaudyaO 3 Aprilie 2009 17:06
Tu ce ai face? 20 De la: Boca 16 Ianuarie 2010 13:25
Ce spune de fapt? 10 De la: notmenoeb 25 Iunie 2009 19:40
buna 6 De la: nicegirl 29 Octombrie 2012 07:14
zodia si sofatul 104 De la: kapshunik2000 3 Martie 2011 11:56