Setari Cookie-uri

ganduri si iar ganduri...

De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 20:46:41buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...



Eu te sfatuiesc sa te muti ori sa iti gasesti un prieten bun,care sa te merite,sa te iubeasca. Trecutul ramane trecut si apoi nu trebuie sa stie nimeni ce ai in cap sau suflet.Este secretul tau.Il vei uita oricum...te asigur
luiza_georgiana
Postat pe 6 Martie 2010 10:51
merci mult de parere......
kudika_alexia051568
Postat pe 7 Martie 2010 15:21
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 20:46:41buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...


pai poate gesturile astea le face tocmai pentru ca te considera o amica...spune-i sa inceteze cu asta daca te supara daca el nu vrea sa fiti impreuna
iulia069834
Postat pe 16 Martie 2010 18:44
De la: kudika_alexia051568, la data 2010-03-03 20:46:41buna..as dorii sa va spun si voua ce ganduri am chinuie de o luna incoace..sunt studenta si stau cu chirie impreuna cu verisoara si prietenul ei si fostul meu prieten.au trecut doi ani dar eu inca am sentymente pt el..iar acum imi e si my greu cu el in casa ca sa il uit..nu reusesc sa il my inteleg..adyca acum are unele gesturi care nu st cum sa le my interpretez,acum imi zambeste ,ma my pupa pe obraz adyca imi acorda atentye,iar daca incerc sa ma apropii de el ma respinge, si este indiferent si apoi aud ca el spune ca eu pt el nu SUNT decat o prietena,,asta chair ma durut. cum sa il my inteleg?ce sa my cred?am nevoie de un sfat ceva sau o parere..pt ca mie efectyv imi da prea multa bataie de cap..as vrea sa fiu indifernta fata de el my mult dar e prea greu..incerc dar nu mereu imi reuseste..altceva nu stiu ce sa mai fac.astept parerile voastre


ALEXIA...


MUTA-TE! URGEEEEENT!!!!!
arielle
Postat pe 18 Martie 2010 23:31
din cate am inteles din spusele tale.....esti confuza de comportamentele care le are fata de tine.....as avea o intrebare :inainte sa se mute cu tine el stia ca inca il mai iuubesti???daca da ....poate vrea sa vada pana unde esti dispusa sa mergi pentru el .....poate inca mai simte ceva pentru tine dar e teama sa arate chestia asta,binenteles nu stiu motivul despartiri voastre .....tias putea supune mai multe daca las sti.....daca u crezi ca el mai simte ceva pentru tine si vrei sa vezi asa,fati pe cineva,daoar ca sai demonstrezi ca nu plangi dupa el ....vorbeste cat mai mult despre persoana respectiva :cat de minunata e ,cat de bn va intelegeti ....stiu u .....dar ai grija sa auda si el ,si vezi comportamentul lui dupa aia,daca te iubeste se va schimba si va incerca sa te faca sa te intorci la el ,daca nu se va purta in continuare la fel si te va lasa sa iti continui asazisa reletia.....
brunetutza2010
Postat pe 19 Martie 2010 11:25
nu stiu daca stia exact ce mai simt pentru el dar cu siguranta banuia el ceva..si am incercat si ce spui tu si faza e ca el il pomenea pe actual mai mult ca mine..era oare gelos?
kudika_alexia051568
Postat pe 20 Martie 2010 18:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutorrrrrrr fetelorr..... 18 De la: kittycrys 17 Aprilie 2010 21:15
Eu leu el fecioara, avem un viitor impreuna? 22 De la: kudika017877 1 Iunie 2009 22:57
Cum ati stiut? 28 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 10:41
O fata simpla 7 De la: kudika_997338 6 Decembrie 2015 10:16
intamplari haioase 11 De la: dulcyka 24 Octombrie 2009 19:04